Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
morsky 23.08.2004 u 11:47:01 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
vratio sam se s velebita i komiže (23 dana).

Svjedočio sam neveri na Visu - impresivno - nedoživljeno.

jeste li je vidjeli?
Gospodnetić 23.08.2004 u 13:16:03 profil autora
Hej romsky :-)
Pa super kaj si se vratil, mogli bi i na biljkas onda malo!?!?
Nisam vidio neveru koju spominješ ali sam čitao da je bio kaos. Vjerojatno nije dostojno usporedbe, ali kod mene na Srednjacima je isto bio kaos...bio sam solo, neboder poluprazan i oluja ga je tak tresla da sam mislil da bu se raspal. Kak dost ljudi nije bilo doma, tak je potrgalo nezatvorene prozore i rolete i limene oplate s vanjske strane koje su lupale po okolnim prozorima i balkonima i porazbijale ih. Dole vatrogasci, sirene, leti staklo i plastika i razbija aute na parkingu, ja sam sve zakračuno i pobego u dio stana koji nije bio na direktnom udaru. Pošto sam okorjeli ljubitelj dokumentaraca posebno onih o prirodi, pomalo u strahu ali i sa oduševljenjem sam gledao kako se formira pijavica na Sljemenu lijevo od Medvedgrada, srećom nije trajala duže od 20 sekundi...no brale..ludilo totalno, popizdio sam kaj nemam kameru...
Iskonski strah...vjerujem da je na Visu to bilo i puno močnije. Ak neko gleda na Discoveryju Raging planet, e to vam je bilo upravo to...
dju 23.08.2004 u 13:39:55 profil autora
morsky, krešo i ja bismo rado s tobom na kofi s ciljem dobivanja naputaka gdje i kako na velebit s djetetom.
može?
vlado 23.08.2004 u 13:41:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, primijetio sam kod ljudi tu navadu da na moru hvale oluje, valjda zbog otga jer pogled puca, pa sve izgleda impresivno.
A ja to ne mogu gledat. Mene je totalno strah.
Jel postoji fobija od oluje na moru?
morsky 23.08.2004 u 14:36:44 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
g.netić - biljkas uvijek - volim kad me biju

dju - što kažeš na kavu tijekom jutra sutra ili prekosutra u krovovima?

vlado - za fobiju neznam, ali velim, impresivno je to na moru..
gargamel 23.08.2004 u 14:40:37 profil autora
Ne ovo ljeto ali prijašnja sam sa vidikovca u Vrsaru promatrao oluje i ono što je meni bilo fascinantno i prelijepo je kad munje deru po moru, a ono cijelo blica. Ko da je cijelo more postalo blic za neki ogromni fotoaparat.
Jel možda još neko to primjetio?
sadrzaj je izmijenio/la - gargamel u 23.08.2004 u 14:40:56
zv 23.08.2004 u 14:42:08 profil autora
to do: svaš
eh morsky, di si kad te covek treba?!?
ja sam bil an avelebitu dva dana - lose vreme - spustili se dole pa osli na more... taman sam racunal da si ti bil gore dok smo se mi vracal (3.8.) pa sam ti slal sms da mi dojavis najtocnije vreme. a od tebe nist... c jebote...

:)
al jebiga, kasnije sam skuzil da vise ne koristis taj broj. ne, zajebavam se, mi smo vec prakticki odlucili ne ici jer je vreme (po detaljnim meteoroloskim karatama) bilo promjenjivo, a to nam nije bilo dovoljno dobro. tak da sam ove godine velebit full zajebo.

al sam se zato jucer spustal s ekipom s camcima po dravi od donje dubrave do pitomace. 72 km u dva dana. jebeno. drava prekrasna. preporucam!
morsky 23.08.2004 u 14:45:09 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
jest, gargamele, jest..

