Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
DanMrak 18.05.2004 u 23:33:45 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ili sam ja previsoko postavila kriterije ili se taj film zaista mogo bolje napravit.... Brad Pitt mi se nikako ne uklapa tu (iako je jedan krasan vizualan efekt:))))....a Orlando Bloom je ponovno vješt s lukom i strijelom....
Po meni je ta zanimljiva priča filmom mogla dobiti na zanimljivosti, a ne ju izgubiti.
Nije katastrofa, al moglo je bar malkice bolje.
Jel neko osim mene gledo? I?
Filip 20.05.2004 u 14:29:07 profil autora
još ne.. al planiram ovih dana.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Gospodnetić 20.05.2004 u 15:38:59 profil autora
Nisam gledo Troju tak da se neću direktno obrecnut na taj film, no skoro uvijek imam problem kad gledam povjesne spektakle a to je-čiste klajdice, obrijani, čisti junaci i slično.
Brijem po ovih par inserata gdje sam vidio Brad Pitta, koji mi je inače super glumac, teško da ću se moć pomirit da Grčki junaci tak izgledaju. Moja percepcija tu počinje sa Janakisom, Galisom, Fassoulasom...mislim...uz duzno poštovanje prema Romima, ja sam si uvijek zamisljao te Grke ko neke zmazane cigiće.
U svakom slučaju tamnopute i crnokose.
A bljedunjavi plavooki Grk u liku Brad Pitta u speglanoj kožnoj klajdici? Mislim...pa nisam baš tak glup.
Ok...mozda sad tu naleti neki pravi povjesničar pa me spljuje i veli da je moja percepcija povijesti iskrivljena zmazanim srednjim vijekom i da su Grci pred par soma godina bili čišći nego mi danas...no kaj ja znam...tesko mi je povjerovat u to.
Trebali bi mozda u kino dvoranu za vrijeme prikazivanja takvih filmova pohitat par crkotina i ufurat u publiku par neopranih klošara pa bi doživljaj bio malo bolji! :-)
Filip 20.05.2004 u 16:04:30 profil autora
ja sam si uvijek zamisljao te Grke ko neke zmazane cigiće.

i ja isto! lol!
i nije daleko od istine.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - filip u 20.05.2004 u 16:06:12
gargamel 21.05.2004 u 04:06:41 profil autora
Skulprure grka tog vremena pokazuju da su tadašnji grci bili plavi i svijetli, baš kao Brad Pitt.
Gospodnetić 21.05.2004 u 12:25:26 profil autora
Eto...imo sam pravo kad sam predvidio da će kužatori doći i potkopati moju sarkastičnu teoriju! :-)
Hvala majstor kaj smo sad i to naučili...daklem Grci su bili svjetli i plavooki.
A jel se zna zakaj sad više nisu?
zv 21.05.2004 u 14:51:06 profil autora
to do: svaš
hi, hi... zmešali se s turcima i pakijima!
svinjče 22.05.2004 u 21:42:38 profil autora
nisam gledala, al definitivno budem. da, naravno, zbog bredića, a čega drugog

all animals are equal
but some animals are more equal than others
Hadzo 24.05.2004 u 12:12:54 profil autora
Jedna riječ bit će dovoljna: smeće. Tipičan hollywoodski spektakl koji na račun plavih okica i bicepsa besramno izvgava ruglu povijesne činjenice, literarni predložak, pa čak i zdravi razum. Gledajte, Pitt je drugorazredni glumac, kojega je Eric Bana u ulozi Hektora pojeo za doručak. Film je potpuno prazan, a traje koliko i sama opsada Troje, jebenih 2 sata i 40 minuta. Išao sam ga gledati s ekipom s posla i poslije filma samo čuješ komentare: Brad Pitt je taako sladak. Ej ljudi, jeste vi vidjeli nešto više osim njega u filmu? Niste? Pa naravno da niste. Kad ni nema bogznašto za vidjeti. Savjet: uštedite 29 kuna. Film se već može nači na divxu pa neka vam ga netko preprži i pogledajte ga kod kuće. Na ovakve gluposti stvarno je šteta bacati novac.
zv 24.05.2004 u 13:21:39 profil autora
to do: svaš
nisam jos gledal troju, ali pitt je PRVORAZREDNI glumac.
ali takve filmove volim gledati u kinu. jebiga, ipak su napravili ogromnog drvenog konja. :)
vlado 04.06.2004 u 16:31:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kakvo smece, boze moj, ta Troja. Prestrashno. Zali boze para.