Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
lollipop 05.02.2004 u 00:03:06 profil autora
e, pa dosta je bilo sikaniranja pod 'ostalo' :)
imamo cast i zadovoljstvo obavijestiti vas da napokon negdje sviramo. 12.2., četvrtak, u SC-u u onom novom programu college radio, s nama sviraju jos i Popper. mi smo to saznali u utorak, nakon koncerta pipsa tako da odjednom imamo samo tjedan dana za spremit se.... ma, nije to nista, za zadnji koncert smo saznali 20 dana unapred, a tada cak nismo ni bend imali pa smo ga tek tada isli skupljat :)
enivej, dođite, dođite, pocinje u 21h, mi smo prvi pa nemojte kasnit, jer cemu sve ako niste tamo da popunite onu praznu salu i pravite malo buke dok mi sviramo. jos cu vas ovih tjedan dana tu i tamo gnjaviti da dođete, da ne bi ko slucajno zaboravio. e da - upad je besplatan! pa eto lijepog nacina kako da provedete jedan cetvrtak navecer!
trixy 05.02.2004 u 09:27:07 profil autora
dobro je, već sam mislio da ću ja morati napisati da svirate 12. ;o)
ja dolazim obavezno, ipak ste moj omiljeni demo bend! i dofurat ću šumi bombone (linda, jel' dolaziš?)
zv 05.02.2004 u 10:56:39 profil autora
to do: svaš
ja nisam siguran da cu doc,
ali ne zelim da ovo bude blueprint moje odbijenice.
Depressed 05.02.2004 u 12:45:37 profil autora
Tja, mi smo, po mom mišljenju vrlo loš bend, ali isto tako mislim da možemo bit baš super pa onda ne odustajem...Veselilo bi me da dođete, jer znam da nećete doći zbog naše fenomenalne muzike i dobre izvedbe, nego zbog toga da nam pružite vašu nesebičnu podršku :). Pusa svima!
dju 06.02.2004 u 16:08:48 profil autora
ja ću doć ako mi itko htjedne pričuvat bebea (krešo otpada jer on četvrtkom ima prevažni nogomet)
electro cute 06.02.2004 u 16:47:33 profil autora
ja chu ga ćuvati ak mu dudm mogo puštat akija kaurismakija na kompu i rejdijohed na liniji!
au fak, ja nisam u gradu 12.
jebiga...
dok se ne vratim malecki će morati izdržjati s ovom, meni kulturno inferiornom, djurdjicom čilić škeljo.jadan...
lollipop 09.02.2004 u 17:08:01 profil autora
.....da vas obavijestim da smo koncert morali otkazat.....
gitaristi je danas umro tata tako da nista od svega. prebacujemo se negdje u treci/cetvrti mjesec. do tad cete nas bar moci vidjeti na briljanteenu 13.3., ako se ne varam. no, o tom potom.
....jebes ga....
trixy 11.02.2004 u 09:13:09 profil autora
žao mi je za koncert, ali i za gitaristu...
lollipop 11.03.2004 u 11:56:52 profil autora
poslala bi vas na www.kimiko-site.tk da se obavijestite o novim dogadjajima, ali sad sam obnavljala sajt i ne radi! mislim da je glupi komp kriv, NISTA NE RADI!
nema to veze. evo, sviramo u ponedjeljak u kulturnom centru kaptol centra, mi i jos dva benda, pocinje u 8, besplatno.
ne zovem vas s odusevljenjem jer 1. bili smo u londonu umjesto da smo spremali koncert, 2. jos uvijek nismo nasli klavijaturist/icu/backvokala (ako iko zna nekog ko zna stiskat bijele+crne tipke na klaviru uputite ga nama, pliiiiz!) sto je velik nedostatak i 3. gitarist ce nakon vise od mjesec dana danas prvi put doci na probu. jeee. totalno sam odusevljena. ali, dodjite svejedno, treba ce neko da popuni dvoranu......
lollipop 11.03.2004 u 16:04:03 profil autora
radi.
www.kimiko-site.tk
trebalo je samo restartat komp.
a za svaki slucaj napravit i backup.
iako se na greskama rijetko uci.
trixy 15.03.2004 u 12:02:56 profil autora
jel se vidimo večeras na koncertu? tko dolazi?
Depressed 15.03.2004 u 12:56:32 profil autora
Pa cuj, ja dolazim :)
trixy 15.03.2004 u 14:19:45 profil autora

a lolly?
electro cute 15.03.2004 u 14:41:21 profil autora
ja imam faks do 8 (i da, moram bit na tome). ajd malo otežite s početkom dok ne dođem, oke?
electro cute 16.03.2004 u 00:11:13 profil autora
bilo je oke.
loli je pjevala preko kurca (a sound je bio tolko dobar da sam u nekih 20 min nastupa kolko sam odgledao uspio razabrat 4 riječi koje je izgovorila),bubnjar je neobuzdan i ne uklapa sa u muziku koju kimiko sviraju. dip i denis (gitarist) su bili jako dobri, a basist je bio oke (i čitavo vrijeme koncerta imo je nekakav glupav osmijeh...)
sve u svemu super za prvi put.

