Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
monkey 09.07.2004 u 03:26:54 profil autora
**BORDERLINE**
sadrzaj je izmijenio/la - monkey u 13.08.2004 u 01:23:39
gargamel 09.07.2004 u 19:47:28 profil autora
ovo je sad fakat prešlo svaku mjeru.
monkey 09.07.2004 u 23:42:03 profil autora
Kako to mislis, gargamel?
krampus 10.07.2004 u 17:47:35 profil autora
Valjda misli: prestani se drogirat i bit glup.
gargamel 10.07.2004 u 19:37:10 profil autora
Ne mislim ni na drogiranje ni na bivanje glupim. Imaš apsolutno pravo na to i nije me baš briga za to. Imaš apsolutno pravo i da staviš ovoliki post nekoliko puta u različitim topicima ali i ja imam pravo da me to nervira. Uopće nemam pojma šta piše ali mi se ne da ni čitati pola sata. Mislim da postoji mjera jebote. Ljudi se javljaju iz stranih nam zemalja pa ne napune ovoliko redaka teksta a puni su doživljaja.
Stoga, zamolio bih te jer nemam pravo da zahtjevam da ne sastavljaš ovolike postove jer me iznervira kad ih vidim.
monkey 11.07.2004 u 01:06:03 profil autora
Krampus ja se ne drogiram.

Gargamel, postoji jedna kompjuterska igrica iz ranih osamdesetih a ozivljena i u doba pc/a.
Rijec je o igrici Pirates! , Sida Meiera kao programera.
Igrica sama po sebi je vizionarska i prorocanska.
U to doba ranih osamdesetih , u Yugoslaviji a i drugdje iza zida, nije bilo moguce prikopcati se na internet.
U SAD-u i Velikoj Britaniji to je bilo moguce na 64Kbyte.nim masinama koje su imale manje memorije nego mobitel kojeg ti imas. Vjerovatno i od onog kojeg cu ja imati opet.
Rijec je o COMPUNETU, preteci danasnjeg interneta koji se ne navodi u knjizi Internet for the Dummies. Cak niti u najnovijim izdanjima.
Zasto je igrica vizionarksa?
Jer govori o internetu. Jer se iza igrice u kojoj PLJASKAS GALIJE POD SVOJOM ILI TUDOM ZASTAVOM, IMAS ZENU U SVAKOJ LUCI, SAKUPLJAS DRUZINU (gusare bez posla) U KRCMAMA!, TRGUJES ROBOM, krije ideja danasnjeg interneta.
Naime: PLJASKAS GALIJE: odlazis na neki site i skidas multimediju sa njega, dakle pljackas ga.
POD SVOJOM ILI TUDOM ZASTAVOM: sa svojim pravim ili laznim identitetom
SKUPLJAS DRUZINU U KRCMAMA: skupljas support na MSN/u.
TRGUJES ROBOM: www.auto-ruzic.hr..
>>> http://www.auto-ruzic.hr/pages/ponuda.php#.html <<<
Ideja danasnjeg interneta u kojem je sve to moguce.

Ono sto zelim reci je da ja malo drugacije gledam na ovaj forum od tebe.
Prvo to je jedan odlican forum. Malo ekipe.. znaci dobar.. Daddy uletava to mu daje draz sigurno. Imate zajednicka druzenja pa se stvara osjecaj prisnosti i otezava pristup novim clanovima jer je mnogima bed uletit jer se svi medusobno znaju. Meni recimo nije, al ja sam punker (osoba koju boli kurac za sve.. prema klaicu).
Stoga ja ne gledam na ovaj forum kao na vase okupljaliste sto je glavni razlog nasih nesporazuma.
Evo, pruzam ti ruku pomirenja.. @=&#9829;&#9829;..
Ja sam.. nasilno uletio u vase okupljaliste, kao da sam nasilno uletio na Trg. Pijan, prljav, neugodan.. vrlooo neugodan. I normalno da si tako reagirao.
Ipak bih zelio iskoristiti priliku, kad evo vec pisem da kazem nesto o tome kako sam ja vidio ovaj forum odnosno kako ga vidim.
Moje karakterne osobine u cybersvijetu: ANTI PASSWORD, ANTI LOG IN, ANTI REGISTER, PRO PROFILE, FREE THE NET, NAZI SCUM OUT, INTOXICATE.
Jednostavno sam dosao ovdje i odlucio 'objaviti' ob-javiti neke fragmente iz svoje knjige.
Jebiga, kuis, kajznas ko moze procitat, ne?!
Dobro necu sad o tome kako ja gledam na ovaj forum ali da se razumijemo: ne mislim nista lose o ovom forumu, samo sam uzasno jadan i neugodan skot koji se veseli kad napravi neko sranje jer je to cool.


