Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 30.06.2004 u 00:57:09 profil autora
to do: svaš
he, he,
prčkam nekaj po nekom dijelu sajta (konkretno po onim datumima sa strane na dnevniku) i sad u tom kliktanju i probavanju otvori mi se nesto kao:

-------------------------------------
/// 15.03.02

ok, slijedi sat laičke statistike:
ima vas 200 (1+199, 47897-47697, 71.78:35.89)
javilo vas se četvero. to je 400% više od očekivanog.
no, ne prepuštam se razularenom veselju - ovakvi prekonoćni divovski napretci mogući su samo u vrlo nerazvijenim,
ameba/papučica jednostaničnim organizmima. progresija bilo kakve ambicioznije konstrukcije mjeri se, naime, u promilima.
kontam - kako li se osjeća jednostanični organizam kad ga nabriješ na 4x veći kapacitet?
vjerojatno ko protoolsi na mom kompjuteru. ili ko bušman sa laptopom.
četvero od dvjesto - upitao bih nekog profesionalnog "brojača" je li 2%tna reakcija (kakva bila da bila) uspjeh ili ne?
ako jest, onda uz sve što sam već dosad nasadio na kurac stanu i kompletna statistička postignuća čovječanstva,
bez beda.
kraće; sa spomenutim četveročlanim ansamblom mogu imati i sasvim privatnu korespondenciju. (znam da sam nešto obećao,
i vjerujte, to ću i napraviti) u tom slučaju barem imam dojam da je netko toplokrvan preko puta. lost in cyberspace.
- - - -
još kraće - pa pa.
-------------------------------------

fora, a? ipak smo se malo napumpali...
i da, radim nesto kao za skolu pa se zato po netu zajebavam. sori majko, sori... sori!