Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
darko 22.03.2004 u 00:24:10 profil autora
Da, neki će možda, kao u topicu, potegnuti od Vardara do Triglava. Poslao sam većini mail na forumašku adresu. Nadam se, ne uzalud. Nadam se da je ovaj topic početak nečega... Nadam se...

Sanjaš da si zvuk...
vlado 23.03.2004 u 13:12:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja ne mogu sa sigurnoscu tvrdit da idem, al ako dolazi Filipusis, ne bi bilo lose rodjendan provest u Vrhniki. A mozda, mozda, mozda, zena i ja dodjemo autom.
He he he smrc
Filip 23.03.2004 u 13:57:53 profil autora
ne bi bilo loše??
ma bilo bi odlično! bilo bi odlično da proslavimo rođendan u vrhniki. vjerujem da će to biti pun pogodak.
eto, ja sam kandidat za osvajanje slovenije. nadam se da će biti još zainteresovanih. jer ako se ide, onda ja moram trčiti i po vizu. da, treba mi i viza. grr..
p.s. vlado, kupio si kangoo?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Depressed 23.03.2004 u 14:38:03 profil autora
Ja sam se isto poveselio tome da cemo otic u sloveniju lolli i ja i da cemo povesti jos ljudi jer sad konacno imamo pristojan auto, ali kad sam skuzio da su utorak i srijeda u pitanju, jednostavno, ne mogu dobiti toliko off s posla jer mi se bliži deadline...pretesko bi mi pala sva ta vožnja.
Filip 23.03.2004 u 14:40:30 profil autora
dip, u pitanju su petak i subota.
pogledaj četvrti mjesec, ne treći. ;)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 23.03.2004 u 14:41:56
vlado 23.03.2004 u 16:04:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Odustao sam od kangooa. Nemam dovoljno kesha, pa pristupamo manjim autima, ali karavanima. Sutra idem na AutoShow (kuzis, koji sam ja tragac za autima - POJMA NEMAM da se to dogadja) i ako ga tamo ne ubodem, ne znam kad cu... Mislim, auto, jel... he he he
Depressed 23.03.2004 u 16:22:41 profil autora
Bome da. Pa onda idem (ak me ne pritisnu u firmi jer mi se bliži deadline).
Filip 24.03.2004 u 21:38:17 profil autora
evo, malo sam popričao doma oko ovog odlaska u sloveniji. nadam se da će pregovori biti uspješni. eto tako. odlučio sam. makar išao i sam (u što ne vjerujem ).
ovih dana sam preokupiran sa pisanjem diplomskog rada. al naći ću par sati da skočim do veleposlanstva i da se raspitam oko te vize.
vladek, bilo bi super kad bi rođendan proslavili u vrhniki, ne?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 24.03.2004 u 21:39:03
darko 24.03.2004 u 23:27:20 profil autora
Javili mi se Dju, Filip, Elektra, Dulcinea, Trixy, Hadzo, Lizaljka i Arhimed. 2/8 pozitivnih. Prema predvidjanju statistike, kad mi se svi jave bit ce nas 7.5
Otkud mi taj ultraoptimizam? Gledam iza...
darko 24.03.2004 u 23:30:40 profil autora
Jasno, tu su i Vlado, Tanja, Dip, Ana. Vjerojatno ce od Forumasha ici i Daddy i Zadnjinijeprvi. Hey, pa vec nas je 9! Jebote statistika!
electro cute 24.03.2004 u 23:44:05 profil autora
sally ne bu išla, ona je isto u makarskoj u to vrijeme. kak se za sad čini. al s njom se nikad ne zna.
daddy 25.03.2004 u 09:53:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
postoji mogućnost da ide i Kardinal (on se isto jedanput ubo na forum), tak da nas je 10.
Kardinal i ja ćemo vjerojatno ići u svom aranžmanu prijevoza jer bi u velenju i vrhniki od samog jutra tih dana htjeli obići muzeje i galerije da nam se duše pune.
electro cute 25.03.2004 u 14:20:16 profil autora
čist sumnjam za kardinala. ipak je uskrs, a on je iz splita... ne stigne nikako.
electro cute 25.03.2004 u 14:22:39 profil autora
fila danas ide u ambasadu... njemu treba viza za sloveniju.
valjda će je ovaj put dobit. kako vam zavidim! al jebiga, familija je ipak na prvom mjestu
(da ostanem ovaj put ne bi vidio svoje još tri mjeseca)
damn!
Filip 25.03.2004 u 17:35:13 profil autora
ma.. danas sam imao konsultacije, pa sam malo zaglavio tamo. al skočiću ovih dana.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
DanMrak 26.03.2004 u 07:37:38 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
hej....zahvaljujem se na mailu. Ja za sada još ne mogu ništa reć. Probat ću neš skombinirat,pa javim.
darko 26.03.2004 u 22:01:25 profil autora
Javila mi se i Linda. Najvjerojatnije ce ici i ona i njezin +1 (koji ce, btw mozda uzeti auto...). Da pobrojim, bez zajebancije: Filip, Vlado, Tanja, Ana, Linda, +1, Lolli, Dip, Darko. Zv je na 60%.
9.6 ljudi, 2.5 auta.
Ajmo dalje.
Covece, ovo bi moglo biti stvarno dobro, jako dobro...

