Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 23.03.2004 u 13:42:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sta je vama forum?

Ne, ne govorim samo o okupljanju ljudi, vec potaknut zadnjim dnevnikom hocu primijetiti stvar koju cesto zaboravljam... Koliko god Ivanis brije po dnevnicima u kojima "razvaljuje" vlastitu poziciju (a to ne mozete nigdje procitati ni od koga, doslovno) toliko se i na forumu ogoljuje pojam - fanova, obozavatelja, navijaca, kako god hocete... I meni je to odlicno.
Ta pitanja...
Znate ono, zasto sam ja ovdje?
Zbog Ivanisa, Pipsa ili - Electrocutea?
Sto zelim ovdje?
Nasladivati se fiktivnom ekskluzivom pjevaca kroz dnevnike?
Druzit se s ljudima?
Pojebat nesto?
Ogrebat se za karte za koncert?
Sto bi mogli napraviti?
Magazin?
Transparente za gostovanja?
Kazalisnu predstavu?
Gdje ovo vodi?

E pa, sigurno me ne vodi u to da nam gradske strukture daju prostor u strogom centru Zagreba, jedno 200 kvadrata, i da to placamo tristo kuna mjesecno, a s jednim prakticnim ciljem - blizu je zeljeznica, pa se lako organiziramo i idemo tuci pripadnike drugih siteova...

Eto, malo razmisljam.
dju 23.03.2004 u 14:55:44 profil autora
meni je forum dobio smisao prije godinu i pol kad sam prvi put vidjela kjuta i s njim popila čaj u središću.
a kačim se na njega još uvijek zato jer su se u međuvremenu dogodili doručak kod mene, jelenini, filipovi, dulceini i johnnyjevi dolasci, druženja u sedmici i dadi, krovovi.
a prvi put sam shvatila koliko mi je to bitno kad se devet forumaša tiskalo za mojim kuhinjskim stolim prošli tjedan.
ovo palamuđenje na forumu shvaćam kao ubijanje vremena do sljedećeg susreta uživo.
ni manje ni više.

p.s. ne znam točno što znači palamuditi, al mi se ta riječ čini zgodnom u ovom kontekstu
electro cute 23.03.2004 u 15:11:30 profil autora
ja sam tu da pojebem nešto...al ne ide mi baš...
goldietrickz 23.03.2004 u 15:29:28 profil autora
ja nisam ni znao da se to moze postici pisanjem po forumu.to jebanje.:)
Depressed 23.03.2004 u 15:42:58 profil autora
Moj frend s posla je sudjelovao u forumu koji okuplja ljude koji na svom kompjuteru obrađuju podatke od SETIja i traže vanzemaljce. Rekao je da se druži s njima i da mu je baš zabavno. Tad je već lolli bila na ovom forumu, i tu su mi se učinili simpa ljudi pa sam eto i ja došao. I sad su mi svi dragi, i jako mi se svidja što sam upoznao mnoge forumaše uživo. Ponekad se zanosim mišlju da će netko od forumaša učiniti nešto veliko na kulturnoj sceni, i onda će ljudi reći da je taj netko pripadnik Foruma, Kluba. Ili da će Forum prerasti u pokret...tko zna...tu smo da podržimo takve ljude.
electro cute 23.03.2004 u 16:31:50 profil autora
šta se ne može!?!?!?!
onda odlazim.
electro cute 23.03.2004 u 16:34:31 profil autora
inače, dju je pila čaj od kamilice, a ja od metvice.i nije dobila limun. stolice su bile visoke, i pili smo u prostoru koji se prek ljeta pretvara u štekat, a prek zime je ograđen najlonom. s reklamom za oranginu. dju je nosila plavu majicu, a ja sam bio u crvenoj jakni.
sam provjeravam kolko me pamćenje služi.
dju 23.03.2004 u 21:14:38 profil autora
a kjut je imao pleteni plavi džemper i rekao je da je zabrinut za svog tatu koji, što je stariji, to je više desniji u ideološkom smislu.
i pričao mi je koji su mu redatelji najdraži. i da ima tetku u americi. i da mu se u zagrebu od svih kvartova najviše sviđa trešnjevka jer ima uskih ulica i nabijena je kućama i zgradicama a to ga podsjeća na dalmaciju.
kjut je meni tako super.
electro cute 23.03.2004 u 21:41:20 profil autora
meni je dju bezze

(iju što ga znam lagat)
Filip 23.03.2004 u 23:49:37 profil autora
ovo palamuđenje na forumu shvaćam kao ubijanje vremena do sljedećeg susreta uživo.

samo što kod mene ti susreti uživo nisu baš tako česti.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 24.03.2004 u 02:07:31 profil autora
palamuđenje je kovanica i dolazi od dvije riječi.
prva riječ je pala i označava štap koji se koristi u igri pincek-pala, jako popularnoj u određenim dijelovima mile nam domovine.
druga riječ je mudante, riječ kojom u dalmaciji domorodci označavaju odijevni predmet poznatiji pod imenom gaćice.
apropo tome palamuđenje znači guranje pale u gaćice. dakle, masturbiranje odnosno drkanje (vulg.)
masturbacija odnosno drkanje u figurativnom govoru znači i pričanje pizdarija, baljezganje i sl.
electro cute 24.03.2004 u 02:10:35 profil autora
"Znate ono, zasto sam ja ovdje?
Zbog Ivanisa, Pipsa ili - Electrocutea?"

mislim, pa to pitanje je potpuno nepotrebno...hehhehehe
svi znamo da smo tu radi mene. ja ionak dolazim na forum sam da pročitam ono šta sam ja napiso. kad sem jedini pametni tute.
electro cute 26.03.2004 u 22:20:16 profil autora
novi fak...fakat dosadna pitanja. osim mog naravno. moje je zanimljivo, inteligentno, intuitivno, refleksivno, lirsko, jasno i kratko. jednostavno prekrasno.
uživam sam u sebi.
djevojke, zašto i vi ne bi uživale u meni?
pogledajte tu raskošnu obalu, čisto more i prekrasne plaže.
cijena mjesečnog boravka u polupansionu (ipak imam samo jednu iksicu) je 0 (nula) kuna. prijavite se odmah!
(ponuda vrijedi do isteka zaliha)
vlado 27.03.2004 u 16:46:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Doista, ako je neko nacionalni park onda je to - Electrocute! Prekrasan park, miran i tih, a još noga nije kročila u njega. Mislim, ženska noga, ha ha ha
electro cute 27.03.2004 u 17:11:06 profil autora
uvek kad ljudska noga (a pogotovo ženska) kroči u prirodu ostavi lom i krš. al jebiga, ja sam mazohist...
svinjče 27.03.2004 u 21:24:54 profil autora
ali..pa zakaj nam gradske strukture ne bi dale 200 kvadratasam' treba osnovat nekakvu udrugu.i to pronto,jer bu pipica uskoro zatvorena.
mislim,neću se sad busat u prsa majčinska,al meni to ne bi bio problem progurat,fakat

nego,ajd da odgovorim.
meni je za forum rekel gospodnetić,pa sam malo čitala, pa se provalila među fanovima kak mi se baš i ne sviđaju d&r,pa dobila krasne odgovore. brijem po dosta foruma, moram se i tak informirat,ali ovaj mi je jedini gdje dolazim s guštom. nigdje nema tolko pametnih & vrckavih ljudi. još da uhvatim koji četvrtak...