Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
krampus 02.06.2004 u 16:07:34 profil autora
Elem, osjetih se slobodnim da vas pozovem na online premijeru filma "Nije bed" Mladena Dizdara za koji smo scenarij pisali ja (Lazić) i Holiga (Holiga). Pa izvolite, ako imate živaca/para za Internet ili, kamo sreće, brzu vezu, adresa je www.film.hr. Hvala na pažnji.
electro cute 02.06.2004 u 18:33:05 profil autora
ja sam pogledao prve dve minute...i super mi je, podsjeća na profesora baltazara. a onda se sjetih da ga mogu daunlodat pa sam ga daunlodal pa ću ga večeras pogledat.

a mogli bi dečki da u krovovima organiziramo projekciju, a?
krampus 02.06.2004 u 20:02:39 profil autora
Profesor Baltazar?!

Care :)
trixy 02.06.2004 u 20:05:58 profil autora
uime svih nas sa sporim vezama apeliram na projekciju u krovovima. lijepo molim 's mašnicom na vrhu' ;o)
electro cute 03.06.2004 u 00:36:14 profil autora
pogledao.
jebemti wmw format, slika i zvuk su u takvom kurcu da je to za nevjerovat!!!!

a sad na film.
meni je ovo najbolji hrvatski film još od mirta uči statistiku. ma bolji mi je čak i od toga.
gluma na mjestima nategnuta, na mjestima super.

film nevjerovatno životan, stvaran, topao, hladan, introspektivan, hedonistički nastrojen, u ritmu, ma super...
scenarij genijalan (fakat momci, svaka čast) sa komadićem zoranove priče...ljepotica kola, buraz.
i svi oni detalji, ticina majica, vruće kitice u pozadini, posteri don ante bakovića, nick cave, mamutica...
jebeno jebeno dobro...

čija je ono pjesma na početku i na odjavnoj špici? habijančeva?
electro cute 03.06.2004 u 03:11:06 profil autora
i ima lajna "cijeli dan nisam stavio kurca u usta" koju sam ja napisa prije skoro dvi godine! pokraden sam! :)
krampus 03.06.2004 u 08:06:14 profil autora
Šteta što je slika u kurcu, budući da film baš divno izgleda. Imam ja na devedeu.

Sad, da ne nabrajam šta se meni sviđa u tom filmu, pošto ne bi bilo baš pristojno, reći ću da mi je vrlo nemio onaj monolog na kraju, u scenariju duplo kraći, bez imalo patetike i spominjanja nekih Marokanskih kurvi i lica kojih nema, al su tu. I umjesto male vile u priči je bio brkati čiča u spačeku (napredovao je od fiće iz knjige).

I mislim da je to zajebalo i ritam na kraju. Plus, film bi bio puno bolji da je imao još jedno dvije scene, ali i ovo se nategnulo iznad svakog limita trajanja i budžeta jednog filma u produkciji Akademije. Da je bio dulji barem pet minuta, mogao bi proći pod dugometražni i bit prikazan po festivalima, a ovako smo spušili. Nigdje nema programa za srednji metar, jebiga, to su kao, te-ve sranja.

E sad, sve ostalo mi se sviđa, uključujući i muziku. Čovjek se zove Luka Kunčević.
Depressed 03.06.2004 u 09:13:57 profil autora
Luka Kunčević - Link
electro cute 03.06.2004 u 11:55:52 profil autora
e, meni ide na kurac scena kad su oni u krevetu, pa sad nešto nja nja nja i onda režiser ubaci nekakav slowmotion da pokaže - e buraz, vidi šta sam naučio na petom semestru.

nepotrebno!
slažem se za monolog, malo mi je neprirodan.

thnx dip!
vlado 03.06.2004 u 12:24:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Laziću, konsultuj se s Holigom, pa recite kad oćete u Krovove, pa da dofura Dip laptop, pa da gledamo to gore!
A?
krampus 03.06.2004 u 15:55:02 profil autora
Sumnjam da Holiga ima entuzijazma za to, ali ja mogu kad god. Nije da sam nešto zatrpan obavezama. Radim malo, ali kvalitetno (i svi se nasmijaše).
Depressed 03.06.2004 u 16:39:47 profil autora
Ok.
simon 03.06.2004 u 18:01:39 profil autora
Krampuse, što će se sljedeće događati s filmom?
Motovun?
zomri 03.06.2004 u 18:09:35 profil autora
daj dodjite sa filmom na Sarajevo Film Festival!!! haj, materevam...
krampus 03.06.2004 u 18:16:40 profil autora
Evo, sad sam saznao da će biti u Puli u nekom off programu.
zv 03.06.2004 u 20:09:16 profil autora
to do: svaš
o jebemvammater kako lijep film.

