Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 16.11.2003 u 18:33:57 profil autora
Ej ljudi jel se vama čini da onaj Rafo stilski&scenski kopira Rippera od prije par godina? Dobro, samo mi se učinilo...

Inače gledate li još taj šou?
DanMrak 16.11.2003 u 20:47:22 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ne znam točno iz kojeg razloga, ali mene taj show kronično nervira. Možda me zapravo ne nervira (toliko) sam show koliko te podivljale mase. Koje od običnih, do jučer anonimnih pojedinaca rade toliki spektakl. Curice vrište i bacaju se pod noge novim zvijezdama. Jadno.Šta su ti ljudi napravili??? Niš. Ali to je tako tipično za nas Hrvate. CIRKUS!!!Ne navijam ni za koga... navijam samo da to ludilo sto prije splasne. Ionako nam ne treba još jedna tzv. zvijezda. U Hrv je takvih i previše.

OK..malo sam se nabrijala
zomri 17.11.2003 u 00:03:30 profil autora
ja gledam i SILNO se zabavljam hehehehe
piggy 17.11.2003 u 11:51:57 profil autora
ja to uredno gledam, to je pravi tv show. a mora se priznat da curke mrak pjevaju. a ni dečki nisu za bacit'!
pa ne bum valjda gledala glamur kafe..žasu.svi oni imaju stiliste i vjerujte da je sve tak kak treba bit, kolko god to ponekad izgleda kao spontano..sve je to po špagici, a ak niste znali sad su svi finalisti (uključujući i jadnog ispalog kedžu) smješteni u jednu kuću, dobivaju hrpu garderobe, šminke,vodaju ih po restaćima, a na usluzi im je i psihijatar. lagano se pretvaraju u primadone, al ko bi ostal normalan u toj šizi?

All animals are equel but some animals
are more equel than others
Josh 17.11.2003 u 17:42:58 profil autora
prokleti kralj
mogu vam reci da me Rafo (prvi put da sam gledao spomenutu emisiju) zabavio sa Profesorom Jakovom...i to je dobro ( i dovoljno za takvo "nešto")
arhimed 18.11.2003 u 01:00:46 profil autora
nemam ništa protiv ako neko želi postat zvijezda preko tog showa, ali smeta mi što se publika ponaša kao da je to natjecanje nešto najbitnije što postoji na svijetu. SSNMT ne gledam tj. pogledam maksimalno petnaestak minuta i na osnovu onoga što sam vidio i čuo, slažem se s piggy - ima ljudi koji odlično zvuče, a meni je tin najsimpatičniji.
trixy 18.11.2003 u 09:27:01 profil autora
njihovoj publici to i JE najvažnije na svijetu. svako ima svoje. sigurno ima onih koji bi nama što smo išli u koprivnicu rekli - get a life.
show je ok, ali se meni od tina i kedže okreće želudac kad ih vidim. ivana, natali i saša dobro pjevaju, a ostali, valjda imaju nešto. meni ne.
i to je dobro :o)
zumbula 18.11.2003 u 11:03:30 profil autora
Gledam povremeno. Sviđa mi se kak pjeva Natali Dizdar. Ovi drugi tak. Sve oko toga ok.nisam baš luda za tim, ali bolje od dosadnih jadnih klišeiziranih festivala di se loši svađaju čija je pjesma bila bolja. Bljak.
nitko 18.11.2003 u 11:07:54 profil autora
ispričavam se, ali ja stvano ne mogu razumjeti kako netko može imati želudac za tako nešto. ali to je kod nas tako uobičajeno. ionako kod nas više nitko ne puca previše na pretencioznost.
piggy 18.11.2003 u 18:50:36 profil autora
hm,pretenciozan bi značilo onaj koji o sebi ima vrlo visoko mišljenje, pače uobražen.i kakve sad to ima veze?
e, ak nemaš želudac za Super Nove, pa kaj veliš na naše političare..hehe

All animals are equel but some animals
are more equel than others
zumbula 18.11.2003 u 20:04:51 profil autora
Moram priznati da ni ja ne razumijem što si mislio pod pretenzioznošću dragi nitko...piggy ima pravo...ta me djeca ne ugrožavaju i ne osjećam gađenje kad ih vidim kako se zabavljaju...
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 18.11.2003 u 20:05:19
DanMrak 19.11.2003 u 16:36:17 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
hm....da...očito sam bila nabrušena neki dan,jer sad mi vrag ne da mira i moram rec da se slazem sa Piggy i Zumbulom.al čvrsto stojim kod toga da je to ipak malo prenapuhano i da me te podivljale mase nerviraju. People koga briga kaj Kedžo jede.Get a life! No, ne osporavam.Ljudi dobro pjevaju. jako dobro.