gargamel 11.07.2004 u 12:03:57 profil autora
Ono što ti ne kužiš je da ne kršiš nikakva pravila.
monkey 11.07.2004 u 19:37:41 profil autora
Odlicno.
Konacno.
Napokon.
Nije da sam ih i krsio bez nuzde.
monkey 11.07.2004 u 19:38:04 profil autora
Ponekad.
krampus 12.07.2004 u 15:15:18 profil autora
Grmljjgrljjm... jebeni pankeri, blabla, kako me nervira, get a job, kurac palac... jesi sad sretan?
monkey 13.07.2004 u 00:15:57 profil autora
Ne.
svinjče 13.07.2004 u 20:07:18 profil autora
pa majmune kaj ne veliš? već se zabrinuh...

all animals are equal
but some animals are more equal than others
monkey 02.08.2004 u 11:13:21 profil autora
Svinjce ti si dobra prema meni.
Zasto me ekipa na ovom forumu konstantno napada?


monkey 16.06.2005 u 20:48:19 profil autora
gargamel i krampus.
stvarno krasno.
ono.. pazi forum ima tisuce postova. ne zna za detox. detox nije nijedanput nijednom nijekajhaguapo dnput dnuptu dnupt
dnput. napravljen.
ALI gargamel i krampus moraju mene direktno napadat zato kaj sam ja postao ovdje fragmente svojih zapisa.
ne da su ih recimo NEDAJBOZE procitali pa nakon sto vjeverice u njihovom mozgu pocnu okretat kotacic napisali neki komentar> vise je to bilo> UDRI! HURA! UDRI NA NJEGA!
Sa prekrasnim naprosto prekrasnim obracanjem s visoka: 'Ono sto ti ne razumijes'.
Zaista, kako .. kako ne sakriti svoje lice na godinu dana.. I potrositi to vrijeme na RAZUMIJEVANJE>.. oh.. oh jesam li sada napokon sposoban, mogu li ja sada razumijeti.. oh oh ..
vaj.
ali mora bit da je to . da jednostavno odgovor lezi u ovom hrvatskom webu koji je pravi rasadnik likova koji se osjecaju pozvanim ciniti razne stvari i velicati se i velicati se..
neprestano velicati se...
sto nije nista lose osim u slucaju da se velicas ponizujuci druge.
a ovo spustanje punkerima je naprosto takvo seljancijanje da ti je najbolje pokrit se dekom i uzivat u svojem mainstream usranom kapitalizmu i umakat svoj kurac palac u sir i vrhnje.
electro cute 17.06.2005 u 14:03:51 profil autora
manki, ti imaš ozbiljnih problema.
monkey 17.06.2005 u 15:16:45 profil autora
Imam, da.
To si.. smatrao bitnim sad spomenuti?
aaaa.. sori sori.
da da.. kuzim. na ovom forumu samo ljudi BEZ PROBLEMA.
fak!
what was i thinkingk?!

idem se ulogirat na forum 'Ljudi sa ozbiljnim problemima, Krist i Spasenje'

dodem onda kad rijesim probleme.

'ima jeeednaa duuuga cesta.. koja vodi.. svee do raajaa..'
matea 17.06.2005 u 15:21:17 profil autora
Ima jedna duga cesta, koja vodi sve do raja;
to je cesta, cesta mira, cesta mira i ljubavi!

Ima jedno obećanje, da će opet doći ka nama;
to je obećanje vjere, ufanja i ljubavi!

Kada moraš sutra poći sa križanja svoga puta;
pođi putem, putem Krista, putem Krista i ljubavi!

