Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
ifka 17.06.2004 u 15:08:49 profil autora
vidjeh na plakatima da pipsi sviraju na osječkom ljetu mladih...eto supeeeeeerrrrrrrrrrr!
Hadzo 18.06.2004 u 14:00:27 profil autora
Molim? Kako to da ja ne znam za to? Strašno. Molim datum pa da vidim hoću li biti tamo i mogu li organizirati neki roštilj kod mene na terasi, circa 200 metara od mjesta na kome će biti svirka. Naravno, poziv vrijedi i za forum, ako netko planira potegnuti do Osijeka.
ifka 18.06.2004 u 14:07:19 profil autora
26.6. subota, stuc, 21:00
Hadzo 18.06.2004 u 14:34:53 profil autora
Ma nemojte me jebat! Pa isti dan Hladno Pivo imaju koncert 500 metara dalje, kod katakombi, i već sam s njima sve dogovorio. Pa to je za sjest i plakat. U gradu se ništa ne događa mjesecima i onda dva jaka koncerta isti dan u isto jebeno vrijeme. Dobro, ja sam u Osijeku taj vikend kako god da uzmeš, nešto ću iskemijati...
Hadzo 23.06.2004 u 12:06:47 profil autora
Upravo sam razgovarao s Vladom, postoji interes među forumašima za koncert u Osijeku ali zasad još ništa potvrđeno. Problem može biti nedostatak prijevoza. Ja sam u Osijeku već od četvrtka tako da na mene ne možete računati. Ono na što možete računati je roštilj i cuga ako se odlučite doći. S obzirom na to kako će bend svirati u Osijeku praktički odmah nakon nastupa u Dublinu, takav bi roštilj bio zgodna prigoda da se dobar dio nas okupi u ugodnoj atmosferi te da se iz prve ruke čuje što je i kako bilo u dalekoj Irskoj. Kao što već rekoh, moja zgrada je otprilike 500 metara udaljena od Studentskog centra gdje će biti koncert, pa to ne bi trebalo predstavljat inikome prepreku. Potrebno je znači samo malo dobre volje.

Stoga bih volio znati s jedne strane je li bend zainteresiran za roštilj te s druge, tko bi od forumaša eventualno došao u Osijek. Napominjem kako je u igri i Hladno Pivo, te će po svemu sudeći roštilja sigurno biti, pitanje je samo za koliko ljudi i kada. Moj bi prijedlog bio da to obavimo poslije tonske probe a prije nastupa, ali otvoren sam i za druge mogućnosti, ako takve postoje. Naime, Pivo će prespavati u Bizovačkim toplicama tako da se s njima mogu dogovoriti da dođu do mene i nakon koncerta, dok je kod Pipsa situacija ipak malo specifična jer se pretpostavljam istu noć vraćaju u Zagreb.

Uglavnom, volio bih da se pojavite dolje. Ne trebam niti napominjati da ste moji gosti i da ništa ne trebate donositi, trebate doći samo s malo dobre volje u srcu. Ostalo je moja briga.
radovan 3. 24.06.2004 u 00:52:15 profil autora
e jebiga sad sam bio u osijeku 12 dana i bas ko zakurac 26. pipsi! kontam da ne idem, al dobar provod onima koji idu!
ej hadzo jer ti zivis u 48-ici?
Hadzo 24.06.2004 u 09:08:23 profil autora
Da, kako znaš?
radovan 3. 24.06.2004 u 12:55:54 profil autora
ma i ja sam sa sjenjaka, a chuo sam za te rostilje slucajno prije par(citaj 4-5-6) godina, mislim da su bili jinxi il nesto tako, znaci da si slavan :-). uostalom znas da je osijek "selo"...
Hadzo 24.06.2004 u 15:02:05 profil autora
Da, moš mislit slave...

Inače, istina je, bili su i Jinx kod mene, mada ne cijeli bend (samo Yaya, Samir i Berko), Pivo par puta, Pušenje...Taman sam se zahuktao i onda prešao u Zagreb. Žao mi je zbog toga što nisam bio u utorak dolje, Gustafi su navodno svirali na OLJM-u, njih bih volio imati na roštilju. I Edu, Bambije, Let 3. I hoću. Jednoga dana. Imam neku svoju wish listu i samo se trebaju poklopiti zvijezde. Doći će i Pipsi, ako ne sada ali jednom sigurno. I znaš koga bih htio jednoga dana dovesti gore? Balaševića. Al' se nekad dobro jelo? Jede se i danas.

