Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 29.06.2004 u 22:55:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Danas mi je jedan cudnovat i divan covjek dao cd sa mp3-icama... I dogodio se nevjerojatan slucaj: jucer gledam neke slike iz BG, oko ovih izbora i u masi primijetim jednog sijedog, gotovo zaboravljenog glumca - Baneta iz "Grlom u jagode"... Gotovo nesvjesno sam pjevao temu iz serije, divnu melodiju, za mene najbolju temu snimljenu za pokretne trake u jugi... Naravno, ta tema je bila i na spomenutom cd-u.

Jesam li nesto zaboravio, prijatelji, sjetimo se zajedno dobre, dobre muzike, iz doba kada su filmovi imali smisao...

P.S. Najdivnija je stvar sto cete i vi, dragi forumashi, moci uzivati u ovoj melodiji. Vrlo brzo, o, da.
O, daaaaa...
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 29.06.2004 u 22:58:57
arhimed 29.06.2004 u 23:16:42 profil autora
prva stvar koje sam sjetio kad sam otvorio ovaj topic je pjesma "prekrasan dan" koju izvode svadbas i nina violić, a nalazi se na soundtracku filma "sami" lukasa nole.
ako ćemo ići u malo dalju prošlost, onda preporučujem temu iz serije "balkan express" (antologijska melodija odsvirana na usnoj harmonici. sjeća li se toga netko?) i iz filma "tango argentino".
od stranih, na pamet mi padaju morriconeova "my name is nobody" i tema iz "twin peaksa" angela badalamentija.
naravno, tu je i muzika nina rote i carmine coppole iz trilogije "kum".
gargamel 29.06.2004 u 23:40:36 profil autora
A, ono čudo iz "Ko to tamo peva"
zomri 30.06.2004 u 00:10:33 profil autora
ljeto u zlatnoj dolini -- sve stvari. nažalost ovo neće nikada biti izdano :((
electro cute 30.06.2004 u 01:07:13 profil autora
zlatna dolina je strani film :P
electro cute 30.06.2004 u 01:10:32 profil autora
ja ne slušam preveć muziku iz domaćih filmova pa bi ovim putem samo se složio s gdinom a. svadbas rulaju!
šta se tv produkcije tiče carstvo u kojem stanuje drugarstvo, il kak se to već zvalo, je neprikosnoven vladar mojih top lista.
od stranih (jer zašto se ograničit) za scoreove moram pohvalit davida byrnea za young adama i naravno sergeja morikonea za sve kaj je napravio. od soundtrackova izdvojio bi saundtrek vanilla sky i saundtrek 28 days later. predobri filmovi, predobra mjuza.
simon 30.06.2004 u 01:13:43 profil autora
Kakvog jebenog sergeja?
Time to hit the sack, čini mi se...:)
simon 30.06.2004 u 01:15:06 profil autora
...i provjeri mejl za laku noć.
electro cute 30.06.2004 u 01:17:47 profil autora
sergej ili serđo, isto ti se piše
simon 30.06.2004 u 01:22:18 profil autora
Har har har, pa ne znam, ja sam bio u ubeđenju da se zove Enijo. Piše se slično ko 'ševio', crtica/kvačica manje više. Al ubeđenja su ko šupak.
A možda mi pričamo i o Sergeju Bupki. To možemo pod 'ostalo'.
zv 30.06.2004 u 01:26:08 profil autora
to do: svaš
muziku pravi Ennio Morricone, a filmove Sergio Leone!
konji!
electro cute 30.06.2004 u 01:31:54 profil autora
da jebote...moram se prestat družit s hadžom...
simon 30.06.2004 u 01:34:46 profil autora
Enijo, Serđijo..who cares, it's all a bunch of tree-huggin' hippy crap.
electro cute 30.06.2004 u 02:17:13 profil autora
e, kad smo kod hipija, imam super ideju za skeč! (mislim, meni je super, šta znači da se većini neće svidit...)
ide kao lik ulicom, ono, normalan lik ko naš vlado, i na uzici vodi psa, recimo vučjaka. i sad hodaju oni ulicom, kad s druge strane dolazi drugi lik i na uzici vodi prljavog hipija.
bog sused, nisam znao da imate psa!?
da, da, ovo je ženka čistokrvnog njemačkog ovčara! a kaj to vi imate?
čistokrvnog kalifornijskog hipija. kupil sam joj kćeri za rodjendan. malo zna bit divlji, al bar znam da mi kćer nikad neće pušit travu.

hipi počne njuškat psa i onda pokuša skočit na njega i gazde ih razdvajaju...
Hadzo 30.06.2004 u 08:54:57 profil autora
Hm, nakon ovakvih javno iznesenih ideja pitanje je tko se tu s kime treba prestati družiti...Ha, Sergej?

Apropos domaćih filmova sjećate li se serije Sivi dom i pjesme "Sve što želim u ovom trenutku" koju izvodi Far tj. likovi iz serije? A što je sa zaboravljenim asem Sašom Zurovcem i njegovom "Na morskome plavom žalu"? I naravno Kojin soundtrack za Kako je propao r'n'r. Trese lupa udara...
trixy 30.06.2004 u 09:03:53 profil autora
skeč me podsjeća na 'my future self and I', south park episode 616.
simpsons already did it! (jadan butters)
damn hippies!