poslije njih su svirali nekakvi srednjoškolci iz španskog. prva stvar-rege. mislio sam da ću umrijet. druga stvar-isto rege. onda su počeli svirat nekakav ska, ili nešto i sve u svemu nije bilo loše. do zadnje stvari. a onda...lenny jebeni kravitz-mamma said...
mislio sam da ću umrijet. a kad su završili prokleti didžej je pustio stvar u orginalu. ufffffffff....
Depressed 16.03.2004 u 09:47:55 profil autora
Fala trixy sto si nas snimio :). gledali smo jucer snimku, skuzio sam da je sve sto je islo preko razglasa bilo uzasno mutno, dakle vokal i klavijature :(. Na stageu sam cuo samo sebe i bubnjara, i malo bas. Nisu mi dali da se odvrnem na pojacalu preko 3 (ide do 10). Zvuk nam nije bio jako loš, ali nije bio izbalansiran za sto sam ja kriv jer sam zaboravio vrecu s kablovima i matricom za jednu pjesmu pa sam se vracao potraziti to u sredisce (nisam nasao) pa kad smo poceli s tonskom, nismo imali puno vremena. Mislim da me razmazilo to sto sam dosta radio u ksetu pa tamo imaju tri monitora, imaju super razglas, i rado ti pomognu unijeti stvari u klub itd, placa je nikakva, ali barem imaju potoci cuge na sanku za bend...Nema veze, ja sam naucio da za nosenje opreme na koncert trebam check listu jer ocito ne mogu zapamtiti sve sto moram ponijeti. Na kraju svega, bilo mi je super kaj su nam tam neki srednjoskolci pljeskali na prooduzenu izvedbu french disco od stereolaba...Bio mi je super gitaristički kaos s kraja koncerta...bio mi je super aparat za dim na stageu, to bi si trebali kupit kao rekvizit za nastupe :). Ostalo cu se potruditi zaboraviti.
Fala sally i vele, fala electro, jer ste dosli :)
Na kraju je dosao jos i kardinal, srecom, nije nas stigo cut u onakvom izdanju. Nema veze, razvalit cemo spunk :)
vlado 16.03.2004 u 13:06:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni je pravo zao sto nisam bio zbog posla, ali bit cu.
svinjče 16.03.2004 u 13:15:44 profil autora
lenny a, hehehe..
electro cute 16.03.2004 u 15:29:05 profil autora
joj piggy ne podsjećaj me. čitavu noć nisam uspio zaspati. al ozbiljno. oči sam sklopio jutros u devet.
electro cute 19.03.2004 u 19:35:52 profil autora
evo su se kimiko pojavili na underground top listi na vip.musicu
na sedmom su mjestu...ajmo glasat! (a usput možemo opalit i glas za pipse )
Depressed 22.03.2004 u 11:47:21 profil autora
Tako je! Glasajte za nas!
music.vip.hr underground top-lista
zumbula 23.03.2004 u 09:33:04 profil autora
jako mi je dobra stvar kimika na top listi..sori većino, ali meni se lollobrigida ne sviđa, bar ne ova pjesma.
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 23.03.2004 u 09:51:53
electro cute 23.03.2004 u 12:19:15 profil autora
čemu isprike?
zumbula 23.03.2004 u 12:23:44 profil autora
ma, jemaš prav.
lollipop 23.03.2004 u 14:20:15 profil autora
heh, drago mi je da je poredak tvog sviđanja ovakav, a ne obrnut :)
sto se lollobrigide tice, ako ti se nije sidjela ova pjesma, vjerojatno nece ni druge jer su sve na tu foru. meni osobno je ta pjesma onak ok, ima i puno boljih i losijih
arhimed 23.03.2004 u 22:39:50 profil autora
prošli tjedan sam pričao s idom lollobrigidom i trebao bih uskoro dobiti njihov cd. meni je "ružna djevojka" super pjesma.

glasao sam za kimiko. btw, maje su vam cool.
Depressed 26.03.2004 u 15:08:01 profil autora
Tja, čini se da se ljudima sviđa pingvin :). Barem ako pogledate na underground top listi od music.vip.hr.
Gospodnetić 27.03.2004 u 13:56:20 profil autora
Pingvin je zakon!
Samo tako momci i djevojke, samo tako dalje!
I site mi se sviđa...i majice..naručil bum si koju ak ima 9xL!?!?
vlado 27.03.2004 u 16:48:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kakav je bio koncert?
Ja imam neke goste iz Rijeke (žena ih ima, a to vam je isto), pa nisam mogao prisustvovati spomenutom događanju.
Depressed 31.03.2004 u 15:25:46 profil autora
Dragi moji!
Kimiko opet ima koncert! I još je i ne Teveliziji!
U spunku, 2.4. u petak, ćemo svirati mi i još jedan bend koji se zove Noćni moro.
A u subotu u 5 sati ide na TV fantastična turbo kul emisija "Briljantin" u kojoj će pustiti isječak naše pjesme da bude novi prijedlog za njihovu top listu. To je 1. program HTV.

P.S. vidio sam da nam je pjesma na downloadu na siteu www.naslist.hr, jel to tvoje djelo goldie :)? Eto, širi se krug ljudi koji su čuli za nas :)
sadrzaj je izmijenio/la - Depressed u 31.03.2004 u 15:26:35
zv 31.03.2004 u 15:28:07 profil autora
to do: svaš
pa bas bi se mogli i za plingplong javit!