Ima jedno toplo Sunce koje zlati sve vrhunce:
da nam svako dobro djelo za sve vijeke vrijedi cijelo.

Ima jedna tajna sreća od svih kušnji još je veća:
svaka žrtva rađa medom, križevi svi svrše s nebom!


pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 17.06.2005 u 15:23:22
cudnovatikljunas 17.06.2005 u 15:28:36 profil autora
...
sadrzaj je izmijenio/la - cudnovatikljunas u 19.06.2005 u 16:20:56
matea 17.06.2005 u 15:30:06 profil autora
To si.. smatrao bitnim sad spomenuti?





pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
gargamel 18.06.2005 u 10:14:15 profil autora
Monkey, ja se ispričavam što sam ti rekao da nešto ne razumiješ. Naprotiv, ti sve razumiješ. Osim toga, nisi nimalo čudan. Ti si jedan sasvim normalan hrvatski mladić. Kod tebe zapravo ništa nije čudno. Jednostavno, ako bi netko tražio populaciju za statističko istraživanje, ja bih mu preporučio da ispita samo tebe i može biti siguran da će dobiti reprezentativan rezultat.
Ti si junak našeg doba.
Drži se...
electro cute 20.06.2005 u 19:57:16 profil autora
ozbiljnih ozbiljnih ozbiljnih. a i ne vidiš buraz. ček it aut.
monkey 23.06.2005 u 06:44:16 profil autora
gargamel nesto sam ti napisao prije dva dana al se srusilo. bilo je dobronamjerno i sve. nazalost se srusilo, a sad je kasno.
na srecu da je kjut isto napiso reply pa se mogu ukrcat jos na njegov link (bez uvrede, garg)
kjut.. u pravu si, u potpunosti. to su ozbiljni problemi. i u pravu si takoder kada kazes da i ne vidim. sto je najvece prokletstvo.
pricao sam prekjuce sa sviracem dhola iz asiandubfoundationa. sto je imalo neku vaznost u spomenutom postu koji nije uspio proci ovdje pa jebes to jer sad ocito nema.
ma jebes sve u tri picke materine kad ne mogu ni na normabelu napisat ono kaj je zvucalo jebeno prije 2,3 dana.
kopo sam po hardu 3 i pol sata nakon toga i nisam naso.
(naravno nisam chekirao kuki box)
tak da ne znam kad cu opet navratit kod vas buduci da opet sve sile se udruzile da zvucim ko slinavi i debeli zanesenjak sa iznimno losom frizurom koji je vrlo ushicen zbog ..
nekog kurca..
osmijeh debila, misao otpisanog osnovnoskolca koji ne razumije geometriju, .. jedino kaj valja su ove hlace kaj imam (hvala benny.)
sto got o svojim problemima napisao zvucat ce tako glupo, tako neprihvatljivo, neuvjerljivo, labavo, .. to je sramota.
dode mi da promijenim ime i prezime u marijan cenzura.
e jebemu pas.
ok ja se ispricavam al cu si uzet novi ID ovdje (imam vec 3) , pa zvone ja ti se unaprijed ispricavam al ja ovaj post jednostavno moram napisat. ti slobodno otkazi koji god smeta od mojih nickova ako je problem. ali ja jednostavno moram naci neki nacin da progovorim na isti nacin o onome sto sam govorio prije nekoliko dana.
ok, valjda ne moram objasnjavat zakaj sam na ovom forumu?
molim vas recite mi da ne moram objasnjavat zakaj sam na ovom forumu i MOLIM VAS .. NEMOJTE mi replyat sa: ti sebi umisljas da netko ovo cita i da nekog boli kurac?
ak nista drugo, ekipa izvana stavlja ovo u translatore. tak da hold your horses.
kad smo kod nickova> trias i @ mozes otkazat. monkey-a mozes ostavit a ovaj novi mozes i pustit neko vrijeme.
marijan cenzura hdz katolik 23.06.2005 u 06:51:57 profil autora
ok
nah.. ne ne..
zaboravi.
nis od toga
mos i obrisat.
monkey 23.06.2005 u 08:59:19 profil autora
cuo sam upravo stih: i ako si slab budi slab. pa.. kak god ovo zvucalo.

