Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
electro cute 01.03.2004 u 15:34:24 profil autora
eto, završila je seoska priredba i ove godine.
samo jedno ću reć-gospodar prstenova je dobio, ak sam dobro brojao, 11 oskara. sramota.
tim robins ga je dobio (juhu) i seann penn (mislim da je murray zaslužio taj jebeni oscar više, iako nisam gledao film, baš ko i naommi watts iako nisam gledal ni taj).
blah
electro cute 01.03.2004 u 15:35:03 profil autora
a dobila ga je i meni nevjerojatno odurna rene celveger.
goldietrickz 01.03.2004 u 15:48:05 profil autora
renee jedno od najsladjih stvorenja.ikad.:)
murray je oskara sigurno zasluzio.jebiga oskar kao oskar.cak i meni,ovo sa 11 oskara "gospodaru..." ide na kua.ko ben hur jebote...
svinjče 01.03.2004 u 16:40:55 profil autora
sam da je pljuvat',a..c..c..c.
baš fino kaj je jackson&comp. dobil svih 11.zaslužil je. i 15.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
sadrzaj je izmijenio/la - svinjče u 01.03.2004 u 16:41:04
Depressed 01.03.2004 u 16:55:36 profil autora
Možemo shvatiti da je za ta tri filma jackson dobio po 3.66 oskara po filmu što i nije puno. A nadalje uzevši u obzir da su mu filmovi prosječno tri sata i petnaest minuta, imamo sveukupno 9.75 sati, a to je tek 1.13 oskara na sat. Ako je neki film koji je kraći od 2 sata dobio recimo tri oskara - to znači da je puno efektivniji od LOTR.

sadrzaj je izmijenio/la - Depressed u 01.03.2004 u 16:56:31
electro cute 01.03.2004 u 18:42:51 profil autora
blah
electro cute 01.03.2004 u 18:43:21 profil autora
ja bi volio da mogu nešto konačno pohvalit...al ne mogu...
zv 01.03.2004 u 21:31:26 profil autora
to do: svaš
ti bi pederu volio da mozes napokon nesto povalit a da ti to ne umre pod tezinom, znas, nemoj mi srat!

ti nit si videl nit si cital, tocno se vidi da su ti pricali!
electro cute 01.03.2004 u 22:00:58 profil autora
hahahhahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zv, ja tebe volim!
electro cute 01.03.2004 u 22:01:53 profil autora
two towers-jedna od najgorih adaptacija ikada! NAJGORIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vlado 01.03.2004 u 22:31:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne, opet...
Hadzo 02.03.2004 u 09:15:28 profil autora
Daj ne pričajte bedastoće, Two Towers je bolji film od ROTK-a a ako je neki film iz serijala zaslužio Oscara to je prvi dio. Ovih 11 Oscara samo je zakašnjela potvrda koliko su članovi Akademije zadrti i nesposobni prihvatiti prave vrijednosti u pravo vrijeme, no srećom za Jacksona, imao je dva popravna i eto, drugi put je upalilo. A tu je i činjenica da govorimo o financijski najisplativijoj trilogiji svih vremena (ne uzimajući u obzir originalne Ratove zvijezda i inflaciju), a u Hollywoodu je novac oduvijek bio i još uvijek jeste, i uvijek će biti, afrodizijak No. 1. Da je kojim slučajem film podbacio na box officeu, dobio bi 6-7 nominacija u tehničkim kategorijama i to je to. I onda se kopile Jackson još žali što nitko od glumaca nije dobio nominaciju. Pa idi u pizdu strininu idiote, tri i po sata nas daviš akcijom u svom posljednjem izdrtku, zanemaruješ svoje likove u potpunosti i onda se čudiš što glumu nitko nije zamijetio? Pogledaj što su Penn i Robbins napravili u Mističnoj rijeci gade jedan debeli napušeni, pogledaj Murraya, kakvi mačevi, kakvo prstenje, kakvi čarobnjaci i kurci palci? Jedini lik koji se pokazao u tvoja tri filma je jebeni Gollum. Možda je fakat trebalo njega nominirati! Kao vrhunsku uvredu svoj toj nezajažljivoj ekipi.
dju 02.03.2004 u 09:59:31 profil autora
meni je taaaaako svejedno ko je dobio oskara.
ajd nek bude i vama.
sunčan je dan.
zomri 02.03.2004 u 10:44:06 profil autora
ma daj dju pusti ih nek iznose svoje stavove.
stavovi su ko i šupci - svako ih ima, reče Brus Vilis :))))
svinjče 02.03.2004 u 10:58:16 profil autora
dakle, o nejebici je riječ.gadno,gadno.oće to lupit
i ne,neću se uvlačit po xy-ti put u raspravu i dokazivanje kako je p.jackson genije.
uostalom,očito je da nemate pojma o kakvom je liku riječ, jerbo da ga gledate od prvijenca "bad taste" ne bi se imalo o čemu raspravljat.čovjek je genijalac i točka.


