Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 23.08.2004 u 13:38:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Papageno. Papageno, jebote.
Hadzo 23.08.2004 u 16:56:00 profil autora
Ako već govorimo o zaboravljenim asovima prisjetimo se Senne M. Doista, je li bilo išta gore od toga sredinom devedesetih (i ikada prije ili poslije?)
dju 23.08.2004 u 17:23:47 profil autora
senna m. iliti "senad od bosne", što mu je bilo prvobitno umjetničko ime, inače je iz viteza. njegova je mama bila učiteljica. poznata po tome što je cijeli život, bez obzira na vrijeme i prilike, nosila bijele rukavice i vazda imala besprijekornu fen frizuru. navodno je bila, za razliku od sina, skroz normalna osoba.
ako zanemarimo te rukavice.

vlado 23.08.2004 u 17:25:09 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dosao jednog dana Senna M. kod Elvisa J. na kaficu (Senad od Bosne, hit "Jasmina jabuko", otud poznanstvo, estrada je nekad bila bizz) i covjek, kao slucajno, zaboravi kutiju punu CD-a. Svojih. Nazove Elvisa nakon pola sata i veli kao usput: "Sori, jarane, ostade mi kutija, svraticu ja ovih dana po nju!".
I tako ostala kutija.
Senna M. nikad nije dosao po nju.
trixy 23.08.2004 u 19:53:41 profil autora
da, poša. i ja ga često viđam. čini mi se da stanuje na gornjem gradu.
čovjek uredno izdaje albume, na radiju mu se puštaju pjesme, čak i spotovi na tv-u. a i dalje (gotovo) nitko ne zna za njega. ni ja ne znam jel mi ga je žao ili nije.
mislim da i mance spada u tu kategoriju.
vlado 23.08.2004 u 21:18:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Molim?!?
zumbula 23.08.2004 u 21:24:43 profil autora
Gdje je gđa Sanja Trumbić?
zv 23.08.2004 u 22:45:43 profil autora
to do: svaš
to sto mance isto ima silu spotova koji se vrte na tvu ne znaci da spadaju u istu kategoriju!
Hadzo 23.08.2004 u 23:15:38 profil autora
A gdje je Elio Pisak? Čovjek izdao hrpetinu albuma a nitko ne zna za njega s ove strane Učke. Možda je i bolje tako...Prijatelj iz Istre nas smatra sretnicima.
vlado 24.08.2004 u 02:18:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E ne mozes bolivit...
Kad smo kod zeninog starijeg buraza (mladji je Gargamel, valjda smo to skontali) bili u Vrsaru, onda je Elio Pisak svirao ispod kuce u nekoj taverni, ono, live...
Kakav horror. E sad se ne sjecam tocno, al mislim da smo napravili anonimno pismo, isjekli slova iz novina, sve po P.S.-u i poslali. Jesmo li, Gargi, ne sjecam se vise?!

Malo sam razocaran ovakvim raspletom, ali...
Burnac i Pokos??? Pored Corta? Ne znam, ne znam...
gargamel 24.08.2004 u 08:25:38 profil autora
Prvo smo poslali prijeteće anonimno pismo (koje se rimovalo bdw.) u kojem je pisalo da će im svake noći/jutra telefon zvoniti dok svirač, dakle Elio Pisak(a bio sam zaboravio da je to bio taj Elio, ja sam tog svirača pamtio samo pod umjetničkim imenom koje je pisalo na tabli ispred konobe:Elio) ne prestane svirati. I stvarno sam ih zvao jednu ili dvije noći negdje oko tri.

Od tad znam da nije baš malo posla izrezati hrpu slova iz novina koliko ti treba za jedno prijeteće pismo.
Hadzo 24.08.2004 u 10:50:43 profil autora
Padne mi napamet, kad smo već kod Istre, i Marinela, sjećate je se, ona što je toliko debela (ne krupna, krupno je preblaga riječ, debela je najtočniji opis) da su ju u pulsku arenu zamalo pa helikopterom morali spuštati na pozornicu...
electro cute 25.08.2004 u 17:41:31 profil autora
al ima iz istre još jedan ultratreš bend, no ne znam niti kak se zovu niti jel postoje. imali su stvar koja je išla nešto jednu biru, glas za jednu biruuuuuu. tolko užasno za nevjerovat.
papageno je apsolutni car! i hard time (ko glazbenici brijem da bi mogli upast u kategoriju). hmmmmmm. ma ima ih još, stoposto. hmmmmm.
simone, dj pimp je apsolutni genije! treš - meister! al s druge strane on je kao otac hr hip - hopa, pa ne znam kolko upada u ovaj djir. sena m je bio i moj favorit ali on je bio jako uspješan. baš kao i sandi čija ljubav za sve u biti nije njegova. nego gdina čajkovskog.
simon 25.08.2004 u 18:48:13 profil autora
Mozemo mi srat kolko hocemo, al u Istri svako kucanstvo ima bar 2 kasete od Elia Piska. Meni je urnebesna njegova nedavna transformacija iz brcici, futka & zlatna narukvica imidza - Elio je sada pravi slavuj u koznoj bajkerskoj tuti sa zurkom na milimetar i tanusnom bradicom u stilu onog tipa iz Kolonije koji nit pjeva nit producira, nego nesto vrti rukama i satro densa.
Ruke stisak - Elio Pisak.
electro cute 29.08.2004 u 23:42:59 profil autora
mislim da je nepravedno bilo stavit grupu gracia u anketu pošto su oni poharali scenu linđom. jebote, to mi je čitav osnovnak pjevao. hitčina, buraz.
electro cute 29.08.2004 u 23:43:58 profil autora
e, a onaj bend se zvao batifjaka. još jedan predlog - grupa fruštuk. treš nad treševima.
goldietrickz 30.08.2004 u 13:48:40 profil autora
ej nemoj po frustuku.iz mog su rodnog sela i znam pjevaca.:)tresh...

