Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
svinjče 25.02.2004 u 12:43:57 profil autora
mislim, nisam skužila da se o ovom zborilo, pa eto. mislim ak je, samo me ušutkajte, no frks. daklem, Metallica 27.06. na stadionu Lučko, a predgrupa SLIPKNOT! jeeee,jeee,jeeee. eto.
Depressed 25.02.2004 u 12:50:29 profil autora
Mrzim ih!
Mislim, ja sam poceo svirati gitaru zato sto sam jednom sasvim slucajno odsvirao pocetak od nothing else matters na akustičnoj (sto nije tesko jer ne treba nista stisnuti) pa sam pomislio da bi mi neki prijatelj mogao pokazati kako se to svira, pa su mi dali knjigu nota i tablatura od njihovog prvog albuma i ja sam poceo derati po gitari. Mislim, taj prvi album je pravi trashy i blesavi speed. Ako imas petnaest godina, onda ti je to super. al sad su sranje. Mrzim ih više od Rolling Stonesa. Pogotovo zato što su govnad idiotska.
svinjče 25.02.2004 u 13:11:46 profil autora
nema kaj, jako si to argumentirano pojasnio.
fina količina nepotrebne mržnje.muški pms u punom sjaju.
imam 2x15 ne slušam njihov prvi album, a ti si dobro zastranio s ovim komentarom.
kaj je onda slipkont, mega sranje?
Depressed 25.02.2004 u 13:49:26 profil autora
Slipknot su simpa :)
Ni ja vise nemam 15 :(
electro cute 25.02.2004 u 15:15:03 profil autora
pridružujem se dipovoj besmislenoj mržnji i još kažem:
smeće! najobičnije smeće!

a zadnja tri albuma (daklem load, reload i st. anger-a bogami i garage je tu, a o s&m-u nebum ni reč potrošil) su užas nad užasima.
dakle...
najdosadniji bend u svemiru nakon eaglesa, dire straitsa i flarea.
svinjče 25.02.2004 u 19:51:34 profil autora
ol rajt bojz!
spremite sjekire, obuzdajte hormone, spremite mačete!
meni su oni totalno okej, a i inače, kaj se tiče bilo kakve mjuze uopće nemrem zamislit da bi nekog mrzila.mislim, boli me dupe,jednostavno ne slušam.čak ne mrzim ni thompsona,totalno mi je sve-jed-no.
al' dobro.
ionak na moju žalost, a vašu neizmjernu radost, bojim se da od metallice ne bu bilo niš, jerbo mister-dugujem pare svima,pa i samom sebi-crnarić stoji iza toga...paaa...pametnome dosta.
a navodno red hoti prihajaju 29.06. al to ne organizira marjanček, pa još ima nade.
tak' da se ne morate žestiti.odnosno,ne pohodite ovaj topic mrzitelji metallice. širimo bratstvo&jedinstvo, multikultularnost i toleranciju
piz bratrz.no sikiriki.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
electro cute 25.02.2004 u 19:54:39 profil autora
predlažem da ja i dip osnujemo klub mrzitelja metallice
Depressed 26.02.2004 u 09:52:23 profil autora
Sorry electro, al ne mogu mrzit metallicu u potpunosti zato jer su mi oni bili povod da naucim svirati gitaru, a i prvi album im je zbilja jako simpatican, nesto kao overflow iz koprivnice...veselo gluparanje s gitarama. Jucer sam slusajuci slipknot skuzio da su pokupili fore s petog albuma od blura.
sadrzaj je izmijenio/la - Depressed u 26.02.2004 u 09:52:48
svinjče 26.02.2004 u 11:08:25 profil autora
kikiriki,košp(t)ice,zajebancija..
vlado 26.02.2004 u 12:19:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A sta ste vi sad na Metallicu udarili... Lako je po njima pljuvat.
A ti Cute, smijes se meni i Hadzi za Bon Jovija ili Aerosmith, pljujes po Metallici, vjerojatno se krstis na spomen Queena (gle, Bohemian Rhapsody je medju 10 najvecih pjesama svih vremena, da ga jebes) a onda mi se kunes na - Darkness.
Ma kog ti jebes... Samo kontriras...
goldietrickz 26.02.2004 u 12:28:52 profil autora
zanimljiva raspra...e sad cu ju udarit kontru i rec da metallica na ovom zadnjem albumu ima jednu super stvar...
oni su meni bad uglavnom zbog onog svog ganjanja sa napsterom.
a volim ih zbog onih crackera sto su imali njihov logo u svom introu prije igrica...:)
darkness?nadam se da vi ljudi koji to volite niste ozbiljni.:)
a u biti...nemam neke velike zelje slusati metallicu.imaju svoje klasike("One","Im a evil"...),ali ja to vise nemam zelje slusat.nemam "lusta" za to.
Depressed 26.02.2004 u 13:10:11 profil autora
Pardon, Queen su zakon, s tim da sve sto su izdali nakon '81 nije da ne valja nego mi je dosadno.
electro cute 26.02.2004 u 14:30:19 profil autora
objektivno-queen, aerosmith, bon jovi, metallica i darkness su smeće.
subjektivno-queen i darkness su zakon, metallica bi skupila 12 dobrih pisama, a aerosmith i bon jovi nisu ni za šupak obrisat.
svinjče 27.02.2004 u 10:11:24 profil autora
e pa sad ste ga prećerali..kakav darkness,jebote darkness, zadnja ljiga,stajling pokupili od pokojmuduši legende fredija, a zvjezde su ko kod nas rafo i ekipa.plati pa budi zvezda. ma daj..
kvinovci dosadni, smeće? stvarno s vama nema smisla razgovarat. kužatori za mjuzu.ha-ha-ha.strašno...

