Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 23.12.2003 u 13:34:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E bio je.
Fina se bagra skupila, sto namjerno, sto slucajno.
Ja sam vodio promociju na rubu katastrofe.
I kad sam to skuzio, poceo sam urlat sa visoko podignutom rukom: "Ovo je odlicna knjiga!!!"
I tako dva puta.
Kresimir Pintaric, iznimno simpatican momak, je prodao sve knjige koje je donio.
Cak je i od mene uzeo moj primjerak, kojeg mi je poklonio, i prodao i njega.
Nije mi zao, to je KLUB, kaj ne?
Takodjer, sjelo se poslije, spikalo, bili su Pero Kvesic, Dalibor Matanic, Zvone Juric je isto dosao, navratio je i Lozina... Prica se protezala na nekoliko stolova...
Zv je opet dovodio ljude do urnebesnog smijeha popracenog nevjericom... Cute je po obicaju srao, sto me odmah umirilo. Lolli i Dip su opet zakasnili na cijelu stvar, vodili su psa kod veterinara, mi ih volimo, jel tako... Bila nam je i Gabette, sto mi je jako, jako drago.
I tako. Za trenutak mi se ucinilo...

Al dobro, nema veze.

P.S. Svi koji su mi sinoc prigovarali, nek izvole oni sjest za stol u sredini i pricat naglas, dok im iza ledja sjedi ekipa iz dijaspore koja zdere kulen i koja ne moze da vjeruje sta se dogadja... JESI CUO, ZV?
Gospodnetić 23.12.2003 u 15:07:31 profil autora
Nek on samo kenja, ostal bu bez peneza!
gabette 23.12.2003 u 15:25:57 profil autora
:))
bilo mi je jako ugodno, tnx.
vidimo se.
arhimed 23.12.2003 u 22:37:47 profil autora
koja zdere kulen


ovo sam htio pitati još prije, ali nisam imao prilike: jesu li krovovi birtija ili restoran?
vlado 24.12.2003 u 03:41:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Birtija u kojoj se moze i nesto pojest. Minorno.
lollipop 24.12.2003 u 14:19:23 profil autora
Lolli i Dip su opet zakasnili na cijelu stvar

kako to on misli opet?? (a kad je opce pocelo, 8 ili pol 8? i inace mi se pol 8 cini prerano, bolje je da pocinje kasnije)
dobro smo i stigli (ja ulovila zadnjih 5 minuta, bas mi bi zao), treba dojahat iz sela naseg malog. u to doba je obicno guzva pa nam treba sat vremena do grada. pa parking... a nemres bez auta jer bi inace u 10 morali otici da stignemo na vlak (sto nam se jednom i desilo, a bilo je tako zanimljivo da smo MOrali ostat, i sta onda? od zapresica pjeske tih 8,10km?). ah..... jel poklanja ko stan u zagrebu mozda? ne? sigurno nema neko jedan viska? (prostran, molicu fino)
lollipop 24.12.2003 u 14:22:16 profil autora
poceo sam urlat sa visoko podignutom rukom: "Ovo je odlicna knjiga!!!"

btw, da vlado nije toliko mahao, mozda knjigu i ne bi tako pomahnitalo uzela. stvarno treba imat vladu sa sobom kad zelis utjecat na ljude za svoje dobro :)
vlado 24.12.2003 u 14:28:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa je. Oduvijek tvrdim da su shizofrenici najbolji direktni prodavaci. Kuzis, bolje ti je da kupis, inace...
zv 24.12.2003 u 17:43:38 profil autora
to do: svaš
je bilo je okej (btw, nije mi jasno jeste vi svi mazohisti li kaj? kak vama uvijek ispadne smijesno a ja sam se te veceri bas dobrano napljuvao?!?) al bi bilo jos bolje da ovaj novi konobar nije tolko los. mislim, za jednu vecer malo previse propusta... em proljeva, daje da oni neki lupaju za sankom boce, kuha lose vino, tri put ga moras zvat da nest donese itd. nadam se da se misli popravit, jer s njim klub tesko da moze funkcionirat :))
dju 28.12.2003 u 11:58:43 profil autora
ej, zavidim vam kao... kao pas. tako se kaže, zar ne?
forum me počeo frustrirati.
oću i ja !