Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
simon 28.03.2004 u 15:33:20 profil autora
Slušao sam jučer neki radijski interview na kojem su jedna cura i jedan dečko najavljivali skori izlazak svog novog mjuzik magazina pod imenom 'Beat'.
Ono malo što sam čuo, na kaveru će se pojavit Scissor Sisters (što je jebeno predobro!), a unutra će bit i nekakav osvrt na Led Zeppelin (što mi zvuči dosta loše).
Stilski uzor je navodno Q.
Ima li tko više informacija?
zumbula 28.03.2004 u 15:53:36 profil autora
sve u svemu dobra stvar the darkness, franz ferdinand, cd i dvd recenzije, inteligentno, ima zeppelina(pa što,neka) , ali ima i the beatles, malo norah jones, malo frusciantea
meni se sviđa, ali mogao bi zgorit, jer to neide...voljela bi da opstanu...
electro cute 28.03.2004 u 16:08:52 profil autora
kad smo kod scissor sistersa...meni je to blah. uopšte mi nisu dobri. nisu ni loši, al hajp je, po meni, potpuno nezaslužen.
al u biti, boli me kita, ima tolko muzike u svemiru pa se ne moram brinit. novi modest mouse, novi lali puna...šta? još nisu izašli? jesu, na internetu...hehehhehe
bdw novi tortoise su dosadnjikavi

