Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
zadnjijeprvi 07.01.2004 u 12:04:15 profil autora
Kao sto ste primjetili (ili cete primjetiti) na HTV-u je sve manje i manje emisija koje vrte spotove. Stovise, ostat ce ih 3 - Glazbena TV, Bljeskalica i jedna nova emisija.

Glazbena TV nam je vazna jer se emitira svaki dan i ima reprizu, sto znaci da svoj omiljeni spot mozete vidjeti i 14 puta tjedno (teoretski). Stoga vas sve molim da zovete Glazbenu TV i trazite da vam puste KFS (zapamtite, emisiju se mora zvati jer tako funkcionira ta stvar). Broj: 060 400 500, pon-pet, 13.15 (ili pogledajte raspored programa), HTV1

Slicna stvar je i sa Bljeskalicom, ali jos ne znam kontakte. Cim saznam javim.
arhimed 07.01.2004 u 17:40:58 profil autora
je li HTV ukinuo i gradski ritam?
lollipop 10.01.2004 u 01:03:08 profil autora
hihi, a vi nemate pojma da je danas zadnjemprvom rodjendan :) pa, sretan mu bio! i radan :)
zumbula 10.01.2004 u 01:11:30 profil autora
lo kaj još uvijek šljaka puni mjesec..mene lupa već tri dana..i noći..sretan roćkas zadnjijeprvi
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 10.01.2004 u 01:12:10
vlado 10.01.2004 u 14:44:19 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
San-Jin, sve najbolje...
Filip 10.01.2004 u 15:39:00 profil autora
hepi brdej sanjin!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
svinjče 10.01.2004 u 23:15:37 profil autora
sretan a koji je ?
zadnjijeprvi 12.01.2004 u 13:43:08 profil autora
27.

dulce 12.01.2004 u 14:23:05 profil autora
cek, cek koji je to datum tacno bio, kolega jarce?
zadnjijeprvi 12.01.2004 u 14:38:47 profil autora
10.1.
27 okruglo.

Ti?
dulce 12.01.2004 u 17:07:52 profil autora
9.1.
starija sam dan. okrugle 24.
sally 12.01.2004 u 17:28:01 profil autora
jebote, sad sam s posla zvala tu glupu gtv i morala ODSLUŠAT 3 minute (dont forget da se radi o 060 lihvarima) dok mi neka blesava zena diktira milijun pjesama, pogađate, sve debilnija od debilnije, i PIPSA UOPĆE NEMA!! zasto?
Hadzo 13.01.2004 u 16:25:30 profil autora
Oni imaju nekih 50 prijedloga i mislim da se moraš odlučiti za neki od njih. Večina njih su najgore smeće, nešto poput Colonie, Nine Badrić, Magazina i ostale žgadije. Spotova i pjesama koji nešto vrijede ima 5-6. Pipse nisam vidio. A i da jesu tamo, sorry, imam pametnija posla u životu nego čučati satima s telefonom u ruci nadajući se da ću ući u emisiju. Uostalom, koliko sam do sada čuo, tamo se uglavnom javljaju klinci i domaćice. Emisija za obrisati dupe s njom. Rijetko ju gledam i ne mislim da nešto gubim time. Ova nova emisija s ono dvoje prištavih izroda, nazovi voditelja jeftin je i loš bastard Gradskog ritma i Pravog vremena. A svi smo onomad pluvali po Hit depou...
arhimed 13.01.2004 u 23:48:35 profil autora
s ono dvoje prištavih izroda


ali moraš priznati da voditeljica izgleda jebozovno

mada, ko zna kakva je kad oko sebe nema stiliste i vizažiste.
zadnjijeprvi 14.01.2004 u 13:54:22 profil autora
Danas su mi potvrdili da spot ide na Glazbenu TV slijedeci tjedan.

Lose su vam nove emisije? Pa na HTV-u je sve lose vec godinama. Hit Depo je bio katastrofalan i imao je super-malu gledanost. Ostale emisije nista manje grozne. Vise me to niti ne muci. Primjetio bi jedino da su nevjerojatno dobre (nesto bi mi bilo cudno) ili da netko umre.

