Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 06.04.2004 u 19:02:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Volio bih kad bi u ovom topicu spomenuli neke mladjahne bendove, neafirmirane, koje ste culi, za koje vam je uho zapelo.
O Lollobrigidi se vec pisalo, spominjao se Ramirez.
Koga jos tamo ima?
zv 06.04.2004 u 20:01:53 profil autora
to do: svaš
nema nikoga. i tih sto ima - nist ne valjaju!
danas je na 101 bio nevjerojatan blok domace muzike. jedno pol cuke sigurno... pocelo sa rmx narko od pipsa, pa nesto pivo pa yammat u bojama, pa neka majka, pa cak ona "cudna suma" i tako to... ja velim curi da je tada scena bila bolja i zanimljivija a da danas sucksa... ona misli da nije bas tako.

a ja mislim da jedino novo i znacajno sto ima na sceni je edo majka. koji mrtvi demo bandovi?!?
electro cute 06.04.2004 u 20:09:26 profil autora
galax 54 (iako imaju objavljen album koji je mrak, nitko skoro nije čuo za njih), lunar (pogleč pod galax54), kukuriku street, marshmallows, zeus faber (za one koji vole metal). ostalo je uglavnom punk i ne valja kurca, po mom skromnom mišljenju.
a oni kimiko imaju pesmu na musicovoj listi, navodno je dobra...
electro cute 06.04.2004 u 20:10:26 profil autora
zv, fakat stariš...jesi ti siguran da je cvjetno studentski dom?!
zv 06.04.2004 u 20:16:02 profil autora
to do: svaš
kjut ti si u kurcu!
dok sam ja (skoro tad!) dosel u zg studirati kukuriku street su svirali u tvornici! a ti mi sad velis da su oni demo band?!?!?!?!?!? nemoj me jebat!
samo u ovoj vukojebini je neko demo band sest godina jebote! a lunar?!?!? kad sam s mijom jednim tim pricao u zadru pred jedno pet godina oni su vec "imali iza sebe" a ti ih guras u demo band?!?!?
i sta je uopce demo?!? neka snimka koju treba uvalit nekome da ju tiska, ne?!? pa njih su i tiskali jebote...
zv 06.04.2004 u 20:17:34 profil autora
to do: svaš
e bogte kjut, folkestra je dobar demo band!
vlado 06.04.2004 u 20:19:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A sta ti pizdis, Zv?
Samo pravim prostor da se moze napisat "E, vidio sam sinoc neke dobre..."
zv 06.04.2004 u 20:21:06 profil autora
to do: svaš
ko su uopce od mladih pojavljuje?!?!?
nemojte me jebat sad da sam ja ovakav onakav i uvek se kao zajebavam etc... ja ne znam jebote nikoga da ima nekakvu normalnu muzicku ideju i da se oce bavit glazbom. imate u ksetu recimo te luigijeve demo koncerte i imali ste u sc-u (s naglaskom na imaLI) koleđ radijo. e i?!?
sve je to kurac.

oni reperi kaj repaju o janjetini?!?!?
nema jebeno nikog cistog i dobrog da te onak odusevi. ako je to starost onda jebiga kjut! jebiga kjut jebiga!!! onda sam star.
zv 06.04.2004 u 20:22:03 profil autora
to do: svaš
de vlado... ovo je izmedju kjuta i mene.
vlado 06.04.2004 u 20:25:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ubijas mi temu svojim "nazovi-svadjanjem".
I cuj ga, molim te, "ovo je izmedju mene i Cutea"...
Ma jel ti to gledas westerne u posljednje vrijeme?
Kae, "Charles Bronson" sindrom?
zv 06.04.2004 u 20:27:10 profil autora
to do: svaš
e a i ennio morrecone mi je isto dobar demo band!
vlado 06.04.2004 u 20:29:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma evo, padamo sa stolica od smijeha...
zv 06.04.2004 u 20:30:56 profil autora
to do: svaš
zato jer sam krivo prezime napisal?
zv 06.04.2004 u 20:33:09 profil autora
to do: svaš
nego da se vratim na temu: lolobriđida?!?!?
ajte ljudi nemojte me jebat! pa to je jebena katastrofa. to nema nikakve veze s ikakvom dobrom i napaljujućom muzikom. mislim - ne zelim da demo bandovi budu klaunovi!
vlado 06.04.2004 u 20:33:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne, nego zato jer ne kuzis da je Ennio Morriconne covjek, a ne band... ccc
electro cute 06.04.2004 u 20:47:30 profil autora
da, očito je da ti uopće ne znaš kaj je demo bend.
electro cute 06.04.2004 u 20:53:33 profil autora
i meni je lollobrigida bezze, kad smo kod toga.
electro cute 06.04.2004 u 20:55:16 profil autora
štulić je prvi album objavio s 30, right? a daddy je imo, kolko, 24, kad je objavio prvi album? hmmm, oke...
electro cute 06.04.2004 u 20:57:52 profil autora
bdw, kome se šalju pjesme za pling - plong?
daddy 06.04.2004 u 23:54:22 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
meni se šalju, burke. a ja šaljem zv-u.
electro cute 07.04.2004 u 00:04:32 profil autora
oke. može.
lollipop 07.04.2004 u 10:28:37 profil autora
sori na off topicu
meni se šalju, burke

