Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
gargamel 13.08.2004 u 01:59:41 profil autora
Samo jedan dio pred kraj zapisa mi se čini nelogičan. Kažeš da ćeš si uzeti vremena koliko treba, pa makar to bilo i 10 godina, dok u jednom drugom pasusu i sam kažeš da ti je muzika jedini posao, što sam ja shvatio tako da živiš od muzike. Mislim da ti stomak neće dati deset godina vremena.

Sa svim ostalim se slažem, tj. ne mogu reći da se slažem jer bi to podrazumjevalo da znam nešto o funkcioniranju benda, srednjim godinama itd..., ali mi zvuči uvjerljivo.
daddy 13.08.2004 u 09:30:37 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
radi se o zanimanju, a ne poslu. zanimanje može čekati, posao ne. smatraš li da je ijedna naša ploča u zadnjih 12 godina izašla po poslovnom diktatu? nije. i neće.
a o praznim želucima nekom drugom prilikom. pa nećemo valjda hranit familiju lošom muzikom. sic.
duh 15.08.2004 u 17:25:37 profil autora
kolko sam do sad nauchio, daddy ima mudrosti, stava, a i pameti i znanja (i trbuha) - stvarat, mijenjat, čekat i dočekat nekaj za kvalitativna (ponajprije osobna) mjerila i zadovoljštinu.
čak i globalnu - kolko se vidi, vrijeme i strpljenje (i trajanje :-))
sve opravdavaju!


duh 15.08.2004 u 17:32:19 profil autora
i pro(mijene) -

zaboravih
duh 15.08.2004 u 17:32:20 profil autora
i pro(mijene) -

zaboravih
gargamel 17.08.2004 u 14:18:14 profil autora
Ne znam šta znači:
"U školama su sjebani neostvareni likovi koji su po ko zna kojoj logici postali profesori neke umjetnosti zadano štivo pljevili elitizmom ili ga pak tretirali kao govno"
-Šta u ovom kontekstu znači pljeviti?
-Šta znači bizz?

Može li mi netko pomoći?
vlado 17.08.2004 u 18:00:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
bizz - biznis, posao u slengu.
pljeviti - cistiti od korova, pa ti vidi.
dju 17.08.2004 u 22:47:32 profil autora
prvo, nije pljeviti, nego plijeviti.
drugo, mislim da se našem elokventnom daddyju potkrao lapsus. plijeviti nešto elitizmom - to zvuči kao nonsens. vlado je lijepo rekao da plijeviti znači čistiti od nečeg, odstranjivati. pokušamo li zamijeniti te sinonime, pa kažemo "odstranjivali elitizmom", bumo vidli da zvuči nesuvislo. bit će da je daddy htio reć gnojiti elitizmom, ili tako nesto, tj. nečemu dodatno pripisivati elitizam.
nek me se ispravi ako griješim.
vlado 17.08.2004 u 23:08:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ako smijem, ja bi nesto reko.
Kreteni-profesori su cijepljeni od emocije, pljevljeni od korova, bez krvi, okusa i mirisa.
Sjecate se profesora iz "Drustva mrtvih pjesnika" koji skace po stolu i to?
Jel iko ikad vidio takvog u real-timeu?

