Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 24.01.2004 u 00:02:23 profil autora
daklem, što mislite o ovom osebujnom kantautoru, izvođaču, likovnjaku, otcu i suprugu-jednom riječju umetniku?
baš me zanima.i jel ko čuo novi album?
@ 24.01.2004 u 00:05:18 profil autora
Nisam se dokopao posljednjeg mancetovog albuma ali visnja mi je odlicna to sam cuo sa novog.
zomri 24.01.2004 u 01:52:52 profil autora
o njemu mislim da mora vec jednom doc u sarajevo svirat da mu mi ne bi tamo dolazili. i da mi ga moraš spržit. samo ovog novog naravno hehe
arhimed 24.01.2004 u 15:09:17 profil autora
nisam imao prilike slušati manceove albume, čuo sam samo nekoliko pjesama. super je mance.
Hadzo 26.01.2004 u 09:05:09 profil autora
Čuo sam tri-četiri pjesme s novog albuma na stojedinici i to je stari dobri Mance. Višnja je genijalna stvar! Ovih dana kupit ću njegov posljednji album pa će vam biti na raspolaganju za pržibdbu i slične poduhvate, a toplo preporučujem i prethodna dva koja s ponosom imam u svojoj kolekciji. Mada, Mancea treba gledati uživo. Dva puta sam ga gledao u Močvari i to je bilo sjajno iskustvo. Zomri, mislim da nije neki bed da ga pozovete u Sarajevo, siguran sam da bi došao i oduševio ekipu. Plus, nije niti skup. Čovjek i gitara. Možda mu se prikrpi Rundek, da mu pridržava bocu vina ili tako nešto.
electro cute 26.01.2004 u 12:10:30 profil autora
i pavlica je s njim.ol d tajm. na trumpeti!!!!
electro cute 26.01.2004 u 14:35:51 profil autora
ak ćeš kupovat zaleti se do čvare.tamo ti je cede 70 a u gradu 110 kuna.jebiga...a mance će dobit isto para kupijo ti cd u gradu il u močvari.
Filip 26.01.2004 u 14:55:17 profil autora
imam onaj dupli. čovjek iz katange/plavi bar, ne? meni je to totalno otkačeno, pozitivno otkačeno. a kad je izašao novi?
kjut, jesi kušao soulseek?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 26.01.2004 u 17:04:54 profil autora
Novi CD zove se "Melodije sobe i predsoblja" i pojavio se koncem prosinca prošle godine, ali jača medijska promidžba počinje sad u četvrtak zajedničkim koncertom u Močvari Mancea i Šumskog, koji također promoviraju svoj novi, četvrti album "Ronioci" (drugi na CD-u). Meni je žao što neću biti u Zagrebu ali evo javni apel Daddyu ili Sanjinu da koji put razmisle o Manceu kao mogućem predizvođaču na svojim koncertima. Mislim da većina fanova Pipsa voli i njega, plus to bi bila odlična prigoda za predstaviti ga široj publici.
cruzer 26.01.2004 u 20:47:48 profil autora
meni je on jako humorističan. al ne više od toga, al nakon ovih vaših pohvala mogla bi ga malo pobliže ispitat.
electro cute 27.01.2004 u 16:06:25 profil autora
filip-nisam
cruzer-on uopće nije humorističan
hadžo-kak koncem prosinca?!? kad sam ja skoro svaki dan išo pitat u densing bera (jerbo oni dobijaju direkt iz čvare) i nije bilo do nedavno. a novi mance je super.ne bum išel na koncert jer bijah nedavno, al preporučam jer su i šumski odlični!!!a dj je mario kovač šta garantira jebeno dobru zajebanciju.
arhimed 27.01.2004 u 18:15:38 profil autora
kjut, veliš da se novi manceov album može kupiti u močvari i da je onda jeftiniji. vrijedi li to i za sva ostala izdanja zvuka močvare?
electro cute 27.01.2004 u 19:23:50 profil autora
e, kad ne znam jel prodaju još šta.al bilo bi ti najbolje otić na stranice kluba, tam nać mejl od kornela (il ko je već zadužen za te stvari) i njih pitat.jer kad kupuješ u cedešopu plaćaš njihovu maržu i još neka sranja.tak da je njima isto.
vlado 27.01.2004 u 20:19:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kojeg kluba?
;)
electro cute 27.01.2004 u 23:23:40 profil autora
pazi ti narcisoidnog bosanca :)
od močvare...
kad naš još nema mesta na netu
Hadzo 27.01.2004 u 23:40:32 profil autora
Album je bio gotov još davno i promo primjerci su otišli do nekih radio postaja i novinara za recenzije, ali znaš kako je oko nove godine, sve zamre, tako da su i novinski natpisi i radio vrtnja i ovaj koncert prikladno tempirani za siječanj. Sad, jesu li božić i nova razlog što cede nije ranije stigao do cd shopova i kupaca, ne mogu ti reći. A moguće je to sve dio pomno razrađene marketing strategije ekipe iz močvare. Bilo kako bilo, ja sutra prekosutra kupujem cede pa ću vam prenijeti utiske i otiske.
vlado 27.01.2004 u 23:46:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Narcisoidni bosanac?
DA, SA ZLATOUSTIM KURCEM.
electro cute 28.01.2004 u 00:06:35 profil autora
hm?pomno razrađena marketinška strategija iz močvare.miriše mi tu nešto na osimoron.
vladimire, zajebancija...
pa ne kurči se odma.
zadnjijeprvi 28.01.2004 u 16:43:48 profil autora
Ja se bojim da bi nam Mance ukrao show.
Mi bi morali njemu biti predgrupa.

Inace, ja ga stvarno volim.