Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
ha 22.02.2004 u 18:58:32 profil autora
ma koji kurac?!? mozda je lijepo sto se vi virtuelno druzite, pa se cak sta vise, relativno dobro i poznajete. citam dnevnike i pitam se koji kurac sve ovo vama znaci. njemu. njima. meni. forum ispocetka meni interesantno mjesto ljubitelja benda, i zatim prolazna faza kojim se zelite osjetiti dijelom i nesto ne stima, pa se sjetim kako zaradim keca na svaku iskrenu. ko me jebe. nego, eeej Bend ide u evropu, bilo gdje, na bliski istok jebote i to je uredu; ko me jebe sto mi Bend nece svirat u carsiji. nek postanu dio veceg, dio boljeg. nedostizni. skupi i zajebani. to me ne brine. to su odluke. i to je dobro. zamisljajuci Bend vani, moralan mi je izbor nakon svega recenog napisat i vlastiti zakljucak, al cu ga ipak presutat nadajuci se da je mozda pogresan, a zle face nek odjebu najgore opcije. to je tek s u t r a. a o tome pojma neam. jebe me danas kristalna kugla, pa cu Bendu po default-u pozelit sve najbolje sto od ljudi na svom bjelosvjetskom putu mogu dobit.

ma slusajte, pocelo me nervirat sto sam se poceo bavit pipsima! od danas ih, definitivno, samo nastavljam slusat. adio.


biraj!
vlado 23.02.2004 u 12:02:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Gledam nepoznata lica,
svaki taj čovek ja bih mogo biti

Adio