Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
electro cute 26.07.2004 u 01:52:38 profil autora
nisam. ti sapuni su ti fensi. i malo su preskupi za svakodnevnu upotrebu. to ti inače radi stari od mog najboljeg frenda iz osnovne. meni je to kul, al ja se ionak perem isključivo u čistoj guščjoj masti.
gargamel 27.07.2004 u 15:12:29 profil autora
Baš sam se vratio sa mora i odma na posao. Ali, nije to problem, nego kiša u zagrebu. To ja zovem kontrastom.
Bar nije ona prokleta zagrebačka vrućina.
Filip 29.07.2004 u 01:52:58 profil autora
ha! mi ipak idemo u rovinj. od 3.8., a nakon toga prolazimo u zagrebu. i u virovitici ako bude koncert, al za to ću otvoriti drugi topic.
jedva čekam da vas vidim! krovovi, ne?
a sledeće godine definitivno idem kod kjuta!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 31.07.2004 u 00:20:46 profil autora
di? postira, kjutova soba.
sta? jedemo frutissimu.
gdje? postira, kjutova soba.
s kim? kjut i ja.

ljudi, tu je očajno, kjutov pas je ksenofobičan i mrzi sve što nije bodulsko, jedva čekam da odem. help!
electro cute 31.07.2004 u 00:23:14 profil autora
e, matea, aj nam se pridruži. dobio sam poštom novi asortiman bičeva, lanaca i kožnih remena, pa mi treba pomoć da sve to isprobam. darko ne trpi bol, odmah se onesvijestio...papak.
matea 31.07.2004 u 00:32:09 profil autora
evo stižem to save the day
beam me up scotty
wuuušš
electro cute 31.07.2004 u 00:47:43 profil autora
čekam... (lupka nogom u pod)

kuš, darko! sedi! dobar pes!
zumbula 31.07.2004 u 17:05:13 profil autora
vlado ajde ako čitaš malo pričaj o visu gdje da gdje ne, znam da je najljepše sam otkrivati otok, ali kad si već tamo..u rukavcu ćemo se utaboriti, ajde reci da smo dobro izabrali...idem u utorak
Gospodnetić 31.07.2004 u 17:37:57 profil autora
Zumbule,

bio u rukavcu pred 2 godine, bilo je genijalno, samo treba ti auto..nadam se da ste motorizirani.
Ne za odlazak na plazu, na par minuta ugodne setnje ti je uvala Srebrna, najljepša plaža na Visu(dobro, to ej diskutabilno, al tak boduli vele). Uglavom, velika plaza sa velikim oblucima a i sa diejlovima ravnih stijena koje se spustaju u more. Predivno.
U rukavcu imas desetak kuća i nema ni birtije ni pošte ni dućana...ničega..mislim..meni je to zakon, ali nije bas nekaj po pitanju naabavke. Svako jutro smo išli autom u Vis na kavicu i po novine, kruh i špeceraj.
Ideš jedan dan obavezno an izlet na Biševo, to nemoj propustit. Ide se iz Komiže. Otpeljaju te videt modru špilju, zatim na plažu i pokupe te navečer. TO pod abavezno. Jedan dan se ide gledat Titova špilja, obratiti pažnju na mjesto Žena glava!
Večernji izlazak-Vis-kafć Bejbi. Veliki šank na terasi nadsvođenoj prućem, uglavnom dobra glazba i radi dokle treba. I naravno, ljetno kino. Priuštite si i koji ostanak na plaži navečer pogotovo ako imate nekog svirača, vinčeka ili kaj got nekom paše.
Uglavnom, dobar izbol Zumbule! Trebalo bi ti bit mrak. Javi kak je bilo! :-)
vlado 31.07.2004 u 17:47:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Gospodnetic, odsad na Visu imaju i tradicionalni Streetball (po mraku, reflektori, puno ljudi gleda...), ja kontam sto nije bilo prosle godine, al dobro...

