Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 3 12.01.2004 u 09:33:47 profil autora
obzirom na dinamiku, sadržaj i važnost Kluba, smatram da bi trebalo mu dati poseban dio Foruma. na taj način bi se omogućilo otvaranje posebnih topica, nešto kao što otvaramo za gigove.
trixy 12.01.2004 u 11:33:17 profil autora
to sam već predložio, ali je nadležni kategorično odbio.
podržavam prijedlog!
dju 12.01.2004 u 12:54:29 profil autora
moram priznat da nemam stav.
predlažem da zv da konačnu riječ
morsky 12.01.2004 u 14:16:29 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
slažem se.
vlado 12.01.2004 u 19:18:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Klub bi mogao biti dio sajta, a ne foruma.
Slike, najave, arhivica, info o gostima...
Ne znam, mozda bi KLUB trebao biti poseban sajtic sa snaznim linkom na PCVC.com...

Samo razmisljam...
kardinal 13.01.2004 u 09:48:00 profil autora
Vlado, dobro razmišljaš. Treba to u glavu. Pritisni.
kardinal 13.01.2004 u 09:52:55 profil autora
Na prvoj stranici sadašnjeg sajta, trebale bi biti barem dvije dominante fotke vezane uz tekuće zbivanje u Klubu. Tako da se prva stranica mijenja iz tjedna u tjedan, da je živa, vizualno te mora to zaintrigirati na prvu. Danas Edo Popović, sutra Vuco...
arhimed 14.01.2004 u 21:03:22 profil autora
sviđaju mi se vladine ideje.
vlado 15.01.2004 u 16:35:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Samo, postoji problem. Imamo neinteraktivnog dizajnera.
sally 15.01.2004 u 18:41:35 profil autora
a imamo bogami i interaktivnog
lollipop 16.01.2004 u 23:33:06 profil autora
i ja sam htjela tako nesto reci vec prije par dana :)
nego, je je, trebalo bi, stvarno da imamo di napisat najave i komentirat sta je bilo. iako je poseban site fora, mozda ne bi isla tako daleko, barem dok se publika ne prosiri, jer bi onda morali ici na dva mjesta, a to bi rijetko ko isao. i sta sam jos htjela...ne znam, bila sam sad na predavanjima pa sam malo pijana, ne funkcioniram....
zv 13.02.2004 u 00:21:25 profil autora
to do: svaš
nisam znao di da stresem svoje odusevljenje vecerasnjim klubom. to je bilo to. supci svi koji mogli a nisu dosli.

upozno sam se napokon s markosom face2face a bogme sam vidio i pedicha. iako je ostao prekratko da bi se upoznali.

stripasi su bili odlicni, vlado jako dobar, ekipa izvrsna. jedini bad mi je sto sam se malo precjenio pa ostao duzan konobaru 10 cuna al cu mu to sutra popodne odnijet.

eh, kad bi barem svaki treci cetvrtak bio ovako dobar/zanimljiv/duhovit/nenapadan/novoznanjestecajuc.

ps. sori na jos jednoj novoj rijeci, ali...
Hadzo 13.02.2004 u 09:00:38 profil autora
Nisam ostao prekratko već sam tek na kraju balade upoznao Vladu (konačno!), kad sam već bio na odlasku. Ali bit će još prilika. I meni je jučerašnja večer bila jako draga iako nisam veliki ljubitelj stripova (nekoć bio, ali to su priče iz davnine) te bih se zahvalio Marku & Marku (jedan je Marcos a drugi moj frend koji me je pozvao jer ja, lijen kakav već jesam, uopće nisam pogledao što se sinoć događa). Ali evo, časna pijonirska, od sada ću češće dolaziti do krovova, bio u pitanju četvrtak ili neki drugi dan. Cross my heart and hope 2 die or something like that...
Hadzo 13.02.2004 u 09:04:19 profil autora
I da, još jednom čestitke Vladi na umješnosti moderatorstva. Pokrene raspravu i onda ju pusti neka se sama dalje kotrlja. A gosti dobri, raspoloženi, vidim nekoliko se boca žestice bilo ispilo, taman očekuješ sad će se popičkat oko nečega, a Vlado to onda sve vrati u kolotečinu. I bolje je tako, postoji jedan Jerry Springer a i on je previše ako se mene pita...
zv 13.02.2004 u 09:49:17 profil autora
to do: svaš
aaaa, cek jesi ti sjedio do kamina?!? pa se vlado dero na tebe da sta se smijes ako ih on pita "dakle - vi se jos uvijek igrate?!?"
aha, pa tak mi reci...

ajde, valjda cemo se upoznat konacno,
sretno s klincima!
Hadzo 13.02.2004 u 12:52:17 profil autora
Taj sam. I baš mi je bila smiješna ta fora oko igranja. A ti si onda onaj krakati koji je sjedio za stolom s Vladom, ne?
zv 13.02.2004 u 15:04:50 profil autora
to do: svaš
ma tata ti je krakat... :))
da. bas taj. :)
vlado 13.02.2004 u 15:33:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sinoc je bilo vrlo dobro.
Mislim, to bi trebao biti Klub.
Hadzo 15.02.2004 u 12:08:28 profil autora
"Ma tata ti je krakat"...

Fora iz osnovne škole. Siguran sam da možeš i bolje od toga, he he he...Ili?
lollipop 15.02.2004 u 12:49:10 profil autora
e da...i tako je ovo zavrsilo pod website komentari, al dobro sad
bas mi je zao sto sam morala otici u cetvrtak jer smo imali dogovor s jednim tipom na drugom mjestu, koji se naravno nije ni pojavio....
htjela sam ustvari nesto drugo napisat, al nema mi smisla, proslo me, davno je taj cetvrtak bio. pa, kad se vidimo, vlado, onda cu, ako se sjetim........

p.s. da ne pisem novi post... morali mi tako otici u SC gdje smo ono trebali svirat... svaki cetvrtak je tamo poprilicno dobro i veselo, ali sada je bilo nevjerojatno dosadno. perkovic je naso neki drugi bend, reko je dipu - sori za ovo, nisam nikog drugog mogao nac. grozan bend, alkotest se zove, kad smo dosli u SC otisli smo do sanka i vidjeli neke pijandure, mislila sam da su to radnici SCa , kad vidis ih poslje sviraju... popper je takoder bio nevjerojatno dosadan, ne mogu vjerovat da ih je perkovic usporedio sa ranim pipsima ????? ono...nema veze jedno s drugim. i ne mogu vjerovat da sam nekoc polagala nadu u njih
vlado 16.02.2004 u 15:12:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajde, de, nemoj se ljutit.
electro cute 17.02.2004 u 01:16:35 profil autora
sjedim ja doma, buljim u ekran, val tupila iz sazvježđa kokakola i gledam one panorame-kad li spazih "večeras u krovovima"
dobio napadaj-koji kurac radim u ovoj pripizdini....
uvik bude dobar klub kad mene nema.prvo piaf a sad ovo.
grrrr....
vlado 17.02.2004 u 01:52:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E prijatelju, bilo ih je dobrih i kad si bio tu.