jako jako jako lijep!
skoro da sam se rascmoljio jedno par puta al mi je cimer sa curom u sobi pa sam to nekako progutao. onak mi je pod grlom zapeo plac olaksanja. good feeling.

vlado! mislim da bi trebalo s reziserom dogovorit krovove...

kjut! nema nakon fight club-a vise dobrih scena seksa. (iako marina je jako sima i ima lijepe cike!)

krampus! ajd molim te isfuraj mi divx kvalitetu ovaj film da rasplacem picku... :) btw, platim ako je greda...
zv 03.06.2004 u 20:10:22 profil autora
to do: svaš
i jos: prvi film MOJE generacije. sve sam to prozivio (ok ne bas sve) i zato mi je jako drag. hej, ono, jebem uz winamp... afkors!
electro cute 03.06.2004 u 20:46:39 profil autora
i ja isto! i ja isto!
doduše, ja nemam pičke za rasplakat...prema tome imam prednost pred zv-om!
electro cute 03.06.2004 u 20:48:12 profil autora
marina je jako jako zgodna cura... : )
daddy 03.06.2004 u 22:25:19 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
vlado, ćeraj to u krovove! nemoj da nema.
lollipop 03.06.2004 u 23:49:04 profil autora
evo, upravo pogledali. kvaliteta nije bila losa. mozda bi se cak i ta mogla u krovovima gledat, al cemu ako se moze isfurat neki original.
lijep filmic, nadasve. gluma mi je skroz ok, cak stovise. marina je bas zgodna. i sve cure u filmu su uglavnom zgodne. steta sto nije duzi. elaboriraniji. ovako u nekim trenucima mi nije bas jasno razvijanje vremena. jel jos danas? jel suta? jel proslo 5 godina? i electro, prosti, ali meni je scena njih dvoje u krevetu bas ok. mislim da ti za taj "efekt" niti ne treba cijeli semestar (sense irony na blesav komentar kjuta). jedino pomalo iritantno u filmu mi je usiljeni smijeh glavnog glumca. evo, to bi islo kao prigovor na glumu. ali vrlo vrlo blago iritantno. ono, sto ga niste naucili reagirat smijehom prirodno?
bas se veselim da cu film vidjet ponovno. na velikom platnu. i na normalne zvucnike pa da i razumijem sve sto kazu.
ko je nestrpljaiv, obratite se dipu radi distribucije.
electro cute 04.06.2004 u 00:09:44 profil autora
ti loli, po hiljaditi put pokazuješ da nemaš smisla za humor...
lollipop 04.06.2004 u 02:20:51 profil autora
tebi ovdje svi po hiljaditi put pokazuju da nemaju smisla za humor :) who's humorless then?
ma, sve ok, kuzimo se vamo tamo i vice versa!
vlado 04.06.2004 u 15:54:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro, dobro, culi smo se sa Lazicem.
Bit ce u Krovovima najvjerojatnije u SRIJEDU.
Stavit cemo info na sajt, bez brige.
Samo da Dip potvrdi laptop...
Gospodnetić 04.06.2004 u 22:07:41 profil autora
Tooo lega. Taman stignem prije Portugala.
vlado 05.06.2004 u 15:25:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Gle, kako se hvasta. Hvasto bi se i ja.
Filip 08.06.2004 u 02:20:47 profil autora
pogledah i ja film. dva put. odličan!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 11.06.2004 u 09:32:58 profil autora
pogledao sam film na projekciji u 'krovovima'.
jako dobar film.
smislen scenarij, izvrsna režija, vrlodobra gluma, odličan ton, odlična montaža, a ni soundtrack nije loš.
izuzetak u domaćem filmskom 'stvaralaštvu'
vlado 11.06.2004 u 16:04:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Film je vrlo dobar, klub je bio super.