Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
electro cute 19.07.2004 u 01:11:41 profil autora
to je skroz oke, buraz.
markos 19.07.2004 u 15:35:25 profil autora
Markose, odgovorno tvrdim, astra classic je best buy trenutno.
Gledaj, 12400 eura (klima, ABS, ovo, ono) za auto u kojem moj nemali pas putuje u gepeku bez beda, stvari su iza nas, a ima i prostora. A nije prevelik. A Švabo.


Ma dobro, meni karavan za sada ne treba, ali ok, jasno je. Jedino se mislim izmedju benzinca i dizelasa, ali mislim da ce benzinac prevagnuti, 2000 Eura u startu manje nije bas za bacit... Sto se Svabe tice, mislim da ga Japanac sada dere nemilice. Dovoljno ej da pogledas izvjesca njemackog ADAC-a i prvi njemac je mislim BMW na 6. mjestu iza Toyote, Mazde, Honde.... Inace, ja nemam pojma o autima, ali eto, silom prilika moram se informiratzi, jer mi treba, pa da ne kupim neki shit. Vidimo se na Visu neki drugi put!:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
electro cute 20.07.2004 u 01:39:32 profil autora
d
electro cute 20.07.2004 u 01:39:56 profil autora
o
electro cute 20.07.2004 u 01:40:06 profil autora
s
electro cute 20.07.2004 u 01:40:16 profil autora
a
electro cute 20.07.2004 u 01:41:26 profil autora
d
electro cute 20.07.2004 u 01:41:35 profil autora
n
electro cute 20.07.2004 u 01:41:45 profil autora
o
Hadzo 20.07.2004 u 10:24:30 profil autora
Eto i mene samo kratko jer sam u gužvi, vrnuh se iz Rovinja gdje sam bio tjedan dana, upravo pakiram stvari jer u četvrtak gibam za Crnu Goru (Bar) gdje ću biti 10-12 dana a za kolovoz ćemo vidjeti. Moguće desetak dana u Dubrovniku ili Poreču. Ima se para ima se čim...(Trixy, sorry stari ali nisam donio cedeove, no sam ću ti ih spržiti sljedeći put, časna pionirska!).
trixy 20.07.2004 u 11:22:51 profil autora
ako je časna pionirska, onda mogu odahnuti ;o)
goldietrickz 20.07.2004 u 12:56:53 profil autora
oce ko na Edu u petak na Bacvice?Cute?Anybody?Nema mi jos ekipe u Trogiru pa da ne pijem sam tamo...:)
electro cute 20.07.2004 u 21:53:28 profil autora
meni sjebano radi trajekta, čist sumnjam. jebiga.
dulce 21.07.2004 u 13:32:02 profil autora
eh krk. bilo mi je ko da me netko izbacio u drugu orbitu. g e n i j l n o. sad opet natrag u becu uz znojenje ispred uredskog compa. sinoc sam bila cak par sati u zagrebu, al nekako nisam znala di ste svi ni kome da se tako kratkorocno javim, samo sam hvatala bus za bec. i zg mi je bio super. standardno. ne stigoh do krovova. jbg. kontam hajd nije cetvrtak pa mozda i ne vidim nikog tamo. budem se iduci put bolje organizirala. apsolutno sam se sokirala kad sam vidjela sta uradise s tkalciceve. e znate sta je tu razlika kod svabe? on napise: radovi rekonstrukcije zapoceti dana xy, zavrsavaju se dana zq. tamo nista ne pise. dokle ce ono onako, zna li netko?
anyhow, lollipop, ne stigoh ranije odgovoriti sorry, jer nisam citala forum. kombinacija zvuci super. ja bih vas rado srela na pagu ako to kod mene i dalje ostane u shemi, sad se hvar takodje javlja kao mogucnost, ali ja bih radije u novalju. to ce se jos iskristalizirati ovih dana. ne skontah u kojem mjestu cete biti vi? kada tocno krecete na turu po europi? hvala takodje za kombinaciju nedjeljom iz beca u zg, ali ja cu na jug vec 1.8. pa iz tuzle na more. nisam bila kuci od bozica... helem, ima jos puno nekih novosti, ali ne stigoh vam nikad napisat. selim se iz beca na godinicu u bolognu od septembra, tako da s obzirom da mi nitko nikad s foruma nije dosao u bec, eto vam sad bella italia kao mogucnost. dala otkaz i od kraja iduce sedmice sam free as a bird i opet studentica od septembra. jupiiiiiiiiiiiii. pa nek mi netko kaze da nema rjesenja za postdiplomsku krizu... hoce li jos netko biti na pagu sredinom augusta? onda bismo fakat mogli malo sjesti i van cyber spacea... voli vas s.
dulce 21.07.2004 u 13:39:12 profil autora
ah da, sorry, sad vidjeh da biste i vi u novalju, to bi stvarno bilo lipo. hvala puno na ponudi za smjestaj, mislim da cemo naci neki apartman jer treba doci jos neke ekipe iz beca, tako da bi nas ipak bilo previse... I'll keep you posted, a do tad, zelim vam dobar provod, lijepo vrijeme on the road i puno dragih neznanaca koje cete sresti na svom putesestviju. ne pretjerujte sa vinom i sirevima, to zna ostaviti trajne posljedice na fizicki i psihicki sklop.
zomri 21.07.2004 u 14:31:40 profil autora
dulce, vidimo se u sarajevu.
kaže dzoni da si neku noć ispala na tvu. naka anketa na nekom sffu s kraja 90tih. jedva te prepozno...
Filip 22.07.2004 u 02:39:42 profil autora
promjena plana, promjena plana. ipak, valjda ću i ove godine na odmor. htio bih nekako povezati odmor sa koncertom u virovitici. i siguran sam da ću uspjeti u tome.
btw, i mi smo nešto razmišljali o pagu. zamisli tu forumašku ekipu.
javim vam kad imam više informacija.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 22.07.2004 u 19:41:10 profil autora
jebo vas pag u usta...
zomri 22.07.2004 u 21:29:51 profil autora
vala baš...
gargamel 23.07.2004 u 21:17:18 profil autora
Evo i mene na moru-jest tri dana al vrijedi. Nisam spavao vec 33 sata.
darko 23.07.2004 u 22:43:41 profil autora
eto, ja noćas plovim put Pirovca, 15-ak km sjeverno od Šibenika. ostajem 10 dana SAM. pravi pravcati odmor. bez poznatih ljudi, bez novina, bez Interneta, bez TV-a. Samo moj bicikl, moj walkman, more i ja.

