Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
svinjče 18.04.2004 u 14:03:33 profil autora
daklem, nek' vam je na znanje da će u utrinama (novi zagreb) 29 i 30. 05. biti održana dvodnevna manifestacija humanitarnog karaktera. a bit će svega. od 9 ujutro do 23 (a morti i dulje, ak se "strukture" smiluju..). ujutro klinci, popodne demo bendovi, pa koncerti od 19. paa, sportski turniri u malom nogometu, košarici, badmintonu, odbojci i tenisu. pa tombola. pa luna park. izviđačke igre.gutači vatre. sto čuda.nadam se da će kimiko nastupiti, a ne moram ni spominjat da su naši najdraži dobili otvoreni poziv. skupljamo lovu za siromašne. i slavi se dan škole i dan grada zagreba.
eto. bit će mi drago ako dođete svi!
oak 3 18.04.2004 u 14:33:16 profil autora
i do mene je doslo. ipak grad razmislja da se plate umjetnici. na kraju tko ce njima humanitarno pomoc.
mi cemo nastupiti na manifestaciji u cast dana grada, grad je, citali smo jedan od deset najvecih poduzetnika u drzavi, ima lijepu dobit, veliki prirez i ako zeli angazirati pipschips&videoclips na svojim danima, prava adresa se zove sanjin djukic.

nas honorar nije velik, a ako netko smatra da bi trebali svirati za karton piva i sendvic, neka nazove male dvije dame koje se zovu sara borscak i lucija ivanis, te neka njih uvjeri u isto. namjerno sam govorio o djeci, jer kad imas djecu odgovornost raste na entu potenciju.

i to je dobro
svinjče 19.04.2004 u 11:37:05 profil autora
pa da. znam i ja ponešto o djeci. naime, imam jedno.
a i među onima za koje se lova skuplja ima puno djece, koja nemaju ni to kaj lucija i sara zasigurno imaju.
sanjinu sam već uputila sve kaj treba.
no, svi nastupaju besplatno, tak da nema iznimke.
ak' je to uvjet, meni je jako žao.
istina, grad ima love, ali ovo nije gradski projekt.
bit će i takvih, nema sumnje. pa kad neće imati humanitarni karakter budu i neki novci u igri.
zasad lovu skupljamo za neke druge. zgodno mi je massimo rekel' - nek' nam motto bude "ako mi(glazbenici) nemamo neka barem oni (siromašni) imaju". ima nešto i u tome.
daddy 19.04.2004 u 18:55:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fakat, baš smo egocnetrični egoisti emile!
a ovaj....baš bi se zbljuvo na massima, ono, ak ikak može!?
moj kurac bi on tamo besplatno svirao sredinom '80-tih kad je bio nacionalna zvezda.
samo te molim svinjče da nakon ovog ne potežeš o gosn massimu jer, onak, jebeno puno znam o dotičnom. pliz, nemoj.
p.s. ovo nisam napisao zato kaj imam nekaj protiv njega - nemam i boli me kua, nego zato da ova deca kaj to čitaju skuže tko i zakaj svira humanitarno.
svinjče 20.04.2004 u 11:20:57 profil autora
mda. okej. znam i ja massima, mogla sam kajjaznam napisat i kaj mi je rekel hrvoje iz cubisma. il' urban.
tak nebitno.

i uopće se nemam namjere ni volje raspravljat na ovu temu. ko hoće bu došel, sviral, ko neće ne bude.
i točka.
nema ni zareza, ni upitnika.

bilo bi lijepo pipse vidjet u utrinama, no ako nemate intersa nikom ništa.

meni je sanjin poslao mejl u kojemu se kao jedini uzrok eventualnog nesviranja pipsa u utrinama spominje odlazak bubnjara.


all animals are equal
but some animals are more equal than others
vlado 20.04.2004 u 14:57:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A da vi ovo preko mejla obavljate?
electro cute 20.04.2004 u 17:00:12 profil autora
nemojte.
daddy 20.04.2004 u 19:49:08 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ja sam više puta upozoravao sanjina da razmisli kome kako i kada laže. jer laž je pretpostavka njegovog posla, al zar nije glupo da laže tebi kad ću ja sad u dnevniku napisat da već 3 tjedna radimo sa zamjenom za tina i najnormalnije možemo svirat.
ljudi moraju shvatiti da ne želimo svirati besplatno . a ako postoji drugi način da za tu djecu budemo korisni prijavljujem se prvi u redu. siguran sam da ima načina!
naturalfugee 21.04.2004 u 10:16:29 profil autora
steta za Utrine kaj ljudi moraju shvatiti da ne želite svirati besplatno , a steta i za tu djecu. A steta i za moje dijete kaj vas nece gledati u Utrinama. To bi djetetu (ne samo mom) bila prilika da vas gleda kako svirate (besplatno ili nebesplatno svejedno za dijete) barem dok ne doraste da moze otici na vase placene svirke.
al jebi ga, druzba je druzba, a sluzba je sluzba.
svinjče 21.04.2004 u 15:36:39 profil autora
ne kužim vlado zakaj prek mejla?
pa kaj nije poanta "djeci na forumu"(kako ih daddy naziva) pojasniti "kako funkcioniraju stvari"?

eto.

i meni je žao kaj mi sanjin odmah nije rekel kak zbilja stvari stoje, jer sam mu i napomenula da sam forumašica. al nema beda.

dečki ne sviraju besplatno -okej ne sviraju.
daddy 21.04.2004 u 20:11:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
rekoh već: ukoliko svinjče ima ideju kako mogu (možemo) tim klincima pomoći izvan utrinske priče molim da mi se privatno javi. moj mail je znan.
želim to napraviti bez intervjua na radiju i prosipanja pametnih misli.

nadam se da će se javiti.
lollipop 22.04.2004 u 10:50:25 profil autora
ovaj...vidis mi smo puno manje zahtjevni :) mi cemo svirat...ovaj, pomoc djeci i svirajuci besplatno. sta ima svinjce, jel ima sta?
svinjče 23.04.2004 u 16:30:01 profil autora
zna dip sve
lollipop 23.04.2004 u 17:14:51 profil autora
ak taj zna, to znaci da ja necu saznati :)
dobro da si rekla ovdje jer, ko sto vec rekoh, ne bi nista saznala. sad znam da moram pitat :)
svinjče 23.04.2004 u 21:05:55 profil autora
vidimo se u praćki
svinjče 02.05.2004 u 22:59:21 profil autora
izašli jumbo plakati.izgledaju ko 505 s crtom ..roza-zeleni,čisti bombonček!
svinjče 12.05.2004 u 10:10:47 profil autora
vidim da nitko ne šljivi kaj se utrina tiče, al nema veze. želim vas tek obavijestiti da je napravljena himna novog zagreba, a vezano narafski uz ovu humanitarku. zove se -novi zagreb nikad nemoj stat-...bute čuli, pa očekujem komentare. kao takve