a za taj časopis, hm...vidićemo...
ko to uopšte izdaje?
simon 29.03.2004 u 09:12:17 profil autora
Scissor Sistersima se mogu samo nakloniti do poda za najveću dugometražnu glazbenu avanturu ove godine.
Ocjenjivanje nečega prema tome koliko je to nešto opravdalo hajp mi pomalo ide na nerve. Mislim, svi to sad koriste kao ultimativni oblik gaženja novih stvari. A kad nešto ekšli dobro izađe iz tvornice hajpa, onda se rezervirano potapše po ramenu i kao: "Bravo, sine, zadovoljio si hajp. Ajd sad kući pospremit sobu." Ako već diskografske kućerine i big shot glazb. novinari bildaju hajp, ponekad i oko ničega, zar mi ne bi mogli ocjenjivati po nekim drugim kriterijima?
O Led Zeppelinima bih mogao pročitati nešto jedino ako se radi o zanimljivo pisanoj žestokoj pljuvačini. Ako u tom novom Beatu postoji nešto kao višestranični osvrt na karijeru Zeppelina, onda se radi o zajebu teških i skoro nepopravljivih razmjera.
dju 29.03.2004 u 13:10:44 profil autora
oprostite mi na ignoranciji, al šta je hajp?
vlado 29.03.2004 u 13:51:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Koliko reklama imaju u broju?
goldietrickz 29.03.2004 u 14:53:01 profil autora
ja sam kontaktirao sa nekim djevojcurkom iz BEAT-a ,koji kaze da je magazin VEC izasao.
Hype(hajp)-loli ce to bolje,al kolko ja znam engleski,to ti je kad se nesto(u ovom slucaju band) napuse do krajnjih razmjera(uglavnom u tisku i na teve) i onda se pokaze da je ustvari stvaralastvo tog nekog banda(osobe),ustvari cisto sranje...svjetski prvaci toga su engleski muzicki tabloidi tipa NME i MM.
meni zeppelin imaju super stvari.cak sam juce i od black sabbath cuo jednu dobru stvar.a i ozzy je ustvari ZAKON!!!:)
electro cute 29.03.2004 u 15:02:35 profil autora
hype ne mora nužno bit neopravdan. mora sam bit napuhan. najbliža hr riječ bila bi trend. samo šta su trendovi obično nešt dugovječniji. hype je instant napuhanost.
meni scissor sisters ne valjaju. na muzičkoj razini. a samim tim hype je, za mene, neopravdan. žišku? hype kod mene ne stvara očekivanja.
očekivanja imam od možda 10ak bendova na planetu. i to je to.
electro cute 29.03.2004 u 15:04:27 profil autora
a ak govorimo o zeppelinima, onda moram reć par stvari. iako su snimili pregršt govana, suhih dosadnih kvazi-bluz pjesama koje kurca ne valjaju, snimili su i tangerine, when the levee breaks i stairway to heaven. sasvim dosta da se operu za vijeke vijekova.
simon 29.03.2004 u 16:31:04 profil autora
Ma ja sam se samo osvrnuo na to da je sad postalo totalno in izjavljivat sviđanje ili ne sviđanje nekog glazbenog uratka u sljedećim kategorijama: hajp je opravdan, hajp nije opravdan, hajp je opravdan, hajp nije opravdan...
A Scissor Sisters ti se mogu sviđati ili ne. To je sasvim legitimno.
arhimed 29.03.2004 u 21:25:55 profil autora
a što bi s onim kooxom? izlazi li to još uvijek?
ne mogu, a da se ne dotaknem i dop-a. imaju li oni izdavača koji ih distribuira po kioscima ili egzistiraju samo u cyber prostoru?
zumbula 29.03.2004 u 21:53:44 profil autora
reklama? pa i ne preveć, desetak..između ostalog tu je i tekst o lisi gerard & dead can dance, duran, duran ...19,50 kn, čist solidno..
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 29.03.2004 u 21:57:52
cenzura nula 01.04.2004 u 21:53:06 profil autora
DOP se usredotpčio na svoje online izdanje, koje se osvježava svaki mjesec. ponekad i češće. što se tiskanog izdanja tiče, tu sve funkcionira u skladu s trenutačnom financijskom situacijom koja je najčešće jako slaba. no čim se skupi nešto novca, DOP ide u tisak. dakle, trenutno smo usredotočeni na online izdanje, mislim da je 15000 posjeta mjesečno sasvim dobro opravdanje za to iako neke kombinacije postoje i za tisak, ali to je tek ideja koja čeka na realizaciju. hvala na zanimanju i srdačan pozdrav.
electro cute 01.04.2004 u 22:28:08 profil autora
cenzura, dobrodošao...fala bogu da si odlučio izać iz sjene
vlado 01.04.2004 u 22:44:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kupio sam danas Beat. Dobro je to, ima nekih profesionalnih sugestija, al u principu je OK. Samo, dokle?
electro cute 01.04.2004 u 23:16:01 profil autora
nije dobro. suhi su...dosadni...al imaju potencijal.
i dosta su mainstream. moglo bi to proć (jebiga, imaju pun kurac hip hopa i r&b-a,a i nisu skupi...)
al nomad je tri svijetlosne godine ispred ovog...čoeče ja pamtim recenzije iz nomada!i još se sjećam da je jebeni grgić dao peticu (od deset) za i might be wrong ep...e, to mu nikad neću oprostit
simon 01.04.2004 u 23:29:45 profil autora
Mmmmmmda...mislim, ako si čitao nomad i ako konzultiraš net, Beat se čini dosta ispranim.
Mislim, i ono sa 'lifestile ' magazine.
Al ima par dobrih nebuloza, recimo:
"Kad slušate Joss Stone, čujete pjesmu koju pjeva, a ne zvukove koje proizvodi".
Ili, tipu, koji se fura za veeeelikog ljubitelja r&b-a na Kelis:Tasty mu se sviđaju sve pjesme, al taj Milkshake nikako da mu legne...
To me podsjeća na nekog tipa iz Hornbyjeve knjige koji posjeduje četrnaestostruki box-set svega što je Dylan snimio 1965. osim (pazi sad) - Highway 61 revisited.
sadrzaj je izmijenio/la - simon u 01.04.2004 u 23:31:30
electro cute 01.04.2004 u 23:42:05 profil autora
mene jebe taj njihov srednjoškolski smisao za humor...ko teen jebote. ili par zadnjih epizoda friendsa. ono, vidiš da pokušavaju bit smiješni al im ne ide.pa tonu sve dublje i dublje i dublje.

