Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
matea 10.08.2004 u 00:01:25 profil autora
znaci, hmmm....
ucinilo mi se da bi bilo zanimljivo da pisemo koje smo bizarne, smijesne snove sanjali
ja sam vec rekla sto sam sanjala - poslije toga nije bilo nista zanimljivo
soooo....


mmmmorrre coookiesss.......
vlado 10.08.2004 u 00:05:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne sjecam se nekih bizarnosti u zadnje vrijeme, al recimo, koji je san najstariji kojeg se sjecate iz djetinjstva.
Evo, najstariji san kojeg se sjecam se pretvorio u sliku:
khm, nemojte se smijat,
ja u sivim stramplama plesem ispred crvenog, ciglenog zida.
???
matea 10.08.2004 u 00:08:46 profil autora
evo sad razmisljam otvorenih ustiju i....ne mogu se sjetit nicega,
a moje djetinjstvo je jos uvijek tu



mmmmorrre coookiesss.......
arhimed 10.08.2004 u 00:50:00 profil autora
jedan od bizarnijih u zadnjih nekoliko mjeseci...

sanjam da je jesen 1991. g. i da se nalazim u osijeku ispred svog fakulteta. došao sam prijavit neki ispit. oko mene su oštećene zgrade jer su bila granatiranja, a dok ispred faksa vodim ne baš zabavnu konverzaciju s nadrkanom kolegicom, čuje se sirena za uzbunu i svi bježimo u zgradu fakulteta ispod koje je podzemno sklonište koje ima nekoliko katova. moj odsjek je na četvrtom katu ispod zemlje, svaka osoba ima svoju strunjaču na koju može sjesti ili leći. pored toga, imamo i zvučnike u svakom uglu prostorije, a došla je i jedna asistentica pazit na nas. u jednom momentu sa zvučnika se začuje muzika. dj nam je pustio marylin monroe koja pjeva: "i wanna be loved by you, just you, nobody else but you...", a asistentica nam je odmah počela pokazivat koreografiju i poticat nas na ples.
kraj sna.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 10.08.2004 u 17:32:19
Gospodnetić 10.08.2004 u 12:19:26 profil autora
Jebote...imao sam noćnu moru neki dan, vjerojatno pod pritiskom nadolazeće olimpijade! :-)
Naime sanjo sam da smo Djerma i ja napravili neku pizdariju u školi i da je došo Lino Ćervar i dero se na nas.
Užasno
electro cute 11.08.2004 u 19:30:01 profil autora
ja imam jako bizarne snove. mogo bi napisat knjigu snova koju bi čak i dju s guštom pročitala.
matea 15.08.2004 u 22:48:56 profil autora
ne znam da li su ovakve stvari uobičajane i da li se događaju i vama, a ne samo meni
sooo....
znate ono kad se probudite, al se zapravo još niste probudili, ono nekakvo stanje polusna
sanjate, ali ste svjesni da sanjate,
buncate i mislite neke bljezgarije, ali ste u isto vrijeme svjesni istih
danas ujutro prvo što sam rekla bilo je: «planet bibi»
wtf? ne znam ni ja. znam da nisam prethodno imala neke sf snove u kojima se spominju nepoznati planeti.
to je plod onoga kad sanjate, al ste se zapravo probudili
mnogo puta to zna biti neki dio neke pjesme, ali je danas, eto, bilo – PLANET BIBI
hmmm


mmmmorrre coookiesss.......
Franka 13.09.2004 u 11:46:50 profil autora
vi bi o cudnim snovima?
he hehe :)

ma nemate pojma sto je to cudan san dok ne cujete ovo...

daklem, sanjate li olivera dragojevica u svemirsko zutim kupacim gacama dok tapka SLONOVSKIM nogama od srece, a veseli se sto je upravo pala kisa?

e pa ja sanjam :)
a nemam pojma otkud to
krampus 13.09.2004 u 23:53:27 profil autora
Eto, ja napisao knjigu koja se sastoji od kojih 30 posto snova. Ovaj, fala bogu, nije upao unutra:

