Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
vlado 14.07.2004 u 15:56:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E pa drugovi, postavimo to kljucno pitanje!
Dakle, di cete na more? Di necete na more? S kim idete? Kud zasto, kako?
Osim informativnih vijesti, ovo ima i praktican karakter: mozda ljudi skuze da su zajedno negdje, pa da se vide! Recimo, Cute i Matea...

Evo, mi odosmo sutra na Vis, furamo psa po prvi put, furamo auto po prvi put, bit ce gadna avantura, a ocekujem vidjenje sa Kardinalom i Cruzericom...
Tra la la la

Btw, dobio sam auto, dobar je, sve smo stavili - i radio i mrezu i boric i cd-ove spremili...
Jesam vam prico kako sam kupovo trokut?
Eh, pokupili mi auto, ide s nama burazer, kao iskusan i to, i odmah odosmo u Molydon kupit prvu pomoc, trokut, stajaznam... I veli buraz uzmi prvu pomoc i trokut, ja cu ostalo pa se vidimo na blagajni...
Nadjem prvu pomoc iz prve, al trokuta - nigdje!
I nema trokuta, jebo mu ja majku, NIGDJE!!!
Dolazim na blagajnu, velim burazu: nema trokuta, a buraz zapanjeno odvrati: PA NIJE TROKUT, NEGO JE SLOZEN U DUGULJASTU FUTROLU!
Ahaaa, upaliiiis!
dulce 14.07.2004 u 16:33:38 profil autora
hej vlado, bas ti hvala za ovu temu. svakako sam htjela pitati strucnjake sta vele. ja cu na pravi odmor tek 9.8. na nekih desetak dana. s kim? to ce se vec pokazati. idem s najboljom prijateljicom, a onda ce se vec navaljati jos ljudi kako to obicno biva. samo nismo jos odlucile hocemo li na pag ili na hvar opet. bila sam prosle godine u hvaru na hvaru i bilo je fakat super. s druge strane, nisam nikada bila na pagu, al zato obozavam paske sireve i vina. kako je na pagu? i koje mjesto bi trebalo ici? odlicna vijest prosle sedmice je bila da je moj stari konacno kupio novo auto tako da cu sad imati njegovu krntiju na raspolaganju u augustu. jupi! sto znaci da sam mobilna za put na more, bez gnjavaze u busevima i sl. dobit cete razglednicu iz zlatne zemlje safari...
vladi i ostatku familije zelim super provod tokom njihove avanture...
sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 14.07.2004 u 16:35:52
Gospodnetić 14.07.2004 u 16:55:15 profil autora
Mozda su mi neki s pravom zavidjeli na Portugalu, no eto, it's payback time!
Sad ću ja vama svima zavidjet jer ja sam u Zagrebu cijelo ljeto, potrosio sam svoj godisnji.
Iako, moram priznati da sam zadnjih godina razvio strategiju iza koje stojim sto posto i sve mi se vise svidja. Na more treba ici u 9. mjesecu, jer Zagreb je najjaci po ljeti. Recimo danas sam putovao do posla ciglih 9 minuta. Rekord. Sve je prazno, ima mjesta za parking kolko oces i gdi oces, posto imam dosta prijatelja nikad se ne desi da svi odjednom bas nestanu na more, tak da je totalno ok, ima se ljudi i za druzbu. I ono najbitnije: nema tolko tovara ko inace! :-))
Ma salim se.
Dulce, ako odes na Pag molim te posjeti koji puta ak budes u blizini Monkey bar u kampu Straško! Novootvoreni kafic, jako jako simpa, vlasnik je moj prijatelj i zagarantirano ti je da su cijene ok (pivo 10 kuna) i da je muzika podnosljiva, nema burazijade.
Mozda cak dobijes i majicu na poklon, mislim a je logo dizajniral nas Vladek!
gargamel 14.07.2004 u 17:01:42 profil autora
Ja sam upravo saznao da imam godišnji od prvog do desetog osmog i idem na staro dobro mjesto vrsar.
Ostatak ljeta provešću u Zagrebu i nisam te sreće da imam široki krug prijatelja tako da ću se užasno dosađivati jer će svi biti van grada na vikendicama i moru. Dan će mi se sastojati od posla i lošeg televizijskog programa.
darko 14.07.2004 u 17:41:31 profil autora
s druge strane, nisam nikada bila na pagu, al zato obozavam paske sireve i vina. kako je na pagu?


nikad mi nije bila jasna ta spika sa paškim sirevima, a pogotovo paškom janjetinom. bio sam činimise 4 godine zaredom na pagu i u te 4 godine vidio 3 ovce.
a paška pička? respect!