Dragi, hrvoje. Oprosti mi sto jos nisam objavio interview sa tobom koji sam proslog ljeta radio preko msn-a. jedan od razloga je sto sam te mrzio nesto manje od godinu dana a drugi je taj sto sam prilikom ciscenja harda nosen gadenjem prema tebi, isti obrisao.
nadam se da cemo imati jos prilika za razgovor i zelim ti mnogo uspjeha u tvojim spisateljskim nastojanjima.
zelio bih ti reci .. i ostalima.. o svojim problemima za koje mi je drago da ih uvidate.
kjut, gargamel. Ja sam u elektronickom zatvoru posljednjih 5 godina.
zahvaljujuci amnesty internationalu , internet vezu dobio sam u ljeto 2002 no nisam ga unatoc restrikcijama mogao koristiti sve do kraja 2003-ce (predizborne igrice i obecanja).
proslog proljeca stupio sam u kontakt sa web psihijatrom koji mi je pomagao nositi se sa svim problemima koje nosi elektronicki zatvor (zabrana komunikacije, zabrana posjeta, zabrana odlaska iz kucnog pritvora, zabrana kupovanja stvari, zabranja slobodnog surfanja, zabrana slusanja muzike po zelji (kad mi pukne), zabrana citanja knjiga ( 1 knjiga godisnje), 1 tusiranje u 72 sata, obrok u tocno odredeno vrijeme sa tocno odredenim trajanjem, .
primjeri: komunikacija[\b]nije mi dopusteno biranje brojeva, ne mogu ni vlastitu sestru il necakinju nazvat da ih pitam kako su cak niti kad je maloj rodendan, da ne pricam o frendovima.
posjeti su mi odredeni tako da me moze posjetiti bliza rodbina za: bozic i rodendan. nekad i za uskrs. (prosle godine), svi posjeti imaju odredeni rok (nazovi) trajanja.
moj prijatelj ben (kojeg smatram blizom rodbinom jer ga poznajem cijeli svoj zivot) zadnji put je ostao kod mene punih 45 minuta. za medunarodni dan invalida trazio sam od svojeg aktivista za ljudska prava (based in london) dopustenje da primim kratak posjet od nesa.
ne mogu surfat gdje zelim. pisem na 2 websitea i ovdje. s tim da vam je jasno da sam zadnji put bio ovdje prije godinu dana.
izlasci mi nisu dopusteni. zadnji put dopusten mi je izlazak sa prijateljima proslog proljeca.
nije mi dopusteno kupovati stvari. internet siteovi blokiraju kreditne kartice bez obzira jesu li moje ili posudene. (majka je zvala banke 12 puta i uvijek nailazila na savrseno prihvatljive nebuloze)
playliste su mi unaprijed odredene a neke bendove/pjesme ne smijem slusati. u zimu 2004 nije mi bilo dopusteno podici cd drvece i rijeke sa radija 101 kao niti leut magnetic koji sam osvojio/su mi poklonili.
ne smijem slusati trance niti elektroniku. u obzir ne dolaze niti skaP, tool (undertow), pipsi, The Eels, smashing pumpkins (machines of god), asiandubfoundation, .... a osobito bend Bug, nedaj boze punk.
