Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 19.02.2004 u 03:29:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Krenuli Slavonac, Makedonac, Dalmatinac i Bosanac na zadnji koncert Pipsa u Osijek. Ne, nije vic. A ni blueprint. A bogami nije ni obiteljska drama.
Nasli smo se ispred Medvedgrada. Hadzo nas je docekao, posjeo u svoj omaleni Yaris, pustili smo REM i zapicili prema Osijeku. Nakon zanimljivih rasprava, totalnog smijanja (Terminator 2 je obiteljska drama! Cute) dolazimo u Osijek. Ispred kazalista nas je docekao Arhimed. Krenuli smo prema Bendeku. Jedino pitanje je da li uzeti mjesano meso zajedno ili odvojeno.
Jebiga, nemamo vremena, idemo na bus, kod Arhimeda smo doma u Belom Manastiru. Maznuli smo Becherovku, Cute nije mogo, prejaka mu je.
Moramo ici.
Nemojte nam se ubacivat u temu, nastavak slijedi. Da ne bi bilo obiteljskih drama. Meni iskljucilo telefon, nazvala me zena, naprimjer.
Koncert? Najbolji. Ja sam plakao na Narko i 2x2. Kaze Cute i ja sam. Kaze Hadzo> placipicke. Filip pije vitaminski sok. Arhimed nam dao Playboy. Di ste, papci?
Hadzo 19.02.2004 u 13:09:15 profil autora
Dobro jutro radni narode Crne Gore!

Dakle, koncert je bio sjajan. Set lista ista kao u Gavelli (samo Na putu prema dole kao drugi bis), zvuk jako dobar, fino ispunjava dvoranu, nema šumova i distorzije, publika odlična. Plašio sam se da neće biti interesa, utakmica, srijeda, kurac-palac, ma kakvi, došla ekipa. Dobra vibra od početka. Dubravko odlično raspoložen, hej, čovjek se smije, zajebava, djeluje ono ful opušteno. Komunikacija s publikom jako dobra. Znate što, vrijedilo je prijeći tih parstotinjak kilometara. Ali nije tu samo koncert. Tu je zborno pjevanje R.E.M.-a u autu, velike porcije mješanoga mesa koje nas izazivaju: Pojedite nas ako možete. Mislite da nismo mogli? Ne poznajete nas dovoljno. Tu je i cuga. Loče se prije koncerta. Loče se nakon koncerta. Dolazi bend, sjeda s nama za stolove, aranžirane u duhu fung sheia. I opet se loče. Kuća časti. Pa se još loče. Dolazi Nitko. Loče se. Bend odlazi. Lokanje se nastavlja. Fajront. Vozimo Arhimeda u Beli Manastir. Ubijamo mačku usput. Jebiga, izgleda da joj je ovo bio deveti život. Bad luck. Kod Arhimeda - pogodite što? Lokanje, naravno. Povratak u Osijek u 4 ujutro i odlazak u jedino otvoreno mjesto u gradu, Slavonija Inn. Što se radi? Valjda ste pogodili do sad...Rastajemo se ispred autobusa. Umoran sam ko pas, ali čekam da uđu u njega da budem siguran da su otišli, he he he...
Možda ćete pomisliti da smo samo žderali, lokali i guštali tu večer u Osijeku. Znate što, fucking ste u pravu, doista smo samo žderali, lokali i guštali. I smijali se. Bože, ovoliko se nisam smijao u jednom danu jako jako dugo. Bio je to stvarno dobar provod. Hvala ekipi što ste mi omogućili da se osjetim mlađim i življim (kad pređeš tri banke više naučiš cijeniti takve rijetke prigode), hvala bendu na odličnoj svirci. Vi koji niste mogli doći, imate za čime žaliti. Doista.
electro cute 19.02.2004 u 13:22:07 profil autora
suckeri!!!!!!!!!!!!!!!
bilo je prejebeno, vecheras bi mogli opširnije...
spava san točno dvi ure pa idm josh malkice...do 2 a onda u krovove!
arhimed 19.02.2004 u 17:34:18 profil autora
bend je zvučao moćno, nova pjesma je odlična, aranžmani su bili zanimljivi. meni je odlično legla harmonika u "susjedima". i, fakat, kao što je, ako se ne varam, jednom napisao trixy, u prvih nekoliko taktova ne znaš o kojoj se pjesmi radi. jedino što je meni predstavljalo problem je razina glasnoće na koju nisam naviknut. jebeš mene. inače, na svirku nemam nikakvih prigovora. čak i ako je bilo grešaka, nisam ih skužio.