NE BUDI GLUP, BILLY

Okej, u Teksasu smo, i to u tom malom mjestu koje živi samo tih nekoliko dana tijekom ljeta kada se događa ta neka kulturna manifestacija, neka dobra zajebancija, ili što već, i ja lutam okolo i pijem neko plavo piće na suncu s nekim babama koje ne znam i provlačim se kroz grmlje i puna mi je kosa buba, i u tom trenutku dolazi policija i svi se kao jedan useremo iako ne znamo zašto, a ja ni ne čekam da doznam pa uletim u prvu kućicu a kad tamo unutra Billy Bob Thornton vodi Upitnik za školskim stolom i ti sjediš na stolici ispod velikog ekrana na zidu i odgovaraš na pitanja, i kao dobro ti ide, ali sada dolazi ta najzajebanija igra u kojoj moraš u dvadeset sekundi odgovoriti na što više pitanja i onda ćeš dobiti toliko kuna koliko odgovoriš, i zato ja sjedam u stolicu a ti mi sjedaš u krilo i sad kao već zajedno odgovaramo na prvo pitanje, a pitanje je nešto o politici, ne sjećam se više šta, ali uglavnom ja odgovaram da ne znam niti želim znati, a ti kao, pa ja sam to znala, jebiga, a reko šta ima veze, idemo na drugo pitanje, kao, zašto su HSLS i SDP skupa ili tako nešto, a ja kažem da mogu preći izborni prag, što je naravno točno, i sad nas Billy hoće zeznuti sa trik pitanjem koje glasi tko je predsjednik Ivice Račana, na što ja odmah odgovaram Stipe Mesić, i sad dosta politike, idemo na glazbu, puštaju neki novi spot od Depeche Mode i pitanje je tko je najveći jebač u bendu, a ja odmah ko iz topa Martin Gore, i onda se sjetim joj ne, ne, Dave Gahan, ali je već prekasno i idemo na sljedeće pitanje, kao, na ekranu je televizor iz kojeg izlaze razna slova i sad, pitanje je koji je to film, i meni nije jasno jer je toliko jednostavno pa mislim da nas Billy zajebava, ali ne, stvarno, točan odgovor je Goli pištolj i tu opet kupimo bodove i ostaje još zadnje pitanje, opet filmsko, puštaju nam insert iz nekog nezavisnog filma gdje je glavni lik neki retardirani tip s velikim nosom nalik na kljun kojeg stalno snimaju iz profila, koji živi u nekoj vukojebini kao što je ova Billyjeva, sa ženom koja je stvarno odvratno, retardirano ružna i ne radi ništa drugo nego se valja po podu kao da nema ruke ni noge, i zamisli, pitanje je koja je to glumica, a nećeš vjerovati, ja je prepoznajem po glasu i kažem Holly Hunter, i to je točno i Billy nas izvještava da smo zaradili 540 kuna, ali prvo nam kao pokušava uvaliti u kompenzaciju karte za filmove na tom njihovom lokalnom nezavisnom festivalu, ali već vidim da računa da neću htjet uzeti, da sam pametniji od toga, i naravno, neću, a on se smješka i kaže, jebiga, Laki, morao sam probat, i sad izlazimo van, a svi su to gledali na televiziji, i ja te držim pod ruku i u nekoj fakersko-zajebantskoj pozi mašem tim parama i svi plješću i počinje svirati neka pjesma, sve glasnije i glasnije, i ja kužim da se počinjem buditi, ali svejedno u tom trenutku molim Boga ili koga već, ne znam, znam da je san, ali molim te, jel mogu zadržati barem tih 540 kuna, ono, stvarno mi treba, molim te, molim te, mo... a u kurac.
Hadzo 15.09.2004 u 15:59:22 profil autora
Paz' sad ovo. Jučer poslije posla dođem crknut kući i legnem i odrapim dva sata čiste nepomućene ćorke. Tek sanjam ti ja kako s nekom ekipom iz Zagreba idem na stadion NK Osijek gdje sviraju Pipsi (sic!) i negdje sa strane terena, na trenerskoj klupi, vidim Daddya i Yayu kako sjede. Prvo što sam uočio je da je Yaya ponovo trudna što me iznenadilo jer ništa nisam znao o tome (kao da bih ja tu nešto trebao znati, no dobro). Rukujem se s Dubravkom i on mi sa šeretskim osmijehom kaže kako smo se dobro borili za Darkovu memorabiliju na što ga ja šaljem u kurac ili nešto slično. Onda upada moja prija Snježana, inače Yayina kuma, koja me pita zašto nisam postavio roštilj na terasi svoga stana. Ja ju gledam blijedo. Kakav roštilj? Pa kao ostatak benda je već tamo i svi čekaju mene i roštilj a ništa se ne događa. A u kurac, a zašto JA ne znam da pravim roštilj? I gdje sad da nabavim meso, već je mrak, sve trgovine su zatvorene, pa kad ćemo to ispeći...I tako obuzet brigama o roštilju ne primjećujem da se stadion puni, svjetla na bini su upaljena, Dubravko kaže da koncert počinje, a bend je još uvijek kod mene na terasi! Šta sad, koju pizdu materinu, da li da odjurim do stana po njih, da pokusam naći neku trgovinu koja radi, da odem do stagea, da se probudim...Eeej, da se probudim? I probudim se. Okupan znojem. Vuf, koja zajebancija. Pliz ljudi, sljedeći put kad se dogovarate o roštilju kod mene daj me obavijestite o tome, čisto toliko da se pretvaram da upravljam svojim vlastitim životom, OK?
electro cute 10.10.2004 u 18:31:44 profil autora
profesor kurelić (prodekan za znanost), damir i ja plešemo u kabinetu hrvatskog dok nick cave u zlatnom smokingu izvodi čitav boatman's call.
Julije 16.01.2008 u 17:08:07 profil autora
itchy knee san she
ok