all animals are equal
but some animals are more equal than others
zv 02.03.2004 u 11:03:21 profil autora
to do: svaš
e svinjče ajd molim te nakon interpunkcijskog znaka ostavi jedan razmak. jako me oči bole...
Hadzo 02.03.2004 u 11:14:40 profil autora
Drago mi je zbog Penna, uloga u Mystic River je maestralna, ali mi je žao Murraya, a i on se doimao razočaran nakon proglašenja. Thereonovica je očekivano pobijedila, kao i Celvegerica i Robbins. Coppola je dobila najbolji originalni scenarij (ajde bar nešto) a Lennoxica za pjesmu. Film i režiser, znamo. I to su glavne kategorije koje me zanimaju. Ostalo je gomiletina kojekavih tehničkih priznanja koja se daju izvan izravnog prijenosa i koje su možda važne dobitnicima ali meni ne. Sad, je li to vrijedno toga da su neke moje kolegice ustale ujutro u 3 sata i gledale uživo dodjelu? Ne bih rekao. Ja sam u ponedjeljak ujutro pogledao rezultate na netu i to je dovoljno. Seoska priredba? Točan opis.
svinjče 02.03.2004 u 11:24:52 profil autora
ne da mi se.
zv,jel vidiš ovo


all animals are equal
but some animals are more equal than others
Filip 02.03.2004 u 11:35:27 profil autora
odlična mi je ova dipova statistika. i po meni oskare koje je dobio lotr su zakašnjela reakcija akademija. jer fakat 11 oskara za trećeg filma serijala je previše. a tako lako prođeš preko prva dva.
lost in translation samo jedan oskar. pih.. definitivno murray ga je zaslužio.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 02.03.2004 u 11:36:07
vlado 02.03.2004 u 15:51:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Za razliku od nekih drugih nagrada, Oscar ima svoju materijalnu, dakle vrlo egzaktnu, vrijednost. No, koga briga... Mislim, ok, to je krema mainstreama, a za ostalo smo se ionako morali pobrinuti sami. Uvijek.
electro cute 02.03.2004 u 16:48:07 profil autora
evo gledam...oke...pa da razjasnimo neke stvari...
ja sam tako tako tako tako želio da mi taj film bude dobar.jebiga, let's face it, gospodar prstenova je jedna od najboljih knjiga 20. st. let's face it, to je jedna od najfilmičnijih knjiga ikad. let's face it, ona ima sve. i likove i krajolik i akciju i ljubavni zaplet i dvorske intrige i dobro koje može biti zlo i zlo koje može biti dobro i ima jednog od najljepših likova koji su ikad stvoreni u književnosti-samwisea. i kad sam čuo da film režira peter jackson nisam mogo vjerovat. mislio sam, pa to je genijalno...jer peter je genije, a hevnli kričrs je jedan od najfilmova ever.i mislim si, čuj, bitke je relativno lako snimit, jebiga, postoji miljun ljudi u holivudu koji to jako dobro rade, bude li našo dobrog kamermana i dobre tehničare, tu neće bit puno problema.i mislim si, odlično. jer jackson će stavit naglasak na ono što treba, na likove.
i kad je izašao jebena družina čeka san 15 dana dok film nije doša u supetar u kino. iša s prijateljima. i gledam onaj uvod i mislim si, nema šta, filmčina!!!! od tada sve je put prema dolje. i ne znam... gleda san ga dva puta u kinu i još tri puta na diviksu i bija mi je oke. al to je sve. i onda su došle dvije kule. iša san u kino i mislin si, jebiga... izvadiće se. napraviće super film. siguran sam. ja nisam moga doć sebi. al ozbiljno...ubilo me. pet puta mi je došlo da se dignem iz stolice i odem. ja nisam glup. ja vidim stvari. ja vidim producente u tom filmu, vidim publiku, vidim box office, vidim rat u afganistanu, vidim propagandu, vidim ono šta amerikanci zovu domoljublje a ja to zovem imperijalizam, i vidim jacksona koji je samo klima glavom i ne usuđuje se suprostavit. ono... užas. kako sam se ja užasno osjeća nakon tog filma. ne mogu to ni opisat. mislim...nije samo film kriv, bilo je to fakat gadno vrime za mene. gleda sam ga još jedan put i...nisam moga. isključija sam mozak i buljija kroz platno.
kažeš piggy da je najlakše pizdit? možda tebi.
meni nije.
a najteže mi je ić protiv ljudi koje volim. ako daddy napravi loš album ja ću mu to reć. i pizdit ću. i misliš da će mi bit lako?
oće kurac.
arhimed 03.03.2004 u 01:05:19 profil autora
je li sofia coppola ona gimnastičarka iz spota "elektrobank" od the chemichal brothers? eto, malo sam večeras gledao reprizu oscara i gledajući nju, sjetio sam se tog spota i baš mi liči na tu gimnastičarku.