hadžo, nije fung shei već feng shui. kome je pala na pamet ta dosjetka s feng shuiem? i meni je to bilo duhovito.
vlado 19.02.2004 u 18:19:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo, ispratili smo Filipa. Našli smo se u Krovovima Cute, ZV-ova sestra, Darko, Zumbul, Trixy, Filip i ja.
I tako, danas sam skužio koliko je sve sjelo na svoje mjesto. Dok smo se prije sastajali i družili možda je i bilo neke rezerve, stalno se nešto pitaš, jel treba ovako ili onako, međutim, nestalo je i toga. Već smo ekipa, znamo se, izvrsno se zajebavamo. Pamtim utorak navečer kad sam s posla požurio da pokupim Filipa u "Krovovima" i zateknem ga tamo, samog, za jednim stolom, čitao je neku knjigu, pio pivu, a Pipsi su treštali da su se prozori tresli. Osjetio sam koliko smo to mjesto učinili toplim, kako se osjećamo ko doma i stvarno smo postali frendovi. Prava ekipa. Svak točno zna koliko se može zajebavat na račun nekog drugog. Naprosto, kad smo zajedno, onda smo doma. A divno je osjećati se doma, bez nekog čvrste, materijalne točke, jer dom određuju ljudi, a ne mjesta. I sav se trud isplatio, nestala je trema upoznavanja. Mislim da smo tek sad dali forumu razlog.
Moram reći i ovo, hvala veliko Emilu i Sanjinu, Filipu je plaćena karta za nazad, a zauzvrat je dana rakija i konzerva skopskog piva. Nema šta, happy family.
Happy total. Zaista ću se sjećati Osijeka po velikoj količini smijeha, unakrsne zajebancije, sporadičnog podjebavanja. Naime, Hadžo je čovjek koji se glasno smije. Ljudina prava, moram naglasiti, bili smo doista Hadžini gosti, čovjek je častio mješanim mesom. Koje je bilo vrlo dobro. Ispratio nas je do pola pet ujutro i spremio na bus.
Arhimed nas je ugostio u pol noći kod sebe doma. Ponavljam, forum je dobio razlog. Sve je tak normalno išlo, da je to putešestvije prošlo za tili čas, vjerujte...
I sam se nekad pitam, pa zar nemam pametnija posla od pratnje "omiljenog kluba" na gostovanja? A onda, poslije koncerta, zadovoljni osmjesi, šutnja, zgledavanje... Ne, nemam pametnijeg posla.
Koncert? Ma odličan. Da, znam, vjerojatno će šef sasuti u dnevnik pedeset grešaka koje su napravili, al ono, jebe mi se. Vokal se čuo izvrsno, bend je rasterećen, zajebava se na trenutke, a vjerujte mi, ako ništa, isplatilo se biti u Osijeku te večeri samo zbog pljeska poslije prvog refrena u Bogu... Usred pjesme.Osijek javno simatizira Pipse, nema šta. Biffelu pohvale, jer upućeni vide, recimo Đanu kako u ritmu samo jednom digne prst, pogleda prema ton-majstorima i osjeti se komunikacija.
Pjesme? Osobno, Isusa ne želim slušati više na albumu. Na Narko i 2x2 sam plakao, bio sam sretan kad sam vidio da se ljudi klate na "Onog kojeg nema". Mislim da imamo hit, he he he
Za informaciju, Daddy je pjevao više nego u Gavelli. I jučer smo se našalili, da ako njemu doista nije stalo kao onomad Ripperu, nema problema, samo dajte. Fino je pratiti relacije Sarajevo 1 - KSET - Aquarius - Gavella - Osijek. Članovi banda nas sa simpatijom u glasu nazivaju luđacima, što možda i jesmo. Ali postoje i veći luđaci od onih koji prate Pipse. To su oni koji sviraju u Pipsima, hi hi hi

I tako, drugovi, žena se još uvijek ispričava što nije "napravila Filipu ništa konkretno za klopat" i uzalud su moja objašnjenja da ionako nismo imali vremena jesti, nego smo odmah pičili u grad. Čak ni Đuka (na kojeg sam nedavno zavikao "Đu, dolazi ovamo") ne smatra Filipa novim licem. Nije isključeno da ga Serafimov idući put prošeta. I taj idući put je divan, jer, evo prvi put nakon ružnog rata, koji se u meni transformirao u neviđenu traumu rastanaka, nisam osjetio suze što mi jaran odlazi. Bio sam sretan jer će doći opet. Ostaje samo žal što nismo imali vremena da posjetimo malog Škelju
electro cute 19.02.2004 u 19:45:31 profil autora
vlado i hadžo su napisali manje više sve.