neke od spomenutih mogu slusati ponekad no 99% slucajeva zvuce.. kao da ih slusam sa jastucima na usima.
knjige mi nije dopusteno citati niti je ljudima dopusteno da mi postom salju knjige (prijatelj iz skotske, slucaj Philipa K. Dicka, prijatelj iz Brisbanea and so on and so on..
ne smijem citati niti casopis: bug, dok globus i nacional smijem citati jednom u 2 mjeseca.
posljednjih mjesec dana nije mi dopusteno slusati core diplomatique na radiju 101 kao niti kulturni interview cetvrtkom, scarface i kroniku dana.
na rtl-u mi je dopusteno pogledati 1 film mjesecno.
stranicu guardiana mogu pogledati jednom mjesecno na 10 minuta.
na google news smijem provesti ne vise od 5 minuta.
pristup softwareu mi je iznimno ogranicen, zahvaljujuci anarhistima izvana i saveznicima dobio sam ipak najnoviju mx suitu, acid wave, sound forge, fruity loops, neke kablove, dvd burner, mikrofon, diskman i slicne potrepstine. (memory key, sluske.., webcam)
nema apsolutno nikakve sanse da dodem u posjed bilo kakve droge osim alkohola jednom u 3 mjeseca. (kava i cigarete dopustene)
tusirati se smijem jednom u 72 sata (osim u iznimnim slucajevima, npr., kada je ljeti jako vruce).
imam tocno 10 minuta da pojedem svoj glavni obrok. u slucaju da jedem duze nakon 10 minut
monkey 23.06.2005 u 09:19:55 profil autora
Jos nekoliko stvari.
Imam 3 odvjetnika.
UN-ov za ljudska prava zbog ispiranja mozga i mikrocipa naime, UN IMA DOKAZE ali to nasu vladu previse ne interesira posljednjih 5 godina.
Odvjetnik u njemackoj zbog cyber kriminala koji sam pocinio tamo. Optuzbe odbacene nakon argumenta da sam to radio kako bi provocirao njemacke vlasti da traze moje izrucenje.
I odvjetnik u engleskoj zbog cyber kriminala i cinjenice da sam rusio servere bezbroj puta. tu imam 'malih' problema i po svemu sudeci nakon sto izadem iz ove gabule i nakon odobrenog azila (koji mi je odobred odavno) preselim u Londru, necu smjet na web u periodu od 5-10 godina.
na net cu smjet, btw web i net su dvije razlicite stvari ali o tome drugom prilikom. ili nikad.
sve mi se cini da nesto zaboravljam..
ah.. umm.. ove stvari kaj ja pricam ne prolaze ovdje, mislim da sam to spomenuo. mislim, to vam mora bit jasno.
nemres ti sad kuis.. pisat pismo sudu da si ti u elektronickom zatvoru ak takva stvar ne postoji. kuis 'ne postoji'.
pa ti vele da si sjeban kaj ne izlazis van, da si spaljen pa nemres citat, ko ti kriv kaj brzo jedes, ko ti kriv kaj nemres uzivat u muzici, ko ti kriv kaj te svi mrze pa te ne zele posjetit ukljucujuci i rodenu sestru picka mu materina a mala necakinja pise u skolskom sastavu da najvise voli svog uju jer ... sad mi se plac.e..