što se tiče mog ljeta 2004. - živim dan za danom.
dan mi se sastoji od rada, igranja Rizika, tenisa i Interneta. TV nisam palio već 2 tjedna (od završetka EP-a u Portugalu), izuzev Simpsona koji su subotom i nedjeljom u 20:00 na HTV2. Uskoro gasim i Internet.

more? pirovac. kada? neam pojma. s kim?
htio bih u motovun, nemam s kim. htio bih... ma!
electro cute 14.07.2004 u 17:44:12 profil autora
i foruma, gargy.
ja idem doma na brač. jebiga. enivej, svi ste pozvani, ak imate vreću za spavanje, jer jebiga, svoju malu kućicu djelim s bratom sestrom majkom ocem psom i dve mačke. al eto, terasa je velika pa ono...snaćemo se nekako...
eto, matea može sa mnom u krevetu, hehehe.
možda odem u sarajevo na film fest, zomri mi je mozak popio, pa ćemo vidit...
gargamel 14.07.2004 u 17:57:04 profil autora
Da baš-već vidim forum svaka tri dana neko javlja kako je more super, a provod nedoživljen.
Nije baš neka lektira dok sjediš u Zagrebu i tušiš se u isparinama asfalta.
Treba brzo otvoriti topic "Šta je loše na moru..."
dulce 14.07.2004 u 18:06:56 profil autora
e za pasku janjetinu i picku fakat nikad nisam cula, al sam zato probala i pasko vino zuticu i paski sir i stvarno su odlicni. ako si gurman kao ja, ond aje to vec bitan faktor u biranju odredista za odmor.
cuty, hajd ba u sarajevo, bit ce super, trust me.
lollipop 14.07.2004 u 19:44:02 profil autora
Mi imamo svoj mali megalomanski plan :) Kao i svake godine, oducili smo se ne odmoriti za odmor, nego umoriti. To nam je bas guba. I tako za kojih tjedan dana, u subotu, ako bog i hrvatska dozvole (a u stvari moj posao, jer mi otkaz vrijedi tek od 1.8. pa sad nekako moram iznaci nacina da zbrisem prije, a posao obavim), krecemo iz naseg malog seoceta preko Italije u Francusku. Detalje puta jos nismo isplanirali, valjda danas ako stignem, ali ovo je baza: I tako dodjemo mi u Montpelliere, inace znan kao studentski grad s prosjekom godina ispod 25. Pa fino iz Montpellierea ravnom crtom gore prema sjeveru, zustavljajuci se u svakom seocetu i jeduci prefine sireve i pijuci vino. Dakle, ko nije shvatio, poanta puta je prezderavanje i oblokavanje. E bas mi zao sto nismo upisali francuski ove godine ko sto sam htjela, jer znamo Francuze...(dovoljno je reci da nam mojih 6 jezika nece pomoc da se sporazumimo s njima). Nakon sto se tako s nasim ljubicastim tutacem provozamo po Francuskoj i dodjemo do izvjesnog gradica Nancyja, krece put preko Njemacke (na tom dijelu je bas najuza) do Praga u kojem cemo se nekoliko dana oporavljati od financijskih nedaca koje nam je France zadala (remeber Paris?, nekima od vas poznata je prica s vodom i automatima u Parizu). Prag je uvijek super, cak i kad, kao prije dvije godine, neobavjesteni i premoreni (vjerojatno bas od gore spomenutog Pariza) banemo u njega usred najvece poplave i evakuacije ljudi. Nakon toga, taman nekako ispadne za vikend, svratimo u Budimpestu na Sziget festival i pogledamo pokoji bend, podruzimo se s rajom. Pa spavanac u Becu, Zagrebu i eto nas u Novalji, ponedjeljak 8.8. i tjedan dana morena. A tu ce mi se pridruzit frendica s deckom koji dolaze iz Amerike, i mozda frendica sa curom koja bi dosla iz Londona. Ako ce joj datum odgovarati, ako ne, posaljem ju drugdje na obalu (by the way – any suggestions are welcome, pogotov ako znate cijene, jer ja nemam pojma cijene na nasoj obali) Tanja (Vladina, cija druga) me zarazila pricama o Visu, i da nije tako daleko... jako, jako me vuce tamo.