osim...
u bendeku, restoranu u kom smo jeli (prežderavali) postoji wc.e taj wc ima predsoblje.to predsoblje ima 2 vrata. iza jednih krije se lavabo, pisoari i kabine sa wc-školjkama.iza drugih vrata nalaze se tri pokvarene veš-mašine.ak vam se doma neka pokvari samo svratite do osjeka po rezervne.
veliko hvala hadži jer nas je častio mesom, jer nam je pružio prevoz, jer se uvik smije, jer je ,sve u svemu, pravi laf.
hvala arhimedu šta nas je ugostio u belom.stari, mislim da nisi bolje mogo skinut svoju koncertnu nevinopst.p.s. uši će se naviknut.
hvala vladi jer je pravi.stari, volim te...zajebavat.
(iako teško mogu oprostit tebi i hadži šta ste pjevali aerosmith...užas neopisivi!!!!)
hvala filipu šta je doša iz jebenog skoplja. care!!!!!! nema te od vardara pa do triglava.
hvala kardinalu, biffelu, zdeu, đani, deniju, šinecu, borščaku, daddyu, tinu i sanjinu na super koncertu.
najbolji ste.
Hadzo 19.02.2004 u 23:12:32 profil autora
Cute, pazi ovo:
"Don't wanna close my eyes
I don't wanna fall asleep
'Cause I'd miss you baby
And I don't wanna miss a thing" (ma genijalno, ljigavo do jaja a opet genijalno).
Sljedeći put kad budemo negdje išli, Vlado i ja ćemo te zavezati za stražnje sjedalo i onda slijede sabrana djela Bon Jovija, uključujući Bed of roses 5 puta zaredom.
Fotke su inače gotove, neke su uspjele, neke baš i nisu ali bit će zanimljivo to sve vidjeti. Vlado, isplaniraj neki susret sljedeći tjedan, ponedjeljak ili utorak, pa da to riješimo. Daddy, imam i tebe na nekoliko snimaka, neke iz Gavelle a neke iz Osijeka, pa ću ti ih uručiti kad se vidimo sljedeći put. Još jednom, hvala na dobrom provodu, forum je fakat dobra stvar, ali ništa ne može zamijeniti face to face susrete.
electro cute 20.02.2004 u 00:59:45 profil autora
nećete me dobiti živog!!!!!!
arhimed 20.02.2004 u 02:10:13 profil autora
i ja se zahvaljujem hadži na mješanom mesu i na vožnji, zatim sanjinu na besplatnoj ulaznici te svima ostalima na druženju.
zumbula 20.02.2004 u 11:34:54 profil autora
stvarno, da sve je sjelo na svoje mjesto..dobro vlado zbori,samo.. otkad me frendica koja je u lošoj fazi zamolila da je zagrlim(pazite,osobi koju treba zamoliti da učini takvu ljudsku, spontanu stvar nije lako sa samom sobom a kako tek s ljudima uf)nešto je u meni puklo, pa bi sad stalno grlila ljude koje volim..pružam ruke svakodnevno nebitnim stvorenjima, pa ono bar da bitne zagrlim..i dođemo na stanicu vlado pruži ruku mislim si a da ga zagrlim..jebi ga pa ne putuje, ne odlazi vraća se, ma ne a možda sam trebala, pa frendovi smo, ne?
Filipe, nadam se da se vidimo u Sk
tuginata pusta da(ne) ostane
vlado 20.02.2004 u 16:46:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
U prilog tvrdnji o dobrom soundu u Osijeku: svi oni koje smo zvali na mobove na "njihove" pjesme nisu se mogli nacuditi kak se sve tako dobro cuje.