Ne brinite. Bit ce oni tu jos sto godina.
zv 14.01.2004 u 14:23:59 profil autora
to do: svaš
a cujem i da je vec nakon prve emisije voditelj odustao. mislim, jel oni ne vjezbaju bar dan unaprijed pa da zna kak ce to izgledat nego mora odvodit jednu emisiju da bi vidio da je i on skup s emisijum smece i da ce odustat. katastrofa.
Hadzo 14.01.2004 u 15:31:55 profil autora
Ma oni ne vježbaju uopće, ali to nije problem samo na HTV-u, pogledajte onu bandu samoljubivih prcoljaka koji paradiraju po Novoj i čiji je jedini kvalitet za pojavljivanje na TV bilo to što je gomila tupavih klinaca i klinceza danonoćno nabijala telefonske impulse glasujući za njih. Nekoć si morao proći mukotrpne mjesece i mjesece vježbi dikcije, držanja, ponašanja pred kamerama prije nego te pripuste u studio a sada se otvorila vrata širom gomiletini netalentiranih kurčevih prištića koji misle da su nešto strašno važni. I dok je Nova drek od televizije, pa su kriteriji naravno niski, od HTV-a ipak očekuješ nešto više.
Hadzo 14.01.2004 u 15:46:39 profil autora
Nego Sanjine, otkad je to gledanost mjerilo kvalitete nekog programa? Zar su užasi poput Naših i vaših i Jel me netko tražio kvalitetni jer su seljačine gledale te grozote iz tjedna u tjedan? Gledanost Hit depoa je bila loša već godinama, ali je to bila vjerojatno jedina top lista na ovim TV prostorima na kojima su Pipsi i slični bendovi mogli doći do 1. mjesta i na kojoj nisi mogao čuti kuruzu (uz izuzetak Colonie, drolje Badrićke i još pokojih zalutalih persona). Vidjet ćemo od sljedećeg tjedna hoće li se i u kojoj mjeri vaš spot uspjeti probiti na glazbenoj TV u društvu gore navedenog smeća. Znam da je tebi i bendu važno biti u toj emisiji, ali ja kao vaš fan ipak neću gledati tu glazbenu TV i trpjeti svakakve besprizorne užase samo da bih eventualno vidio jednu kvalitetnu stvar. HTV sustavno zatire svaki trag urbaniteta na domaćoj glazbenoj sceni a uvođenje glazbene TV i ukidanje Hit depoa samo su neki od koraka u tom mučnom procesu koji za posljedicu ima još veće zaglupljivanje širokih narodnih masa koje ionako bespogovorno gutaju sve što im dalekovidnica servira. Nadajmo se da griješim i da će vaš spot biti najtraženiji, najizvođeniji i sve naj, ali osobno sumnjam u to. A ni ti se ne bi trebao previše nadati.
zadnjijeprvi 15.01.2004 u 13:56:12 profil autora
Ja se ne nadam nicemu previse od televizije. Gledanost apsolutno nije mjerilo kvalitete, kako na TV-u, tako niti u glazbi, a jos manje kod nas. Opaska uz Hit Depo je vise neka interna spika i odnosi se argumente ljudi s televizije koji su Hit Depo dizali u nebesa, a gledanost im je jako mala godinama. Covjek se zapita zasto se na HTV-u godinama drzi emisija s jako malom gledanoscu i s urnebesno losim voditeljima.
To da je muski dio voditeljskog para odustao me nekako nimalo ne cudi.

Nadam se jedino da ce nas spot naci svoje mjesto pod skrtim televizijskim suncem.
zadnjijeprvi 15.01.2004 u 13:58:47 profil autora
ZV - sumnjam da vjezbaju jer su u ponedjeljak (cetiri dana prije emitiranja) bili zabavljeni time da iz skladista izvuku potrebnu scenografiju. Uostalom, to je samo emisija koja ide uzivo s gostima i publikom u studiju. Sto tu moze otici u krivom smjeru?
zv 15.01.2004 u 15:01:54 profil autora
to do: svaš
ma kad bolje promislim - jasno!
em tesko da i moze nesto poci po krivu, em ako se to vec i desi to moze jako "simpaticno" i "luckasto" izgledat.
zadnjijeprvi 15.01.2004 u 15:45:47 profil autora
U biti cijelo vrijeme sve ide u krivom smjeru (moj omiljeni dio: u studiju uzivo sviraju, recimo, pipsi, a nazove netko tko trazi spot od thompsona, a voditelji ga pitaju "i, kako ti se svidjaju nasi gosti?" "paaaaa... dobri su." odgovora gledatelj), ali mi to vise niti ne primjecujemo.
kazem, primjetili bismo jedino da su apsolutno genijalni ili da u studio ujase ceta tatara i pobije sve sto se mice.
zumbula 15.01.2004 u 15:59:16 profil autora
U biti cijelo vrijeme sve ide u krivom smjeru (moj omiljeni dio: u studiju uzivo sviraju, recimo, pipsi, a nazove netko tko trazi spot od thompsona, a voditelji ga pitaju "i, kako ti se svidjaju nasi gosti?" "paaaaa... dobri su."

