Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 13.01.2004 u 17:53:13 profil autora
Htjedoh reć da mi je to jedan od dražih glumaca. Neki dan sam pogledala film Sweet and Lowdown u kojem on izvrsno glumi jazz gitarsista Emmeta Raya. Preporučujem.
vlado 13.01.2004 u 18:19:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobar je Sean. Dobar.
zumbula 13.01.2004 u 19:00:54 profil autora
...ne da mi je drag nego najdraži..sve je jačči.. u mističnoj rijeci je izvrstan..ma gdje god...
trixy 14.01.2004 u 09:11:43 profil autora
izvrstan je, u sweet and lowdown mu je možda jedna od slabijih uloga.
a i žena mu je sve bolja (a počela je u santa barbari)
ha 14.01.2004 u 15:30:14 profil autora
vrijedi dodat za one koji vec nisu, da pogledaju 'i am sam' sa seanom i michelle pfeiffer. a i soundtrack mnogo dobar; stvari beatlesa u izvedbi cavea, eddie veddera, amie mann, stereophonicsa....

biraj!
zumbula 14.01.2004 u 16:25:46 profil autora
aha i tu je briljirao (mislim na i am sam da me @ skuži)

sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 14.01.2004 u 19:52:59
dju 14.01.2004 u 18:13:25 profil autora
I am Sam je jedan od rijetkih filmova na kojem je moj muž zaspao, a ja odgledala do kraja (inače je obrnuto), i još sam malo plakala (tako ja uvijek)...
nego, tko mu je uopće žena?
zumbula 14.01.2004 u 19:52:25 profil autora
robin wright- forrest gump, poruka u boci moll flanders, hurlyburly, santa barbara
Filip 14.01.2004 u 19:52:56 profil autora
žena mu je robin wright.
i da.. odlično glumi u "i am sam".

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 15.01.2004 u 09:15:00 profil autora
robin je glumila i u:
the crossing guard
she's so lovely
unbreakable
the pledge
white oleander
dulce 15.01.2004 u 16:54:22 profil autora
ja obozavam seana u "she's so lovely". meni njegova najdraza uloga i opcenito najdrazi od 'ljubavnih' filmova.
arhimed 16.01.2004 u 00:30:30 profil autora
prije nekih desetak godina gledao sam jedan film u kojem glumi junak ovog topica. više se ne sjećam ni fabule, ni naslova, ali mislim da je bio akcić. sean glumi policajca i, ako me memorija ne vara, film se završava tako što mu njegov šef priča vic o dva bika koji sa strane promatraju krave i pričaju o tome koju bi maznuli.
zna li neko kako se zove taj film?
dju 16.01.2004 u 07:11:44 profil autora
arhi, ja se sjećam samo vica, čak nemam pojma tko je glumio u tom filmu.
znam da stariji policajac priča mlađemu, nadobudnom i nepromišljenom: stoje dva bika na brdu i promatraju krave u dolini. mlađi kaže: "ajmo se sjurit među one krave i svaki od nas pojebat po jednu!"
a stariji bik veli: "ajmo se spustit polako i pojebat ih sve!"
arhimed 16.01.2004 u 17:12:33 profil autora
da, to je taj vic. to je taj film.
zumbula 20.01.2004 u 15:25:32 profil autora
Sweet and Lowdown..stvarno je izvrstan...
krampus 18.02.2004 u 23:57:00 profil autora
Evo, u idućem broju Klika će izaći moj tekst o dotičnom gospodinu. Pa ga ovdje predlažem čisto da vam, ako vas već zanima, prištedim kopanje po sajtovima i tako to, budući da je njihov najamnik to već odradio.

