Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Tonci 09.12.2003 u 03:27:21 profil autora
...izlazi 27.1, zove se "Talkie Walkie" i pojavio se na soulseeku! popis:

Venus
Cherry Blossom Girl
Run
Universal Traveller
Mike Mills
Surfin On A Rock
Another Day
Alpha Beta Gaga
Biological
Alone In Kyoto

ukoliko vam se ne da skidat sa slsk, i voljni ste pricekati sluzbeni izlazak a ipak bi htjeli cuti par stvari da malo navlaze apetit, odite na
http://www.tangmonkey.com/blogs/music/
odskrolajte malo nize i voila.

"Run" je apsolutno prekrasna! "Alone In Kyoto" bi se ipak mozda mogla vise svidjeti vama Pipsomanima jer ima njezne gitare, he he. Cini se da bi album mogao biti podjednako cudnovat i out-there kao (meni ne osobito drag) "10000hz Legend", ali istovremeno daleko pristupacniji i blizi "Moon Safariju". Ako to stvarno bude slucaj, onda ce "Talkie Walkie" biti nesto najbolje ikada.

(FYI: navedeni link je blog s mp3cama koje se svakih nekoliko dana micu sa servera kako bi se stavile nove, pa se pozurite i zgrabite dok traje. a ima tamo i drugih zanimljivih stvari, ukljucujuci i jednu glanc-novu od Eminema)
zv 10.12.2003 u 13:24:54 profil autora
to do: svaš
alone in kyoto sam cuo sa soundtracka za lost in translation?!? jel?!? onda je super.
i nova singlica je super.
ostalo cekam za bozic.
Filip 10.12.2003 u 14:03:00 profil autora
da. alone in kyoto je ona stvar iz sountracka. btw, danas sam kompletirao ovaj novi album. i mogu reći da mi je odličan nakon prvog preslušavanja.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
simon 11.01.2004 u 16:18:22 profil autora
Prve tri stvari su prefenomenalne!
Venus/Cherry Blossom Girl/Run, 12 minuta najljepše noćne vožnje.
Na Mike Mills se topim ko sladoled!
trixy 12.01.2004 u 11:53:08 profil autora
pipsomani?
pipsomanijaci!
Filip 12.01.2004 u 16:45:32 profil autora


On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Gospodnetić 14.01.2004 u 15:59:43 profil autora
Mene su napalili ovi vasi postovi i na prvo slusanje sam se razocarao.
Jebat ga...ukusi su razliciti.
Air sam stavio na svoju kompilaciju "Trumpet" jer imaju predivnih stvari s trubama...ne sjecam se vise tocno kak se zovu.
Depressed 15.01.2004 u 10:29:05 profil autora
E, Gospodnetić, jedamput si me pitao sto imam/slusam od elektronike. E pa sad sam skinuo dva super albuma od Lali Pune(Tridecoder i Scary World Theory). Pa ak te zanima...meni su baš super!
Gospodnetić 15.01.2004 u 11:09:21 profil autora
Przi Depresivni i isfuraj mi Dudekove cd-ove, ak nikak drukcije onda na sank u Krovove!
Fala.
Depressed 15.01.2004 u 11:31:30 profil autora
Cdove sam mu odnio u Čakovec. Nemaš brige.