Osijek je mogao biti odlican bootleg.
Btw, momci iz 8. reda pricaju da je neka cura snimila cijeli koncert kamerom. Hadzo, ima li ikakve sanse doci do toga?
nitko 20.02.2004 u 19:07:59 profil autora
i tek onako usput, dosade radi, da se i ja uključim kao jedan od onih prisutnih uz svoju priču o dolaženju.
u srijedu ujutro pismeni ispit, u četvrtak usmeni. nakon pismenog u srijedu, najdraža mi prijateljica i ja krećemo ka istočnom izlazu iz grada zagreba da uz bijeli papir sa dva flomasterom našarana slova posjetimo dječije kazalište. jebiga, vezanost uz taj prostor je sentimentalna i zaista moraš ponovno biti tamo. bez obzira na usmeni dio ispita u četvrak ujutro. i tako mi ustopamo do slavonskog broda i već nakon sat i 15, tip nas ostavi na ulazu u grad sa zg strane. znajući da mora biti i izlaz prema osijeku krećemo pješice po autocesti prema drugoj strani. i neće nitko stat sve do konačno nekog kombija, kad ono policija. i onda razgovor ugodni, što radite ovdje, tko vas je doveo, što ste po zanimanju, kazna je 200kn (valjd jer smo studenti nisu pisali kaznu; jebiga, ljudi znaju stanje), i naravno ne smiju nas odvesti na drugi kraj jer bez naloga to nije moguće. i tak nam zapovijede da se vratimo natrag na naplatne kućice koje voze u grad. ima tu negdje barem 3,4 km. i mi se vratimo da bi na naplatnim kućicama saznali da tu nikoga za os nećemo ustopati i da moramo na drugi izlaz koji vodi prema os. i tako mi stopamo na naplatnim i stane nam neki dobri čovjek, mi mu objasnimo kuda idemo i on nas, unatoč tome što ide u drugom smjeru, odluči odvesti do sljedećih naplatnih. ipak je u međuvremeno predložio da nas ostavi na jednoj benzinskoj uz autocestu jer su nam tako veće šanse. i tako sretni zbog dobrog čovjeka (hvala ti Čovječe još jednom), nastavismo svoju misiju stopanja. a neće stat pa neće. registracije uglavnom bg i neke strane te poneka osječka brzo nestala na "jeftinim" bemvejima i mercedesima. i taman kad mi prijateljica najdraža u trenutku očaja i shvaćanja da je mrak sve bliže te da nećemo stić na koncert predloži da odemo u sb na vlak, ja onak usput popizdim i odlučim da ću umrijet na ovoj benzinskoj prije nego li otić nečim drugim (nema predaje). već 5 min poslije, prolazi kraj nas neki kombi, ja ga popratim usputnim uzdahom, kadli 200m dalje staje on. i dok smo mi trčali k njemu tip je trpao neke kutije u stražnji dio kombija koji je bio pretrpan. naša prijašnja ideja je bila da ljudi ne mogu stat jer prebrzo voze pa im se neda zaustavit. pokazalo se da jw tip na suvozačevom mjestu imao dvije velike i jednu malu kutiju, a u stražnji dio je jedva stala ta mala da bi isti nogom nabiojao pune kutije igračaka i nakon nekih pet munuta uspio mabiti sve unutra. (hvala, hvala, hvala, dobri ČOVJEČE iz retvale u osijeku). kad smo došli u os, tim nam je napravio uslugu i odveo nas na sjenjak iako je išao na drugi kraj. to je skoro bilo kobno. kako je negdje nad billom bilo nevjerojatno puno gavrana, a nas to zainteresiralo, proletjeli smo kroz raskrižje sa milicionerom u trenutku puštanja prednosti onih iz drugog smijera. na sreću oni tamo su znali zakočiti. ipak, još jednom se policija pokazala normalnom pa je naš spasitelj na naše oduševljenje prošao bez kazne.
i tako smo stigli.
meni je koncert stvarno bio odličan. uz suze, smijeh i zadovoljstvo prisutnih prijatelja koji se nazvaša fanovima pipsa nakon koncerta, onako iz prvog reda dječijeg kazališta, osjećao sam se baš potpun.
a i razgovor sa ekipom iz zg, makedonije i okolice (veliki pozdrav) te bendom nakon koncerta, učinio je ovo druženje sasvim nezaboravnim. a onda spavanje do 5 (uz buđenje svakih sat vremena zbog pomisli da je vrijeme odlaženja) i odlazak u zg na drugio dio ispita (ma položio sam).

