Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
svinjče 23.04.2004 u 21:10:26 profil autora
nije me bilo neko vrijeme, mislim aktivno ..pa, rekoh..nije valjda da niko nije bio na hladnom pivu..?
eto, ja bila.
sound je bio mrak, ludiona za kartama ko da su sex pistolsi uskrsnuli, divljanje publike citava 2 sata, al ono od prvog takta.
trivija -kao gost nastupil (uvjetno receno, sam je nekaj tambural po bubnju) ibrica jusić i pas mu narafski..! to mi baš nije bilo bistro, ko ni to da ivanka (stampedo) nije nastupila s njima. a bila je tamo.
oporavljala sam se dva dana, tak da je bilo kul.
zv 23.04.2004 u 21:37:54 profil autora
to do: svaš
ti znas da ibrica tuce tog pesa?!?
da da da
matea 23.04.2004 u 23:21:05 profil autora
bila sam i ja.
bilo je super ono sa superhicksima,
s ibricom - bezveze, živcira me taj frajer
na zadnjoj (par pitanja) onak sa zadnjim atomima snage izderah se ono na kraju - super lik i to je bio kraj, tek sam danas došla sebi
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 23.04.2004 u 23:25:18
zumbula 24.04.2004 u 14:31:10 profil autora
da, superhicksi koje novine nisu ni spomenule(još jedan dokaz površne kretenoidnosti) bili su više nego fenomenalni(rijetko se ježim) Ibrica je bio iznenađenje(dobro on radi to kaj radi, sad kakva je osoba..ali, ak tuče pesa kod mene je prekrižen) neka se i Zadruga pojavila, no lijepo je bilo s tribina gledati Hadžu sa fotoaparatom zadovoljnog u razgovoru sa djevojčicama
electro cute 24.04.2004 u 14:47:48 profil autora
gle, pes se mora udrit. kužiš? odgoj i to. al tuć pesa za niš je najobičniji barbarizam.
Josh 24.04.2004 u 19:27:11 profil autora
prokleti kralj
nisam upucen u to da tuce pasa????
imate neki link ili nesto takvo?
Josh 24.04.2004 u 19:27:12 profil autora
prokleti kralj
nisam upucen u to da tuce pasa????
imate neki link ili nesto takvo?
trixy 25.04.2004 u 10:24:44 profil autora
a superhikse su najavljivali kao predgrupu. razočarao sam se što ih nisam čuo kao cjelovitu postavu, jer ih do sada nisam imao priliku niti čuti niti gledati, ali trubačka sekcija im je famozna.
vidjelo se da se u koncert uložilo dosta para. i light i razglas i sve - ali zar kod nas nema osobe koja može složiti pošteno ozvučenje? zvuk mi je bio razočaravajući. ne očajno loš kao inače, ali... moralo je to bolje.
Hadzo 26.04.2004 u 08:59:40 profil autora
Prejeben koncert, ono, stvarno...HP su danas na vrhu ovoga što se zove rock scena u Rvata (ako tako nešto uopće još i postoji?). I znaš što mi je po tko zna koji put palo na pamet? Danas su tu mogli biti Pipsi da je Dubravko odlučio štancati Freda 2, 3, 4, itd...Tko zna, u nekom paralelnom univerzumu možda postoji jedna Hrvatska u kojoj su najveće zvijezde Pivo, Pipsi, Let 3, Gustafi. U kojoj Urban redovno izdaje albume. U kojoj Severina pjeva po birtijama a Thompson je na doživotnoj u zatvoru. Ali u ovom našem svijetu, jebiga, tako je kako je, drago mi je zbog Piva jer smo dobri frendovi i jer su ostali isti zajebanti nakon svih ovih godina. I njihov album "Šamar" je najbolji album HP-a do sada, koliko god se ljudi i dan danas kleli u Džinovskog. Tu postoji jedna paralela s bendom na čijim sam sada stranicama: i jedni i drugi su se razvijali vremenom i to više nije ono što sam slušao i na što sam skakao prije 10-12 godina. Ja sam ušao u neke godine, ali su ušli i oni. I to nije uvijek ružna stvar, dapače! Čestitike Pivu.

P.S. Ibrica je bio totalno cool u Tvornici na afteru, ono, opušten i spreman za zajebanciju. Iskreno, bilo je dobro kreveljenje s njim.
P.P.S. Da, postoji hrpetina fotki, uključujući i razuzdane djevojčice u prvim redovima. Jebiga, neke se stvari nikada ne mijenjaju...
electro cute 26.04.2004 u 12:54:33 profil autora
ovaj forum postoji zato...pa...hm...postoji zato...bleh.
postoji, medju ostalom i zato da bi ljudi iznosili svoja mišljenja. a moje mišljenje o hladnom pivu je da je džinovski definitivno najbolji njihov album. g.a.d. i pobjeda su oke, šamar mi nije neš, a desetka je užasna.
al fakat bi bilo DEBILNO da su gospoda iz piva, danas dobrano u svojim 30-ima, nastavili raditi ono šta su radili sa 20 godina. zar ne?
i hadžo, nemoj mislit da ti kontriram, samo iznosim svoje mišljenje.
brate, ma i meni je drago da su hp tamo di jesu.
Hadzo 26.04.2004 u 15:35:50 profil autora
Sve i da mi kontriraš, zašto bih ti to uzeo za zlo? I meni je Desetka njihov najslabiji album, iako se poredak ostalih razlikuje ali so fuckin' what? Ako se nismo poklali onomad zbog Aerosmitha i Bon Jovija, pa nećemo valjda zbog HP-a?