Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
darko 06.04.2004 u 19:14:54 profil autora
Ja da ne mogu u subotu? Blah!
Ne, zbog administrativnih zavrzlama ne mogu voziti auto mojih roditelja preko granice.

Sanjaš da si zvuk...
vlado 06.04.2004 u 19:16:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znaci, nemamo drugi auto. To nije dobro.
darko 06.04.2004 u 19:36:36 profil autora
Mozda imamo. Cekamo Lindu.
zv 06.04.2004 u 20:02:34 profil autora
to do: svaš
ja idem 100 posto ako ima prevoz i ako se ide u subotu i vraca u subotu!
darko 06.04.2004 u 21:05:03 profil autora
Pips, chips & videoclips na Vrhniki

10.4. klub Zakon - Vrhnika: Pips, chips & videoclips


Pips, Chips & Videoclips, ki delujejo -e od leta 1992, so enkratna pojava na hrvaki glasbeni sceni; istohasno stilno raznovrstni, tematsko provokativni in vizuelno atraktivni so pravi primer moderne pop skupine. Njihov novi album z naslovom ;Drvehe i rijeke+ je zadnji v vrsti in je izel spomladi leta 2003. Ponovno gre za izjemno kvalitetno delo, ki se bo e dolgo poslualo ter zainteresiralo tako kritike kot publiko. Nekaj je povsem jasno: Pips, Chips & Videoclips e naprej ostajajo edinstvena pojava na glasbeni sceni svetovni bend, ki poje v hrvahini.


Link


Malo slovenskog Googla dovodi nas do pravih informacija.
Ovo gore je i link na jedan slovenski Forum, gdje se otvorila rasprava o Pipsima. Ima i poznatih lica gore.
linda 06.04.2004 u 21:10:47 profil autora
hm, ovo se komplicira..
1. darko i ja nemamo auto
2. sta je s tim petkom? jel se svira onda il ne?
mi smo planirali ic u petak al sta sad ide se onda u subotu, nema druge ak vec nema petka.
darko 06.04.2004 u 21:28:41 profil autora
<cut>
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 06.04.2004 u 21:53:14
damo 06.04.2004 u 23:54:14 profil autora
evo vam odgovor od slovenaca:
žal nam je za vse probleme, ki jih imate tujci, ki rabite vizo za vstop v slovenijo, takšni so pač naši birokrati (čudni).
komaj čakamo pipse spet tukaj v slo (smo fuuul fani in smo bili tudi v ortu) ampak je takšna zmeda glede info glede koncertov v slo - a kdo ve točne podatke KDAJ in KJE nastopajo ta vikend, ki prihaja???
electro cute 07.04.2004 u 00:03:30 profil autora
sad sam z mancea, loli i dip idu, a izgleda da ide i ana.
damn you all!
Filip 07.04.2004 u 01:42:42 profil autora
i kako je bilo na mancea? (sad kao ignoriram ostali dio kjutovog posta)

šmrc..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
lollipop 07.04.2004 u 10:24:18 profil autora
vlado, ne razumijem tvoju recenicu - loli i dip idu svojim autom ???
da idemo, ali jebte, kaj sam tak debela da niko drugi ne stane??? jes da je auto mali, ali ima mjesta za tri ne prevelike osobe, komotno! pa, ko prvi njegova djevojka. za sada si je Ana ugrabila jedno mjesto, pa pozurite ljudi.
i da, daddy, stvarno napisi de nesto, a ne da mi dodjemo tamo i poljubimo vrata!
vlado 07.04.2004 u 16:49:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne, Lolli, ne mislim da si ti tak debela, ali eto, ide Ana, vjerojatno Zv, jel? Tu je i Darko.
A kud ja, na kraju, uopće idem?
Mislio sam si, ako Pipsi sviraju u petak, idem u Koprivnicu u subotu, zanima me Zlatna koogla. Ne zbog neke nagrade, nego me baš zanima. Npr. prvi FAK u Osijeku ili prvi Motovun - mjesta su na kojima je trebalo biti.
A i Vrhnika i Koprivnica su mi jednako (ne)dostupni.
Šta sad?
Gospodnetić 07.04.2004 u 19:37:30 profil autora
Pa jel karavan il nije? Ste uboli tutača?
Ja da ne idem u Split ja bi te vozio i k janezima i u koprivu...al jebem mu mater, to je klasični Murphyjev zakon. Mjesecima nikam ne idem i onda isti vikend par lijepih stvari...a kaj se moze.
Btw...jeste skuzili da Pixiesi sviraju u ljubljani u 6 mjesecu cini mi se?
Nemres vjerovat..a ja bum bil u Portugalu. Opet gore citirani zakon.
Veli mi Pintarić da se raspitival u vezi karata za Lambchop i da mu je baba u Ksetu na blagajni rekla: Ma ne znam ja niš, al ne brini...ziher će se znati nešto taj tjedan kad je koncert?!?!
Kakav užas...
zv 07.04.2004 u 19:40:39 profil autora
to do: svaš
ma steram ja tog tvojeg pintarića...
goldietrickz 07.04.2004 u 20:35:13 profil autora
gospodnetic ima li jos karata?:) di ces corit tamo? sorry za offtopic.
Gospodnetić 08.04.2004 u 13:06:42 profil autora
Ak me pitas za Portugal Goldie, mislim da karata jos uvijek ima al nemreju se vise narucivat prek HNS-a ko kak sam ja naručil, no jos uvijek ide on line prodaja od organizatora preko neta, barem sam tak čul. Spavat ću u apartmanu koji sam si rezervirao preko interneta, i to u Ericeiri, malom mjestascu na obali ne tako daleko od Lisabona i Leirie gdje igramo tekme. Specijalno me veseli to sto tamo vjerojatno nece biti puno hrvata, buduci da svi briju u Lisabon i Leiriu gdje je i nasa repka. Brijem da ima na netu jos uvijek i smjestaja takve vrste, sto se cijene tice iznenadilo me kak je to zapravo jeftino. Usprkos tome stose u njihovoj zemlji odrzava Evropsko prvenstvo, Portugalci fakat ne deru s cijenama. Mi placamo apartman za 4 osobe 500 eura za 10 dana. Isadne te manje od 13 aura po osobi po danu. Ima i slikice i sve...totalno sve to izgleda dobro i fino.
Samo rostaj po netu i naci ces sve...cini mi se da je site www.virtualportugal.pt al nisam ziher..ma mislim...ima ih tonu.
vlado 08.04.2004 u 15:42:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zv i ja idemo u Koprivnici. Ionako, Zv je čovjek koji može i treba primiti nagradu, u ime sajta. Al ne idemo zbog nagrade, idemo se zajebavat, pit, pušit, peglat, ko pravi srednjoškolci!!!

