Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 28.04.2004 u 18:49:57 profil autora
Uskoro ce izaci drugi album sarajevskog benda Skroz, cesto usporedjivanog, izmedju ostalih, i sa Pipsima. Imao sam ekskluzivu poslusati album kojih mjesec dana prije izlaska i mogu reci da je album jebeno, jebeno dobar.

Ne bih bas previse trubio ovaj put, samo bi vam preporucio da kad konacno izadje da ga kupite ako imate prilike jer je jako, JAKO dobar. Primjecujete, ne usudjujem se reci koliko tacno je dobar... strah me, jebiga, da ne ogrijesim dusu.

Na www.skroz.com imate cijeli prvi album, pa odite skinite i zagrijavajte se uz njega dok ne dobijete novi.
zomri 29.07.2004 u 00:06:41 profil autora
bila promocija.
u međuvremenu sam album poslušo jedno 100 puta i NIJEDNA JEDINA STVAR MI NIJE NI MALO DOSADILA!!!!!
Ne znam, ko god da ga je čuo naprosto je oduševljen. Jedan od exYU albuma desetljeća. Sigurno.
imate par ubij-bože nekvalitetnih snippeta na www.skroz.com/diskografija.php pa odite poslušat ako baš, baš, BAŠ morate.
U septembru će album regularno izać za Menart. Zapamtite gdje ste prvi put čuli za ovo.
zomri 31.07.2004 u 01:08:17 profil autora
ima prvi singl za skinut na www.sarajevo-x.com.
arhimed 31.07.2004 u 01:18:03 profil autora
nisam još skinuo taj singl, ali ako je album stvarno tako dobar, bilo bi bolje i prikladnije da su ga nazvali "savršeni orgazam" ;))
matea 02.08.2004 u 00:17:19 profil autora
skinuh singl, odlican je, stvarno mi se svidza.
pa sta se ne zove album -savrseni orgazam-?


sadrzaj je izmijenio/la - matea u 02.08.2004 u 00:33:06
arhimed 03.08.2004 u 03:04:13 profil autora
"super žena" nije loša, ali mislim da su se trebali malo više potrudit oko refrena, mislim da bi mi bila bolja da je instrumental i mislim da im nije trebao onaj dio otpjevan na engleskom. smislili su dobar aranžman pa a conto njega mogu reći da "super žena" spada u dobre, radiofonične singlove kakvih bi nam još trebalo.

zomri, kako ti se sviđaju adi lukovac i ornamenti?
zomri 08.08.2004 u 08:15:36 profil autora
"super žena" nije loša, ali mislim da su se trebali malo više potrudit oko refrena, mislim da bi mi bila bolja da je instrumental i mislim da im nije trebao onaj dio otpjevan na engleskom. smislili su dobar aranžman pa a conto njega mogu reći da "super žena" spada u dobre, radiofonične singlove kakvih bi nam još trebalo.

zomri, kako ti se sviđaju adi lukovac i ornamenti?


ma koliko to možda čudno zvučalo, "super žena" je u isto vrijeme i najlošiji i najbolji izbor za najavni singl-teaser. najlošiji zato što kad čuješ album skontaš bar 6 boljih alternativa i što zapravo ne predstavlja sve ono što ima na albumu, a najbolji jer pjesama istog kvaliteta na ploči ima još - barem 14!

što se adija i njegovih ornamenata tiče - sve najbolje! imaju dvije prejebene ploče, nema gdje nisu nastupali a Dino Merlin ponajviše ima Adiju zahvaliti za najbolju ploču svoje karijere - "Sredinom". nažalost, ne znam koliko ti je poznato, ali u ovakvom obliku više ne postoje. naime, ne viđaju se već neko vrijeme. neki članovi ornamenata prostituišu se sad u dubioza kolektivu (www.dubioza.org) dok je adi u solo vodama i ima već objavljen soundtrack za film 'remake' koji je dobar u pičku materinu.
zomri 08.08.2004 u 08:49:47 profil autora
pogledajte kako drugi dijele oduševljenje ovim albumom Link
backdrifter 09.08.2004 u 14:40:28 profil autora
omnomnom
Super žena je oke ali riječi su katastrofa a kada počne dio na engleskom - bože sačuvaj! Ako su htjeli ispasti simpatični ili šarmantni ili šta već nije imi baš uspjelo. Mislim da im je bolje da rade instrumentale ali probat ću nabaviti cijeli album pa možda promijenim mišljenje.
zomri 09.08.2004 u 15:06:07 profil autora
htjeli su ispast cinični i ironični. u tome su ful uspjeli.
backdrifter 10.08.2004 u 00:19:54 profil autora
omnomnom
Zomri stavio sam ih u svoju dnevnu playlistu. Zarazni su. Lijepa glazbena podloga. Meni je ipak žao što su morali biti 'ironični i cinični'.sori
backdrifter 10.08.2004 u 00:21:12 profil autora
omnomnom
Samo ne mogu doć do cijeloga albuma. To je bed.
zomri 10.08.2004 u 09:34:44 profil autora
na hrvatskom tržištu album izlazi u septembru.
btw. još uvijek ga nema u oficijelnoj prodaji ni u Be-I-Ha, iako je bila promocija.
vlado 24.09.2004 u 12:01:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eto, slusam Skroz i OK mi je.
OK mi je cuti nesto urbano iz moje domovine, budi mi uzaludni optimizam.
Naime, Saranov vokal je neizradjen, produkcija se ponekad klima, ima tu nekih stvari na kojima treba sljakat, al je emocija cista, nepatvorena.
Kad poredim recimo "Skroz" i "Ramirez", uvijek sam na strani emocije (Skroz) nego na tehnickom nivou (Ramirez), jer dzaba ti sve, ako nemas sta reci. Al dobro.
Uglavnom, palac gore za "Skroz"!
zomri 24.09.2004 u 14:12:12 profil autora
vlado, to za emocije potpisujem!!!
mislim na albumu su pjesme koje potpuno opisuju trenutno stanje u državi odnosno u rajvosa, i ako me djeca ikad budu pitala "babo, kako se živjelo dok si ti imo 20tak godina?" daću im ovaj album da poslušaju.
"ja nemam snage za to" je himna cijele ove umrtvljene generacije o kojoj je bilo riječi i ovdje na jednom drugom threadu (ono o revolucijama).

što se tiče šaranovog glasa - hm, pa šta da kažem osim da mogu shvatiti zašto se nekome to ne sviđa, a meni je čisto ok u obje varijante, bilo da pjeva laganini bilo da se dernja. ako ćemo već nijansirat prva varijanta mi tek malo bolje sjeda, al je i druga jednako dobra.

a za produkciju fakat ne znam šta ti se ne sviđa. pretpostavljam da su to gitare, al ne mogu sto posto tvrdit pa neću dalje komentarisat. al dovla priznaj da je synth uvod u album JEBEN!!! priznaj, priznaj, ajde!

molim nekoga da se pobrine da hadžo dobije svoj primjerak SO sprženca. baš me zanima šta će reć hehehe
vlado 24.09.2004 u 14:29:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Produkcija me ne jebe toliko s necim posebnim, volio bih da ih uzmu kakve stvarno jebacke, hrabrije "ruke", spremne za rizik, u nadi za iznenadjenjem.
Vokal mi je drazi kad je normalniji.

E, al buraz... "Ravnica". Jebeno.

"Ja tragam za stilom
Ja tragam mastilom"

Tu i tamo su potrpani slogovi na vrlo malo prostora (pojedine dijelove teksta ne kuzim ako ne procitam), al sve u svemu - band koji treba postojat.