all animals are equal
but some animals are more equal than others
zomri 27.02.2004 u 10:30:57 profil autora
darkness su MRAK!!! najbolji bend na planeti, pod određenim okolnostima.

šteta što ga rokeri iz Sloge nisu skužili, pa da redovno idem na seanse polijevanja pivom po svježe opranoj odjeći...
simon 27.02.2004 u 10:33:55 profil autora
Nema subjektivno i objektivno.
svinjče 27.02.2004 u 11:33:21 profil autora
tako je.sve je subjektivno.
electro cute 27.02.2004 u 12:52:30 profil autora
ima objektivno...postaviš si pet standarda i šibaš po njima.
samo ga niko ne šljivi. ja najmanje.
prema tome, subjektivno je jedino što postoji.
prema tome darkness rulaju-kvinovci sui smeće.

nemoš ti meni izać na stejđ u dekoltiranom kožnom kombinezonu i bit ozbiljan i mislit ozbiljno.
electro cute 27.02.2004 u 12:52:50 profil autora
niti imat solaže od 5 minuta...
zomri 27.02.2004 u 18:17:40 profil autora
kjuti, ma može on mislit ozbiljno al ga ja neću ozbiljno shvaćat.
Hadzo 02.03.2004 u 09:03:33 profil autora
Darkness su vladari svemira u sezoni 2003-2004, i nije važno sviđa li se to nekome ili ne, ali je to fakat tako. I ne samo da su zavladali Engleskom nego su upravo prodali 500.000 primjeraka svoga debi albuma u Americi, što je cifra koju preko velike bare jedan Robi Viljams nikada neće za života. Meni su OK sve dok ih ne shvaćam preozbiljno. A Metallicu volim, od početaka pa do devedesetih. Load je sjajan album. S&M je kratica za smeće, što uglavnom i jeste, kao i posljednji album St. Anger, ali dođu li do Zagreba, nema šanse da ih ne odem pogledati. A na Bon Jovi sam slab, hebeš ga. Zapravo, jednu stvar sam skužio, kad bariš curice, Bon Jovi su jako prikladan bend. Nevjerovatno koliko curetaka zna napamet Bed Of Roses ili Always. Lak plijen za prljave matore jarce poput mene, he he he...
svinjče 02.03.2004 u 11:08:45 profil autora
ko što rekoh, darkness su zavladali, jer ih se marketinški obradilo.iz tog slijedi da su "vladari svemira" ajde,ajde..