bdw scissor sisters su mi sve bolji i bolji, ono, solidni su mi...
a intervju s njim(a) je napravljen katastrofalno, kad bi ga moro crtat, nacrto bi pjevača kojem iz šupka viri konjski rep ove cure kae radila intervju...
udavila se u puter-štangicama dabogda!
vlado 01.04.2004 u 23:44:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne diraj mi puterštangice, e...
simon 01.04.2004 u 23:49:54 profil autora
Ma ne znam, mislim da se osjeti kad netko nešto piše bez imalo ljubavi za to.
Tko voli Matchbox Twenty i Hootie and the Blowfish, voljet će i ovaj album..!?!?!?!? Recenzija Films about ghosts, the best of od Counting Crowsa!?!?!?
electro cute 01.04.2004 u 23:49:56 profil autora
ili kak bi cinkuši rekli
ne dirajte mi ravnicu...
ah ne, to nisu oni, hmmm, a kaj nisu oni z tamburicom, ne?
Filip 02.04.2004 u 00:17:57 profil autora
hej, cenzura majstore! pa hajde.. dobro nam došao.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 02.04.2004 u 00:55:32 profil autora
glavni kreten zove se zoran stajčić...lik nema niti jednu dobru recenziju..i malo me podsjeća na mene kad sam imao 13 godina.
electro cute 02.04.2004 u 00:58:01 profil autora
njegovo je to za counting crowse, a u istoj rečenici je za nirvanu reko da su instant rock heroji...
da, osim šta su jedan od najutjecajnijih bendova ever.
ak nemaš pojma o nečem onda to ne piši.
goldietrickz 02.04.2004 u 11:48:35 profil autora
ak nemaš pojma o nečem onda to ne piši.


a mi to,kao,postivamo100 posto!?:)
znaci taj Beat ipak nije tolki shit...e fak...:)
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 02.04.2004 u 11:48:58
simon 02.04.2004 u 12:52:25 profil autora
"...a mi to,kao,postivamo100 posto!?..."
Da.
"znaci taj Beat ipak nije tolki shit..."
O, itekako jest.
goldietrickz 02.04.2004 u 13:10:35 profil autora
simon,nisam mislio na pisanje o glazbi,vec opcenito...
vlado 02.04.2004 u 14:43:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jel, majke vam ga vas dvojica, Simon i Cute, sta ste to vi tolikog napisali, pokrenuli, izdavali da imate pravo suditi.
Nedavno mi je jedan frend, na moj nagovor, poslao sve krive drine magazinske. Znate sta, mi ne da smo srednjoskolci, vec puckoskolci. Imamo hrpetinu pizdarija u vlastitim recenzijama... Na kraju, Beat je zagrabio u nedirnutu povrsinu (i neka je!), a niko se pametan nije rodio i dug je put do dobrog proizvoda (tj. MORAS snimit Brendona i Brendu da bi nesto skonto, ne mozes znat da ju ne trebas snimiti. Ovo shvatiti kao figuru), ne izgledaju toliko lose, smjer im je dobar, pa vidjecemo...

I tako, ja bih uglavnom meo u svom dvoristu.

P. S. O onom mejlu s pocetka, znam sta hocete, nema sanse da vam dam taj mejl, jer on ne bi nikom nista donio... Jer dok ne kontate, ne koristi vam, a kad skontate, ne treba vam.
goldietrickz 02.04.2004 u 14:52:22 profil autora
Imamo hrpetinu pizdarija u vlastitim recenzijama...


je.u onoj mojoj jednoj jedinoj ima sepet.:)
al oke dovla,mi to sve redimo dzaba.ti prvi.slazem se da svejedno ne bi trebalo bit aljkavosti,sporosti,laznih obecanja,promasenih rokova,nabrzinu recenzija...
vec kad se to radi zaozbiljno.a radi se.
ne znam razmisljas li ti dovla o tiskanom izdanju magazina?:)
Ne valja nesto raditi samo da bi se nesto radilo(taljigat) i imalo od toga koristi.Tu se slazem sa Simonom.Treba malo i ljubavi i osobnog stava...
vlado 02.04.2004 u 14:52:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Decki, da ne bude zabune, ja vas volim.
Samo, nekad mi stvarno prebahato zvucite.
Electro, nekog nazvat kretenom nije u redu. Reci da je TEBI bezveze, da TEBI ide na kurac, ne znam, boli me kurac. Al me uvijek frapira da jedan Hrvoje Franceski KOJI SE OVDJE POTPISUJE KAO ELECTROCUTE prozove frajera IMENOM I PREZIMENOM i kaze da je kreten... Mislim, mi to mozemo, al gdje je tu cast i obraz. I onda ti jos u mejlu pise AKUMULATOR 1984 ili sta vec...
Da, malo te jebem, jer mi ionako odgovaras sa "Meni nije..." pa evo ti jedna na volej.
electro cute 02.04.2004 u 14:53:00 profil autora
e znaš šta. argument ti je zakurac. ja kao konzument imam pravo srat po svemu, jer dajem jebene pare.
nikad nisam napravio čokoladu, pa opet znam koja je dobra, a koja je loša.