Zumbulice,
Imate auto pretpostavljam, tako da nakon par dana krmljenja, vozajte se po Visu i kupajte se gdje vam padne na pamet. Stvarno je super.
Odite do Titove spilje.
Odite na Bishevo, mada ne znam kako je sad, s obzirom da je izgorio prosle godine, al pitajte...
U Visu imate KOnzum i Kerum, tamo mozete kupiti sve.
U KOmizu idite na komisku pitu i na kavu, neuporedivo je mirnije i ljepse, nego na Visu.
Imate i genijalno ljetno kino u Visu i u Komizi (zivjela JNA!), svaki dan drugi film, mi smo gledali "Cudoviste", "Harry Pottera 3" i "Spidermana 2" (hrvatsku pretpremijeru ???!!!).
Imate i nekoliko internet-caffea.
Klopa? U visu - Pojoda, Vatrica. Ako hocete meso, onda u AS. Potrazite i kozlice ispod peke, mi nismo imali vremena (citaj: para) za to, al isplati se, kazu.
Kupite papuce, imate u Visu po 50 kuna, nisu ko one "ceske", plasticne, vec su fora. Al trebat ce vam.
Uglavnom, vozajte se sto vise, a u principu svaka cestica ide na neku plazu, a svugdje postoji ta jednostavna, minimalna infrastruktura ostala iza JNA.
Iduci vikend je TBF, ako se ne varam.
Ne znam jel ti prvi put, al bit ce ti izvrsno!
dju 31.07.2004 u 21:44:33 profil autora
zumbulice,
preporučujem odlazak u uvalu mola trovna, k senku karuzi. možda ćeš se razočarati ako te tamo dočeka netko od faca koje znaš iz novina ili televizije, od onih samozvanih ljevičara, alternativaca, disidenata, neshvaćenih literata..., ili pak neki snobovi s bijesnom jahtom koji su se ta dan odlučili za "a sada nešto sasvim drugačije". ali senko je jako ljubazan i drag, mogao bi ti popravit dan.
drugo mjesto koje preporučujem: groblje u gradu Visu.
vidjet ćeš zašto.
vlado 31.07.2004 u 21:56:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zumbulice, ne znam koliko ostajesh, ali polako sa Senkom.
Prvo, moras mu se najavit telefonom, jer ima dana kad se njemu ne kuha.
Drugo, nije bas lagano za doci kod njega. Puno je lakse s brodom, nego na noge.
Trece, nikad ne znas kako ce skuhat. Nekad zna bit vrhunski, a nekad prosjecno.
Cetvrto, frajer nije jeftin, nimalo.

Dju, sta je na groblju u Visu? Kojem groblju? Engleskom?
zumbula 31.07.2004 u 22:39:03 profil autora
hvala vam ljudi,za gospona senka čuh, ali kao što moja sesstrična veli 'jebo te pokupila sam brojeva telefona di se dobro klopa ko u priči nemoj nikom reći da mi furamo sve od peršina na dalje' no to ne znači da si ne bumo priuštili i klopu izvan vrta i roštilja koji nas navodno tam čekaju sad kolko bu love...idemo prvi put imamo autić, printam sve kaj ste napisali, veselim se i javim se..tenks
svinjče 31.07.2004 u 22:58:57 profil autora
sutra cijela vesela trojka kreće put paga! jupiiii!!!! pinklec i majka (čitaj:ja) ostajemo 3 tjedna, a tatek "dok ne popi*dim od vrućine, mora i dalmoša!!!"(#groarr..). predviđam, dva tjedna! najme, on jednostavno ne podnosi vrućine, gužve, turiste, domaće..općenito-turističku sezonu. al' nema veze, voli nas dvoje, pa će trpit' malo!
ja dakako obožavam more i nema toga kaj mi može poremetit uživanciju(a sinek je na mamu..of kors) ma oke, ima..al' kad je nešto savršeno?? i zašto bi uopće trebalo biti!?!

dojavim se iz monkey bara!