odite svi u kurac!
monkey 23.06.2005 u 09:45:16 profil autora
gle, opet mi je nestala webstranica u trenutku pipsanja.
:) pisanja.

covjece.
sad opet moram ponavljat i zvucat ko lose pocesljani internet rookie..
monkey 23.06.2005 u 11:03:25 profil autora
ovo sam moro pisat dvaput i kopipejstat, tek tolko da se zna

dalke, drugi put i ovo pisem, naravno. (srusilo se)
htio sam spomenut neka IMENA.
za sad cu spomenut samo jedno ime koje je odgovorno za ovo sranje u koje sam stavljen.
taj se covjek.. uh uh.. taj se monstrum zove Miroslav Tudman.
naime.
moj nadimak monkey je jos iz 1995-te, buduci da mi je zbog sranja koje sam napravio u srednjoj bilo zabranjeno koristit internet. I doma i svugdje.
Ne samo to nego su mi zabranili da se upisem na faks poslije. Al sam si naso vezu i upo na filozofski.
I onda su me izbacili od tam nakon mjesec dana i to na vrlo zanimljiv nacin, naime ja sam na papiru jos uvijek student tak da zapravo nemrem 'dokazat' da sam izbacen i naravno kad bi nekom reko da sam izbacen dobio bi opet odgovor da nisam normalan i sl.
Zasto sam izbacen?
U vrijeme kad je tatica od spomenutog plemenitog potomka oca svih hrvata umirao u bolnici , ja sam sudjelovao u pisanju grafita 'Urnu u Haag' na zid od faksa.
Grafit je bio vrlo vidljiv, upecatljiv i sl.
Cika Miroslav nije bio previse sretan kad je vidio grafit pa je isti uklonjen munjevitom brzinom a on se i nesto naljutio plus bio je direktor HIS-a.
E.. onda su pickice iz KSFF-a (necu ih imenovat da si ne natovarim ubojstva na vrat) cinkale mene. Ja sam inace hodo po gradu sa pospricanom jaknom jer sam inace radio grafite .. bas ono.. murale. I napisao clanak u studentskom listu , politicku parodiju o izborima (studeni 1999) i o studentskim prosvjedima i kak ce jedan student nacrtat zvijezdu negdje i ispod napisat converse.
Onda je meni puko film pa sam osnovo anarhisticku underground urbanu guerilla organizaciju TriasArtGroup (www.triasartgroup.tk) koja je na vrhuncu moci brojila nekih cirka 200 clanova.
Podrucje djelovanja bilo je strogi centar i south central.
E, onda su me osim murije poceli ganjat i likovi koji su izgledali vrlo vrlo dotjerani sa suncanim naocalama.
Nakon sto smo uspjeli dic temperaturu u gradu (marihuana march , svibanj 2000-te, i slicne pizdarije) cika plemenitog roda malo je procackao po mojem zivotopisu, recordsima i intelligenceu te shvatio da sam prije par mjeseci na oxfordu doktorirao cybernetiku na socio-cybernetici. Onda si je mislio, vidis ova pizda se ruga mom tati, pa cu ga ja sjebat, al buduci da je tak pametan, budemo mu isprali mozak pa da on sve te lijepe stvari radi u korist nase domovine.
Onda ja sam sebe ulovim nakon kaj su mi isprali mozak kak si mozgam i pisem o tome da je hrvatima nanesena velika nepravda i slicna sranja. Ono.. jebeni skok od anarhizma do ultra jebenog desnicara. plus naravno> krscanska sranja, kajanje, blah , blah.
e.
tako je to.
Od ljudi za koje cu se pobrinut da zavrse u zatvoru osim plemenitog monstruma mirnog miroslavljenika mire tudmana je jos jedno 30-tak ljudi.
a gle jebenog cuda!
prije mjesec dana iz haga optuzili cirka 500 ljudi da su teroristi. wow!
i onda je 4 miliona hrvata reklo da je to glupost i sranje.
kak zanimljivo. fakat super.
ono.. haski sud izmislja stvari da nas sjebe, kaj ne?
jelda?
oni IZMISLE i onda nas jebu.
tak i ja ovo izmisljam, jelda> ?

matea 23.06.2005 u 11:20:16 profil autora
zaakon

pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 23.06.2005 u 23:18:13 profil autora
ja još mislim da bi glavni lik (ne znam da li će se u filmu isto zvati monkey ili kako) trebao biti onak jeben....mislim zgodan/seksy i to.
tak da na kraju filma kad mu izvade taj čip iz tijela da mu se neka pička baci na kurac koji, eto, ponovo radi.
i onda bi na kraju zadnja scena bila on kako sjeda za svoj krompjuter (bijeli laptop s jabučicom odgrizenom malom) i nasmiješi se, ali mi ne vidimo što je na ekranu i što on zapravo radi. a u pozadini svira kfs (so fucked up)




pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
vlado 23.06.2005 u 23:23:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Boginjice!
monkey 23.06.2005 u 23:44:35 profil autora
heheheeheee
hrvati.

ko zvonar koji zvoni za hepi end.

imam jebeniji kraj.
pazi ovo.

svi briju da je ovo film , jedan dan ja nestanem iz hrvatske, a kad pitas moje starce i frendove di sam oni ti kazu da sam dobio posao vani pa da sad tamo radim ili neku savrseno prihvatljivu nebulozu.

e matea. ja inace snimio film 2000-te. ima fora kraj, na zidu pise 'this is where reality and fiction come together'. isti zid pokusao je snimit svadbas u spotu 'nitko nije siguran' ,2001. al'.. kak da kazem. snimili su valjda sve zidove u pothodniku osim tog di to pise :P
hocete linkove? po pet minuta su snippeti (nemam broadband)

yuck!
nije bilo mlijeka pijem crnu..