Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
vlado 09.03.2004 u 17:50:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znao sam da ces to reci, al zaboravljas da mi je zena bila s druge strane slusalice. Brkas visinu tona sa svadjom. To ti je normalno u braku: jedno pizdi - drugo amortizira.
electro cute 09.03.2004 u 17:59:57 profil autora
samo se ti pravdaj...
a i ti brkaš...svađu sa raspravom. to je ono što ti čitavo vrijeme pokušavam dokazat.
vlado 10.03.2004 u 00:07:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajd dobro. Bez golova.
svinjče 10.03.2004 u 12:48:05 profil autora
hehehehe..
dju 10.03.2004 u 14:43:26 profil autora
htjela bih pozdraviti hadžin princip pri kupovini cedea. ja uopće rijetko kupujem cedee, tri-četiri godišnje, i uglavnom mi vrlo drage bendove, ali domaći bend nikad nisam kupila piratski, a stranjski bome jesam, i to uglavnom u srpskom (ex bosanskom) brodu. komad 5 konvetibilnih marki. džaba.
goldietrickz 10.03.2004 u 15:03:54 profil autora
ja ne bih sad o politici...osim..."srpski" je sada i potpuno nelegalno.al nece jos dugo.
ja tamo ne kupujem vise nista.jedino sto ostavim od novaca to je kad s onom preostalom dvojicom prijatelja koje tamo imam pijem "Jelen" i zavrnem turu.
sorry za ovaj offtopic.dju nemoj tamo kupovat cedee.dokle god da bi cede kupila,moras ulicom Draze M.,proci pokraj cevapdzinice "Ravna gora" da bi dosla do onoga sto smo nekad zvali "pijaca" i tu kupila cedejku,a sto su danasnji stanovnici Bos.Broda,potpuno unistili i zaprljali.
Bolje te cedeje kupi u Sarajevu tamo na onoj pijaci kod Merkatora.Ili posalji meni popis onoga sto zelis.:)
zomri 10.03.2004 u 15:21:51 profil autora
Pijaca kod Merkatora? Zakon! Zar si i tamo stigo Goldie? hehe
electro cute 10.03.2004 u 15:59:48 profil autora
ulica draže m.?
Hadzo 10.03.2004 u 17:10:02 profil autora
Ja imam pirata u Zagrebu koji cedeje naplaćuje 30 kuna, a ako uzmeš 6 sedmi je džabalesku, pa te to sve skupa dođe oko 25 kunića po komadu. Što je OK. Ako je cd dobar, jeftino si prošao, ako je loš, opet si jeftino prošao. A svi imaju lijep cover, poneki čak i liner notes, imaju neki soj identitet. Zato volim klasične cedeove.
dju 10.03.2004 u 17:18:26 profil autora
sori ak sam ubola krivu žicu. preko slavonskog broda ulazim u bih, a na ploči me pri ulazu u onaj drugi brod dočeka napis srpski brod. legalno, nelegalno, ko bi znao. tako piše. čika milicajci su ljubazni, dečki koji prodaju pirate - isto. ostavljah im te km-ove, ne misleći da li tako indirektno podržavam republiku srpsku. osim toga, blagoslovili su je u daytonu, nije moje da se bunim. pogotovo otkad sam građanin hrvatske.
hadžo, uzet ću te u obzir.
Hadzo 11.03.2004 u 09:22:22 profil autora
Čovjek mi reče kako ide ovaj vikend u Keniju na dvotjedni safari. Eto dokaza da se piratstvo isplati.
jelena 11.03.2004 u 10:56:58 profil autora
znate sta je beznajdje? to je kad zelis da kupis original, a mozes naci samo pirat. i to los. ili jos gore, nemos nac ni pirata, pa ti sad vidi. gdje ja zivim? (ovo cu morat stavit kao potpis, nema mi druge )
jelena 11.03.2004 u 11:01:33 profil autora
btw., zumbul, nemoj mislit da nisam trazila bojanu bulatovic bo. nema originala nigdje. ozbiljno. preostalo mi je samo da pogledam kod jednom sveimajuceg pirata, ali mi je daleko, a ja sam kilava zadnjih dana. cim nesto skontam javicu.
Filip 11.03.2004 u 12:22:21 profil autora
dvotjedni safari u keniji?? ludo!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 11.03.2004 u 12:26:45 profil autora
Da, ludo je. Kada mi je rekao neku smiješnu cifru (5000 kuna ili tako nešto za dva tjedna), moja prva reakcija bila je: "Jesi li provjerio stari da ti nisi lovina na tom safariju?"
svinjče 11.03.2004 u 13:17:40 profil autora
negooo,ko je reko da se piratstvo NE isplati?! naravno da se isplati,al ja im svoje pare ne dam. isto tak ne kupujem čokolade, prašak za veš, ulje itd..na placu negoli u dućanima. al okej. nek' svako bira kak mu paše.