I onda još vele 'možemo li dobiti njihov cd?'
zomri 15.01.2004 u 16:01:16 profil autora
nekako mi sva ova vasa pljuvanja po hrt-u izgledaju, da prostite na izrazu, smijesno. HRT je jebeno najbolja televizija u tri drzave u kojima se nekada govorilo srpsko hrvatskim. sta biste tek rekli da vidite ove nase programe. odron odrona, jebote.

no, s druge strane, ne poricem da se moze bolje i od toga, ali budite zadovoljni i sa tim sto imate.
zadnjijeprvi 15.01.2004 u 16:20:46 profil autora
da, i mi im ga onda damo jer samo tako dobri.

HTV najbolja televizija? pa, ako ih usporedjujemo medjusobno vjerujem da je to istina, ali to mene ne zadovoljava. glazbeni program HTV-a je ispod svake razine. zapravo, ovo sto je ostalo od njega je ispod svake razine.
dju 15.01.2004 u 20:50:15 profil autora
znam da ću sad zvučat ko da mi je sedamdeset šest godina, al ja volim voditeljice tipa helge vlahović. žena se snalazila i kao voditeljica eurovizije, i kad vodi bečki novogodišnji koncert, i u emisiji "govorimo o zdravlju". govori nekoliko stranih jezika, pristojna je, odmjerena, pripremljena, ne lupeta.
milina je ne imat televizor s programom na kojem prištavci improviziraju
zv 15.01.2004 u 23:33:08 profil autora
to do: svaš
e dju nemoj me sad ti jebaz da se helga vlahovic snalazi kad vodi becki novogodisnji!!! mislim, ti to mozda nisi gledala?!? ali kad je onaj tupavi digic od dirigenta pocel trubiti i soliti o ratu i miru i slicne bljezgarije (ko da je recimo 2004. drugacija od 1997. ili nedaj boze od 2012.) ova je prevodila jedno trostruko utripickematerine. ovaj veli "bitter" (sa specificno digickim) a ova prevodi "ali naravno i onog slatkog u okusu gorkoga kad nase srce poje pjesmu zivotu" ... ?!? ... mislim, ono, daj... BABA!
zadnjijeprvi 16.01.2004 u 14:27:00 profil autora
Helga Vlahovic je jako seksi.

Meni Iva (ova djevojka koja vodi Bljeskalicu i glumi u oni HT-ovim reklamama) nije losa. S vremenom bi mogla postati stvarno ok. Zasad uzivam gledajuci je.
zv 16.01.2004 u 14:42:56 profil autora
to do: svaš
ti si perverzan.
Hadzo 16.01.2004 u 15:27:48 profil autora
HTV nije samo bolja od susjednih televizija (pogledajte npr. Slovence, njihova državna teve je očajna). Slično je i u Njemačkoj, Austriji, gdje su državne televizije loše ali ljudi imaju širok izbor komercijalnih televizija. A ako nekome ni to nije dosta, ima njemački MTV, Vivu plus još tonu satelitskih programa. Da se preživjeti.
A što je s nama koji želimo vidjeti i čuti kvalitetne domaće bendove i spotove, što nam je ostalo? Ne znam sjećate li se kako je prije nekoliko godina bilo dosta govora o lansiranju MTV Balkans, i onda je bio interview s Tonči Huljićem koji je kao nešto bio umiješan u sve to i koji je rekao da je to odlična ideja za njegov bend (Magazin) koji bi se na taj način mogao predstaviti još široj publici. Zamisli da se to i ostvari pa da i na satelitskoj gledamo gnjuseove poput Magazina, Pisarovićke, Giulliana, Colonie i hrpe njihovih srpsko-bosansko-hrvatskih klonova...Brrr!
trinity 16.01.2004 u 16:55:58 profil autora
ja ne mogu pratiti ni jednu stranu tv, pa ne mogu usporedjivati sa stranim programima. i nije uopce bitno da li ima televizija koje su gore od htv-a ili ne. cinjenica je da htv ima los program, a posebno glazbeni (i crtani). i mi bi kao trebali biti zadovoljni s tim sto nije gore??!!! sorry, al ja to ne mogu prihvatiti.. i ne zelim gledati neku emisiju di ce biti hrpa sund pjesama/spotova i cekati da bi mozda eventualno pustili i neki ok spot. jedino se mogu nadati da ce se to u buducnosti promijeniti na bolje i u medjuvremenu cu se baviti nekim drugim i korisnijim stvarima od gledanja tv-a :)