Opet, ima stvarno dobrih profesora. Pamtit cu ih dok sam ziv.
gargamel 17.08.2004 u 23:33:19 profil autora
Dju, mislim da može biti ako se elitizam uzme kao sredstvo.
Ipak, samo autor zna...
daddy 18.08.2004 u 01:18:48 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
lijepo je što čitate dnevnik.
kad zv diplomiše bit će sadržaja jošte više!
electro cute 19.08.2004 u 01:14:56 profil autora
vlado, ja sam vidio...ima ih, al malo.
jel se dio dnevnika odnosi na mene ili sam krivo skonto?
bdw oćel bit gužve u šesnaestercu?
darko 20.08.2004 u 15:30:48 profil autora
deathmatch je prava stvar.
1.8. imao sam čast gledati mucala uživo u tribunju (nije bilo namjerno, vjerujte!)
forumaši, da ste tamo bili, ne bi mali katalenić imao takvo vodstvo.
prijedlog za nominacije: P'eggy (mislim da se tak piše), Marina Tomašević, Daniel Beni (ma za njega sam siguran da je u konkurenciji), Sandi Cenov.
vlado 20.08.2004 u 15:42:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Burnaca!!! Burnaca mi dajte!
darko 20.08.2004 u 15:49:11 profil autora
apsolutno!
radovan 3. 20.08.2004 u 20:31:48 profil autora
ja bi huseina hasanefendića!
nije da je bas ta kategorija, al da ga jebes ljigus je!
daddy 20.08.2004 u 21:04:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne trčite pred rudo. zajeban sam poso imao. najidealniji su oni koji su od početka do kraja totalna pušiona po svim frontovima. dakle, ne traže se "ljiguši" jer bi kandidata bilo preko 200. ne, traži se kralj trešijane. eto, znam da će na kraju biti prigovora, neki će donekle i držati vodu. komentirao sam s bandom sve kandidate, umalo smo se poklali. primjerice, dino tvrdi da mucalo ima itekakvog uspjeha. jebiga, dobivao je nagrade publike na splitskim festivalima.
sandy je fakat bio jebena zvijezda, "ljubav za sve" (uopće ne dvojim da su i on i ta pjesma katastrofalni) i te fore. dakle, on ispada iz trke mada sam ga inicijalnio stavio.
i da se razumijemo - pravde na svijetu nema, tako da ni ova ankete i njeni kandidati možda nisu najpravedniji izbor. samo se nadam da će pobjedu odnijeti zaista NAJGORI.
zomri 20.08.2004 u 23:00:14 profil autora
fuck ispao je sandi. pa on mi je bio favorit. za kog sad da navijam???
Hadzo 22.08.2004 u 00:19:43 profil autora
Dao sam glas Kataleniću jer je jebeno sjajno antitalentiran. Na stranu to što je i antipatičan, ali njegov je nedostatak bilo kakvog zabavljačkog talenta upravo kolosalan. Međutim, on je sitna riba. I ostali u prvom krugu su sitna riba. Očekujem i Škoru i Thompsona kao teškaše a našlo bi se tu mjesta i za Coloniu bez obzira na Dubravkovo fejkersko divljenje njihovoj popularnosti među masama izrečeno prije izvjesnog vremena. Colonia su kraljevi treša kod nas, ostali klo(v)novi poput Matrixa, Karme i sličnih su treća liga sjever. Daj nam tešku artiljeriju!
darko 22.08.2004 u 00:58:30 profil autora
Nisi shvatio bit ovog deathmatcha, Hadžo. Škoro,Thompson, a pogotovo Colonia nisu luzeri u ovom kontekstu.
daddy 22.08.2004 u 09:29:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
darko, uzimam te za pr! apsolutno si u pravu. naime, najveća je poteškoća nać likove koji nemaju baš nikakvog uspjeha ili im je "uspjeh" nešto karikaturalno tipa cezar iz noćne more. naravno cezara ni bilo koga drugog iz te glupe emisije neću stavljati.
boka 22.08.2004 u 16:53:34 profil autora
pa daj stavi i sebe. ili to cuvas za finale?
daddy 22.08.2004 u 18:26:30 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
stavit ću tebe. ili već jesam?
dju 22.08.2004 u 22:00:57 profil autora
zanimljivo mi je da se u anketi našao damir poša. nisam u životu čula ni jednu jedinu njegovu pjesmu, a on navodno ima nekoliko albuma, možda čak i best off.
ja ga znam kao vječnog šetača po centru. nikad, ali baš nikad nisam prošla kroz uži centar grada a da ga nisam srela.
inače mi ga je nekako žao. uvijek je oskudno obučen, i uvijek u manje-više istu odjeću. meni je to nekako tužno tako da u ovom kontekstu ne mogu glasati za njega.
od mladena burnaća isto nikad čula nijednu pjesmu, ali su mi one njegove nevjerojatne usne dovoljan razlog da kliknem na njega.
boka 22.08.2004 u 22:29:12 profil autora
bilo bi zanimljivo kada bi stavio i broj glasova, a ne samo postotke, pa da vidimo koliko to ljudi sudjelje u tvojim malim pokusajima privlacenja paznje...
daddy 22.08.2004 u 22:42:59 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
iza ponoći ću stavit profile novih gladijatora. jedna stvar koju sam htio stavit, a nisam je upravo ova - dju je ubola -pošu nemreš ne vidjet u gradu, čak i ako si u gradu jako rijetko. dapače, čak će te ukoliko se zagledaš i pristojno pozdravit. on je meni jako drag.
i znate kaj; vode se silne rasprave oko takvih nikogovića da ti pamet stane. u ovoj mojoj anketi radi se o ljudima o kojima se obično ne raspravlja jer je to kao ispod nivoa. šik je srati po tompiju, škori i kajaznam. mene takvi uopće ne interesiraju. oni svoj spotlajt imaju. samo me margina može nasmijat ili izvuć neku emociju. i zato bi htio da bar mjesec dana ti čudesni gladijatori imaju priliku da ih netko upozna.
i naravno...pipsi su puno bliže gladijatorima nego kolonija ili nera ili ko već. pa znam ja to.
darko 22.08.2004 u 22:45:42 profil autora
Eto, prvi krug je iza nas. Ovako je glasao žiri: (zadnje stanje: 22.8.2004. u 19:30)
1. J. Katalenić......44 glasa (62%)
2. Mucalo............11 glasova (15%)
3. Azzuro............9 glasova (13%)
4. Ćubi..............4 glasa (6%)
5. D. Plevnik........3 glasa (4%)

