Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 12.06.2004 u 15:36:05 profil autora
ka ono prika razumiš ka sutra je ka reprezentacija, pa bi ka mogli da nešto organiziramo gore, a? mislim prika, veliko platno i sve to. a? morsky, vlado, zv, slowpulse, darko? šta kažete? a?

(mislim, znam da nema na forumu prevelkog zanimanja za nogomet, al ipak!)
slowpulse 12.06.2004 u 21:48:58 profil autora
ja sam za
zv 14.06.2004 u 14:22:44 profil autora
to do: svaš
samo za moju dragu prijateljicu dju preprixavam jednu po meni dovoljno inteligentnu foru a i forastu na svoj nacin koju vlado naravski nije jebo ni pet posto jer je tam imal svojeg veceg saljivdziju. al dobro ko ga jebe...
uglavnom nekakve zute kartone su dobivali neki nasi jucer na temu "simuliranja". a znate kaj su sve zuti kartoni i kakve to posljedice povlaci. e fora uglavnom ide ovak: "u picku materinu kad bi ja svojoj curi za svako simuliranje daval zute ko ovaj svaku trecu sevu bi propustala"
i kaj je to tak losa fora?!? halo dju? daj pomozi...
uglavnom, celi dan sam bil sjeban zbog tog.
hi hi,
zajebavam se
gargamel 14.06.2004 u 16:50:20 profil autora
Ne želim komentirati konkretnu foru iznesenu ovdje(dobra je) ali se moram požaliti na 70% ekipe koja gleda tekme u bircevima. Dakle: To je najobičnija gamad koja traži svoju priliku da iznosi glupe i još gluplje fore na mjestu gdje ima puno ljudi. Frendovi im se na te fore uglavnom smiju, jer su im frendovi i jer svojim doživljajem humora također ne prelaze ni minimum duhovitosti. Ne želim dužiti ali vrhunsog idiota i zločinca protiv čovjekovog humora sam identificirao u tipu koji je morao sjesti baš kraj mene u krovovima i izbacivati sve ono zbog čega su ga mama i tata sa pravom tukli.
Priznajem da me ti diletanti toliko nerviraju jer sam već unaprijed nervozan zbog tekme, ali ipak. Zar baš moraju. Ne mogu li iskopati rupu negdje i pričati joj svoje "fore", pa slušati eho svog smjeha i vjerovati da se to neko smije.
vlado 14.06.2004 u 17:07:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zv, ne seri, pa smijo sam se. Dobra je fora, uostalom, ko da Dju zna sta je dobra fora?!
electro cute 14.06.2004 u 18:02:10 profil autora
e taj lik je fakat bio kreten al mu je bila dobra ona: kaj, ja sam danas na playstationu igro protiv švicaraca i dobio sam ih dva nula!" il tak neš. al bilo bolje da ga je neko ušutkao.
trixy 14.06.2004 u 18:35:40 profil autora
nisam skužio, kaj je dju gledala utakmicu u krovovima?