Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
@ 03.02.2004 u 20:42:50 profil autora
fd
Dobra vecer. Ovdje mozete pisati izvjestaje.


i live question for mister Dubravko:
When did the show start?
Can't express the sorrow.
Missed it.
You should have made a live international electronic link.
disappointed monkey fans

vlado 03.02.2004 u 21:06:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
trk.
goldietrickz 03.02.2004 u 21:22:48 profil autora
2. Budite točni. Koncert počinje točno u 21:00. Ne u 21:03, ne u 21:11, ne u 21:06 nego točno u 21:00.


hehehehe...
blago vama...a jebemti svecku i sve...:)
Ostap_Bender 03.02.2004 u 23:34:33 profil autora
bilo je stvarno jako dobro. Za klasu bolje nego u Aquariusu, prostor je puno adekvatniji, a i bend se cini bolje uvjezban. Ne znam postoji li ideja o snimanju live CD-a, ali ovo veceras je bila super prilika za to. Bravo decki na opusu i performanceu.
matea 04.02.2004 u 00:09:19 profil autora
super, odlično.
došlo mi je (dva put) da plačem....al nisam..svjetlo je bilo prejako za takve sportove
sve mi je bilo za pet, samo što mi je beskrajno (znaš, onaj znakić) neugodno što se publikum nije digla na nožice
to je jedini bed


statistika pokazuje da -
DanMrak 04.02.2004 u 00:37:14 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Jos jedan (e necu se ponavljat pa rec fenomenalan dan) FENOMENALAN GIG. ;-) Stvarno fantastično. Nova stvar me apsolutno odusevila!!!! Sve 5 za dečke....Daddy je malo zaribao ali se vrlo simpatični "izvukao". Svidjelo mi se kako je pristupio tome.Fantastično je doći na koncert banda čiju svaku stvar znaš u tančine, ali nikad ti neće biti dosadno,jer oni uvijek naprave neš novo. Ne mogu ni jednu stvar izdvajati, jer sam još pod dojmom.Ma MRAK!!!!

ALI (ah taj koban ali)....velika zamjerka Gavelli (valjda su oni odgovorni za to) zbog duplih karata. Dođem, gledam, neko na mom mjestu, pitam, pokazuje mi kartu,karta-identična!!! Sramota. No sva sreća našlo se neko mjesto vrlo blizu.
zv 04.02.2004 u 01:01:48 profil autora
to do: svaš
meni su prestrasn predobre sve stvari sa novim aranzmanima.
al sve su mi predobre.
isus mi je bio fenomenalan (valjda isus, odma druga!), pjevac prestrasno predobar. rjecju - odlicno!

i da, malo me smetalo sto nisam u 'forumaskim' redovima skuzio ni lijeve ni desne ni prednje od sebe. tak da mi je malo nategnuta ispala ta kategorija 'forumasa'. a dobro, mozda nece zauvjek lurkat.
darko 04.02.2004 u 01:09:39 profil autora
Ja bih ovak (kako je bilo danas) mogao 24/7. A tko ne bi?
Bit cu vrlo kratak:
A) Svidja mi se novi aranzman Pjevaca.
B) Napokon Isus! (Zar ne, Trixy?)
C) KAZALISNA PUBLIKO!!!!! Pa kako netko moze sjediti dok svira Mrgud (pazi, Mrgud!), Rosita, Nac. park...???
D) Tek sam danas skuzio kako je Spava lijepa pjesma. Publika je uzasno mlako reagirala na tu stvar! Palac gore za Tina i palac dole za publiku.
E) Prejak bas na Baki Luciji i prejako svjetlo na Dan,mrak (IMHO).
F) Nije bilo Gospodnetica?
G) Pojeli su sav kikiriki! Gamad prozdrljiva! Cak ni Kjuti nije dobio svoju porciju.
H) Steta za Porculan, siguran sam da bi danas ovdje dobio tretman kakav zasluzuje.
I) KAZALISNA PUBLIKO!!!

Inace, sve u svemu, bilo okej. Ma sta o.k.? Bilo je jako dobro!
Laku noc.