Dulce, vidim da su i tebi ovi 'moji' datumi u igri. Ajde, bas bi bilo guba da odes na Pag, ajde Pag, Pag! Pa da se druzimo. Kad bi znala di ce i sta moji starci u to vrijeme radit (tj. hoce li mi se maknut, a mama je bas slomila glezanj, pa ko zna sta ce bit), mogle bi ti i frendica lako i kod mene odsjest, ako ti se ista od toga svidja (a mozda i to da u nedjelju/ponedjeljak vozimo iz Beca za Zagreb) javi se na mail pa da se dogovorimo.

Eto, ja stvarno ne znam kratko :)

By the way, ima jos toliko toga sto bi htjeli, od neceg vrlo zanimljivog sto ce se odvijat u Groznjanu, do Motovuna, pa i do toga da bi najbolje bilo da svo vrijeme utrajbamo na radenje novih pjesama, a lovu na pokoji komad opreme, sto bi i trebali da smo pravi, ali ocito imamo poremecene prioritete. Ipak mi je sir vazniji od muzike!
svinjče 14.07.2004 u 20:51:02 profil autora
dakle, zasad se na pagu vidimo lolli,dip,dulce & me...super!
idem 1/2.08, ostajem 3 tjedna sa sinekom, a prvi tjedan bu i tatek bil s nama.
stara novalja, a monkey bar je o-bve-za-tan!!!

skoknut će se i majci na krk (krčka fešta - 3 dana non-stop ludila, ne propustiti - oko 10.08). i to je to!

na visu je super.
na hvaru također -preporučujem fenomenalno mjestašce koje miriše na lavandu, a magarci ti dolaze na prozore da ih hraniš - Brusje. 10 minuta autom do hvara ili te neko poveze (uvijek ti netko stane, nemreš bilivit!).hvar je stvarno prekrasan, možda iduće godine....
nikad nisam bila na pagu i baš se veselim
ZeeK 14.07.2004 u 22:00:07 profil autora
http://www.dubrovnikportal.com/divljaliga/

kako sam vec odavno skonto, vise putuju po obali i vise se zajebavaju 'okolo' kontinentalci nego mi primorci.
sadrzaj je izmijenio/la - ZeeK u 14.07.2004 u 22:00:36
electro cute 14.07.2004 u 23:31:31 profil autora
ja mrzim ljeto. mislim, prije sam ga volio jer nije bilo škole.
previše ljudi (uglavnom ne za mene) pre vruće je plaže su pretrpane dosadno je do bola ljetno kino su pretvorili u skladište stočne hrane i šta sve ne prije 20 godina nijemci su nudili općinarima da izgrade hotel ovi nisu uspili isposlovat lokacijsku ili neki kurac kasnije su ti isti nijemci sagradili mallorcu jebote u jednu ruku šteta jer bi mi starci sad imali love za kupit viksu u alpama s druge strane fala kurcu

She swears I’m just prey to the female,
Well then hook me up and throw me, baby cakes, cuz I like to get hooked.
matea 15.07.2004 u 00:22:10 profil autora
ja ostajem u metropoli, ostajem se pržit na asfaltu.
asfalt će me spržit ko procesor ono jaje haha
arhimed 15.07.2004 u 02:13:25 profil autora
neće te spržiti asfalt. vidiš da vrućine nisu tako strašne kao prošle, pretprošle, natprošle itd. godine.
ovo ljeto je savršeno za neodlazak na more već na neko kontinentalno proputovanje kakvo su osmislili i isplanirali lolli i dip. ja sam htio ići u amsterdam, ali sam zbog utjecaja više sile morao odustati tako da ću (najvjerojatnije) biti doma.