all animals are equal
but some animals are more equal than others
svinjče 02.03.2004 u 11:23:20 profil autora
a sad o nenadjebivim ciframa....
Linkin Park su debut album "Hybrid Theory" prodali u 5 milijuna primjeraka.Debut Alicia Keyes "Songs In A Minor" je prodan u 4 milijuna primjeraka.sve u USA.tak da nekakvih 500 tisućica bolje ne spominjati..mislim, možemo i dalje. al ukratko glam-rock band..hahaha. ote doma, pokrijte se prek glave i ubrzo ćemo zaboraviti epizodu zvanu darkness.


all animals are equal
but some animals are more equal than others
Hadzo 02.03.2004 u 16:17:53 profil autora
Eh svinjče svinjče, pa Norah je prodala 8 milijuna a Alanis 12 ali nije to poanta. Poanta je da je engleskim izvođačima izuzetno teško postalo uspjeti u Americi u posljednjih 5-6 godina (eto jadni Robbie se pokidao od pokušavanja pa ništa), tako da je tih pola milijuna uspjeh. Coldplay su izuzetak. Naravno da su Darkness medijski isfurani, nađi nekoga tko prodaje milijune ploča a da se nikada ne vrti na radiju i televiziji. Možda nestanu iza vrata zaboravljenih asova za 6 mjeseci, vidjet ćemo, ali zasad guštamo. Grok grok!
sadrzaj je izmijenio/la - Hadzo u 02.03.2004 u 16:18:28
arhimed 03.03.2004 u 00:41:23 profil autora
A na Bon Jovi sam slab, hebeš ga.


podsjećaju te na mlade dane, a?
Hadzo 03.03.2004 u 09:32:52 profil autora
Nemojmo o mladim danima, odma' padam u sevdah. Pa da, kad se pojavio "Runaway" imadoh 13 godina. Ima jedna teorija po kojoj je glazba koja te oduševljava s 13 ili 14 godina ona koja će ostati s tobom do kraja. Možda ne važi za sve ljude, ali u mom slučaju to je istina. Nirvana, Oasis, Blur, Radiohead, svi su oni bili super i obožavao sam ih jedno vrijeme, ali danas mi ne znače mnogo. Ali jebeni Bon Jovi ili Aerosmith, Springsteen ili U2, mislim, sorry guys, ali tako je to. (Kad smo se već dotakli nu mentalaca, prvi Linkin Park bio mi je jak album, ono, nabijen testosteronom do jaja, ali ovaj posljednji je drek na šibici.)
trixy 03.03.2004 u 10:01:31 profil autora
hadzo, stalno spominješ kako si star, ali me zbunilo kad si rekao da si bio dijete u vrijeme novog vala.
koliko si onda... mlad ...? u godinama, molim.
goldietrickz 03.03.2004 u 12:11:44 profil autora
hadzo je izgleda kao i ja u kriznim pocetnim 30-im...:)
a sta ja znam...meni su sa 13-14 vise znacili FGTH,Paul Hardcastle,pa ondak Tom Waits,U2...
trixy 03.03.2004 u 12:31:34 profil autora
pitam jer sam i ja bio dijete u doba zlatnog vala.
ali imam 'samo' 31.
i osjećam se još uvijek kao dijete. ne baš pretjerano sretno dijete.
svinjče 03.03.2004 u 12:39:04 profil autora
nije grok, nego ONJK
vidi,vidi, ovdje sve moji vršnjaci,hehe
Hadzo 03.03.2004 u 13:03:01 profil autora
32, uskoro i 33. Sjedine mi okupirale glavu, trbuh stalno raste, gadno je to, gadno. Mogli bi mi ovdje na forumu okupiti neko Vijeće staraca, ha, da budemo uzor ovoj balavurdiji, što mislite?

Nego, Cute, evo nešto za tebe, izravno iz Rolling Stonea, sigurno će ti se dopasti:

"The ROLLING STONES' Licks Tour along with an HBO special, the "40 Licks" DVD, and catalog sales earned the group $84.1 million putting them at the top of Rolling Stone's 2004 Rock Rich List. Touring proved to be the biggest boon for acts, as BRUCE SPRINGSTEEN, the EAGLES, the DIXIE CHICKS and METALLICA, all of whom spent much of the past year on the road, rounded out the Top Five."

Metallica, Springsteen, Eagles, Stones...Sve mladići do mladića. Baš poput nas.