Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sick boy 14.12.2003 u 20:12:18 profil autora
iskreno - imala je svojih mana(itekako!),al to je jedina emisija,i to vam ne moram govoriti, gdje se mogu vidjeti strani spotovi. ne bi to bilo niš strašno da dobiva nasljednika, naravno, s nužnim poboljšanjima, ali izgleda da ćemo u najboljem slučaju dobit klona glazbene tv.
arhimed 15.12.2003 u 00:20:33 profil autora
šteta.
hit depo pratim poprilično neobavezno i neredovno, ali žao mi je što se ukida. hamed i danijela su dobar voditeljski par, sviđa mi se njihova ležernost. danijela katkad zna pretjerat u glupiranju, ali to joj opraštam zbog duhovitih dosjetki. volio sam gledati hit depo kad sam počinjao upoznavati pop muziku. usput rečeno, za pipse sam prvi put čuo upravo preko hit depoa jedne subote u jesen devedeset sedme. emitirali su spot 'sex u školi'. bend mi se odmah svidio.
goldietrickz 15.12.2003 u 00:24:52 profil autora
koja je to katastrofa od emisije bila!!!ajmeee...
a opet,bila je to najbolja muzicka emisija na HaTeVeju.
iritantnije pojave od Hameda skoro i da nema.oke i onaj sto ima alkicu u uhu.:)
rip
trixy 15.12.2003 u 10:47:59 profil autora
upravo tako - jedina emisija na htv-u u kojoj se mogu vidjeti (doduše vrlo selektirano - po vrlo čudnim kriterijima) strani spotovi.

u NAJBOLJEM slučaju će uvesti novu emisiju, s drugim voditeljima, scenografijom, ali ISTIM sistemom. nešto kao - hit htv-a/zlatni gong
cruzer 15.12.2003 u 11:36:28 profil autora
upravo tako - jedina emisija na htv-u u kojoj se mogu vidjeti (doduše vrlo selektirano - po vrlo čudnim kriterijima) strani spotovi.


upravo tako .
electro cute 16.12.2003 u 12:10:41 profil autora
smrt hit depou!!!
fala bogu da ga više nema.
sad još nek mene zovu da in spotove puštam!
al fakat, to je bila jedina muzička emisija na teveu. koja smo mi vukojebina...