Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 28.01.2004 u 10:50:40 profil autora
jelte evo ne pratim sport već godinu dana, ono, pratim ga jaako jaaako površno...
i tak sad vidim ivica se polomio.
meni je savršeno jasno da se za vrhunske rezultate (jebote, janica je najbolja skijašica svih vremena!!!) treba ono,rad, žrtva, odricanje, i sve te stvari znoj krv suze...
međutim
jel se vama čini da stari malo forca tu djecu...odnosno da im je usadio taj nekakav osjećaj da moraju bit na stazi čak i kad je to opasno za zdravlje i da taj osjećaj nemre više kontrolirat...
naravno da ne tražim da mi otkrijete istinu, jer je ne možemo znat, možda je ni oni sami ne znaju, već samo vaše pretpostavke i nagađanja...
zumbula 28.01.2004 u 12:03:36 profil autora
jel se vama čini da stari malo forca tu djecu...


Da, čini mi se da je malo predaleko otišao gips u gipsu...
dju 28.01.2004 u 14:39:23 profil autora
je l se vama čini da daddy malo forca te svoje pipse? ono, mislim sviraju svaki dan, znoje se u onoj rupčagi od rupe, uvježbavaju do detalja i nijanse, pripremaju se za svaki koncert ko da im je i prvi i zadnji?
zašto? samo zato da bi bili među najboljima?
pih...
electro cute 28.01.2004 u 15:05:25 profil autora
hm...al je li boravak u rupi opasan za ligamente koljena? i jesu li borščak, zde i deni daddyeva djeca...
i mogu li se oni pokupit i reć neću više svirat a da im daddy ne smije ništa zamjerit...
dju, ak vučeš paralele pazi da budu paralelne
Depressed 28.01.2004 u 15:35:47 profil autora
Boravak u rupi nije opasan za ligamente koljena, ali škodi na druge načine (zato što sviraju u rupi, ne mogu se posvetiti svojim karijerama koje bi donijele brda para, a svi možemo vidjeti da nema debelih pipsa :), višesatni boravak u mračnoj prostoriji je loš za psihu, itd. itd.),
Janica i Ivica se mogu dići i reći - "mi više nećemo skijati". Neće ih stari gips zbog toga zatuć sjekirom. Situacija je ista. Paralele su tu. Možemo se postaviti u jedno stajalište iz kojeg su te paralele vidljive, i dolazimo do dva ista zaključka: "tim se ljudima treba diviti bez zadrške" i "ti ljudi su malo ludi". Naravno, bez takvog pristupa, niti bi I i J bili prvaci, niti bi Pipsi bili tako luđački kvalitetan bend. Tako da zaključak o ludosti i nije baš skroz na mjestu.
Depressed 28.01.2004 u 15:39:07 profil autora
I da, Ivica i Janica se previše forcaju. Zato se uvijek ponovno strgaju. Mislim da bi trebali malo stati i razmisliti na dugi rok. Jer ovako oni nisu održiva pojava u skijanju. Možda ih forca tata, a možda su i sami takvi.
zv 28.01.2004 u 16:37:48 profil autora
to do: svaš
ja sam čul da gips oduvek ima problema s dokazivanjem. da je na jednoj uzvratnoj rukometnoj utakmici (a prvu su izgubili) zabil 30 golova od 31 koliko je imala njegova ekipa ukupno. i da su pobijedili 31:29. i da nikom nije dal loptu nego je isel "resiti" sam.

pipsi?!? pa jebiga mislim to je istina. i to je dobro sto bi reko oak.
svinjče 28.01.2004 u 20:26:09 profil autora
uspoređivat vrhunske skijaše sa glazbenicima, pa bili oni i vrhunski nema veze ni sa čim.

naravno da ih gips forsa, al forsa ih od kad su stali na skije, tak da im je to forsanje već u podsvjesti i ne doživljavaju to ko neku prisilu. obožavaju skijanje, vole biti najbolji.
ali ako ti mjesecima šutiš o tome da ti kćerka ima problema sa štitnjačom, pa onda njen doktor pukne, jer ne mre više šutit, pa se onda konačno prihvati realnost, pa mala ode na operaciju..nije to baš normalno.
i znam da će sad neki odma' skočit kak su novinari žgadija, al dragi moji, za janičine probleme sa štitnjačom zna se jako, jako dugo. a nije se o tome smjelo javno govorit, jer bi sponzori (đubrad kakva jesu) podvili rep. što su na koncu i napravili.
vjerujem da gips misli kak' je janica sposobna tri put, ma deset puta brže se oporavit od bilo kakve operacije, al ko normalan može u par mjeseci bit pod totalno narkozom 4 puta, pa da mu ne bu niš'? janica je turbo žena, al nije wonderwomen.
naravno da su sforsani,al ni ivica ni janica ni tatica na to ne gledaju ko ostatak svijeta. oni su već odavno svijet za sebe.
želim im sve najbolje u svakom slučaju i pogledu