hasta la vista muchachosssssss
Hadzo 02.08.2004 u 22:32:49 profil autora
Dakle, ja preživjeh deset dana Crne Gore (nije crna nego siva od dima roštilja s ćevapima i mućkalicama), ali najveći me šok dočekao danas ujutro u Dubrovniku. Naime, ja sam veliki obožavatelj dubrovačke gradske plaže Banje (doista, nema ništa ljepše od kupanja uz pogled na zidine staroga grada a vi s otoka i ostalih nerazvijenih područja koji se ne slažete s time pojedite se od muke) i kad sam se danas spustio dolje imao sam što i vidjeti: divljak što drži East West kafić ogradio je prostor za koji je uzeo koncesiju, gotovo pola plaže, nekom ružnom trakom i to me sad sve skupa podsjeća na Alana Forda i epizodu s plažom za bogate i siromašne. Jezivo. Nakon sat vremena i jednog brzog kupanja pokupio sam prnje i otišao na Porporelu. Zeek, ostali, neka netko zaustavi manijaka jer ovo je čudovišan čin! Čak i za standarde naših novopečenih tajkuna to je nisko. Moja želja da dodjem provesti još sedam dana u Dubrovnik koncem kolovoza naglo je splasnula.
markos 14.08.2004 u 15:17:15 profil autora
Bio na Visu i nekako jos nisam na cisto sam sa sobom o tome sta da mislim o tom Visu. Mislim, bilo je skroz dobro, bili smo na 7-8 super plaza, grad je lijep, ljudi ok, ali nesto mi je falilo... Stvar je spasila Komiza i dva koncerta, Edo i TBF, ali nekako mi se Vis cini kao mjesto vise za umirovljenike, nego za neku urbaniju ekipu (mislim, ok, i meni pase mir i ne trazim nikakve diskoteke i deracinu do jutra svaku noc, ali bar neki pristojan kafic sa pristojnom mjuzom, mozda nekim live domacim bendom ili tipom na akustari bi nekako pridonijelo atmosferi (sto mi je bilo super na Korculi prosle godine, npr.). Klopa je ok, ali jebi ga, tko ce to platit svaku vecer. vecera za nas cetvoro u Pojodi 700 kuna... Sto je bilo s Mocvarom i Visom i tim otokultivatorom? cuo sam razlicite verzije iz razlicith izvora i nijedna se ne poklapa?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Hadzo 16.08.2004 u 12:42:41 profil autora
Ja eto otiđoh do te čuvene Novalje na Pagu i bilo mi je ono ful bezveze. Puno dobrih pičaka na Zrću, koje rade puno lipih stvari i naizgled se dobro zabavljaju ali sve je to ishajpirano, prenaduvano, previše trendi. Lošu elektronsku glazbu mogu slušati i ovdje, ne vidim razloga voziti se 4 sata do tamo. Ali ima drugih lijepih stvari, mjesta za izaći, npr. House of blues and rock, samo ime kaže o čemu se tu radi. U Novalji sam nabasao i na Sally i Dipa dok su pokisli čekali auto vuču da im Citroena otfura na popravak. Upoznao sam i Dulce. Dakle, nije to ipak bio potpuno promašen put. I plaža kampa Straško je fakat lijepa, s mnogo sadržaja, samo jebiga, nije toliko razvikana kao Zrće i nema toliko sisatih i guzatih koka. Ali opet, nije sve u sisatim i guzatim kokama, ne? (Jebote, ne mogu vjerovati da sam ja ovo napisao!)

Nakon Novalje zaputih se do Istre, konkretno Pule, ali smo najmanje bili tamo jer smo stalno pičili okolo. Uglavnom, sljedeću subotu je Rovinjska noć na kojoj nastupaju Belfast Food, The Beat Fleet i Gustafi, plus Toni fuckin' Cetinski. S izuzetkom potonjega, bit će to dobra fešta pa pičim tamo. 26. 8. isto u Rovinju u Monviju su Hladno Pivo, naravno da i tamo idem. Samo jednom si mlad (khm khm...)
zomri 16.08.2004 u 15:10:46 profil autora
ej, hadžo kad si već na proputovanju mogao si skoknut i do sarajeva ovaj vikend. znam da voliš filmove, a dolaze i dulce i cute pa smo mogli razbacit jedan forumaski dernek...
Hadzo 17.08.2004 u 08:59:45 profil autora
Ma jebiga stari, kad svaki slobodan vikend koristim za odlazak na more. Zbog ljetovanja u Crnoj Gori propustio sam i Pulu (što mi nije žao) i Motovun (što mi je malo žalije, he he he). Sad ću propustiti i Sarajevo film festival. Ali da bih rado opet došao u Sarajevo, bih. I doći ću. Samo kada, to nitko ne zna. U mom rasporedu za rujan su Novi Sad i Beograd, a poslije ćemo vidjeti...Bilo bi lijepo kad bi bend uskoro zasvirao negdje kod tebe pa da se nas nekoliko zaputi tamo. No, bit će.
dulce 18.08.2004 u 15:40:58 profil autora
tko god da je spomenuo ovaj monkey bar, da bog da mu se ruka pozlatila. imate velike, suncane pozdrave iz straskog. zrce sucks! uopoznala neku gomilu ljudi i srela par dragih forumasa. bas smo se lipo druzili! za dva dana pravac sarajevo. hajte dizite ta dupeta pa da se vidimo i tamo.
electro cute 19.08.2004 u 02:25:37 profil autora
bila reportaža s paga na teveu. zrče i to. sex turizam i to. ja brijem da sam ja jako konzervativan. kajgod.
darko 19.08.2004 u 02:38:54 profil autora
suncane pozdrave iz straskog. zrce sucks!


