Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
electro cute 08.03.2004 u 16:44:57 profil autora
e, a gledo sam kill billa jučer (nadam se da će sad drugi odma tak da ne bude prevelka vremenska razlika) i ono jebote!!!!!!!!!!!!!
qt je genije!
svinjče 08.03.2004 u 16:47:02 profil autora
eto, slažem se kjuti 150 posto. tarantino je genije.
baš me zanima kaj hadžo misli,hehe
zomri 08.03.2004 u 18:11:05 profil autora
i mene, i mene [smajli sa dignuta dva prsta]
Hadzo 09.03.2004 u 00:50:16 profil autora
Dakle, Kill Bill je jako dobar film. Ne genijalan, da se razumijemo, jer mislim da su i Reservoir Dogs i Pulp Fiction bolji. Ali ovo je klasičan Tarantino, koji se dobro zajebava a onda je najbolji. Ljudi puno pričaju o nasilju u filmu, ovdje je to sve napravljeno s dobrom dozom humora. I stripovski. A stripove volim. Ona manga scena je nenadjebiva. O njegovoj genijalnosti ipak bih govorio sa zadrškom. Čovjek je sjajan režiser ali je nula od glumca. (Moram nešto ubaciti da ne ispadne da se baš u svemu slažemo, he he he...)
electro cute 09.03.2004 u 16:21:57 profil autora
nije nula...meni su njegove uloge, ono, čisti prosjek...al činjenica je da on nije imao do sad niti jednu zahtjevnu ulogu...a vjerojatno je da bi se obruko ko niko.
al brate ne možeš bit genijalac u svemu...šta bi ti hadžo, da je genije ko režiser i ko scenarist, a još da zna glumit, svirat gitaru razbijat atome i da digne dasku kad ide pišat i da je spusti kad završi? ma bogati!!!!
Hadzo 09.03.2004 u 22:31:25 profil autora
Ma nije frka u tome što je on loš glumac već što on sam toga nije svjestan. Imao je takav niz očajnih uloga (Četiri sobe, Destiny turns on the radio, From dusk till dawn...) da je prosto čudo što su ga zaobišle zlatne maline. Jebiga, kažeš nije savršen, nitko od nas nije ali onda ne forsiraš stvari koje ti ne leže. Neka se Quentin drži režije i bit će sve Ok.
zomri 09.03.2004 u 23:04:48 profil autora
jedini problem Quentina kao glumca je što nikada zapravo - ne glumi! uvijek je to isti stari tepih kojeg znamo kako sa crvenog tepiha tako i sa velikog ekrana. nekad to izgleda super ("4 sobe", jer tu glumi holivudskog režisera, dakle samog sebe; "desperado" glumi frika koji voli pričat viceve, opet jako bliskog lika sebi u stvarnom životu) a nekad užasno ("from dusk till dawn" - seksualno opsjednuti manijak). i to je to. al da je jeben režiser - to je. da je genije - ou jea meeeen!