Sanjaš da si zvuk...
zv 04.02.2004 u 01:31:49 profil autora
to do: svaš
B) i to odlican. predobar!
C) ma, nema se što zamjerit publici ,drugačija je to atmosfera. istina, da je bilo tko ustao i ja bi!
D) ma svaki koncert ima svoju nekakvu dinamiku. na toj mi se stvari svidjala pozitivna atmosfera (koja je zapravo obavila čitav koncert)
F) a kak si uspio ne vidjet najvećeg (volumno!) navijača?!? bio sa svojim totenhemom iza mene. btw, šta kaže gsn englez?!?
G) da, after baš nije neki bio... u takvim sam situacijama sretan što nisam prežderač. :)
H) uklopio bi se ali mi je bilo bolje bez.
I) ma super je bilo. ja bi opet na kazalisni koncert!
electro cute 04.02.2004 u 01:43:05 profil autora
evo vratim se doma a cimeri na diviksu gledaju gori vatra...
i šta da sad ja kažem.dobro da je mrak pa me nisu skužili kak plačem...
dju 04.02.2004 u 05:32:29 profil autora
"isus" je sad puno bolji. oko "pjevača se dvoumim, mada mi ga je bilo drago čut drukčijeg.
nova pjesma odlična.
bilo mi je barem pet puta došlo da ustanem, ali gledala sam desno ispred sebe Darka i lijevo Zva, mislim se - ako oni ustanu, za njima ću i ja. a oni ništa.
bio je to jako dobar koncert.
jako dobar tatoo.
Hadzo 04.02.2004 u 08:57:33 profil autora
Hm, kao što rekoh više puta nakon nastupa, ne znam je li to dobra ili loša vijest, ali Pipsi definitivno sviraju najbolje koncerte u kazalištima. Sad se vidi kako je nastup u Ksetu doista bio tek zagrijavanje dok je onaj u Aquariusu tek dao naslutiti koliko je ovo jak bend (ako je ikoga ovdje uopće i trebalo uvjeravati...). Odlično pripremljeni i uvježbani, sjajan prostor i moćan zvuk, te dobar odabir pjesama dali su koncertu tempo i dinamiku koja nije jenjavala do kraja. Dubravko mi se čini poput Otta Barića, ima niz odličnih igrača na raspolaganju od kojih treba složiti i sjajnu cjelinu, no mislim kako je ovo bio set koji su on i bend dugo tražili. Doista, s ovakvim setom mogu bez problema otići u London ili bilo gdje drugdje gdje nitko ne kuži tri posto o čemu pjevaju, ali mogu uživati u glazbi.
Samo ukratko o pjesmama: Isus je odlično funkcionirao na početku seta, pjesma se pokazala vrlo ritmičnom i definitivno poboljšanom u odnosu na verziju s albuma. KFS mi nikada nije zvučala ovako moćno i duboko, a Pjevač je bio pun pogodak, aranžman koji me podsjetio na ADF uz voluminoznost i dubinu zvuka koja je nedostajala na prethodnim aranžmanima te pjesme. Bog i Na putu prema dole definitivno zaslužuju mjesto u set listi.
Dakle, nakon koncerta u Dječjem kazalištu u Osijeku od prije tri godine, ovo mi je bio najdraži koncert Pipsa. Mislim da ću ipak morati nešto isklemijati za 18. 2...
trixy 04.02.2004 u 09:30:18 profil autora
koncert je bio drugačiji od onih do sada, malo čudan. najgore od svega je to što se prvih pola sata nisam mogao uopće skoncentrirati na događaje na pozornici jer su i meni prodali duplu kartu (da, Hadzi sam trebao sjediti u krilu ;o), ali stolica sa strane je spasila stvar.

'pjevač b&s' mi nije jedna od dražih pjesama, ali novi aranžman je fenomenalan. 'ja sam onaj kojeg nema' je zvučao najbolje do sada. sada sam napokon čuo i tekst. mrzim kad se razglas pojača do boli pa jedva prepoznam pjesmu. 'isus' je jako moćan uživo, pogotovo početak. mada se malo razvodni od sredine prema kraju.

skužio sam da su mi najdraže bile pogreške. ono kad je šinec zaboravio pustiti loop u sao paolo, kad je daddy zaboravio tekst... bez obzira na izmijenjene aranžmane, pjesme su mi toliko poznate da mi je baš to bilo zanimljivo, počelo me zabavljati prepoznavanje grešaka.
daddyjevo i šinecovo sviranje harmonike na 'spava' je bio 'nice touch'.