Stari, kad bude takvih roštilja, imaš otvorenu pozivnicu za doći. Sjenjak rules!
nitko 25.06.2004 u 00:06:07 profil autora
ja ću bit u osijeku, al jebga, ne jedem meso i ne pijem alkohola. valjd neće previše ličit na jarun.
iako, strah me. ak se ponovi... neću više imat volje dolazit.
lollipop 25.06.2004 u 11:25:03 profil autora
imam par pitanja u vezi osijeka. mi bi totalno volili doci sto znaci da imamo jos 3 mjesta u autu. NO: 1. koliko treba do osijeka jer imam vrlo vaznu obavezu sutra i ne mozemo nikako krenuti prije 6, a mozda cak i 7. 2. kada pocinje koncert? o odgovorima na ova pitanja ovisi nas prevoz/dolazak. a bas bih voljela prisustvovat tim slavnim rostiljima, ako se na njega nabaci i koja mrkva (gljiva) jasno! :)
electro cute 25.06.2004 u 11:28:45 profil autora
ja ne idem. imam ispit u ponedijak. jebemu.
ifka 25.06.2004 u 15:37:59 profil autora
ovak...obično koncerti počinju oko pola 10 možda čak i kasnije, a traju do pola 12.
Hadzo 25.06.2004 u 19:50:02 profil autora
Do Osijeka trebaš oko tri sata, što znači da ako kreneš u 7, tu si oko 10. Naravno, ovisi o tome koliko brzo voziš. Koncerti moraju oko 11 30 biti gotovi jer su oko Studentskog centra zgrade a ima ljudi koji noću žele spavati (čudno ali istinito). Iskreno, nisam siguran isplati li ti se dolaziti.

Čak je i roštilj upitan jer su mi danas ekipa iz Piva javili da sviraju tek negdje oko 11 30, što znači da mogu otići na njih nakon Pipsa i vidjeti dva dobra koncerta u nizu, ali to isto tako razbija mogućnost noćnog druženja (nije baš upitno dovoditi brojni entourage u 2 ujutro na terasu zgrade sa stotinjak stanova. Vjerujte mi na riječ). Još ću razmisliti do sutra koje bi bilo najbolje rješenje.
oak 3 27.06.2004 u 16:41:43 profil autora
bend javlja da je jučerašnji koncert u osijeku bio izvrstan, među 20 najboljih u naših 11 godina. otprilike 1500 ljudi, bend raspoložen, publika izvanredna. milina.
mole se oni koji su nazočili neka napišu svoje impresije i podjele s nama koji nismo imali tu privilegiju.

osijek pamtimo po odličnim koncertima i ovaj put je bilo super.
i to je dobro
ifka 27.06.2004 u 20:10:06 profil autora
istina...svaki koncert u osijeku je odličan. u početku je bilo malo ljudi (konc je počeo rano, prije pola 10), aaaaaaa poslijeeeeeeeeeee ma ludnica!...uh...brzo mi je prošlo...ali bilo je dobro dok je trajalo!
sadrzaj je izmijenio/la - pi u 27.06.2004 u 20:12:23
ifka 27.06.2004 u 20:11:17 profil autora
istina...svaki koncert u osijeku je odličan. u početku je bilo malo ljudi (konc je počeo rano, prije pola 10), aaaaaaa poslijeeeeeeeeeee ma ludnica!...uh...brzo mi je prošlo...ali bilo je dobro dok je trajalo!
radovan 3. 27.06.2004 u 22:01:07 profil autora
pa ja stvarno nemam srece!
svaka cast, vjerujem da je bilo zakon, zvao me jedan lega s konca i nisam ga uopce cuo...:-) eto kad i otpisete hrvatsku jednog dana, u osijek nam dodjite!
rispekt!
Hadzo 28.06.2004 u 08:07:23 profil autora
Uf, uf, bila je to noć za pamćenje. Dva odlična koncerta, dobra zajebancija, sve što možeš poželjeti od jedne subotnje večeri. No, idemo redom.

