Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 02.04.2004 u 14:56:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sorry, Goldie, uletio si mi izmedju postova...
Dakle, Magazin je besmisleno tiskati. Treba istraziti internet kao medijski prostor.
Btw. siguran sam da ce u dvije-tri godine SVE STO VALJA biti na - netu...
Tiskat ce se seks, kuharice i primitivna politika.

A sto se tice tvoje brije sa Arab Strapom, ona je sasvim u redu bila (dobio sam neke potvrde od ekipe koji su prije zivjeli u Svedskoj; valjali su se od smijeha). I natuknuli mi da bi bio u redu tekst o SVEDSKIM REKLAMAMA... Pa ti vidi...
vlado 02.04.2004 u 14:57:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"glavni kreten zove se zoran stajcic...lik nema niti jednu dobru recenziju..i malo me podsjeca na mene kad sam imao 13 godina. "

Jel ovo moja pokojna baba, inace postena i divna zena, napisala???????????
MA KONZUMENT SI TI, MOJ KURAC!!!
electro cute 02.04.2004 u 14:59:24 profil autora
ah, nekaj nije u redu s forumom, ovo dole se odnosilo na tvoj post u kojem govoriš, kao koji kurac smo mi pokrenuli i sve...
drugo, ja uvijek promatram sa svog jebenog stajališta, sve šta kažem moj je stav i izlazi iz mojih kurčevih usta. činjenica za tog KRETENA (ak si iole pametan, a znam da jesi, shvatit ćeš u kojem kontekstu tu upotrebljavam riječ kreten) zorana stajčića je da je napisao 10ak kritika i da NITI JEDNA NEMA VEZE NITI SA LEĐNOM MOŽDINOM A KAMOLI SA OSTALIM TOČKAMA ŽIVČANOG SUSTAVA.
a electro cute je legitiman isto kolko i hrvoje frančeski, i ja u potpunosti stojim iza onog šta kažem...ak uvidim da sam pogriješio priznam i ispričam se. ja bi volio da mi je netko za par mojih tekstova u magazinu reko "ej, kjuti, pa ti si totalni idiot" jer vidim da su užasno loši i bilo bolje da ih nikad nisam napisao.
electro cute 02.04.2004 u 15:01:22 profil autora
"Jel ovo moja pokojna baba, inace postena i divna zena, napisala???????????
MA KONZUMENT SI TI, MOJ KURAC!!!"

ha?
electro cute 02.04.2004 u 15:02:30 profil autora
i ne goldie, ja o ničem ne znam ništa 100%
al nešto bar znam
vlado 02.04.2004 u 15:02:35 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E bas si glup. Mislim, ponekad.
PA TI IH MORAS NAPISATI, DA BI SAD MOGO VIDIT DA NE VALJAJU.

Sorry, ljudi, ovo s Filipom me totalno razjebalo.
vlado 02.04.2004 u 15:07:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vlado /pomirljivo/: Htio sam reci, dragi Kjut, da ti se dogodilo vjekovno prokletstvo: ti vise ne mozes, ono sto radis, uzivati kao konzument. Ni ne pokusavaj, stajat ce te zivaca. Kontempliraj. Trazi. Ne sudi, niza zivu glavu.

Cute /iznerviran/: Jebi se, bosanac!

Vlado /jos pomirljivije/: Sta je s kavom?
goldietrickz 02.04.2004 u 15:07:54 profil autora
I natuknuli mi da bi bio u redu tekst o SVEDSKIM REKLAMAMA... Pa ti vidi...


heheheheh...bolesne jesu.istina...:)hm...nije losa ideja.samo sad cu ih morat STVARNO gledat.jel mos na mail napisat tocno sto si mislio?ak ti nije tesko....

cuj to sa arab strap.meni ljudi ne vjeruju.ja sam se fakat predstavio kao novinar 2 webmagazina(za 1 nisam slagao) i dobio intervju.pola od toga nije bilo u tekstu jer sam na intervju dosao blago pripit i bilo mi mrsko pisat.:)

ovo sa imenima...a sta ja znam dovla,ako ti je neko kreten i ne bojis se da ce te razbit,onda i napises da je kreten.;)
dobijao sam ozbiljne prijetnje batinama preko neta,nazivali su me svakako pa i kretenom,tak da...sta ima veze?ak se moze tebe,cutea,mene,petog,desetog zvati kak hoce,moze se zvati i tog novinara kretenom.

bahati su svi ti ljudi.ti glazbeni i filmski kriticari i navodni novinari.a nemaju razloga.vise razloga imaju neki ljudi ovdje za bahatosti...:)
electro cute 02.04.2004 u 15:09:05 profil autora
ja sam glup 85% svog vremena, al sam dovoljno pametan da ne dopustim da to ljudi primjete. i opet te nisam skužio. o čem ti pričaš?
ja sam isto popizdio zbog sranja s filipom, koji šupci jebote!!! koji kreteni!!!
electro cute 02.04.2004 u 15:11:43 profil autora
vladimire, mogu, ne boj se... još uvijek. i nekad mislim da je to jebena sreća. jer glava mi eksplodira od jebenog traženja smisla. stvari su jednostavne u svojoj osnovi, samo im pokušavamo pridat smisao. pa postaju nešto veće...
čuj, idem sad jest, pa ti se javim za kavu. negdi oko pola pet, oke?
vlado 02.04.2004 u 15:14:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
CUTE - zovi me.