ljeto je i živjeti je lako...
("summertime", ira gershwin)
darko 15.07.2004 u 03:08:57 profil autora
Eto, malo za podsjetnik, zanimljivo štivo sam izvadio iz naftalina. ista tema - drugi broj. 2003. za nove forumaše - pročitajte, za stare - podsjetite se. topic je otvoren 3.7.2003. (trixy) i "trajao" je do 2.9.2003. (arhimed). imao je 142 poruke. od kojih je (po meni) jedna od najlegendarnijih, gdje Waiter quota Sally:

"na bol u trtici koju sam zaradila u brutalnom sudaru s dinarovim bolidom"



svinja sam, znam, ali ne mogu odolit
electro cute 15.07.2004 u 03:21:17 profil autora
waiter...jebiga. genije.
zumbula 15.07.2004 u 09:08:35 profil autora
Rukavac na Visu..negdje između Visa i Komiže, prvi put sa sestričnama i njihovim prijateljima dakle nas šest apartman za četvero ok. nadam se da bu dobro, krećemo početkom osmog, pa dva tjedna..eto..razmišljala sam o Ohridu ili Skandinaviji... možda na proljeće...privlači me Vis već duže vrijeme nismo našli mjesto baš u samom Visu ili Komiži Rukavac je nešto malecno..Vlado ti sigurno znaš više, pa reci koju ak ti se da..6.8. su tbf u Komiži i to me veseli..loli sviđa mi se vaš način odmora..to je uživancija..
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 15.07.2004 u 09:11:47
zv 15.07.2004 u 10:17:43 profil autora
to do: svaš
pet dana s biciklom i pjesaka po velebitu.
spavanje ako bude sve u redu na zavizanu, kratke turice oko pivcevca, gromovace i tih trica. biciklom do baskih ostarija pozdravit legendarnog domara milana. onda na prvic preko puta sibenika s odlicnim frendom jos pet-sest dana i to je to.
kratko, slatko!
Gospodnetić 15.07.2004 u 11:55:43 profil autora
A butru vodiš sa sobom il bu te lovili nove po Velebitu?
Btw prica se da vise ne zivis u domu...
markos 15.07.2004 u 15:24:42 profil autora
10 dana na Visu, 2.-12.8 sa curom i frendovima, (TBF U Komizi!? ZAKON!) ostatak osmog mjeseca (da!!! uspio sam iskamcit c ijeli osmi mjesec za godisnji!) doma u Splitu i okolici (makarska, brela itd...). Ni ove godine nisam kupio auto (!&$&$/$%¨%/$¨%/¨%$¨$%$¨(&=)(?!!ZSALNMFAOIZF"!) pa cu se opet izjebati po busevima (btw, Vlado, jesi zadovoljan Astrom? Ja mislio kupit Astru Classic, ali ne karavan. Ako mi sef pristane da je uzme preko firme mozda je i kupim...). To mi je najmrzi dio ljeta, transport od zagreba do splita. Uzas. Ali zato... M O R E! Can't wait.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Filip 16.07.2004 u 07:50:33 profil autora
malo mi se sjebali svi planovi za ovo ljeto. al videćemo. kako stoje stvari ostaću doma i bez dužeg odmora na moru. šmrc, šmrc. ipak, nada još postoji. možda kupim vreću i odem kod kjuta na terasi.
btw, ovog vikenda idem malo na planini. u mavrovu. tamo gdje je zrak čist i gdje se može slobodno disati. ovog vikenda je tradicionalna galička svadba. pa idemo to pogledati. biće puno fotka, pa vidjećete i vi.
čujemo se negdje utorkom ili srijedom.
sretan put i ljep provod svima vama koji idete na odmor.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Gospodnetić 16.07.2004 u 11:09:06 profil autora
EJ...kad smo vec kod citata, cudno kak se nitko nije obrecnul na dulceinu " pasku picku" :-)
darko 16.07.2004 u 23:34:58 profil autora
EJ...kad smo vec kod citata, cudno kak se nitko nije obrecnul na dulceinu " pasku picku" :-)


podmetnul sam i, vidim, prošlo je.