samo bih još spomenio, pošt
nitko 20.02.2004 u 19:20:30 profil autora
i samo bih još rekao da mi je koncert u os bio bolji od gavelle.
i još jednom, stvarno sam sretan što sam otišao i došao na koncert uz svojevrsnu tugu što nisam mogao prisustvovati na kopačkom ritu na pressici.
naježio me trenutak, što vlado istače, kada se dogodio pljesak usred pjesme bog, zatim i narko i sasvim usputni plač, a i ono objašnjenje te pjesme, dolazak filipa, komentar jedne osječke prijateljice da je pjevač izgledo ko da je na teškim drogama, zatim i onaj genijalan upad forum ekipe pri pjevanju druge kitice poštara sa još jednim "samo tebi svira bend", pa dubravkovo poziranje nezamislivo odanim fotografkinjama, nakon tri godine opet puna dvorana, opuštenost ekipe, komentar na one iz zadnjeg reda i poziv da rukama objave rezultat utakmice...
žao mi je samo što nije jedan prijatelj koji je prije tri godine sudjelovao sa mnom na probi na istom mjestu. promijenio nam je taj događaj život, ali pošto je sada negdje na hvaru na šljakeriji, šaljem mu samo pozdrav jer znam da bi mu značilo da je bio tamo.
a na neki čudan način, ima trenutaka kad pomislim da je bio. ako ništa, a onda kao jedan od onih glavnih glumaca na putu prema dole.
pa barem toliko.

svaka čast.
electro cute 20.02.2004 u 19:43:13 profil autora
čestitke na položenom ispitu!!!!

najbolji je bio hadžo: nitko nije došao!
mi gledamo, ono puna dvorana...i onda smo skontali!
al dobro je, kasnije se pojavio.

zdeslav klarić kao back vokal...hehehehehehehehehehe
vlado 20.02.2004 u 20:03:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E dobro si me sjetio.
Dakle, Zde je pjevao pratece vokale na "Rositi"...
I sad, KAO, nije bas to napravio kako treba, sto je neistina, jer se onaj dio aaaaaaaaa-aa-aaa koji se trebao cuti - vrlo dobro cuo i bio je dovoljno agresivan... Ima i onaj prvi dio, njega bas i nismo culi, al je rekao bih manje bitan. Zde, nase molitve su uz tebe, bit ce bolje...
I postavio bih pitanje oko te blok-flaute na Narku... Moze li se to puhalo cuti uopce izmedju onoliko instrumenata?...
E sad se pitam, da li si dozvoljavamo previse oko komentiranja izvodjenja pjesama, pa molim sviju da ove rasprave shvate kao - ping-pong...?
A ovaj Cute, on se kao nesto smije, no on ionako nema sluha, pa zaboravite njegov komentar.
electro cute 20.02.2004 u 20:13:46 profil autora
i ja mislim da je zde to jako dobro obavio
nego mi je njegova pojava bila smješna
a daddyev komentar biješe otrovan.
nezasluženo.
zde, majstore!!!!!
Hadzo 20.02.2004 u 23:26:17 profil autora
Provjerit ću za snimak, možda netko zna nekoga tko zna nekoga tko zna...Ma, znate kfs. Samo što nikome od nas nije palo na pamet da tog tipa zaustavimo poslije koncerta, uperimo mu lampu u lice i prislilimo ga da otkrije gdje su partizani. I otmemo mu usput kameru. Time smo rijesili problem. Umjesto toga, mi odmah otrčali do šanka i zauzeli stol. (Vidim poslije netko fali, a ono Arhimed stoji ko nespašen kod izlaza i čeka da se pojavimo. Stari, ovo ti je nauk za buduće koncerte: nakon svirke odmah do najbližeg šanka. A ako je svirka bezveze onda i za vrijeme iste. Ali još si mlad, naučit ćeš).
