Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 03.05.2004 u 20:17:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobra je ova prva. Izgleda da se sprema plodna suradnja. Samo naprijed.

P.S. Malo povecati prored, tesko se cita.
zv 09.05.2004 u 01:58:52 profil autora
to do: svaš
oprostite molim vas.
PLUSEVI: dopusti mi da te otpustim
MINUSEVI (hrvatski rečeno - goli kurac!): jantar, šipkova žerava, magma, vakuum, ružin kukac, bivanje, zmajevo zelena, dematerijalizirane vlati, crvena naranča

većina me vas zna pa vas ne čudi moja antisenzibilitivnost na modernu poeziju koja taaako teško prolazi kroz mene a da je ja ovlaš i u prolazu ne pljunem!

(podržavam suradnju sa quorumovcima zato jer sam jako tolerantan i jer ne želim da mi zbog zadrtosti i zločestoće promaknu neke super trooper riječi i rečenice koje možda mislim al ih ne znam reći)

jedna moja petparačka/ moderna/ srednjoškolska/ pišamtiuustazapišavamteritorij/ izglavna:

u praskozorje nase kreacije
(prazan red zbog preseravanja)
protonska je sila
umijesala tvoj
u moj
dnk lanac

fantasticna antena
primala je kratki val

demistifikacijom magije
postala si smrtnom zenom
takvom te volim
jer te, jebi se,
mogu koknut
kad mi se prohtije

(napomena: kad citate moju krasnu poeziju svojim najblizima molim vas da pravite duuuuge i znacajne pauze izmedju redaka, a moze cak i izmedju rijeci. ako je pravo volis, pravit ces i stanke izmedju slova. ako joj nije jasno tko si i sto radis reci da je to slam poezija i snazno je zgrabi za sisu!)
electro cute 11.05.2004 u 02:39:59 profil autora
e, i dok mi je ivana zakon, marijana mi je bezveze. jebiga.
i kod mene, baš ko i kod ove seljačine od zv-a, teško prolazi poezija. jebiga.
vlado 11.05.2004 u 02:56:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Papcine. A da se malo potrudite, procitate jos jednom, probate drugo doba dana? A?
Svjetovi prolaze kraj vas. Slijepih.
zv 11.05.2004 u 03:02:07 profil autora
to do: svaš
meni papčini molim vidrića i matoša!
zv 11.05.2004 u 03:04:21 profil autora
to do: svaš
i osim toga, bil sam pošten da ne dopustim da mi bilo kaj prođe pokraj (a da barem ne pljucnem ako već ne uživam). a uživam u jednoj lajni: dopusti mi da te otpustim.
i baš mi je super.
nije moj problem kaj je ona oko jedne super lajne napikala joše desetke bezveznih i zasrala stvar.
a lajna je fakat super. vec ju danima pjevam... :)
arhimed 12.05.2004 u 22:41:46 profil autora
zv, daj još svojih pjesama.