Sanjaš da si zvuk...
electro cute 26.03.2004 u 22:17:06 profil autora
nije fer...
sally možda ide na kraju...
kme!
Filip 02.04.2004 u 13:07:58 profil autora
na kraju ispalo da ni ja ne idem. nije fer, kjut, nije fer.
evo što sve se dešavalo oko te moje vize. sanjin mi e-mailom poslao potvrdu da u sloveniju dolazim kao gost bend.
otišao ja u ambasadu.. oni kažu: pa kako to može hrvatski bend da te zove u sloveniju?
ja: hmm.. pa oni sviraju u sloveniji. velenje i vrhnika.
kažu mi.. čuj moraš dobiti potvrdu od kluba u kom sviraju i onda nema problema.
ma daj.. jebote!
sms-am sanjina. on kaže da će nazvati čovijeka u sloveniji. al onda čujem još jednu "lijepu" vijest.
oni bi htjeli originalnu potvrdu. kao.. njima ne paše ni faks, ni e-mail. a ja baš i nemam namjeru gnjaviti sanjina i tog slovenca da bih dobio tu originalnu potvrdu. fakat, previše je komplicirano. znate što je meni čudno? kad sam zadnji put vadio njemačku vizu odnio sam potvrdu koju sam dobio faksom. i nije bilo nikakvog problema. ma super.
jebiga. krivo mi je. al šta da radim?
krivo mi je za koncerte. krivo mi je što nećemo skupa proslaviti vladin rođendan. krivo mi je što se nećemo vidjeti.
daddy, hajde svirajte u rupi. očito, to mi je jedina nada.
al dobro. ipak se vidimo uskoro.. nadam se.
na kraju jedno veliko TENKS sanjinu za sve ono što je učinio.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 02.04.2004 u 14:32:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebem im majku da im jebem mater u po picke, dabogda im krave poludile, Planica im se srusila, dabogda im vinogradi uvenuli, mater im jebem alpsku. Birokratsku da im jebem.
linda 02.04.2004 u 16:56:26 profil autora
ajme koja sranja, filipe bas mi je zao.
darko, ja ti se u pon jos javim mailom
darko 02.04.2004 u 16:56:31 profil autora
Hmmm... moj prijedlog je da Filipu odmah sredimo hrvatsko drzavljanstvo. samo, koji su uvjeti za takvo što?
da ga oženimo? ne, ne šalim se. Pička im materina!
daddy 02.04.2004 u 21:45:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fakat, filipe želiš li da te zajebemo do kraja života samo poželi da ti sredimo hrvatsko državljanstvo.
vlado 05.04.2004 u 18:43:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro, salu nastranu, KO IDE?
daddy 05.04.2004 u 19:33:56 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
najvjerojatnije je da ću ići...
lollipop 05.04.2004 u 20:05:01 profil autora
stalno ocu javit.
idemo mi, ali samo u subotu. ali ajde da ide jos neko, necu da idemo sami.
vlado 05.04.2004 u 20:46:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kako subotu, majku mu?
vlado 05.04.2004 u 20:48:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Darkec, a kad ti ides?
zumbula 06.04.2004 u 09:35:21 profil autora
nemerem ići..
darko 06.04.2004 u 19:07:37 profil autora
Bilo kad! Kad tebi bolje paše? Pretpostavljam petak.
Ja bih u Vrhniku, pošto je bolje prometno povezana i bliže nam.
Ali pazi, 3 dana prije koncerta mi još ništa ne znamo. Prema prvotnoj najavi Vrhnika je trebala biti u petak, Velenje u subotu. Filip kaže da u dopisu koji je dobio piše obrnuto.
Ne znamo niti mjesto nastupa (koji klub/kazalište?)
Ako imamo aute (Dip, +1 (?)), onda mi je svejedno. Ajmo svi zajedno!
Linda se trebala jučer javiti i potvrditi još jedan eventualan auto (njen momak Darko, znan nam iz Koprivnice, iliti +1)
Zv? Ana? Sally? Vele? Alo ljudi...



Sanjaš da si zvuk...
vlado 06.04.2004 u 19:11:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebote, meni je Zvone maloprije reko da ti ne mozes ici u subotu??? Nema veze...
Cujemo se telefonom, zadnja potvrdjena stvar je da U SUBOTU IMA KONCERTA, U VRHNICI. Petka nema.
Lolli i Dip idu svojim autom. Ako bi ti isao autom, sve smo rijesili.
Cujemo se!

A band-manager-daddy, brate, nek obavijeste na sajtu sta se dogadja s tim koncertima (ima-nema, kad, gdje...).