i tako ja prevodim (s hrv na eng) sad neke scenarije wannabe scenarista i u dva naidem na izraz 'burke'. i mislim si - koj kurac ti je burke, kakav burke?? ko tako prica majku vam, sta vam je to to!
you live and learn :)
electro cute 07.04.2004 u 11:03:54 profil autora
meni je osobno draže burki, al najdraži mi je ipak burek. jebiga. aj odoh ja, vidimo se.
Depressed 07.04.2004 u 12:10:43 profil autora
Ne znam za druge, al je fakat teško izvuć nešto dobro iz demo benda. Proces od inspiracije do gotove pjesme je toliko sjeban da mi dodje zlo kad se sjetim. I nema dobrih uvjeta. Jako je steta kaj su ugasili koliđ rejdio...
Gospodnetić 07.04.2004 u 14:08:30 profil autora
Play mf je demo band, evo odmah priznam da iza toga stoji moj prijatelj Domagoj Lozina, da me ne bi kasnije optuzivali za protekcionizam...kolko znam nije jos nis izdao, sluzbeno mislim, no postoji njegov cd koji je dio multimedijskog izdanja Commedie Krešimira Pintarića, a njegov pravi prvijenac je Ronnie's home kojeg sam slusao al mislim da ga nije nitko izdao.
Slazem se s električarom da je Galaxy 54 fini band.
Demo band su i Ilijini sinovi koji sviraju chobansky stoner rock! :-) Bili Vladek i ja na koncertu u Gjuri, iako to i nije bas moj cup of tea po pitanju muzickog zanra, naime przi se iz sve snage nekaj slično ko Kaius(ne znam kak se pise ime tog banda), mene su impresionirali energijom i izuzetnim soundom. Btw, ak se ne varam Bifel im je delal zvuk, vokal je cijelo vrijeme bio totalno u kurcu,isprekidan i krcao je, al sve ostalo je bilo puno puno iznad ocekivanja,pogotovo za Gjuru! A imaju i jos jednu kvalitetu-smjesni su! Ne mislim ovo potcjenjivacki...neg onak...fakat su smješni, to je super!
I iako im je bio prvi pravi koncert, jako su cvrsti i uigrani...ma pravi band!
I da...s obzirom na Pingvina sto je jedina stvar koju sam cuo, mislim da Kimiko imaju puno puno potencijala...samo napred cure i decki!! :-)
Kraj bi samo malo posvetio jednom bandu koji nije demo, meni je genijalan a uzasno rijetko se spominjao na ovom forumu, i bio bi jako sretan ako netko od vas ima nesto od njih da eventualno nadopunim svoju kolekciju, a drage volje cu sprzit bilo kome ak ga bude interesiralo-radi se o High Llamasima!
To je totalni mrak...ko got se nije upoznao s njima, nek im slobodno da sansu...ak skidate na netu, za pocetak skinite Gideon's gay, Snowbug,Cold and bouncy, onda ima jedna genijalna kompilacija njihovih stvari u obradama Schneidera, Web brothersa, Mouse on mars...zove se Lolo rosso!
sadrzaj je izmijenio/la - Gospodnetić u 07.04.2004 u 14:42:42
Depressed 07.04.2004 u 14:21:14 profil autora
Fala na podršci.
Depressed 08.04.2004 u 13:50:18 profil autora
E, imali smo puna harddisk nabacanih stvari od high llamas. Genijalni su, nesto kao beach boysi ali elektronicki. Sean O'Hagan im je neki glavni, a on puno suradjuje i sa stereolabom, moje preporuke za high llamas isto. Mislim da je Cornelius remixiro neku njihovu stvar, nesto "micro disney", to mi je jedna od najsmijesnijih stvari ikad...
svinjče 08.04.2004 u 16:21:15 profil autora
ako neko (osim Ilijinih sinova, oni su već -in-) ima dobar demo bend, nek mi se javi za jednu svirku krajem svibnja. u zg.
Depressed 08.04.2004 u 16:40:40 profil autora
Evo moj i lollin bend je dobar demo bend, stilski šaramo od pop rocka stila Oružjem protiv Otmičara do noisea, krautrocka i elektronike...
A di se to svira i šta, oćemo imat monitore na stejdzu :)?
Sutra idemo snimit neki nazovi demo u jedan nazovi studio, pa se onda stvarno klasificiramo ko demo bend :).
I da, neću svirat metallicu :)
http://www.kimiko-site.tk
svinjče 10.04.2004 u 22:14:30 profil autora
oke,dip,ne moraš metallicu,konjiću jedan
vjerujem da ćeš s tehničkim uvjetima biti jebeno zadovoljan,dojavim ti se na mejl.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
electro cute 15.04.2004 u 01:25:05 profil autora
večeras sam bio na friends of dean martinez i predgrupa je bila tena novak, hr bend. genijalno!!!!!
iako u bendu svira, na forumu omraženi, mario kovač (teremin, požarna sirena, nekakva cijev, šuškalice), super su mi! imaju još violinu, gitaru, bubanj, bas i klavijature s pun kurac efekata. a križaju noise s post-rockom. i zvuče jebeno jebeno jebeno dobro.