GOLDIE - neam pojma. Nesto su mi rekli da su te reklame posebne , da se relativno kratko pojavljuju na tv, da su prica za sebe... nista konkretno. Mislim da bi par primjera uz odgovarajucu slikicu bilo dobro.
simon 02.04.2004 u 17:14:14 profil autora
Ne znam, ja uvijek reagiram na nebuloze ili kad netko ne zna temelje. Meni je to prije svega zabavno, a ubrzo može postati i jako tužno. Osim toga fino smo naveli primjere debilizma, imbecilnosti i sličnog, nije da je neutemeljeno...:)
Upotrijebit Hootie and the Blowfish i Matchbox Twenty kao referencu na best of Counting Crowsa, PA TO JEBENO NE OPSTAJE NI U JEDNOM SUSTAVU VRIJEDNOSTI!! Mene to na nekoj razini i vrijeđa.
I, šta bi trebalo šutit i gledat kako ekipa prodaje nebuloze ili u najmanju ruku da se mi ovdje malo zajebavamo na njihov račun i dobacujemo kamenčićima.
Uostalom, Vlado, usporedi impressum Beata i Top of the Popsa, pa mi javi ako uočiš neke sličnosti.
Da, TOP OF THE POPSA!
cenzura nula 02.04.2004 u 18:20:02 profil autora
kad smo već kod takvih stvari, zanima me vaše mišljenje o DOPu... stavovi, kritike, pohvale, prijedlozi. samo naprijed.. hvala
arhimed 02.04.2004 u 19:11:48 profil autora
nažalost, što zbog lijenosti, što zbog nedostatka vremena, nisam baš puno čitao DOP. obično ga samo prelistam (uvjetno rečeno) i ako naiđem na nešto što me zanima, pročitam. imam pozitivan stav prema DOP-u.

kupio sam danas beat. nisam pročitao dovoljno tekstova da bih mogao reći što mislim o pismenom izražavanju beatovog impressuma, ali čini mi se da se ne radi o nečem što bi me oduševilo. po koncepciji i izgledu, podsjeća me na onaj časopis play (sjeća li ga se netko?) što je prije točno dvije godine počeo izlaziti pa se, naravno, ugasio.

jebi ga, od svih tih magazina koji su se na kioscima pojavili u zadnje dvije godine, nijedan nije pisao o pop kulturi onako sočno kako je pisao nomad.
zv 02.04.2004 u 19:15:35 profil autora
to do: svaš
ja dop nisam vidio uzivo, a izgled ovog na webu mi je ruzan. tekstovi su mi vecinom oke...
zeljka 02.04.2004 u 23:53:50 profil autora
onaj koox, kak je to jadno... čitala sam dva broja (jer ih imaju u firmi, sačuvajbože da sam novce dala za to) i skoro se zbljuvala. pa u kojem stoljeću ti ljudi žive? a u kojem tek slušaju!? ne znam uopće ko iza tog stoji, tak sam ga brzo zatvorila.
a ovaj beat nit smrdi nit miriše, al priznam da sam mu apriori dodala minus zbog onog LIFESTILE na plakatima.
fuj, nepismeno!
oak 3 03.04.2004 u 17:16:25 profil autora
novi časopis kupih na aerodromu, prolistah i ostavih u avionu. grafički, odnosno vizualno; čista koma.
usporedbe s nomadom. ne dirajte mi lazića i familiju.
iako svakom treba ostaviti bar 3-4 broja za ozbiljniju recenziju. uostalom još uvijek imaju šansu bar spomenuti našu skupinu građana.
i to je dobro
simon 09.04.2004 u 16:15:47 profil autora
"P. S. O onom mejlu s pocetka, znam sta hocete, nema sanse da vam dam taj mejl, jer on ne bi nikom nista donio... Jer dok ne kontate, ne koristi vam, a kad skontate, ne treba vam."
Ne moraš mi mejlat, al me zanima tko je taj tvoj frend?
electro cute 26.05.2004 u 17:35:09 profil autora
e pa, jebiga, ugasi se beat. frend mi piše tam, i upravo mu javilo da je gotovo. nakon 2 broja...dobro su izdržali.
i da znate, nije mi žao, bili su smeće.
(ni frendu nije žao, bili su smeće)
arhimed 26.05.2004 u 17:55:19 profil autora
ni meni nije žao.
vlado 26.05.2004 u 18:06:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dva broja previshe.
Hadzo 27.05.2004 u 08:48:34 profil autora
A na Otvorenom iz tjedna u tjedan dijele brojeve tog magazina s nekim cedeovima pod egidom Beat - magazin koji pjeva ili tako nešto. Bit će da se rješavaju zaliha, što li?
electro cute 27.05.2004 u 14:33:06 profil autora
sam ću citirat vruće kitice:
ma koga boli kurac, na svijetu jedan manje