a i ponovo sam vidio jelenu, lindu (+1), dju, lidiju, tanju, ivu, lolly, dipa, simona, vladu, morskog, zv-a, ec-a (dobra ti je brada) i darka koji je došao usprkos temperaturi, a sada znam i kako hadzo izgleda ;o)
Gospodnetić 04.02.2004 u 10:21:32 profil autora
Zv, Ariel kaže da Pipsi bez ikakvog problema i bojazni mogu i trebaju svirati u Londonu.
Rekao je da će zvat sve svoje frendove koji su tamo i preporučiti im da dodju na koncert.
Kaže da mu je bilo jako dobro.
I još veli da Dudo izgleda ko da je iz Manchestera :-)
nitko 04.02.2004 u 10:24:38 profil autora
slažem se sa pričom o osijeku u dječijem kazalištu i o ovom koncertu. nikada kao tada i sada nije u meni bilo toliko događaja.
i iako sam smatrao da nove pjesme ne mogu baš najbolje probaviti uz stare u meni proživljene, shvaćam da je ovo jučer bila fenomenalna retrospektiva kroz sjećanja, sasvim ugodna i sjajna, ma koliko nekada bila bolna.
oduševio me zvuk, a posebno bih istaknuo trenutak nakon pogreške pri poštaru... energija nakon stanke potpuno me je rasturila... kada je u ponovljenoj verziji uhvaćen refren kako treba, oduševila me eksplozija zadovoljstva i podrške pa mi je taj događaj prošao kao očekivan.
zaista,zaista, što reći nego, ajmo u osijek, 18.2.
ako bude ovakav zvuk i atmosfera, koncert iz turneje fenomenalan dan će ponovo zaživiti u malom kazalištu za djecu.
nije nevažno za spomenuti da osijek voli pipse.
zumbula 04.02.2004 u 10:29:33 profil autora
..kaj mogu, kad tak volim 'rositu' i uvijek mi je odlična, ali eto takva mi je i 'gume na kotačima',pa ju nemrem čuti..nova pjesma mi se stvarno sviđa... frendica je rekla 'isuse, nemrem vjerovat da tak dobro zvuče?' i stvarno
došla sam doma....imala sam monolog do 3 ujutro a onda je moja sestrična rekla 'laku noć'..e, pa doviđenja..bio je to stvarno fenomenalan dan..

kaj se tiče sjedenja..došlo i meni da se dignem par puta, ali ne bi prva...ali, ipak krajičkom oka snimila sam darkeca kako je na mrguda skočio..sigurno metar i dvajst