nego jel spomenuo ko tonija blesinskog?taj tip mi nije jasan.nit sta valja kurcu ta njegova glazba nit je lijep nista nije,a stalno je na teve...jel placa on ta svoja pojavljivanja?najludje mi je bilo kad je bio na dnevniku kako uci djecu neku igrat tenis...
moj kandidat broj 1!
goldietrickz 30.08.2004 u 13:50:58 profil autora
e zaboravi ja jos jedne iz mog rodnog sela.kandidat broj 2. Geronimo!bivsi Sauroni hevimentalci a danas(ako jos postoje) nesto kao Gibonni.al ultra stoput gore.Tip koji pjeva izgleda ko Pista.Hard Time su mi na 3.mjestu.
trinity 30.08.2004 u 14:34:05 profil autora
uvodjenjem tine i nikse, te branimira mihaljevica u konkurenciju, svi moji favorti su tu. jeeeee..
Hadzo 30.08.2004 u 15:39:37 profil autora
Blesinski je kategorija iznad ove nedonoščadi. Čovjek je imao hrpu hitova, zaradio je mali milijun love, plus prošli je mjesec organizirao neki humanitarni koncert u Umagu gdje je pozvao Divasice, Radojku Šverko i još neku ekipu. Koncert je naravno bio rasprodan. Kako sam tada bio u Istri i slušao radio u autu, imao je intervjue na svim postajama živim i neživim, reklame za koncert su išle svakih 15 minuta, čovjek je utjecajan. To naravno ne znači da kurcu išta valja ali je u vrhu domaće estrade, jebiga.

Kad sam bio u Crnoj Gori ovo ljeto, do naše je plaže dolazio brodić koji je vodio ljude u razgledanje crnogorskog primorja (2 EUR po osobi, nejač džabalesku). Pjesma koja se uvijek vrtila pri uplovljavanju u Duboke Vode bila je "Blago onom tko te ima". Eto, samo sam to htio podijeliti s vama.
darko 30.08.2004 u 16:52:22 profil autora
tip je jučer svirao u vrbovcu sa svojim bendom žive legende.
osim svojih standardnih hitova
e, na repertoaru su mu bila i djela zuckera, pink i sl, pjevao je i večeras je naša fešta. pravi je, nema šta!
da sam znao da ste fanovi, mogli smo organizirati nešto.
blago onom tko ga nema.

iako, ne zaboravimo činjenicu da je upravo on jednom posudio pipsima jedan dio opreme.
daddy 30.08.2004 u 20:31:53 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nije posudio već (povoljno) prodao - kaoss pad.
electro cute 31.08.2004 u 00:16:28 profil autora
aha! nepotizam! sramota! zanemarimo jebača tonya na trenutak: njegov buraz matteo je pravi laf i jedan od konkurenata za treš kralja!
a daddy...ti nisi normalan, majke mi! izbacit džonija gitaru na račun jebene gracije!?!??!pa ti si lud, prika! pa ja sam očekivao clash titana između džonija i papagena a ovak...sve je lažirano, ko hrvatsko nogometno prvenstvo dok je frenki bio živ! ja, u znak protseta, odbijam sudjelovat u daljnjim anketama ukoliko se džoni ne vrati u konkurenciju!
Hadzo 31.08.2004 u 09:00:32 profil autora
Što ste svi zapeli za Džonija, pa kad bi se na ovom smetlištu spomenuli svi udarnici naše estrade od stoljeća sedmog pa do danas, mogli bismo glasovati još deset godina. Negdje se mora povući granica.
electro cute 31.08.2004 u 10:58:11 profil autora
hadžo, ti i dalje ne kontaš...a ja mislio da te darko podučio. ccccc.
vlado 06.09.2004 u 14:38:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mislim, ja fakat ne znam za kog glasat.
Ovo je strashno, uzas, horor.
Kome dati svoj glas, jebote?
Gospodnetić 06.09.2004 u 20:20:37 profil autora
Ja glasam za Ljubana!!
darko 07.09.2004 u 22:04:55 profil autora
Ja za Peru!
matea 08.09.2004 u 16:10:42 profil autora
bas smo se jedan moj poznanik i ja zajebavali na racun senne m. bilo je tu gusenja u smijehu, pjevanja, a i koreografije
-kad si bila ti beba malena trebala ti je pelena pelena pelena-

mmmmorrre coookiesss.......