Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gargamel 09.06.2004 u 00:45:39 profil autora
Maloprije sam čitao postove na Vjetar i piramid song, pa mi palo na pamet da možda ne slušamo svi iz istih razloga muziku. Stoga: Zašto slušate?

P.S. Prvo mi je pala na pamet tema "Zašto slušaš pipse?", ali sam proširio. To ne znači da ne možemo pisati i na ovu temu.
zomri 09.06.2004 u 00:53:13 profil autora
Zbog mira u svijetu.
electro cute 09.06.2004 u 01:28:28 profil autora
jer mislim da će mi to pomoć da štogod pojebem.
trixy 09.06.2004 u 12:08:41 profil autora
jer sam junkie pa ne mogu bez nje
svinjče 09.06.2004 u 20:01:03 profil autora
zbog mentalne ravnoteže i duhovne nadogradnje.
simon 10.06.2004 u 01:08:24 profil autora
Jer je najizravniji, najkompletniji, najčišći, naj potencijalno sveobuhvatniji sublimat svega što sam mislio da bi umjetnost trebala biti.
A i ponekad pomaže da štogod pojebeš, jašta.
electro cute 10.06.2004 u 02:38:28 profil autora
bogme, meni dosad nije baš pomoglo...
Hadzo 10.06.2004 u 09:04:36 profil autora
Meni bogami jeste. Odeš na koncert, upoznaš macu, ako stvar šljaka, idemo u auto pa u gajbu. A ako mi se sreća doista osmjehne, možemo sve obaviti u autu i odjebati gajbu. Primjer: Tito i Tarantula, Tvornica, prije dvije godine. Ako doista želiš da ti glazba pomogne pri lovu na pičiće, onda bi možda trebao sniziti kriterije i otići na neki techno party i uloviti macu koja se toliko nakljukala x-om da ne zna u kojoj galaksiji se nalazi i možeš s njom raditi što god hoćeš. Ako možeš podnijeti tu grozotu od tzv. glazbe.

Inače, slažem se s Trixyjem, i ja sam se navukao na glazbu još kao dete i ne pušta me. Music is the drug!
electro cute 10.06.2004 u 19:18:57 profil autora
ah znači tako ti bariš curice...izgleda da su pedofili napredovali. lizaljke i čokolade ne pale kod današnje mladeži.
Hadzo 11.06.2004 u 09:19:07 profil autora
Ma kakvi stari, znaš da su danas najbolji afrodizijaci BMW, Audi, Mečka, o onim skupljim kolicima da i ne govorimo...Valjda zato meni tako rijetko nešto ukapne, Toyotin afrodizijak izgleda slabije djeluje na današnje klinke...
vlado 11.06.2004 u 15:09:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dok se najstariji i najmladji forumashi potezu za kurac, ja bih ipak napisao koju o muzici...
Zasto je slusham?
Zato sto ju je lako slushati, naime, za kvalitetu vlastite percepcije treba brinuti, tj. treba se dobro hraniti. E sad, za razliku od drugih podrazaja, pogotovo vizualnih, muzika ima prednost, jer ide direktno u mozak... Evo, gledam ovog "Amadeusa" vec pet puta kako sam kupio kucno kino (surround, ovo, ono) i na rubu sam placa pol filma...
Interesantno, zadnje vrijeme primjecujem kako sve manje od muzike zelim nekakvu poruku, vec zelim suputnika, atmosferu, ugodu, ambijent... Ne filozofiram previse...
Govoreci u kontekstu bandova koje volim ja sam "Suncane strane..." definitivno dosao na "Filigranske", tj. od "Dernjave" do "Boga" (da napisem "Drvece i rijeke" malo bih se lagao)... I tako.
I ja kao i Zomri, slusam muziku radi mira u svijetu. Svom osobnom svijetu.
cruzer 11.06.2004 u 22:37:18 profil autora
A i ponekad pomaže da štogod pojebeš, jašta.

nisam znala popovićyugoslavijo!
vlado 12.06.2004 u 15:51:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
He he he