Straško rules! Ljeto '95. Moj prvi susret s golim tetama (i curama) u nudističkom dijelu kampa. Imao sam nepunih 12 godina.
Bili smo na plaži (onoj "odjevenoj") u Straškom i tata me poslal po novine, činimise Globus. I sad, ja prešel cijeli kamp i svi kiosci bili zatvoreni (radili dvokratno), a pošto sam pod svaku cijenu htel kupiti novine, sinulo meni da se prošetam uz obalu do Gajca (apartmansko naselje cca 2.5 km udaljeno obalom) i tam ubodem novi Globus.
I sad, dojdem ja do jednog zida, na njemu visi tabla, na tabli nacrtane prekrižene kupaće gaće i ženski badić. a pošto je zid bil cijelom dužinom poprek, nisam mogel prejti na drugu stranu nego plivajući. preplivam ja na drugu stranu, kad tam - GOLAĆI, buraz... guzice i sise.
onda sam i ja skinul svoje gaće i prošetal se sa svojim belim pimpačem duž nudističkog kampa. bilo je lepo.
onda sam opet došel do zida koji je označaval kraj nudističkog kampa i početak plaže u Gajcu. preplival sam, obukel gaće, došetal se do gajca... i SVI kiosci bili su zatvoreni. (svi rade dvokratno)
vratil sam se istim putem nazad i ponovil kompletan postupak.
kad sam došel nazad u straško, skužil sam da su se moji jako zabrinuli jer me nije bilo 3 vure. tad sam im ispričal svoje dogodovštine. i svi se grohotom nasmijaše.
hvala, straško!
electro cute 19.08.2004 u 02:57:14 profil autora
brijem da je tek nakon te tvoje avanture plaža dobila to ime.
Gospodnetić 19.08.2004 u 10:37:24 profil autora
Hej dulce, baš mi je drago da si našla monkey bar, reći ću frendu da je dobio on line pohvalu i bit će mu jako drago! :-)
A kd ćeš ti do Zg-a? neke pive smo ti dužni...
Hadzo 19.08.2004 u 10:58:33 profil autora
Hm, Darko, jedno pitanjce, stari te poslao po novine, dao ti je lovu ne? Onda si ti preplivao jedan dio puta. Jesi lovu držao u ruci visoko u zraku ili si ju stavio na neko sigurno mjesto, npr. pakšu? Samo me zanima...
sadrzaj je izmijenio/la - Hadzo u 19.08.2004 u 10:59:08
darko 20.08.2004 u 15:45:35 profil autora
Hadžo moj Hadžo! Sad si me provalio! A kako si znao, da mi je znati? Da niste možda ti i tvoja kamerica/fotoaparat radili kao volonteri/voajeri u dotičnom kampu pa me imaš na snimci? otišao do svog arhiva kazetica, pronašao naljepnicu "Straško '95"... Grrr.


Eto, 2 nights ago provalili provalnici u jedan ured u Vrbovcu i kad su kopali po ladicama, tražeći novac i ostale vrijedne pizdarije, našli su ključ na kojem je pisalo "SEF". onda su shvatili da negdje postoji i sef, pronašli ga, otključali i uzeli pare. eto!
svinjče 20.08.2004 u 15:49:45 profil autora
helo ekipa! ete i mene u monkey bar-u. utekla dok dite pajki [:) ] . čulla se s dipom, al nažalost nismo se uspjeli vidjet, jerbo baby sitterica nije bila dostupna, hahahha..
u staroj novalji provela sjajna 3 tjedna, odmorila se kak bog (or whatever..) zapoveda.
malo sam u depri jerbo imam još samo dan i pol, al nisam prejako..onak'..nekak mi bed ostavit ove cvrčke, mir, more, jugo, sjajnu ekipu. zrće nisam narafski ni primirisala, al po selu se priča kak je tam sodoma & gomora! .
meni bilo bolje pit kruškovac ili višnjevac ili pivce (laško narafski!) na terasici u hladu i pričati do sitnih ura o smislu života & ljubavi..ahhh..maaaa, predivno ljeto.
odo ja još malo uživati, a nadam se da se idući tjedan sprema neko druženje u najboljoj birtiji u našem metropolisu
mah-mah svimaaaaaaaaa!!!!
Hadzo 22.08.2004 u 00:46:50 profil autora
U fuck stara, pa ja totalno smetnuo s uda da si i ti tamo. Možda se nešto moglo izmajmunirati...Ma kurac, jedno poslijepodne je premalo da se napravi sve što sam htio.

Inače kad govorimo o Sodomi i Gomori, priča mi ženska koja je bila tamo kako klinci bare na Zrću. Dođu ženskoj iza leđa i uhvate je s obje ruke za sise a onda kao iznenađeno: Sorry mislio sam da si __________ (upiši po izboru). Ako popuši šljagu, OK, nije uspjelo, ali ako ne popuši šljagu onda su sve opcije otvorene. Vidim ja da cura to priča s nekim čudnim sjajem u očima i pitam ja nju: A što bi bilo kad bih ja tebe sad uhvatio za sise? A ona kaže: Probaj. I ja probao. I još sam čitav. Što to nisam znao prije odlaska dolje...
darko 22.08.2004 u 01:00:22 profil autora
stari lisac
Hadzo 23.08.2004 u 08:59:04 profil autora
Čovjek se uči dok je živ, my young apprentice. Zapamti to ako hoćeš biti dostojan titule jedi viteza.