Eto, pobjednik 1. kruga nam je otvorio i vrata svoje sobe:
Link
izvor: Usenet, hr.misc.binaries pred nekoliko mjeseci

btw, boka, broj glasova ti se pojavi ako dovedeš strelicu miša na "crtu" ispod svakog od imena
daddy 22.08.2004 u 22:47:20 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
boka, stavi strelicu mišeka na samu liniju ispod nekog izvođača i vidjet ćeš broj glasova. kaj si ti novi ovdje? ako jesi, dobro došel.
i, bdw, jesi li možda notirao da se ja u dnevnicima najviše podjebavam s jednom jedinom personom - sam sa sobom?
darko 22.08.2004 u 23:02:36 profil autora
U 2. krugu bilo je znatno teže izabrat, ali moj glas je otišao Vlatki Pokos .

Poša ? Danas prvi put čuo za njega. Eto, malo proguglao,
-Pošu neki naši, hm, kritičari nazivaju "hrvatskim Bob Dylanom "
-Ovih dana (studeni 2002.) Poša bi za Dinaton trebao izdati sedmi po redu unplugged album, a u pripremi je i zbirka pjesama za istog izdavača.

Evo jedan, hm, zanimljiv intervju s Damirom Pošom:
Link

a da vas privučem intervju-u, evo kopipejst njegove izjave vezane uz jednu našu nedavno započetu dnevničko-forumašku temu:

Mislim da kad čovjek prijeđe četrdesetu uđe u najjaču stvaralačku fazu. Sve godine prije su učenje i priprema za ovo danas kada sam postao stvaralački manijak u fazi »brže, bolje, pametnije«.

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 22.08.2004 u 23:13:35
simon 23.08.2004 u 01:22:34 profil autora
Evo, sjetio sam se jednog koji upada ravno u enciklopediju treshijane: DJ Pimp. Ok, kazu da momak dobro skreca, ali prisjetimo se samo kljucnih singlova devedesetih - obrada 'Djevojke u ljetnim haljinama volim' (sa pripadajucim stihom "...jer nisam peshko") i neponovljivi 'Kung-Fu prijatelj'. Lajv nastupi su tek posebna poslastica, evo karakteristicnog izvatka: Pimp: "Ven aj sej ou ju sej ou shit! OUU...", nekolicina: "SHIT!" 2001.-e!!!
dju 23.08.2004 u 13:37:06 profil autora
genijalno predstavljanje drugorundaša. da sam sad apsolventica kroatisktike, pisala bih diplomski iz stilistike kod prof. krešimira bagića, a materijal bi mi bio ovaj dnevnički uradak.