Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
zadnjijeprvi 23.02.2004 u 15:44:12 profil autora
Kao što znate u petak, 27.2. smo na "Bljeskalici".
Uspio sam od HTV-a izgurati dozvolu da na emisiju pozovemo Forumaše.
Daklem, ako ste zainteresirani za dolazak sve što trebate je poslati mi mail s vašim punim imenom i prezimenom do četvrtka u 12 sati.
Na HTV-u nisu ograničili broj ljudi, ali recimo da je neka brojka od 30-40 maksimum. Emisija bi trebala početi oko 22:20, ali to vam još potvrdim.

Ja ću vam u četvrtak ili petak ujutro staviti točne upute što, kako, gdje i kada, a od vas se očekuje samo da budete pristojni i ne porazbijate pola televizije. Meni se ovo čini kao super ideja. Imamo slobodne ruke da napravimo dobar štimung za razliku od umjetnog zadovoljstva kojim su isijavali statisti u dosadašnjim emisijama. I jos nešto - svirat ćemo tri pjesme i koliko god vam dobre bile nemojte tražiti još jer smo zbog tehničkih pitanja u mogućnosti odsvirati onoliko pjesama koliko prethodno dogovorimo (ovo vam pričam zato što se već dešavalo da bend na licu mjesta nagovore na još jednu pjesmu).

Thanx
Hadzo 23.02.2004 u 17:30:54 profil autora
Ja sam za. Mogla bi se ekipa skupiti, ja dofuram fotke iz Osijeka, nakon svirke zašankiramo se negdje i krenemo s lešenjem do jutra. Zvuči mi kao početak jednog obećavajućeg vikenda, a vama?
vlado 23.02.2004 u 20:09:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Predlazem da se uniformno obucemo, ponesemo smijesne transparente tipa "Filip nema curu", "Go Shinec go" ili "Nitko nije dosao" i na kraju se oglasimo viseglasnim skandiranjem: "NE-CE-MO-JOS!!! NE-CE-MO-JOS!!!"
electro cute 23.02.2004 u 21:01:53 profil autora
toooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
electro cute 23.02.2004 u 22:46:07 profil autora
a i trebali bi ponijet lance i okovat hadžu..da ne bi napastovao voditeljku...
Sofija 23.02.2004 u 23:00:22 profil autora
Pouzdano znam da gledatelji u studiju dobivaju neku paru (čini mi se 100 kuna). Hoče li i eventualno prisutni Forumaši dobit novčanu naknadu, ili će neki tamo producent/organizator emisije strpat te pare sebi u džep?
Kao, "mi smo ionako fanovi pa su nam učinili ionako uslugu dozvolivši nam slušati naš omiljeni bend pa ih nečemo valjdo još i platiti".
sadrzaj je izmijenio/la - Sofija u 23.02.2004 u 23:02:41
electro cute 23.02.2004 u 23:46:38 profil autora
we're in it only for the money
vlado 23.02.2004 u 23:50:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa normalno da cemo dobit lovu i uplatit za pomoc koncertnom laptopu u akciji "Dajmo da cuju".
Hadzo 24.02.2004 u 08:46:19 profil autora
Ono za "nećemo još" mi je super ideja. A ni lanci nisu loši, tko zna, možda je voditeljica kinky...
Osobno, fućka mi se za 100 kuna, ako nešto i padne to odmah ide u fond za borbu protiv viška alkohola i coca cole u zagrebačkim birtijama. Znači, ide se, ha? Malo nas je al' smo govna...
Filip 24.02.2004 u 10:35:07 profil autora
ja bih htio da mi čestitate rođendan u emisiji. baš sam skroman sa željama, ne?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
goldietrickz 24.02.2004 u 11:59:43 profil autora
a sta fali?:) mogli bi napraviti transparent(osim onog "john 4:13",kojeg ce sigurno imat.) gdje bi cestitali rodjendan tebi.a mogli su i meni.iako mi nije taj dan rodjendan.:)))
Hadzo 24.02.2004 u 16:07:02 profil autora
A što mislite da bend uopće ne svira već da mi uzurpiramo medijski prostor, ha? Otjeramo voditeljicu, izvrijeđamo onu iritantnu Preindlovicu i sve u svemu napravimo sat i po anarho-liberalne televizije. A bend? Možemo pozvati Kovača i njegove "muzičare koji piju" neka budu glazbena kulisa. Možda i Mancea. Zajamčen dobar tulum.
sally 24.02.2004 u 19:23:10 profil autora
stvarno... jel idemo? po 100 kuna za london...
electro cute 24.02.2004 u 20:02:45 profil autora
hadžo..pst...ak mislimo napravit skandal ne trebaju svi znat za to...sad će nam sanjin zabranit dolazak.
(bdw naručio sam onih 50 kila plastičnog...mislim da će to bit dosta za rušenje htv-a...šta ti misliš?)
zadnjijeprvi 24.02.2004 u 21:22:14 profil autora
Drago mi je da je moja ponuda izazvala ovakvu prekrasnu provalu humora.
Nažalost, ne dobiva se nikakva naknada za učestvovanje. HTV plaća statiste koji će doći i ovaj put, ali htjeli bismo malo razbiti tu fantastičnu atmosferu na snimanju.

