Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
radovan 3. 23.11.2003 u 18:44:08 profil autora
ej molim vas jer neko gledo onaj storyblablabla, pjevo je rafo(molim vas neka me neko pita ko je to rafo) nogomet od pipsa...bas sam se smijo ko blesav, a umjesto nou nou,on pjeva gou gou nogomet,bas prikladno.
ej jer dobije band kakvu lovu od toga? inace na koncertu leta3(predizborni skup sdpa) je mrle reko da je profesor jakov postao hit nakon sto ga je rafo pjevo na storyblabla

"...crushed his car in the rain"
DanMrak 23.11.2003 u 18:46:51 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
ja sam juče to gledala. I dobro sam se nasmijala. Mislim, šta je, je...mogo je bar pjesmu poslušat kak spada.al dobro.
vlado 23.11.2003 u 20:37:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kad Mambo Kurt pjeva Dinamo, a Rafo Nogomet, meni je to super.
zumbula 23.11.2003 u 20:53:16 profil autora
Neka ih...
radovan 3. 23.11.2003 u 20:57:12 profil autora
zapravo je i meni super na neki cudan nacin...
arhimed 23.11.2003 u 21:32:13 profil autora
odgledao sam rafin nastup. bilo mi je drago što se pjeva pjesma pipsa.
electro cute 24.11.2003 u 12:34:25 profil autora
meni je super šta svi ovi forumaši jelte intelektualno vrhnje naše predrage domovine, gledaju tu storisupernovu.i eto stiže meni poruka od sally da neki lik peva nogomet od pimpsa.i tak okrenem ja i skontam pa jebote svi seru po tom daddyu da ne zna pjevat al koji je ovo kurac majku mu milu...
i pošaljem ja poruku s tim sadržajem sally i još dodam kak mi je lik iritantan na što mi ona odgovori da je lik baš sladak i slično i sad je joj idem poslat poruku da je glupa ko kurac jer gleda to smeće i skužim da ja pratim emisiju o hrvatskoj nogometnoj ligi...
tolko o intelektualcima.
trixy 24.11.2003 u 14:32:44 profil autora
pravi intelektualac treba biti informiran i neisključiv ;o)
nitko 25.11.2003 u 09:07:38 profil autora
postoje emisije koje mogu pogledat, recimo, u vrijeme usputnog jedenja. čisto onako, da nešto radim dok jedem. sori super nova muzik definitivno nije jedna od tih. jedini način na koji probavljam tu emisiju jest taj da se ufuram d aona ne postoji i onda je rvacka ipak podnošljiva zemlja za življenje. i ondak saznam na ovom forumu d atja lik kopira dubravka, pa me sestra u nedjelju pozove da moram vidjeti jednu sprdačinu. i onda taj rafo, pjesma nogomet, gogogogo...
ne znam koji je vama kua, ali... jebote, pa kuda to vodi? ako je išta simpatično u toj emisiji i cijeloj toj jeftino očajnoj priči, ondak stvarno ne vidim razloga da išta više kažem. neću više ništa reći na tu temu jer situacija je stvarno jadna i očajna.
Depressed 25.11.2003 u 12:51:03 profil autora
Nismo mi intelektualci. Intelektualac jednom tjedno izgovara rijec "semiotika" i to tako da ta rijec ima smisla u kontekstu njegovog izraza.
svinjče 25.11.2003 u 13:12:25 profil autora
baš čudno kak ljudi neku njima tako bezveznu emisiju, koju kao jelte inače ne gledaju božemiprosti, osim onak kad im neko kaže i uputi, pa jelte reda radi,kako istu tu emisiju doživljavaju vrlo emotivno.
čudi me to.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
svinjče 25.11.2003 u 13:13:15 profil autora
intelektualci vole i riječ sinergija.
sally 25.11.2003 u 15:11:26 profil autora
kjut, kat d krep. storisupernova rulz.
a moj aje mama glasala za rafu.
-legenda.- rekla je.
sick boy 25.11.2003 u 19:53:51 profil autora
ne treba to shvaćat tak ozbiljno. ne sviđa ti se - ok, ne moraš gledat, sviđa ti se - opet ok.mada sam pišo od smijeha kad su bile 2 klinke: KEeeeeeeeeDŽOOOOO JE IiiiiiSPOOOOO, NEEEEEEEE, i udri u plač!

e, i natalie bi pojela sve minee i vesne za doručak.
ZeeK 26.11.2003 u 00:51:56 profil autora
dok rafo ne napravi stage diving u ziri nista nije napravio :)
(ma kurac bi on to napravio, zestoke su oni ugovore potpisali)
vlado 26.11.2003 u 17:03:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Intelektualci koriste i rijec - zhovijalno.
arhimed 26.11.2003 u 18:22:19 profil autora
žovijalno je baš super riječ.
dulce 26.11.2003 u 20:06:20 profil autora
a sta je to
arhimed 27.11.2003 u 00:32:32 profil autora
žovijalan - veseo, druželjubiv (riječ je iz francuskog jezika).