btw, danas cijeli dan samo 4 posta.
matea 16.07.2004 u 23:42:02 profil autora
5
electro cute 17.07.2004 u 02:54:14 profil autora
fila, moja vrata su ti uvek otvorena. samo dojdi! :D
vlado 17.07.2004 u 10:07:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E pa, rajo, evo nas na Visu.
Stigli smo u jednom komadu prvi put s autom, prvi put sa psom. Djuka se već u Splitu ubacio u vodu, u Luci, na sveopće odobravanje. A na Visu, kad smo se spuštali na plažu, frajer se zaletio i ravno u vodu.
Inače je super, nema puno ljudi (Markose, mimoićemo se nažalost), nije gužva, imamo novi apartman kod nekih mladih ljudi, savršeno, kužite, klima OK, tv OK, al uvijek mi je bilo bad zašto nema kakva muzička linija u apartmanima, to mi je super bitno, e, ovde me sačekala nekorištena mala linijica. A cijeli apartman nekorišten.
Btw, gazda isti Goran Ivanišević (jučer su na nam gradele spremili, zamislite, za dolazak; domaće vino), a gazda isti Goran, ono, kužiš Gospodnetić koji flash?!

Ne znam kako da vam to opišem, al ja sam na zasad najboljem odmoru u životu.
NIšta, vidit ćete slike.
Do čitanja!
vlado 17.07.2004 u 10:09:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Markose, odgovorno tvrdim, astra classic je best buy trenutno.
Gledaj, 12400 eura (klima, ABS, ovo, ono) za auto u kojem moj nemali pas putuje u gepeku bez beda, stvari su iza nas, a ima i prostora. A nije prevelik. A Švabo.
goldietrickz 17.07.2004 u 12:49:15 profil autora
Trogir.Bit cu tu sve do 15.9. docekivat raju iz raznih krajeva svijeta koji dolaze na svoje godisnje,s njima pit,smijat se...
Trogir mi je inace totalna pusiona.Nit se ima gdje izac,nit se ima sta pametno radit.Mozda odem do Splita danas i sutra u Kastel Kambelovac na koncert posveta Tomi Bebicu.Vidit jos jednom TBF.BTW. "Nostalgicna" je ZAKON!!!Na koncertu 2.7. je bila jos veci zakon,sa posvetom Stipi Suvaru i odjebu svim ekstremistickim profiterima i smradovima.
E da...Idem i na Soltu stalno.Poso mi takav.Maslinica na Solti je najbolje mjesto na kugli zemaljskoj!Ne fulajte...
Ajd svima zelim sve naj...Ak je ko blizu Trogira nek navrati na pivu.
darko 17.07.2004 u 21:32:47 profil autora
klima OK


Obožavam more i morski zrak. I kad sam na moru, jedna od stvari koja mi je NAJMANJE potrebna jest klima.
Ako radi klima, prozori moraju biti zatvoreni i tu prestaje tvoj doticaj sa morskim zrakom, morskom klimom, mr morskym.
I tu se gubi neki smisao mora kao takvog.

Jebote, ako mi je vruće, skočim u vodu.
A klima na moru -FUJ!
electro cute 18.07.2004 u 01:03:37 profil autora
vidijo bi te ja da si tu 3 miseca, a ne 10 dana. pffff.
mislim, uvik možeš bit na plaži osan uri, i onda doć doma u hladno. klimi svaka čast!
darko 18.07.2004 u 04:16:50 profil autora
E, to je druga stvar. Turist je jedno, a žitelj nešto sasma drugo. Ali ja sam jebeni turist i dole sam 10 dana godišnje (ako i toliko) i nakon 355 dana smoga i žabokrečine dolazim 10 dana na morski zrak: a) zdravlja radi i b) odmora radi. a klima, koliko god nekad poželjna bila, oprečna je zdravlju u svakom pogledu i radije ću 10 dana spavati dole pod otvorenim prozorima i udisati miris mora i borova, makar mi i bilo malo vruće (a bilo mi je nebrojeno puta), nego se zatvoriti u svoj apartmančić, navinuti klimu i spavati, uživajući u idealnoj osvježavajućoj temperaturi.

naravno, ovo s klimom nema apsolutno nikakve veze s vladom. samo me njegovo navodjenje klime nagnalo da napišem svoj stav glede iste.