Zasad mi se javio samo Hadžo. Znam da je taj petak malo loš termin za provest ga na HTV-u, ali ako dođete mogu vas upoznati s Ivom (voditeljicom). Upoznao sam je prije tri tjedan i još sam očaran. Da.
electro cute 25.02.2004 u 02:27:27 profil autora
jel ko gledo bljeskalicu sa preindlicom (fujfujfuj) i aleksandrom "axlom" dragašem? iz pauka kad su se javljali? meni to još ne ide iz glave...
Hadzo 25.02.2004 u 09:56:49 profil autora
Pa zbog voditeljice i idem, sigurno ne zbog svirke, he he he. Šala mala, rado bih ju upoznao i opalio. Mislim, fotoaparatom. Idem danas ili sutra uzeti digitalca. Nakon što mi pola slika iz Osijeka nije uspjelo (ili je loše uspjelo) zbog slabe baterije, shvatio sam da je to kap koja je prelila čašu. Enough is enough! Samo, jaka će to atmosfera biti ako ja budem jedini tamo ispred foruma. Dajte ljudi, trgnite se, živi se samo jednom! (Osim ako se ne zoveš Isus).
Depressed 25.02.2004 u 10:05:43 profil autora
Ma nećeš bit jedini!
Lo i ja stizemo!
trixy 25.02.2004 u 10:43:30 profil autora
jedva čekam da vas sve vidim na teveju u petak. od doma iz kreveta. naime, neki od vas znaju da mrzim kamere, ali me obavezno hvataju na svakom faking koncertu na koji odem...
a 'kako funkcionira tv' fazu sam prošao s 'kolom sreće' i 'onomemisijomzakojusupipsinapravilipjesmuzašpicualiimnijeprošla' (7. noć ili takonekako, a za neupućene pjesma je bila mala fufica)
electro cute 25.02.2004 u 15:09:44 profil autora
ja sam se prijavil, mislim da bu i darkec išel, a kak mi se čini budu i vladanović i zvonko, i saljenko...
sally 25.02.2004 u 15:17:40 profil autora
ma evo idem i ja... no worries..
electro cute 25.02.2004 u 19:55:41 profil autora
ide i rakijašićka. trebalo ju je nagovarat točno jednu ipo sekundu. to se zove moć uvjeravanja!
Josh 25.02.2004 u 19:58:54 profil autora
prokleti kralj
nemate pojma koliko vam zavidim...
Iva, prekrasna Iva...

dobro, tu je i bend, ok :) :) :)
arhimed 25.02.2004 u 20:12:15 profil autora
kjut, ja sam gledao to s preindlovom i dragašem i brzo mi je izašlo iz glave. nego, onaj bubnjar s kojim su pričali je šparka, je l' da?

btw, da sam na mjestu urednika emisije, ja bih izbacio ta live javljanja ili bih potražio nekog boljeg novinara. preindlica to radi očajno.
electro cute 25.02.2004 u 21:20:19 profil autora
da, i meni se čini da je ono bio šparka. al mi nije jasno kako ti je ono izašlo iz glave...ja još danas umirem od smjeha!
a voditeljica...pa meni ona nije baš nešto...hm...
Josh 25.02.2004 u 21:29:18 profil autora
prokleti kralj
nije ona nešto, ali ima ono nešto :)

uh, kako ovo glupo zvuči, ali tako ja nju doživljavam...
zadnjijeprvi 26.02.2004 u 10:36:02 profil autora
Pa ovo je sjajno! Javili ste se.
Bas smo Daddy i ja komentirali kako stvarno nije fer od nas da očekujemo da ćete se pojaviti i na tome. Al neka, vidim da neke susret s Ivom oduševljava koliko i prvi taktovi "Onog kojeg nema".

Uglavnom, ovako se ulazi na "Bljeskalicu":
Na prvom ulazu u HTV (kad se ulazi unutar ograde) date osobnu i kažete da idete na "Bljeskalicu".
Trebali biste doći na portu (dakle, ulazak u zgradu) kod tzv. "Intim bara". Ta porta se nalazi na sjevernoj strani zgrade (okrenuto prema Sljemenu) i to ne u ovoj centralnoj, najvećoj zgradi nego u manjoj zgradi do nje.
Kad dođete u "Intim bar" (tj. šank i nekoliko stolova) grupirajte se negdje i zovnite me na mobitel.

Budite na HTV-u najkasnije u 22:00. Malo ćete čekati, ali šank radi pa će i to brzo proći...
goldietrickz 26.02.2004 u 10:51:31 profil autora
zadnjijeprvi,ja sam ti poslao mail na ovu adresu u tvom profilu...pogledaj kad uzmognes...
Hadzo 26.02.2004 u 14:55:56 profil autora
Ma doći ćemo i ranije. Ja sam baš htio pitati gdje je najbliži šank pa da krenemo s odvaljivanjem. Znači, Intim bar? Nikad čuo ali dobro. Osiguraj da Iva dođe tamo i bude, hm, intimna s nama...
sally 26.02.2004 u 15:07:35 profil autora
i, na kraju, ko su prijavljeni?
Filip 26.02.2004 u 16:40:16 profil autora
ja doma skupljam ekipu da skupa pogledamo bljeskalicu. lijep provod.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...