Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
cruzer 06.12.2003 u 23:14:10 profil autora
lolli je najveci lav!!! ona je vise od kul-potrudit cu se i bit cu sat i pol na netu-nemam nikakve koristi od toga cure!!!! eto da svi znaju.
lollipop 07.12.2003 u 00:19:52 profil autora
nemam nikakve koristi od toga cure

ma super, no problem, al, cak niti uz inteligentnog mi dipa nisam uspjela razjasniti znacenje ove recenice??
by the way - sutra stize nastavak, sad je kasno, umorna....
goldietrickz 09.12.2003 u 20:02:53 profil autora
loli ili netko tko zna ili je vec letio sa ryanairom...moze malo pomoci?
e ovako,zivim u svedskoj(malmoe),htio bih rezervirati i platiti kartu iz frankfurta za gothenburg u svedskoj...koristicu kreditnu karticu druge osobe.kako to tocno izvesti?hitno mi to treba posto je let u nedjelju.nisam nikad koristio usluge ryan aira a i sam sam samo jednom letio avionom(a i tada nisam ja kupovao niti rezervirao kartu) pa zato ova mozda malo lame pitanja.
znaci,jedna osoba ce letiti,druga osoba ce platiti,a ja to sve trebam izorganizirat.ne pitajte zasto je to bas tako...:) hitno!
moze koristiti i meni ako bi isao za london.
lollipop 09.12.2003 u 22:45:11 profil autora
sally, koja je radila sve sto i ja, i to kasnije od mene, nikako da napise koju rijec..... a i dulce je otkrila da svasta zna..... al dobro.
nije ti bitno ko placa, jedino ako te traze da napises imena, a traze te, onda trebas napistai tocno ime na koga ce glasiti karta koje moze biti razlicito od imena koje placa. to znam 100% jer kad smo frendica i ja isle, karte nam je preko neta karticom kupio moj dragi dip. ti ionako dobis neki broj, tj. neki password koji nikako ne smijes izgubit jer s tim passom na aerdoromu podizes kartu.
cruzer 09.12.2003 u 22:56:41 profil autora
sve sto je sad lolli rekla je istina. nije bitno kartica cija je, pitaju te za broj kartice i jos neke stvari.



a lolli mislila sam da si super u globalu. thnx
goldietrickz 09.12.2003 u 23:37:22 profil autora
oke thanx...a od koga se podizu te karte?ima li svaki od onih aerodroma sa ryan air popisa,i ured ryan aira?ako je uplatim sutra jesam li siguran za tu kartu?let je u nedjelju jos jednom napominjem...
dulce 09.12.2003 u 23:43:46 profil autora
da, lolli je u pravu sto se tice kartice - u principu ih boli djon na koga je kartica, dole god dobivaju svoju lovu. sto se samih karti tice, ja sam imala elektronsku, letjela sam 2002., tako da ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da se u medjuvremenu nesto nije promijenilo. uglavnom, dobijes e-mailom potvrdu o uspjesnoj online kupovini sa tocnim brojem tvoje karte, itd. najbolje je da isprintas tu stranicu onda i s tim fino na aerodrom i pronadjes njihov salter, ako ga nema na tvom aerodromu, onda... onda... onda ne znam sta radis, valjda odes na checking za svoj let i kazes im tak i tak i oni te fino puste. valjda... ma ima neki broj u uk gdje mozes nazvati i sve tocno pitati. et, jesam pametna, bas sam pomogla...
dulce 09.12.2003 u 23:50:46 profil autora
da ne bude dalje prozivki kako nis ne pisemo , evo i malo informacija o smjestaju. ja sam bila u sasvim pristojnom hostelu "astor hyde park", inverness terrace, sto je stvarno super lokacija, a placala sam krevet 18 eura. jest da smo prijateljica i ja bile u sobi sa jos sest drugih ljudi koji su se svaki dan mijenjali, ali vjerujte da to fakat nije problem, dokle god nosite najbitnije stvari sa sobom (tj. dokumente, lovu i sl.). u biti smo samo spavale po par sati u toj sobi, tako da me ostali apsolutno nisu smetali. rezervacije pravite online sa kreditnom, a linkovi su slijedeci pa birajte:
www.bookhostels.com
www.hostelworld.com
happy hunting!

sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 09.12.2003 u 23:55:00