Pitat ću Kučara za snimak, možda on zna čovjeka. On zna svakoga. A i voli Pipse.
Filip 21.02.2004 u 23:46:23 profil autora
eto, napokon sam se naspavao. ma i više od tog. mogao bih sad polako spustiti moje dojmove na forumu. sigurno ću neke stvari ponoviti, ali jebiga.
kad smo u srijedu prije polaska za osijek bili u mi caffe-u, zv nam je pričao kako je on već sad izabrao svoj album godine.
pa eto tako, i ja sam u drugom mjesecu izabrao svoj koncert godine.
dobro.. možda se pojavi neka koprivnica ili slično (iskreno se nadam), pa malo i promjenim moj izbor. jer ovaj bend zvuči sve bolje i bolje od koncerta do koncerta.
meni je bio super open air. pa onda nakon aquariusa, koji je bio puuuno bolji, mislio sam da je to maksimum. a što sad reći nakon osijeka.
i ja bih u london!!!!!!!!
potpisujem sve što je do sad napisala ekipa koja je bila na osječkom gigu. stvarno, mi je žao vas koji niste bile u osijeku. bilo je prejebeno.
krenuli smo iz zagreba oko 4. put je prošao za tren, kao i cijela avantura nazvana "koncert u osijeku". odmorili smo se kod ribareve kuće (ili nešto slično), gdje je počinje i naša foto storija (koja će biti objavena ovih dana). sanjin naziva vladu. karte su nam besplatne. hvala ti puno majstore!
pre koncerta idemo na klopu. mješano meso.. mmm.. svaka čast hadži! legendo! a kako je koncert bio odličan, pričali smo kako bi bilo lijepo da ovaj ritual (sa mješanog mesa) ponavljamo pre svakog koncerta.
ulazimo u kazalište. dvorana je skoro ispunjena, a ljudi još ulaze. baš sam se prijatno iznenadio. i to me raduje. publika je super. ljudi koji vole pipse.
ozvučenje fantastično, zvuk kristalno čist. vlado, electro cute i hadžo komentiraju da je ozvučenje bilo puno bolje nego u gavelli. a deni samo odgovori: "e vidiš. u tome je problem. a ozvučenje u gavelli je bilo tri puta skuplje."
koncert je bio za deset. ma ne.. već za deset plus.
onaj kojeg nema je stvarno odlična stvar. prava rasturačina. što bi rekao vlado, imamo hita! a čini mi se da je i publika u kazalištu sasvim korektno prihvatila novu stvar. o drugim pjesmama (ili brojeva) ne bih komentirao. sve je bilo savršeno. fakat, perfekcija očito je doživila maksimum za vrijeme boga. onaj spontan aplauz nakon prve strofe. to mi je bilo tak lijepo. zde je odlično odradio back vokale na rositu. đana je odlično otpjevala kfs. daddy je rekao da je ostao uključen neki efekt greškom, al fakat kfs je zvučao odlično sa tim efektom. a novi aranžman pjevač je nešto savršeno. svaka čast momci!
bilo je lijepo vidjeti kako se bend igra na stejdžu za vrijema nastupa. i publika se igrala.
nakon koncerta se lijepo šankiramo. dolazi i bend. ja i vlado kušamo sva piva kojih imaju u kazalištu. nakon prve runde nestaje ožujskog. onda pijemo esseker (ili slično).. bljak! vlado ga čak nije ni dopio. i onda osječko. da nije bio fajront sigurno bi kušali još koju vrstu.
onda smo bili kod arhimeda u belom manastiru. arhimed nam pušti par cd-a, nabacimo koju riječ na forumu, kad.. već mora da se ide. idemo prema autobuskom kolodvoru. skontamo da je već prošlo 12 sati. sve je to tako brzo proljetilo.
a tek kako je bio lud taj kondukter u autobusu. totalno lud! vlado spava, u ruci mu karte, a kondukter pokušava da uzme karte, a da ne probudi vladu. mislim, ovo se ne može prepričati, već samo vidjeti. ja i cute se valjamo od smijeha.
veliko hvala svima vama koji ste učinili da ovih nekoliko dana prođu, onako kako što su prošli. ludo i nezaboravno. veliko hvala pipsima za izvrstan osječki koncert. veliko hvala emilu za autobusku kartu zagreb-skopje. žao mi je što nisam uspio da vidim vas sve, a najviše što nisam vidio juraja, al dobro.. idući put dolaz
Filip 21.02.2004 u 23:50:54 profil autora
hej da. hadžo, baš bi bilo lijepo da pronađeš snimak.
btw, jučer na nekoj emisiji bila reportaža sa osječkog giga. a i kratak intervju sa daddyjem i kardinalom. na kopaničkom.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 22.02.2004 u 01:58:08 profil autora
Nemojte nam se ubacivat u temu, nastavak slijedi.