Klik... znam, znam, sve znam. Hvala na razumijevanju.
dulce 10.03.2004 u 10:12:15 profil autora
ah Sean, gledala sam sinoc izvanredan film "21 grams", rezija Alejandro González Inárritu, tip koji je rezirao i Amores Perros. Sean ima pored Benicia Del Tora i Naomi Watts jednu od glavnih uloga. Inárritu, kao i ranije, ne postuje kronoloski red pricanja price, nego vas drzi u naptosti od pocetka do kraja upravo zato sto se grcevito trudite skontati o cemu se radi. sve se ipak uklopi u savrseni mozaik. 21 gram je tezina koju navdono svaki covjek izgubi u trenutku smrti. tacno 21 gram. Inárritu se pita sta sve stane u 21 gram... obavezno pogledati.
sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 10.03.2004 u 10:12:33
arhimed 10.03.2004 u 15:43:25 profil autora
zvuči vrlo zanimjivo.
je li objašnjeno uslijed kakvih procesa dođe do gubitka točno dvadeset i jednog grama?
dulce 11.03.2004 u 10:01:11 profil autora
na, zapravo ne. ne radi se o pokusaju davanja znanstvenog objasnjenja za taj fenomen (ne znam uopce ni je li to zajebancija ili je stvarno cinjenica), nego o jednom prostom svodjenju racuna - na sta se zivot svede, na jebenih 21 gram. mislim da je ideja genijalna, vrlo inspirativna. inarritu se u filmu trudio pokazati sta sve moze stati u 21 gram. ne bukvalno, nego manje-vise koliko vrijedi ljudski zivot i koliko ljudi znaju cijeniti taj dar ili ga bespovratno traciti. isto tako, kako zivot nekad kroz lucidne spletove okolnosti pise neke sasvim cudne price... ma super je film. tjera te na razmisljanje. a to nikad nije lose.
dju 11.03.2004 u 11:49:57 profil autora
a što se tiče te priče da svaki čovjek u trenutku smrti izgubi 21 gram, moram reć da sam se s kjutom oko toga raspravljala. kjut je pjesnik i njemu dobro zvuči ta bedastoća da čovjekova duša teži 21 gram. duša.
meni to zvuči izuzetno glupo. iz najmanje dva razloga. prvo, ko je to vagao ljude uoči smrti i netom nakon? drugo, na kojoj vagi? imam doma super preciznu vagicu za bebe, ali čak i u njezinu uputstvu piše da može bit neprecizna do plus minus 20 grama.
okej, ima onih mali apotekarskih vrlo preciznih vaga, ali na njih nestane ni kilo jabuka, a kamoli čovjek.
i treće (bonus): moj sin ne teži isto kad je budan i kad spava. kakve veze ima opuštenost organizma s težinom i gravitacijom znat će netko od vas tko je od mene bolji u fizici.
al, da ne budem totalno off t, dulce, hvala na preporuci, pogledat ću film.
Hadzo 11.03.2004 u 12:39:53 profil autora
Tako je Dju, s obje noge čvrsto na zemlji! Razbijmo predrasudu kako su na ovom forumu sve neki umjetnici, pjesnici i srodne duše! He he, "duše"! Nisam dugo čitao Fausta ali nešto se ne sjećam da je on vagao dušu kad ju je prodavao devilu. Ili možda jeste? Ono ko na pijaci, "Pošto kila duše?" "Pola marke". "Jebote, zašto tako malo?" "Pa kad je mozak dvije marke kila". (Autor Ivan Milas, bivši čuvar državnog pečata).
electro cute 11.03.2004 u 13:41:58 profil autora
kjut je pjesnik

uopće mi se ne da komentirat ovu debilnu izjavu.
i da, postoje super precizne vage koje mogu vagat u miligram, a na njih stane tenk. pa jebote, ipak smo mi navodno, otišli u jebeni svemir, ne? zakaj onda ne bi imali i dobru vagu.
zašto ekipa važe ljude prije smrti i poslje smrti? nean pojam. zašto je onaj kreten ostavija pljesan u petrijev posudi? vrag bi ga znao. pa pljesan je odvratna i smrdi. blah.

sad. zanemarimo ovo što sam ja rekao. sve. da, ni ja ne vjerujem baš da se nakon smrti izgubi 21 gram. al mi ko ideja zvuči super. osim toga moje riječi su bile nešto: e, ko, imaju ti ovi neki znanstvenici koji su, kao, vagali ljude nakon smrti i izračunali da je ekipa, ono, gubila 21 gram per capita!!! zakon!!!

to ne znači da vjerujem u to, neg da mi je mogućnost da je to istina zakon. blah.

jesam li ja u životu napisa konfuzniji post? teško. al usta sam se pred 10 minuta, još ni zube nisan opra.