Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
pajo 08.06.2004 u 17:17:19 profil autora
e jel istina da ce pipsi svirat u dublinu ?

malo mi to zvuci nevjerojatno al vidim da se spominje dublin u daddyjevom dnevniku pa sam se krenuo nadati! :)

jel zna netko dal je to istina, i kad / gdje je koncert?
oak 3 09.06.2004 u 08:47:28 profil autora
o dublinu je već postojao post, svira se 23.06.
south dublin county fest.
detalji ovih dana.

krate za ryan v žepu.
i to je dobro
pajo 09.06.2004 u 15:53:16 profil autora
ee zakon!

ma glup sam, tek sam sad skuzio da mi prikazuje teme samo unatrag zadnjih 30 dana.. :)

nego jel se zna gdi svirate?
sire se glasine da ce bit koncert u whelansu, sto je super mjesto, tipa jabuka.. samo na irski nacin.. pod zaliven guinnessom i slicno.

ako trebate pomoc, vodica i ostale pizdarije javite se.
lollipop 09.06.2004 u 16:05:03 profil autora
joooj, ubicete me...
u nasem malom domacinstvu dva tjedna se vodio rat oko dublina.
pobijedio je mrgud, komplikator i skrtica :(((((
odustala sam od toga da idem sama jer me iskustvo naucilo da bez tipa iz prethodne recenice ne mogu... jednostavno ne mogu.
pajo 09.06.2004 u 16:26:30 profil autora
nego cital sam daddyjev dnevnik i zgleda da ste odustali od leta prek londona zbog viza.. no medjutoa britanska vlada je ukinula tranzitne vize, dakle ak imas let za dublin isti dan netreba ti viza.

vjerojatno od ovog i nemate neke koristi ak ste vec kupili karte, al mozda nekom drugom pomogne.
pajo 09.06.2004 u 18:22:59 profil autora
nemos vjerovat.. trazim ja di je taj south county dublin festival, i nadjem neki fused festival koji organizira south dublin county council... i normalno na njihovom sajtu nemres nis saznat o tome, osim da je neki multikulturalni festival.

i kontaktiram zensku koja je tam navedena pod organizatorima dal mi moze rec jel slucajno pipsi tam sviraju i gdje, i sad mi zena salje karte besplatno!

eto to ti je lokalna uprava i samouprava!

inace, ak bu jos nekog zanimalo...

koncert je u spa hotelu, lucan, u 8h.
zv 09.06.2004 u 19:06:12 profil autora
to do: svaš
guzicaru!
pajo 17.06.2004 u 16:19:25 profil autora
poslali mi cetri karte tak da imam viska :)

ako nekom fali nek se javi.. sumnjam da ce bit nestasica, al bolje popit koji guinness za te novce