Hadžo, nadam se da si ipak negdje sjedio..
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 04.02.2004 u 10:39:05
svinjče 04.02.2004 u 10:46:38 profil autora
sinoćnji je koncert bio sto put bolji od akvarijusa.
zvuk -savršen,neusporediv.
bend-fenomenalan, pjevač-odličan, sjajan, al nažalost previše zakopčan u smjeru publike.
mislim da se zato ista nije podizala.trebalo nas je ipak malo potaknut sa scene. al nema veze.
pjesme s novim aranžmanima daju sasvim drugu sliku od studijske snimke. kad bi barem snimili 2-3 stvari bar za radio stanice. pjevač b&s..ostala sam bez riječi, predobro,svjetski,svjetski.
a englez je, moram nadopunit gospodnetića (),još rekao da je dudo sjajan pjevač, specifičnog i fenomenalnog glasa, koji se savršeno uklapa u bend. ono..wow.
i naravno, mora jedna-dvije primjedbe.
srećom pa sam osim akreditacije imala i 2 karte viška.jerbo se novinare usmjerilo na stajanje. mislim, okej,prednost publici i fanovima, al reakcije kolega bolje da vam ne prepričavam.
drugo, sjedači u zadnjem i predzadnjem redu bili su podvrgnuti svjetlosnom mučenju!
vjerujte mi, to kaj je netko (poručite mu da je kreten) zamislio radit light-show sa kazališnim svjetlom u publici nije normalan! znam da vi u prvim redovima niste to ziher ni skužili,al nama je svjetlo pucalo ko stroboskop u glavu, bez ikakvog smisla, ritma,potrebe.
zahvaljujući tome frendicu s kojom sam išla tolko je boljela glava, a bilo joj je i muka (!) da nije bilo šanse dovući ju na druženje, a ja vozila, tak da ju fakat nisam mogla ostavit na cesti...
zato sam bila ljuta i malo tužna, jer vas opet nisam upoznala. gospodnetić mi je dok smo malo sjedili u gavelinom bircu nakon giga pokazal electro cute-a i darka, a mislim da sam preporznala i dju. al odjurila je, pa se nisam stigla javit'.niš', bum se došetala do krovova, nema druge!
sve u svemu -sjajan koncert,sjajan bend, sjajan pjevač.hvala
Hadzo 04.02.2004 u 10:57:22 profil autora
Na kraju smo nas troje dobili mjesta u 10. redu, što se pokazalo dobrim jer smo se mogli malo raširiti. Prethodno sam pošteno izvrijeđao djelatnice kazališta (dobro, nije njihova greška, već zajeb na blagajni ali mene kao korisnika to ne zanima), međutim to me nije spriječilo da guštam u koncertu.
lollipop 04.02.2004 u 11:26:29 profil autora
Kao vec iskusni pohoditelj pipsovih koncerata.... :)
Ali ne, fakat, iako je koncerat bio vrlo dobar, meni su oni iz ljubljane i koprivnice bili bolji. Prvih sat vremena sve mi je bilo jako cudno, da li zato sto sam bila drito ispred ljevog zvucnika, ali sve mi je bilo.... cinilo mi se kao da je svako ponaosob preglasan (sto je nemoguce, il ti je jedan preglasan, a ne svi), cini mi se da se daddy mucio s pjevanjem (kao da se nije cuo ili štoli?), vise je pricao nego pjevao. Tako da sam malo iznenadena reakcijom tog engleza, ali ajde, bas super. Trenutak s postarom je napokon svu tu cudnost izbrisao, bio je to nadasve simpatican trenutak u kojem se napokon obratio i nama publici i od tog trenutka koncert mi je poprimio sasvim jedan drugi ton. Bolji, sigurniji, opusteniji, barem u meni. Mozda se varam, ali imam dojam da se bilo kakve pogreske ne toleriraju sviracima i ukoliko s nekome nesto omakne da se tog na mjestu mora spalit munjama....a ono, to se ionako ne kuzi, kuzi se tek kad oni na stejdu obrate paznju.
Pjevac beatlesa i stonesa......me je ushitio kao malo koja pjesma. Opet jedna od onih koju moram imati ODMAH. You don't get it....kad meni nesto onako ispretumba unutrasnjost, ja to moram slusat non stop, inace umrem. Evo, sad umirem. Enivej, pregenijalno, totalna ludnica, tocno ono sto ja hocu, bubanj o kakvom sanjam. Jedino, ja bi to bila iskoristila za sasvim novu pjesmu, jer to i je nova pjesma. A steta pjevaca jer je ona sama po sebi odlicna dirljiva i njezna pjesma koja funkcionira i samo uz klavir i kao takva treba i postojati. Ona je sama po sebi dovoljno dobra da joj ne treba novo ruho. Novo ruho za neku sasvim novu pjesmu. U ovoj verziji mi se nije svidio jedino jazzy style klavir, zvuk mi uopce nije pasao, ja bi to izbacila, ali npr. dip je reko da je to njemu bas bilo super i totalno ga razvalilo. A kad smo vec kod ukusa – isus bolji, bolje on nego discofrend. I dalje ne podrzavam na putu prema dolje. Podsjetila se/skuzila sam kako je placi odlicna pjesma. Razmisljam da mi je u njoj mozda do sada jedino rundek smetao. Sada je zakon. Napokon vjetar. I just love it. Ostatak set liste odlican, ako je do sada i bilo promjena ko sto je daddy govorio, tek sam sada zastvarno skuzila. Magican trio (dan mrak, narko, 2x2) je razbijen i to uopce nije bilo strasno. Eto, to je ovako na brzinu. I da. Opet se niko novi nije pokazao. Sve nas kao ima, a uvijek nas istih 10.
ono 04.02.2004 u 11:29:17 profil autora
fenomenalan koncert, slobodno mogu reći da mi je jedan od najboljih pošto sam prisustvovao na puno koncerata naših the best pipsa. Potegao sam iz Čakovca i vozio ko lud, ali nema veze stavio ssam glavu na kocku za njih,i isplatilo se.
Garant idem u Osijek pa makar morao uzeti tjedan dana dopusta.Pohvala izvrsno uvježbanom bandu. Onih nekoliko gafova nije niti za spomen, naprotiv baš je bilo simpa.Pošto sam fan od samog početka pipsa,a potpuno nov na forumu nisam niti očekivao da ću nekog prepoznati,ali bit će vremena i za to.Pozdrav.

