Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 11.06.2004 u 16:14:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da,
u nedjelju je zena gurnula konzervu svojom zdravom rukom i razrezala je na istom mjestu kao i drugu ruku, i sad, za razliku od druge ruke nema sharafa, al ima cetiri shava.
Kako? Zasto? Zbog cega? Dokad?
Dragi moj, to su podrucja zivota u kojem se ne postavljaju pitanja. Nema razloga, nema pitanja, nema objasnjenja, a ni odgovora. Tako je, i bog.
Iako nam kuci definitivno fali zenska ruka (he he he), pazim ju koliko mogu, al brate, to traje pun kurac, ne imati uporabljive ruke je jedna vrlo neprakticna stvar u zivotu (setaj psa, peri joj kosu, pravi klopu, peri sudje, pomozi da se istushira, idi u kupovinu, otvori sve sto ima poklopac, pomakni iole tesku stvar...).
Al ajde, ko ga jebe...
Mozda je trivijalno, ta moja cvrsta Bosanka kroz sve ove nedace niti jednom nije zaplakala, tek kad sam dosao doma i zapitao se "Kako, jebote?", rasplakala se i odgovorila "Pa otkud ja znam?".
S vremena na vrijeme pomislim kako me zivot upozorava na situaciju u kojoj je moja najdraza blago bespomocna, dok su meni svaljene vecina kucnih stvari na ledja... Trening, jel.

Ah da,i molim vlasnika woodoo-lutkica da se prestane igrati njima, bar na neko vrijeme.
arhimed 12.06.2004 u 15:16:56 profil autora
sranje, jebi ga. kad će ta kost zarast (mislim, ova u kojoj su šarafi)? ja mislio da kosti brže zarastaju.
nadam se da tvoja gospođa neće imati trajnih posljedica.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 12.06.2004 u 15:26:55
vlado 12.06.2004 u 15:51:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma zarastaju kosti. Terapije, magneti, plastelin i to...
Nece biti posljedica, al da nije prakticno - nije.