Fin provod u Sloveniji!
lollipop 08.04.2004 u 16:37:38 profil autora
super, kaj znaci niko nejde?? ja bas hocu! iako, izgleda da cu biti bolesna. al, nece me to valjda sprijeciti.
svejedno, daj se javite ljudi, nit pipsi sta pisu, nit darko, pokretac, da kaze koju rijec.
by the way - bas sam pomislila u vezi one ankete - sta ne bi trebao zv ic, ako bi vec trebalo birat predstavnika? ljepo se provedite, izdajice!!
zv 08.04.2004 u 22:15:16 profil autora
to do: svaš
jebiga loli, moja sestra ti je isto otisla domadoma tak da na nju isto ne racunas.

kaj se tice sajta? ja puno delam s tim webom i umisljam si da znam neke stvari, a te stvari trenutno se zovu ovako: vise na webu ne prolazi umjetnicko izdrkavanje nego SADRZAJ. i tako ako je prije (kad je to bilo?!?) par godina crnog misa zaradio turkovic, ovaj sajt definitivno safta vlado.
nemas nigdi vise da ti prolazi samo "uf dobro izgleda", em zbog toga kaj je "izgled" puno subjektivnija kategorija od "sadrzaja" em zbog toga kaj je web prevelik em zbog toga kaj sve vise mladih ima priliku u par dana nacrckat neki sajt i onda ga ostave da trune na nekom serveru.
ali delat magazin iz mjeseca u mjesec to je ... e TO JE TO.
i zato je vlado TAJ. okej?!? mislim, da se razmemo - ja nisam skroman, meni je savrseno jasno da sam alfa i omega!!!
zv 08.04.2004 u 22:17:22 profil autora
to do: svaš
naravski, ono kaj safta vladu su d dnevnici.

pa ti sad izvuci tko je ZAPRAVO predstavnik sajta.
vlado 09.04.2004 u 13:20:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Uvijek neko nekog safta.
linda 09.04.2004 u 20:04:48 profil autora
dobru zabavu vam zelim u slo, svima koji idete
ja i darko (+1) ne idemo jer subota se ipak za nas pokazala
kao nepovoljna opcija.
starci su vec isplanirali neko obiteljsko druzenje za uskrs izvan zg-a na kojem obavezno moram bit nazocna
tuzna sam jako, al jebi ga..dogadja se
da je bar realiziran onaj petak:(
lollipop 10.04.2004 u 00:13:05 profil autora
e da... iako se na kraju barem ipak darko javio, izgleda da od cijele entuzijasticke price nece nista ostati. ja sam se uspjela razbolit, izgleda jako (pa smo danas procerdali dogovoreno snimanje demoa, jebogaja, al grlo me ubija) tako da nista od slovenije. ionak sam na antibioticima, ne bi ni pit mogla :) bas mi je zao, veselila sam se tome iz vise razloga. sori darko, ako se predomislim (tj. mirakulosli ozdravim preko noci).....
darko 10.04.2004 u 00:17:22 profil autora
A što ako su naši susjedi ljudožderi...?
electro cute 12.04.2004 u 23:59:00 profil autora
mwahhaha, znao sam! moj urok je upalio!!!! kad nemrem ja, e bogami neče niko! :)
a kaj se tiče ovog, vlado il zv...to ti je ko kad repka osvoji pokal pa ko bu ga sad primil? golman? najbolji asistent? najbolji strijelac? onaj ko je zabio odlučujuči gol?
ne raja, odgovor je kapetan. a naš kapetan je vlado.

saftajte me i dalje, dečki i cure.
electro cute 13.04.2004 u 02:48:21 profil autora
a kako je bilo u sloveniji? daddy, oak, sanjin, anyone?
sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 13.04.2004 u 02:48:44
svinjče 13.04.2004 u 10:39:15 profil autora
izgleda da je bilo tak dobro da su još u šoku..ajd javite bar koju rečenicu. dvije. pet..
electro cute 14.04.2004 u 01:22:23 profil autora
sreo sam sanjina u ksetu, reko je da je bend bio super, da je ljudi bilo šezdesetak u užasno malom klubu koji prima 100 posjetilaca.sve u svemu - okej.
oak 3 18.04.2004 u 00:23:53 profil autora
ima i osvrt na www.dnevnik.si/clanek.asp?id=79712
slovenci hvale.
i to je dobro
svinjče 18.04.2004 u 13:58:02 profil autora
bilo bi super kad bi neko dobarj jako bacio prijevod. ne vem šprehati slovenščinu.