Dakle, Pipse sam vidio na početku tonske probe kad smo se pozdravili i popričali, ali kako su tonske probe benda poznate po svojoj duljini (2 sata), otišao sam do katakombi gdje su upravo stizali Hladno Pivo. S njima sam bio negdje do iza 21 h kad sam ih ostavio i vratio se pred Stuc gdje je koncert Pipsa upravo počinjao, točno kako je i najavljeno. U početku je broj posjetitelja bio relativno skroman, međutim kasnije je ekipa počela stizati i negdje pred kraj koncerta dobar dio platoa ispred Stuca bio je popunjen. Koncert je bio odličan. Zvuk je bio moćan, fokusiran, bez lutanja, Bifel je izvukao najviše od onoga što je imao na raspolaganju (sam je rekao kako je koncert bio bomba, a to nešto znači). Set klasičan, uz dva bisa, uključujući i novi aranžman "Pjevača". Dubravko dobro raspoložen, cijeli bend je izgledao da uživa u svirci, vjerojatno su osjetili da postoji pozitivna vibra s publikom. Negdje iza 23 h, točno po ps-u kraj. Moj susjed Rino i ja priključili smo se ekipi gore u Stucu. Ulazimo nas dvojica u prostoriju gdje je bend bio a pola njih skinulo znojne majice i goli do pojasa sjede za velikim konferencijskim stolom čija je prva polovica bila prekrivena pivskim čašama. Atmosfera ugodna, ekipa se dobro zabavlja, priča se o traumatičnom iskustvu s plaćanjem na talijanskoj granici (to morate čuti od nekoga iz benda, urnebesna priča), samo jebiga, ne može se dugo ostati, preko Drave počinje koncert Piva. Dobivam epitet izdajice (naravno), ali što mogu. Koncert Piva bio je također mrak do jaja, ali pošto to nije tema ovog threada to ćemo nekog drugom prigodom.

Sve u svemu, Osijek i Pipsi se još uvijek vole. Možda je utakmica spriječila neke ljude da dođu na gig, međutim gledao sam ekipu na Pipsima i Pivu i nije bilo mnogo istih faca, izgleda da su se raspodijelili po polovici. Što je OK, svaki je bend imao svoju publiku a meni je bio gušt gledati oba.

Naravno, postoje i fotke i mogu vam reći kako sam pred Stucom snimio neke od svojih najboljih fotki benda do sada. Ukupno ima oko 110 fotki, što je suludo slati mailom, ali mogao bih napraviti selekciju od nekih dvadesetak ili tridesetak pa ih nekome proslijediti za postiranje (Trixy?).
trixy 28.06.2004 u 15:48:40 profil autora
šalji (ali samo 20ak najboljih :o)
electro cute 28.06.2004 u 16:14:49 profil autora
a ja flufnuo ispit. a mogo sam ić....nema veze sutra je cale.
Filip 28.06.2004 u 16:38:26 profil autora
dajte tridesetak..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 28.06.2004 u 17:22:04 profil autora
daj 33
Puki_ 28.06.2004 u 18:26:14 profil autora
Koncert je bio odličan, jedan od najboljih koje sam posjetio u zadnje vrijeme.
Svaka čast...
trixy 29.06.2004 u 09:38:47 profil autora
daj south park!
daj darkness!
daj, daj, daj...
a dvd pipsa te čeka, samo javi za primopredaju. gdje, kada, kako.
Hadzo 29.06.2004 u 12:21:07 profil autora
Ahm, mislim da i ja imam Darkness ovdje, pa ako Električni zajebe (a hoće, to mu je u krvi), ja ti ga dofuram. Donio sam iz Osijeka dvd nastupa Pipsa u Dječjem kazalištu, napokon, napokon, međutim konačan rezultat je prilično loš, reći da je snimak amaterski bila bi pohvala. Trixy će ga lijepo upakirati a onda ćemo vidjeti je li još netko zainteresiran za njega. Šteta, koncert je bio previše dobar da bi na kraju završio u ovakvoj okljaštrenoj verziji...Nisam vidio da je netko snimao kamerom koncert pred Stucom ali ću se raspitati, nikad ne znaš...
ifka 29.06.2004 u 13:07:08 profil autora
hehehehe evo super zgodne slike iz osijeka ;-)
evo ga link...
http://www.losos.net/index.php?option=content&task=view&id=62&Itemid=2
trixy 30.06.2004 u 11:33:04 profil autora
fotke su na

www.meritasweb.com/trixy/osijek
Hadzo 30.06.2004 u 12:20:34 profil autora
Fotka pod rednim brojem 1174 je zakon!

Inače, na cedeu imam svih sto i kusur fotki pa ako itko normalan ima neku neopisivu želju da ima baš sve fotke (a ima ih još dobrih no jebiga, kad Trixy kaže 20-30 onda mora biti 20-30, znate da s njim nema zajebancije) neka se izjasni sada ili neka šuti zauvijek.
trixy 30.06.2004 u 12:52:36 profil autora
tako je djeco, slušajte hadzu!!!
nego što se tiče dvd-ova s jaruna, još malo pa nestalo!
zv 30.06.2004 u 13:12:55 profil autora
to do: svaš
ma najbolja je ona na kojoj se ono zuto pari!

nego deda hadzo, iskreno ti nama reci, jel ti mozda ova mala na PICT1195.JPG zapela za oko... ili su na ostalih sedamdeset slika klinkice tvoje?!?