magnovenje mi je također super riječ.
Hadzo 27.11.2003 u 09:25:00 profil autora
Magnovenje je riječ iz srpskog jezika i u hrvatskom se jako rijetko koristi, nedavno sam kopao po razlikovnom rječniku i otkrio da magnovenje zapravo znači trenutak. Što me je zbunilo jer sam mislio da magnovenje znači bunilo, ludilo ili nešto slično. I sjetim se pjesme Goblina U magnovenju i shvatim da je netko pobrkao neke stvari.
Inače, ja imam naviku u neobaveznu konverzaciju ubacivati izraze poput shodno tomu i slično, što nitko živ ne koristi (pardon, rabi) u svakodnevnom govoru ali u određenim trenucima zvuče dobro. U drugim trenucima zvučim poput najobičnijeg preseratora. Intelektualci? Lako kvarljiva roba ograničenog vijeka trajanja. Ne smatram se takvim.
svinjče 27.11.2003 u 12:27:06 profil autora
htjeli mi to ili ne, ali stara narodna kaže kak' na mladima svijet ostaje..
e,pa u svezi&glede&unatoč moje dvije nećakinje (10 i 12 godina) su totalno otkačile na storysupernovu i ekipu.
i svako malo me zovu, jer imam insajdera po zakonskoj liniji u priči, i raspituju se ko je kakav, jel ko s kim, nabavljam autograme i sređujem dolazak na finale.
njih to veseli, a i mene zbog njih.
i to je to-čista zabava i veselje mlađim tinejdžerima.
i zakaj od svega radit težu filozofiju?

all animals are equal
but some animals are more equal than others
naturalfugee 27.11.2003 u 15:51:46 profil autora
storisupernova rulz, moze se smrznut govno u guzici nasoj tzv. estradi kad to slusa.
arhimed 27.11.2003 u 18:03:02 profil autora
hadžo, prema bratoljubu klaiću magnovenje je staroslavenska riječ. u razlikovni rječnik su ju stavili vjerojatno zato što se češće pojavljuje u srpskom nego u hrvatskom jeziku. prvi put sam naišao na tu riječ prije nekih 5 godina upravo na omotu albuma 'u magnovenju' goblina. i ja sam tada mislio da znači bunilo, ludilo ili tako nešto, a zapravo, kao što si i sam napisao, znači trenutak .
lollipop 29.11.2003 u 13:22:36 profil autora
nije da bi ovdje ikad ista komentirala (iako priznajem, zao mi je sto nisam vidjela izvedbu nogometa, bas me zanima), ali neki dan umrijeh od smijeha. idem se nac s frendicom u zaprudu i hodam kroz park koji spaja moje naselje i gore navedeno. nostalgija me hvata, dan je prekrasan, opalo lisce je posvuda, park je pun djecice. gledam ih, ah jesu li slatka, prolazim kraj njih i skuzim da nesto odreduju tko ce tko biti. zapitam se, bas me zanima koja ima je to igra. vec sam ih prosla, ugledala u daljini frendicu, masem joj, kad cujem povik iza sebe: ne, ne moze, ja cu biti rafo!!!
ne vjerovah. but dets rijaliti.
zomri 29.11.2003 u 14:54:26 profil autora
za praznicenja u rodnoj mi gracanici bezuspjesno sam trazio da nadjem amela, inace jednog od favorita bosanske verzije SSNMT i prijatelja mi da ga nagovorim da u po zg (veceras je ponovo gost u cro verziji) otpjeva Porculan. nazalost, amel je posto zvijezda pa je do njega nemoguce doci:) some other time...
cruzer 30.11.2003 u 00:16:43 profil autora
a sta da vam kazem ja gledam taj ssnmt i tako uvijek je na prvom nesto jednako zanimljivo pa stalno prebacujem , uglavnom pustim natalie i sasu jer su mi kul. a ssnmt rulez uglavnom za mulce tipa moj brat 14 g.,a meni je isto super,bar se necem radujem na telki. pa vi recite votever, ne moram rec da su moji doma odusevljeni sa svim tim 'fenomenalnim glasovima' kako kazu............
cruzer 30.11.2003 u 00:59:52 profil autora
sad sam malo skocila (pa sta onda?) na ssnmt houm pejzd, rafael kaze da je na zadnjem koncertu kojem je bio bio na koncertu pipsa.... tko vidio? sigurno je on bio u prvo redu i dero se sviraj nogomet ...............eeeeeeeee....
sick boy 30.11.2003 u 17:01:34 profil autora
moj buraz tvrdi da je u aquariusu vidio blanku vlašić.
kredenca 01.12.2003 u 09:15:25 profil autora
za vašu informaciju nije pjevao go go nego gol, gol, gol, nogomet!!!
trixy 01.12.2003 u 10:17:01 profil autora
za TVOJU informaciju pjevao je gou gou gou nogomet
DanMrak 01.12.2003 u 13:46:25 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Trixy! Samo oštro. ;-)))