vlado, je l' vidiš kakav si autoritet?
niko se nije usudio ubacit osim zumbula/-ice.


Hadzo 23.02.2004 u 08:23:28 profil autora
Nažalost, nitko ništa ne zna o čovjeku koji je snimao koncert. Ali nešto razmišljam, ima dobru digitalku, sluša Pipse, znači prosvijećen je, čovjek iz 21. stoljeća, za razliku od mene. Možda bi se nešto moglo napraviti putem javnog poziva preko user grupa na netu. Ne znam mnogo o tome, nikada to nisam radio, pa evo vi koji se više kužite u te stvari, razmislite o tomu (i jerryju). Plaćam suhim zlatom. (Jedino ne znam što ako čovjek bude tražio plaćanje u naturi, je li koncert vrijedan toga? Ma kvragu, samo jednom se živi...)
vlado 23.02.2004 u 14:17:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Arhi, fakat, tek sad skuzih...
Izgleda da su me ozbiljno shvatili.
Khm, otvaram topic za moguce komentare, ha ha ha
electro cute 23.02.2004 u 14:46:06 profil autora
vlado-autoritet
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
radovan 3. 24.02.2004 u 01:24:46 profil autora
a ja seljacina nisam htio sam ici, a ovaj lega kojeg sam zvao mi se provuko na neko ucenje i kasnije mi je reko da je gledo tekmu. konto sam da sam ionako bio vec 4 puta od otkad je drvece izaslo pa necu nist propustit. prevario sam se izgleda...glupan
Filip 24.02.2004 u 10:35:53 profil autora
prevario si se. i to kako.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 24.02.2004 u 15:44:43 profil autora
Ma, nije poanta samo u tome da si propustio nastup. OK, dogodi se, ali u Osijeku, gdje takvi koncerti nisu učestali, to je big mistake. Premalo je događaja tamo da možeš razmišljati? Dobro, sad sam ih propustio, ulovit ću ih sljedeći put. Možda takvo razmišljanje može proći u Zagrebu, ali tamo dolje no way. Kvalitetnih događaja poput ovog nastupa premalo je, te ih stoga moraš više cijeniti. Ja se još uvijek grizem što nisam otišao na cara Ramba prošle godine. A bio sam taj vikend dolje. I, kao, neke stvari su se nakupile i to...Kurac, zavaravam samog sebe, bio sam lijen da uzmem kartu unaprijed i sad se mogu jebat'. Jeste, gledao sam ga prije toga u Zagrebu, so fucking what? Sve što ti dođe pred vrata, a znaš da valja, treba provjeriti.
vlado 24.02.2004 u 18:43:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo Hadzo, Rambo dolazi u Zagreb pocetkom treceg mjeseca. I pravo da vam kazem, ne vidim razloga da u slicnoj i vecoj ekipi ne pohodimo, npr, i taj koncert...
Hadzo 24.02.2004 u 19:35:20 profil autora
Računajte na nas...
electro cute 24.02.2004 u 19:48:05 profil autora
da...rambo je super...al ja nemam para..explosions in the sky 02.03.
i ne znam dal da budem ili
radovan 3. 25.02.2004 u 13:00:59 profil autora
mislim cinjenica je da sam inace 90% vremena u zg, ali je i cinjenica da sam se zajebo, na kraju krajeva, mozda je bio i zadnji koncert u oceku...iako mislim da nije

EraserheadSchism 27.02.2004 u 09:42:41 profil autora
Ja sam snimao cijeli koncert kamerom u OS.
Nek se javi ko oce na mail pa se dogovorimo...

EraserheadSchism@htmobile.net