sta se tice snova sve mi je jasno (koliko to moze bit jasno), snovi kao snovi, imamo ih svakvih .....

... ali WHAT A FUCK, deja vu u snu, koji kurac ...

molim joker publiku !!!?

... necu opisivat san, samo dio

frend i ja bjezimo od ljudi koji nas zele zarobit, i meni kroz glavu prolazi deja vu (koji traje sat vremena, vidim tocno kako ce zavrsit ako krenemo lijevom ulicom), u realnom vremenu prosla je niti sekunda i govorim frendu tocno ovako OVO SAM VEC SANJAO, IDEMO DESNO, TAMO SMO SIGURNI!

rosita 16.01.2008 u 17:13:32 profil autora
a kad sanjas i znas da sanjas i mozes kontrolirati san i kreirati sve kako ti hoces?!?

to mi je najjace, obozavam to!

Julije 16.01.2008 u 17:15:55 profil autora
itchy knee san she
a san iz koje se budis, i budis, i budis, i nikako da se stvarno probudis?
rosita 16.01.2008 u 17:19:30 profil autora
to mi se jos nije dogodilo...

a kad sanjas i netko se probudi i onda samo nastavis sanjati dalje di si stao?
to mi se dns dogodilo jer me mob probudio u pola 7, al fora smao se okrenes na dr str i kazes sam sebi di sam ono stao i opet corka :)
Julije 16.01.2008 u 17:21:06 profil autora
itchy knee san she
svaki drugi dan :D

prosjecno sanjam 3-5 snova dnevno
rosita 16.01.2008 u 17:24:15 profil autora
rijetko kad cujem da mi netko kaze "sanjaj u bojama", svi kazu "laku noc", a ova verzija s bojama je puno ljepsa...

ja volim govoriti "sanjaj u bojama"...