ona je meni baš lijepa žena.
zomri 03.03.2004 u 09:29:02 profil autora
jest, to je ta. spike jonze joj bio momak. ne znam jel jos uvijek.
Hadzo 03.03.2004 u 09:41:27 profil autora
Mislim da više nisu zajedno, ali opet, rijetko čitam Gloriju pa nisam upućen. Na dodjeli Oscara pratitelj joj je bio tatica. Kako se samo sjetite tih sitnica, ja sam potpuno zaboravio na taj spot...
svinjče 03.03.2004 u 12:36:20 profil autora
***ja nisam glup. ja vidim stvari. ja vidim producente u tom filmu, vidim publiku, vidim box office, vidim rat u afganistanu, vidim propagandu, vidim ono šta amerikanci zovu domoljublje a ja to zovem imperijalizam, i vidim jacksona koji je samo klima glavom i ne usuđuje se suprostavit. ono... užas.*********

daklem,kjuti.nedajbože da sam pomislila da si glup. al sad mi se pojasnilo.jebote, ti od svega tog uokolo nisi -vidio film! previše to kompliciraš, umjetnost je za uživanje, osjećanje, doživljaj. il' te pogodi il' te ne pogodi!
tak je s filmovima,glazbom,slikama...
to je feeling, a ne psiho-geopolitička analiza.
tak mene "gađa" metallica, a tebe darkness.
tak mene "gađa" trilogija prstenova, a tebe ne.
i to je sve okej.
al nekak mi striček jackson ne spada u kategoriju "klimača glavom".

all animals are equal
but some animals are more equal than others
electro cute 03.03.2004 u 14:42:39 profil autora
e, bogami spada. to jest nadam se da spada...jer ako ne, onda bože sačuvaj.onda je postao ono što nikad nisam želio da postane.
sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 03.03.2004 u 14:44:45
electro cute 03.03.2004 u 14:43:29 profil autora
a ja zbog navedenih stvari nisam mogo uživat u filmu. jer on je prestao bit umjetnost a postao je propaganda.
zomri 03.03.2004 u 15:52:59 profil autora
kjuti nije u redu da nešto "pljuješ" ako to nisi vidio.
možda griješim, sve češće u tvojim stavovima se vidi da umjetnosti (filmu/muzici) pristupaš s određenim predrasudama, i to nije dobro. razmišljanje o tome da li ti se nešto zapravo SMIJE svidjeti nije dobro (a ja ga čitam u tvojim postovima).

u pravu je piggy kad ti kaže: "...umjetnost je za uživanje, osjećanje, doživljaj. il' te pogodi il' te ne pogodi!". potpisujem.
electro cute 03.03.2004 u 16:33:42 profil autora
pljujem po prva dva filma. razlog je, nisu mi se svidjela. zašto mi se nisu svidjela, možeš pročitat par postova ranije. meni se živo blato npr. nije trebalo svidit, a sviđa mi se.ne slažem se s tobom. naprotiv. linkin park sam sluša i sranje mi je, itd. itd.
istina, serem puno, možda i previše, al jebiga, to je trening za budući posal
osim toga svi serete po thompsonu, magazinu, minei, kurcima palcima, a kolko je vas preslušalo te albume, ili se suzdržalo ne prebacit nakon prvih deset pikosekunda pjesme na teveu ili radiju? ha?
e, pa kako to da vi možete pljuvat po njima a ja ne mogu po gospodaru? ha?
electro cute 03.03.2004 u 16:35:53 profil autora
p.s. krivo me čitaš.

sve ti se smije svidjeti. što me podsjeća da još nisam preslušao tvoju kompilaciju turbo-folka . što ne znači da neću. nego ima puno više stvari koje me sad zanimaju.
dju 03.03.2004 u 16:36:47 profil autora
meni su ti filomovi gospodar prstenova i ostali dijelovi nakita UŽASNO dosadni.
ima kao neki cilj, ima neka ekipa na putu do njega, pa gud gajs, bed gajs i milijun prepreka. pa ljubav, pa prijateljstvo, pa izdaja... ko pučka narodna pjesma, milijun strofa ni o čemu.
sori većino,što reče jednom zumbulica, ali ne znam za šta bih se tu uhvatila pa hvalila.