zamisli sada da se nalaziš unutar tog velikog fotića,


morsky 23.08.2004 u 14:48:47 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
zv,

na velebitu smo bili od 31.07 - 07.08. Do 02.08. smo bili stacionirani na Zavižanu, a ostatak na obodu Lubenovačke doline. Znao sam da ćeš se vrzmati tih dana okolo, pa sam se i ponadao da ćemo se sresti, nonti si vjrojatno biciklirao, dok smo mi cipelirali..
trixy 23.08.2004 u 20:21:07 profil autora
nedjelja poslije nevremena.
ja jaaako dugo nisam vidio tako čisto nebo u zg. potrebno je pravo nevrijeme da bi raspuhalo tu silinu smoga. čista uživancija.
dju 23.08.2004 u 22:08:18 profil autora
morsky,
jutrima krešo radi u uredu a ja doma. otpada.
bit ću tako slobodna i uzet od vlade tvoj broj moba, pa ćemo se dogovoriti.
zv 23.08.2004 u 22:34:51 profil autora
to do: svaš
moje je ljetovanje kaj se velebita tice, morsky, bilo fijasko. al cuj ja imam jos bar 15 ljeta vise nego ti pa bum valjda nadoknadil. :)) dok dodjem u zagreb nadjemo se na kafici, cigari da se ispricamo...

a ovo kaj sam bil jucer ima i na webu. pa ako ste zainteresirani, pitajte ljude slobodno. tome smo mi i bili namjenjeni! promocija! Link
zumbula 23.08.2004 u 22:37:58 profil autora
Baki neobičnog imena

Netko me ukrao Cilika,
podmeće svoj miris,
odzvanja.
Netko me ukrao u uvali Rukavac
i nije me vratio.
Zelena sam špilja
sunca slap,
razveseljavam ljude
koji me fotkama raznose po cijelom svijetu.
Putujem na mjestu.
Duga u glavi.

Glasam za Vis i biram Komižu. Oduševljena sam. Malo više sutra izmučili me majstori u stanu. Ne ponovilo se.
morsky 24.08.2004 u 10:09:11 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
zv,

račun dobiti i gubitka se svodi na kraju,..konca.

veselim se kavici i cigari.

electro cute 25.08.2004 u 20:16:39 profil autora
samo jedna stvar. nevere na moru. doživio sam ih ohohoho. i svaka je posebna. ipak, najimpresivnija bješe pred tri godine u splitu. žnjan, pust ko mjesečeva površina. preko puta brač. taman. a poviše mene skupljaju se crni, gusti oblaci. samo sam ja, ko ludak ostao na plaži. i ono...jebote...ja se bojim gromova, al ovo je bilo...strava...
kad se "vjetar" razvije pred kraj postoji jedan akord koji mi totalno zvuči ko munja koja se zabije u more.
cruzer 26.08.2004 u 19:21:17 profil autora
sve se nesto tu spominje rukavac, pa da ispricam svoju pricu. Jedan dan odlucile mi iznajmit bubu na visu , da se malo provozamo, da guzica vidi vis (posebno titovu spilju). stale u rukavcu, plaza savrena , nas 5 zena. A kad tamo 5 antiglobalistica iz epsnja(hvala ti boze da gledam sapunice pa sam ih sve kuzila) . Nema kod njih rsnja, furaju na plazu sve u tupperwareu paradajz, paprika..... ispod pazuha sumica se trese i zati odlaze one u sumicu. cure su lude, a moje su bile sretne jer sam prevodila sta pricaju pa smo se smijale: espanja meets balkan!!!
electro cute 27.08.2004 u 00:29:37 profil autora
prva stvar koja mi se nalazi na listi za odstrel nakon hipija su antiglobalisti. seriously, you guys.
zomri 27.08.2004 u 00:53:27 profil autora
kjut, daj ugledaj se na neke starije forumaše (da ne kažem gestbukaše) i konačno pojebi nešto. biće nam svima lakše. cccc
svinjče 27.08.2004 u 16:14:14 profil autora
aj kjuti kad te već krenulo daj top 5 najmržih ti skupina!¨
electro cute 27.08.2004 u 18:31:46 profil autora
zomri, imaš šaku kad dojdeš u zg. za dobar dan.
1. hipiji
2. antiglobalisti
3. borci za zaštitu životinja
4.pankeri
5. novinari

hepi?
zomri 28.08.2004 u 00:23:20 profil autora
iskreno ti hvala na ponudi kjut, al u masturbaciji nisam bas naklonjen eksperimentima. [:P]
krampus 28.08.2004 u 13:47:10 profil autora
1. hipiji - ma gdje si to našao? ja sam mislio da su zadnji otišli u hare krišne skupa s jurom stublićem.

2. antiglobalisti - ako šetaju okolo s dimnim bombama - zakon, a ako sjede u "mami", bolje da iz mame nisu ni izašli.

