Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
svinjče 05.05.2004 u 11:23:45 profil autora
daklem, tim je riječima najavljena yaya u pr-u za nadolazeću modnu reviju, koja će se zgoditi 18.05. u mimari.
yaya, ratnica nakita, u kompi s dvije kreatorice Ivonom Martinko(VONA-damski stil) i Marijanom Hrastar(Ma.H-modna inovativnost) predstavlja veliku modnu kolekciju za nadolazeće ljeto. citat: više od 60 zaigranih senzualnih mirisnih ekstravagantnih modela.
pa, čestitam i jedva čekam!
Gospodnetić 06.05.2004 u 21:49:15 profil autora
Nikad u zivotu mi ni jedan rad nije bio na panou,te iako sam bio oduvijek prilično bahat i u konstantnom sukobu s nastavnicima, nikad nisam to pripisivao lošoj nastavnici likovnog odgoja koja me ne voli.
Jednostavno, moji partizani su uvijek bili veći od kuće i okolnog drveća.
I tak, odlučih sestri poklonit za rođkas nekaj od Yayinog nakita, u par navrata je,čitajući neke časopise, komentirala da se njoj to dopada.
Normalno, u neimanju osječaja za estetiku u jednoj tako delikatnoj situaciji, zamolio sam Yayu da mi pomogne i sugerira nekaj. Morao sam ispričat sve kaj mi je palo na pamet o sisterici i ispo je pun pogodak!
Dobro, moram rec da se i meni ta ogrlica sviđala...nemres poklonit nekom nekaj kaj te apsolutno ne dotikavlje...al ja to nikad ne bi znao sam prepoznat! :-)