Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
zomri 05.06.2004 u 18:34:49 profil autora
joj paglu vam je raspra SKROZ. e, a da mi malo o Severini, šta mislite, a?
zumbula 05.06.2004 u 18:46:15 profil autora
čini mi se da je Holjevac rodjen u Karlovcu...čkčkaaa..
svinjče 05.06.2004 u 21:59:26 profil autora
je, ko što napisah prije 3 dana. al to vam je tak s dotepencima, ne čitaju između redaka..hahahahahahaaaaaaaaaaa
obzirom da je rasprava postala žešća osjećam da moram dopisati da se šalim. nazi humor n.zg.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
zumbula 05.06.2004 u 23:30:24 profil autora
da, mi s knežije smo malo zakržljali,pa ne znamo di smo kaj čuli ali eto, tu i tam nam ostane nekaj.. joj! pa, baka i deda su mi slovenci..tu je kvaka..a i pes mi sere po livadi..shit!
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 05.06.2004 u 23:32:38
vlado 06.06.2004 u 15:09:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E ono, sorry, Piggy, fakat ne znam kako se desilo da sam propustio nesto u TVOJIM postovima...
Mozda nisam 100% skoncentriran... skoncentriran...
svinjče 07.06.2004 u 12:11:34 profil autora
egotripaši svih zemalja -ujedinimo se

all animals are equal
but some animals are more equal than others
marsovac 25.06.2004 u 20:53:56 profil autora
Vidim da ste na ovom topicu sami purgeri i oni koji se tak osjećaju, no kako sam pročitao dnevnik htio bih i ja nešto nadodati na ovo i ostalo.
ovo je kako ja vidim. Ja sam iz grada veličine jednog kvarta u Zagrebu, znači po definiciji provincije. Od četrdesetpete do danas u ove predjele su dolazili i dolaze dotepenci. Kako je u mom gradu bio garnizon, a rado ide srbin u vojnike (ili je išao, kliše jeboga, ovo nema veze da li danas ide rado) onda su i tu dolazili. A da su doveli i svoju kulturu jesu. Pa se kod mene u blizini mogla čuti i ceca, i halid, i Haćim Hučuk Hoki ... No, moglo se čuti i Riblja Čorba, EKV, Zabranjeno Pušenje, Leb i Sol ... Znači Jugoslavija u malom. p.s. nisam odgojen da mrzim srbe, niti ih mrzim. Kaj se tiče domaćeg, to je problem mojeg grada. Agresija je bila rezervirana za pridošlice. Kolko ljudi tolko čudi, bilo je idiota koji su mislili da im je sveta dužnost nametati svoju volju. Ima ih i danas. Tak ti je to moj gospodnetić.


sadrzaj je izmijenio/la - Marsovac u 25.06.2004 u 20:56:00
zv 25.06.2004 u 21:27:23 profil autora
to do: svaš
e moj marsovac.
da, svi smo mi tu purgeri.

sasvim si krivo ubro!
svinjče 26.06.2004 u 22:52:49 profil autora
nisu meni trebali dotepenci pa da skužim ekv..tolko o tome.
nego, krasan nam je grad..naša mala familija, konačno ujedinjena nakon hormonalnog poremećaja zvanog-naša repka na prvenstvu-, uputila se tradicionalno na subotnji špancirung po gradu. pa tam na jelačić placu neka događanja.
lijevo od bana (kad ideš iz gajeve,ne) antid-droga kampanja. štandovi raznijeh udruga (ubola kul narukvicu i tako donirala.crvena slama sa sto đinđi, mrak!), govorancije kosorice i sličnih. trešti neki r'n'r (oldies but goldies). i cirka soma ljudi u redu za free kape i majce - i ja sam protiv (droge of kors).
a s desne strane bana, kod gradske kavane, binica sa plakatima norcu i gotovini i zvučnici pucaju od siline thompsonovog "glasa". i dva izgubljena tipa sa transparentima o tome kak su navedeni likovi naši heroji. i oko binice -praznina. nikoga.
pa onda ta dva lika s norac-gotovina likovima umarširaše među ekipu s lijeve strane bana. niko nije ni trepnuo. ja sam naravno poluglasno dobacivala jeftine provokacije, a zakoniti me naravno primirivao. dok je podmladak bezbrižno trčkarao sa zekoslav mrkva balončekom.
život je fakat ljepši!
aj lav zagreb...