Dudo bilježi rezultat: mrgud,gorostas i tat.
markos 04.02.2004 u 12:01:14 profil autora
Wow....jos uvijek sam pomalo opcinjen. Koncert me totalno razvalio, toliko je bio dobar. Konacno sam cuo novu stvar i zaista mi se svidila. Zanimljivo je kako je ekipa dobro reagirala na nju (dobro, neki je vec znaju, ali ipak...) opcenito te nove stvari nekako mlako "sjednu" publici. Odusevili su me novi aranzmani, Isus sa bozanicevim slajdovima i 'harmonicima' je luuuuuud, "pjevac bitlsa i stonesa" također, vidi se da amnezijak jak djeluje. I to je dobro, rekao bi oak. Setlista je odlicna, jedino mi bilo jako zao sto nije bio Porculan, ta pjesma mi je emotivni vrhunac D&R, a pogotovo koncerata, onako ogoljela i iskrena do srzi. Steta sto nije bila ni "glavom pod vodom" te "Sebastian". Bend me je odusevio. Tehnicki gotovo savrseni, zvucna slika odlicna, nema mikrofonije (jedan jedini put), gotovo da nije bilo gresaka (netko je vec spomenuo prejak bas na 'luciji', a mislim da bi bolje zvucala na Yamahi a ne na telecasteru, sudeci prema onome sto sam cuo na gigu u rupi), cini mi se da jedino da je na kraju koncerta ekipi koncentracija malo popustila pa mi se ucinilo da sam cuo par gresaka (2x2 i pogotovo Na putu prema dole koja mi se doimala pomalo nesigurnom) ali to je doista zanemarivo u odnosu na savrsenost ostalog setlista. Ovo definitivno mora biti ozbiljan kandidat za live album. Posebno su me odusevili preciznoscu, nekoliko puta su savrseno izvukli neke zajebane prijelaze, bas se vidilo da su im pjesme sjele. Daddy pomalo zakopcan na pocetku, simpaticno se izvukao iz greske na Postaru (ipak bend NE BI TREBAO stati svirati, mada je to prilicno tesko:-) ), ali poslije je bio ok, pogotovo sviranje harmonike sa sinecom...
Publika je bila OK, mada je i meni bilo pomalo zao sto se nisu ustali (naravno, nitko nece prvi, pa tako ni ja:-) ). Gospodin koji je sjedio do mene me na prvoj pjesmi (!) upozorio da se od mog cupkanja i skakutanja u stolici trese cijeli red pa sam ostatak koncerta proveo relativno ukocen, gledajuci sjetno electrocutea ispred sebe kako razvaljuje jadnu sjedalicu.
Inace, ja sam stvarno htio doci poslije na 'domjenak' ali moja ljepsa polovica se ustaje u 7 (za razliku od nas programera, profesorice nemaju klizno radno vrijeme i posao im ne pocinje 'kad dodju':-( ) tako da sam morao otici. Bilo mi je stvarno zao, ali dobro. Bit ce jos prilike.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
krampus 04.02.2004 u 12:38:22 profil autora
E super je to koncert bio. "Jedan od ako ne i" njihov koji sam vidio. Ukljucujuci i ovu novu Partibrejkers pjesmu.
Sad, uplasio sam se u jednom trenutku da pretjerujem, ali poslije su mi to potvrdili i neki nenapuseni ljudi.
(However, "Pjevač Bitlsa i Stounsa", mind you, was rather embarrassing.)
dju 04.02.2004 u 14:23:20 profil autora
e, ljudi, čitam ove komentare, i sve mi je to tako super, kao da pišete o meni!
ja sam se jako veselila koncertu, a bila sam i malo nervozna jer su sa mnom došli
jelena, koja je dosad čula pipse samo u rupi
ivan, koji ih nije čuo nikad
moja sestra lidija, koja ih je zadnji put slušala prije 4 godine u kerempuhu (a trudna je već 7 mjeseci i prošli tjedan se 2 puta onesvijestila u istom danu)
i nekako mi je zbog njih bilo posebno stalo da koncert uspije
i svi su bili zadovoljni.
to je tako lijepo.
i uopće, super je kad vidiš da je to stvarno, stvarno dobar bend, da nismo mi to umislili, izmislili, zabrijali.
to je moj bend.
sadrzaj je izmijenio/la - dju u 04.02.2004 u 14:24:41
zumbula 04.02.2004 u 14:49:00 profil autora
na zbrdazdola je kratki komentar koncerta i dvije fotke pjevača, dečki su brzi,jer to je jebi ga,ljubav...
vlado 04.02.2004 u 15:42:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bilo je odlicno, al sam zakasnio. Electrocute se treso cijeli koncert, a posto su stolice spojene svi smo se tresli, a najgore je to sto se Cute ne trese u ritmu, pa sam imo osjecaj da smo u luna-parku, sto je bilo odlicno na nekim stvarima, kao npr. kad se 'spustamo niz tobogan', a mi se u 6. redu desno ZAISTA spustamo niz tobogan. U nekim stvarima bas i nije. Kad mi je poceo skakutat na 2x2, mislio sam ga smozdit, al reko nema smisla...
Zvone mi se zalio na glavobolju i pad tlaka jer je previse zvizdo. Zvao sam Filipa na mobitel na 'Postara', al mu je bilo zauzeto. Okrenem se i vidim da Darku isto javlja da je zauzeto. Nadam se da ga je neko ipak zvao.
Apsolutno podrzavam Zv-a sto se tice 'forumaskih' redova. Karte da, al - forumashima. Eventualno, plus jedan. Cijene nek ostanu iste. Ko si hoce rezervirat kartu nek salje mejl Sanjinu. Privilegija sigurnog dobijanja karte je sasvim dovoljna.