3. borci za zaštitu životinja - jedan je ja-smin sta-vros, jedan je ja-smin sta-vros, jedan je ja-asmin staavroos itd.

4.pankeri - izumitelji bambusa. Tko god je otkrio kako možeš popit litru ribara da ne rigaš puno - svaka čast.

5. novinari - čuj, imao je i hitler svojih dobrih strana, pa ti vidi.
vlado 28.08.2004 u 15:01:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ovaaaaj, ovo mozda bas nema neke veze s konkretnom temom, mozda prije sa sugovornicima...

Citam Newsweek otprije tjedan dana i u njemu se nalazi tema o 'trosenju novca' i odredjenim mozgovnim procesima. Vidim da su kolege sa ht neta preuzeli/preveli temu i propustili - najinteresantnije (ko je reko da mrzi novinare?)...

Dakle, imali su test sa majmunima, cimpanzama tocnije.
Uz pomoc velikog broja ekrana pred kojim sjedi cimpanza utvrdili su apoene kojima cimpanza moze "placati" da gleda ovo ili ono. Apoen je bila odredjena kolicina vocnog soka.
Elem, rezultati su manje-vise ocekivani, ali ono sto me prenerazilo jest iduci podatak:
cimpanze, sve odreda, spremni su platiti tj. odreci se vocnog soka, da bi na ekranima pred sobom gledali - cimpanzu koja je u hijerarhiji copora na visem mjestu!!!

Istina boli, nema sta.
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 28.08.2004 u 15:02:53
electro cute 28.08.2004 u 17:19:15 profil autora
kul, nema šta.
zomri i zoki, ja se zajebavam. ccccccccc. osim onog s hipijima, njih stvarno ne podnosim. a ima ih kolko hoćeš.
cruzer 28.08.2004 u 21:47:47 profil autora
zene, antiglobalisti, mastrubacija,desanka sakic.....
izbaci uljeza.
simon 29.08.2004 u 00:03:51 profil autora
Kad smo vec kod katastrofalnog vina, evo par komada sa ilustrativnim naslovima:
*Festa (a.k.a. Festa za supak, da prostite) - nakon cjelovecernjeg druzenja s ovim, pankeri postaju skupina vrijedna divljenja
*Bijela Zemlja - klik, moze li indikativnije!? Ovo je neko satro fensi vino s pedigreom iz okolice Buja. Izbjegavati.
electro cute 29.08.2004 u 01:28:04 profil autora
azijatkinje školarke. kad smo već kod skandiranja. i masturbacije.
electro cute 29.08.2004 u 01:34:41 profil autora
ma kurac, kad bolje razmislim ne zajebavam se.
hipiji - mrzim ih. i pojavljuju se u četri ostale skupine.
antiglobalisti - nemaju pojma šta globalizacija jest. nije da ja znam točno, al imam okviran pojam, al ovi ne znaju kurca...mislim, to je sad in, kužiš. mama - napuši mi se kurca. a dimnu bombu moraš znat di bacit.
pankeri - pank je mrtav. ups, ispravak, pank onakav kakvim ga vi zamišljate nikad ni nije postojao. al o tom bi se dao fin esej napisat.
borci za zaštitu životinja - fokusirajte se bebači. meso je zdravo. ljudi jedu meso jer ga trebaju. ono kaj im ne treba jest da se neso uzgaja tak kak se uzgaja. ono kaj nam ne treba jest da se zagađuje pun kurac takvim uzgojem. a dok vi šetate gradom polugoli, lijepite glupe postere i slično, e pa, for every animal you don't eat, i will eat 3.
novinari - heh, u toj sam branši. ne govori li vam to dovoljno?
Hadzo 30.08.2004 u 09:22:29 profil autora
Mmmm...Pet Cruzeričinih frendica i pet antiglobalistica. Same. U uvali. Daleko od pogleda. A gdje sam ja u toj priči? Na potpuno drugom mjestu, naravno. Priča mog života...

Cute, OK je mrziti hipije ali hipice? (Hi, pice!) Mislim, kad bi ti prišla jedna od njih i pozvala te na vruć i znojan sex, ti ne bi pristao? Kurac, odmah bi prešao u Hare Krišna i promijenio ime u Nannanda Cutaya. Priznaj!
electro cute 31.08.2004 u 00:31:25 profil autora
samo kad bi imo bombu viška, buraz.