na walkmanu ljetna mp3 lista, nosioci: T.B.F. (UV-zrake, Alles gut), Pipsi (Dobro, Mrgud, Glavom pod vodom), Pun kufer (Na plaži), The Decemberists (July, july), Eels (Fresh feeling, Dirty girl, Saturday morning, Lone Wolf), Franz Ferdinand (Better in Hoboken, Take me out), Flaming lips (Race for the Prize)...

ljudi, živili!
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 24.07.2004 u 02:06:10
electro cute 23.07.2004 u 23:55:15 profil autora
ajoj. danas sam odvalio 10ak km na bratovoj bajsikli od 700 kn i guzica me boli za popizdit. jebeno sedlo, ne vridi kurca. onda sam nomadom ubijo komarce po sobi, onim ljubičastim s yayom na naslovnici. za kaznu sam nekako uspio oštetit moj poster drveća i rijeka kojeg sam maznuo u ljubljani ispred kluba. sve se vraća sve se plaća.pa sam se bućnuo u more, na oduševljenje brojnih mladih, zgodnih, pametnih i načitanih mladih dama kojima postira jednostavno vrve ovih dana. ljeto iz snova, zar ne?

bdw, ljudi, slušajte modest mouse! predobri su!
dulce 24.07.2004 u 19:35:18 profil autora
jebla tebe postira u guzicu, ok? ako vec seres, mogo si nas zvat ko cojk, a ne tu srat bezze. ja sam kolko se sjecam rekla da se nadam da cemo se sresti barem u sarajevu.

nego, zomri, kaka ba anketa? nemam pojma sta je to moglo biti... kad kazes to s kraja devedesetih, ko da imam sto godina...

helem, it's a final countdown, jos sedam dana do odmora...
sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 24.07.2004 u 19:37:23
zomri 24.07.2004 u 19:59:23 profil autora
ne znam majkemi. pozivam dzonija da ti odgovori. dzoni, javi se!
i nemoj da se ne javis kad dodjes u sarajevo!!!
electro cute 25.07.2004 u 01:05:51 profil autora
dulcevita, pa pozvao sam sve. upravo zato ovo za jebeni pag. pa možete doć k meni, pobogu! joj, i ja se nadam sarajevu, vidićemo.
zumbula 25.07.2004 u 10:57:26 profil autora
pravo kjutić zbori idite radije kod njega, brač ima predivnih mjesta..
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 25.07.2004 u 11:00:29
zumbula 25.07.2004 u 10:59:23 profil autora
pravo kjutić zbori idite radije kod njega, brač ima predivnih mjesta...
svinjče 25.07.2004 u 15:03:49 profil autora
jedno tri godine zaredom u srednjoškolskim davnim danima provodila sam vikende i sve školske praznike na krku, jer majka mi živi tamo. tak' da sam upoznala, priznajem djelomično, život na otoku i van turističke sezone. i moram reći da mi se to jako svidjelo!
upoznala sam bodule (sjajni ljudi!), uživala u zimskoj buri, praznoj rivi, mirnim i tihim kamenim uličicama u centru grada, praznoj crkvi i muzejima..ma divota
inače..jedan od mojih kratkoročnijih ciljeva je kupnja kućice negdje u dalmaciji, poželjno na otoku.
more je zakon!
electro cute 26.07.2004 u 00:32:59 profil autora
je super je zimi samo kaj poludiš nakon 20 dana. bar ja. kurac. ja poludim i ljeti. otoki su super na 15 dana, posle toga postaju dosadni. treba sravnit velebit sa zemljom i zatrpat more.
arhimed 26.07.2004 u 01:33:45 profil autora
brač ima predivnih mjesta


i ima nekog tipa što proizvodi sapune od raznih biljaka koji su - ako sam dobro shvatio - puno kvalitetniji od ovog smeća koje kupujemo u dućanima i onda imamo suhu kožu (dove i safeguard su iznimke). dotični proizvođač sapuna je baš iz postira. kjut, jesi li ti to koristio?