Bend je bio odlican, opusten i vidljivo se dobro osjeca u vlastitoj kozi. O dijelovima sounda se da razgovarati (bas u Narku?), a pitanje je koliko je Kerempuh doista akustican.

Takodjer, kod ove nove stvari vidljivo je koliko su Pipsi - novi bend. Tek sad polako kuzim sve resurse koje bend ima i misljenja sam da bendu trebaju nove stvari da te resurse - istrazi. Novi aranzmani starih pjesama ipak ne mogu dostici stopostotnost novog izrazaja. Ali zato mogu nove pjesme. I bas zato su Pipsi rijedak, uzbudljiv, moderan i kvalitetan band.

Jos jedna stvar: u odredjenim trenucima koncerta bila je primjetna - igra. Cestitam.

I, pobogu, Krampuse - PARTIBREJKERSI?!?
Iskreno, neko ih od nas dvojice nije slusao. Mislim, Partibrejkerse. Rekao si mi to sinoc, malo sam ostao zatecen, pa reko da ti sad velim...
Hadzo 04.02.2004 u 15:50:53 profil autora
Sole je izjavila nakon koncerta da joj je nova stvar ličila na Pepperse. Mene je vizualno i auditivno podsjetila na Henry Rollinsa u blažem izdanju. Teško mi ju je smjestiti jer predstavlja odmak od onoga što bend radi na posljednjim albumima, ali bit će stvarno zanimljivo vidjeti u kom pravcu će nove pjesme ići. U svakom slučaju, dobro se uklopila u koncert.
electro cute 04.02.2004 u 20:10:31 profil autora
sori vlado.
al očekuj to i ubuduće.
DanMrak 04.02.2004 u 23:15:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja sam skroz pod dojmom ove nove stvari....pa me zanima....postoji li mogućnost da se stavi na net?
matea 04.02.2004 u 23:19:28 profil autora
i ne samo to, nego i 2X2, isus, vjetar



i don`t think & when i do: i forget.
linda 04.02.2004 u 23:22:05 profil autora
koncert je bio strasno kvalitetan ali priznajem da mi je bilo jako cudno sjediti na rositu, placi, mrguda, kfs i sve te divne stvari.
kao i ostali cekala sam i nadala se da ce se netko dignuti i pokrenuti ekipu, ali nista:)
no nema veze bilo je to novo isustvo za mene.
ja sam onaj kojeg nema zvucalo je naprosto FANTASTICNO. jako mi se svidja ta stvar.
novi aranzman pjevaca b&s - jednostavno sam zamijenila. MRAK!
zao mi je sto nisu svirali sebastiana, ali zato veliko hvala za "SPAVA". bas je strasno draga stvar.
i naravno ono na "postaru" bilo je jako jako simpaticno.
osim d_m girl s kojom sam dosla vidjeh trixya, loli i deepa, i brijem iz daleka gospodnetica. kasnije smo navratile na domjenak da vas vidimo i pozdravimo ali niko ne vidjesmo pa smo se brzo pokupile doma (vozac nam je bio umoran a i trebalo je razvest ekipu po razlicitim krajevima grada)
pozdrav svima vidjenima i ne vidjenima. vidimo se
DanMrak 04.02.2004 u 23:28:49 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Linda....veliš grada? Pa brijem da ste potegnuli čak i do sela!!! c u