a gdje nestade METALLICA?!
dju 11.03.2004 u 14:54:40 profil autora
nego, safari.
ima ih raznoraznijeh. za 5 bili 25 tisuća kuna, a analagno razlici u cijenama, razlikuje se i usluga.
u zemlji gdje velika većina ljudi živi u pravoj bijedi i u nemogućim higijenskim uvjetima, vlada nekovrsna diktatura i čaj je jedini izvozni proizvod, turističke usluge variraju od izvanrednog luksuza do ruba katastrofe.
hadžo, reci svom pirat...džiji da nije nimalo svejedno u koje doba godine ide. naime, ode li za vrijeme kišne sezone, jedina životnjia koju će vidjet bit će majmun i to onaj u zrcalu.
trebam li reći da su cijene aranžmana za vrijeme kišne sezone izuzetno niske?
Hadzo 11.03.2004 u 16:50:00 profil autora
He he he...Vidim da si dobro upoznata s trikovima turističke industrije. Da nisi i sama radila u turizmu? Ili si i sama nasjela na neku foru? Što se pirata tiče, tko ga hebe, bit će mu kako mu bude.
arhimed 11.03.2004 u 19:35:37 profil autora
btw., zumbul, nemoj mislit da nisam trazila bojanu bulatovic bo. nema originala nigdje.


koja koincidencija! i ja trenutno radim na tome da nabavim taj album. rekao sam frendu koji studira u novemu sadu da mi to tamo potraži i očekujem da će mi uskoro priopćiti rezultat svoje potrage.
dju 11.03.2004 u 21:10:41 profil autora
hadžo, bijah u keniji. dala sam nekoliko svojih plaća za to putovanje, a uskratila si štošta drugo. i nije mi žao.
a čim mi prilike dopuste, opet ću.
ja bih najradije u burkinu faso, ali tamo gotovo da i ne funkcionira turizam, pa ću onda vjerojatno opet u istočni dio afrike.
vidjela sam da on line turistička agencija e-tours ima neke nevjerojatno povoljne aranžmane baš za keniju. meni je to sumnjivo, ali tko voli otputovati samo da bi poslao razglednicu doma, prosim lepo.
electro cute 12.03.2004 u 00:12:42 profil autora
meni bi to bila fora. mislim afriku uvik prikazuju punu te neke egzotične živine i sve. al baš bi mi bila fora vidit ono kišnu afriku i nigde nikog. sve je doživljaj za sebe.
svinjče 12.03.2004 u 16:58:56 profil autora
dakle, Metallica NEĆE biti na aerodromu Lučko. mislim, to već ziher znate, al eto.
da ne bi na topicu o metallici brijali sam o safariju i afrikama
uostalom, ko što rekoh, sve su manje nade da će bend uopće svirat u zg. crnarić je seljačina.fuj.
electro cute 12.03.2004 u 17:03:43 profil autora
ja sam danas dobio flajer.
27.6. metallica, 24.6. lenny kravitz
sve aerodrom lučko.
tak da ono, otkud ti informacija?
e, ak je ovo za lennya točno...mislim...ko ode na taj koncert sa mnom o muzici više nema šta pričat! i ovo mislim najozbiljnije.
dju 12.03.2004 u 17:29:33 profil autora
kjut, pubertet, a?
zamećeš kavgu na svim topicima. prijetiš.
moramo ozbiljno porazgovarat.
electro cute 12.03.2004 u 17:45:15 profil autora
drugo je zajebancija.
al sad sam mrtvo ozbiljan.
dolazim u četrtak i ima da spremiš neš fino za jest!
svinjče 12.03.2004 u 19:03:09 profil autora
taki mi poso kjuti da znam moja glava je puna beskorisnih informacija.
al' evo da te utješim,neću ići na lenija.osim ak' nije free,hehehe...
kad uđeš u 30-te shvatit ćeš da je svaki mogući trenutak za zajebanciju -poklonjen.znaš ono..dijete,muž,stan,o poslu da ne pričam.sitnica.
Hadzo 14.03.2004 u 15:52:20 profil autora
Ja ću vjerojatno ići i na Lennyja i na Metallicu. Free ili ne-free, vidjet ćemo. Ne zato što Kravitza nešto pretjerano gotovim (zapravo, mislim da su mu albumi nakon prva dva-tri očajni), već zato što su strana gostovanja velikih imena toliko rijetka kod nas da sam spreman spustiti kriterije. I otići zajebavati se. Ono, kužiš, open air, društvo, cuga i mnogo mladih cica oko mene. Ako to znači da više nećemo razgovarati, so be it, stari, ali mislim da moraš malo poraditi na toj svojoj kroničnoj nejebici, možda bi ti miris mladog mufa pomogao da budeš manje isključiv...(Sve se to svodi na nedostatak pičke, šefe, to što ti ne želiš ići i što ja želim, he he he).
electro cute 14.03.2004 u 17:37:16 profil autora
mi o muzici nemamo više šta pričat.
a šta se nejebice tiče, pa ono...pravi mi se javio.
hhehehehehhe
svinjče 14.03.2004 u 21:08:27 profil autora
Jeste li znali da...

muškarci, u prosjeku, pomisle na sex svakih 7 sekundi


all animals are equal
but some animals are more equal than others
electro cute 14.03.2004 u 21:38:28 profil autora
mislim da je ta procjena potpuno pogrešna