Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 01.11.2003 u 02:16:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ode.
I uvijek tako bude, taman kad zavrsis posao, skuzis da ti je frend otisao.
Filip je dosao u ponedjeljak u 6 ujutro, a otisao u petak u 6 popodne. Hvala Darku, Cuteu, ZV i Dju koji su ga pripazili u ovom ludjackom tjednu. Hvala zeni koja nam, uslijed zadnjeg umornog najsladjeg domacinskog poriva, pece brdo palacinki. Hvala Djuki koji se uredno privijao uz Filipove noge kad god bi Makedonac telefonirao. Svi su oni pomogli da se manje osjecam kao los domacin.
Filip je car. Mislim, razmislite malo o njegovom putu, ne da vam se nesto? Ma dajte...
Nismo se pretjerano javljali na forum buduci da ja internet nemam doma, ali nekako... nije nam nesto ni bilo hitno, uzivali smo u durzenju...
A i kad da se javimo?
Jebiga, raspored je bio paklen, te koncert, te klub, te turnir u ISS-u, te snimi ovo, te kupi ono...
I pozaboravljas pola stvari, a zapravo nikad i ne bih imao vremena da mu sve kazem i pokazem, a u tome je i fora, jer se mi jednostavno MORAMO opet vidjeti. Htio sam Filipu, Dulce, Simonu toliko toga reci, a ne ide... Sve nesto kenjas o vremenu, poslu, vamo-tamo...
Al onda se Filip okrece gleda preko glava na koncertu, trazi me, ugledamo se, namignemo si...
Ili slusamo bootlege koncerata Pipsa i trazimo najsmjesniji Daddyjev ispad (u najuzoj konkurenciji: "E sad bi Dinamo bas dobro lego ali necu!" "Hopacupa" "Hop-sa-sa" i tako...)

I tako i ovaj topic, hoces toliko toga napisati, a ne stignes, misli se lako izgube putem...

Tek, jedna scenica mi ne ne ide iz glave.
U cetvrtak u noci moram pishat. Odvojim se od zene iz zajednicke toplinsko-zastitnicke cjeline, udjem u hodnik, skuzim zaspalog psa, a u dnevnom boravku spavaju Electrocute i Filip. Bilo mi je uzasno toplo oko srca... A onda sam ugledao svoj novcanik, svoje kljuceve, tu, na frizideru, nije mi palo na pamet da ih maknem zbog gostiju, to nisu gosti, to su moji ljudi, moja raja... Ja im vjerujem.

I postane mi toplo i oko mozga.
oak 3 01.11.2003 u 21:57:00 profil autora
vlado, filipe! veseli me, jer dokazuje da sve ima smisla.
i to je dobro.
ma hajde ovdje je raj
Filip 02.11.2003 u 22:16:45 profil autora
loš domaćin??!?
vlado, odjebi!
bio je ovo fenomenalan tjedan. drago mi je što sam bio na koncert.
ono, jučer sam bio na kavu sa ekipom. i satima sam im prepričavao kako je bilo. možda i sam ih ugnjavio, al jebiga.. nisam mogao biti kraći. a znam da je još puno tog što sam zaboravio prepričati.
i onda neko od njih mi reče.. "znači isplatilo se otići na koncert."
hej buraz, ja u to uopće nisam sumnjao. da sam sumnjao u ovaj bend, fakat, ne bi spičio do zagreb na koncert.. drugi put ove godine. oak, naravno da sve ovo ima smisla.
dogovorio sam se sa prijateljima da se okupimo svi kad koncert ide na teve.
zv, vino je bilo odlično. čuvaj jednu bocu za sledeći put.
vlado mi je poklonio svoj plakat iz kseta, a otkačili smo i plakat koji je bio na vrati aquariusa. tin mi je dao set listu. i sad sve to je na mom zidu. veselim se. sad plakat sa festivala "skopje gori" na kom su nastupili pipsi više nije sam. volim moju sobu!
i još nešto. moja mama je pričala na poslu da sam opet na koncertu pipsa. i pričala je ljudima kako je to divan bend.
hvala vam krasni ljudi. bilo mi je neopisivo drago da smo se opet videli. sretan sam što sam upoznao i dulce i simon.
pa vidimo se opet. nadam se što prije.
p.s. vježbajte iss.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 02.11.2003 u 22:18:01
darko 03.11.2003 u 00:45:06 profil autora
da... otiš'o nam Filip. no vratit će se on, osjećam, vrlovrlo brzo (ubrzo?)... Taj momak se već tolko udomaćio da razvaljuje Vladiku u ISS-u (op.a. nogomet na Pjejstejšnu) na (Vladikinom) domaćem terenu;
taj momak se već toliku udomaćio da vodi mene i Električnog u BP clup tj. kjut i ja nismo znali di je BP, dok nam Fila nije pokazao...
momče makedonče... hehe

electro cute 03.11.2003 u 09:56:50 profil autora
otišo je...šmrc
al vratiće se
vlado 03.11.2003 u 13:50:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma sramota.
Fino ga primim u kucu, a onda me razvali u ISS, pred rodbinom i ukucanima.
Uzas.
Josh 03.11.2003 u 17:12:13 profil autora
prokleti kralj
ja sam se totalno raznježio, fak :)

drago mi je da se dere iss, bravo dečki, nadam se da ćemo jednoga dana napraviti međunarodni turnir ovoga foruma :)
vlado 03.11.2003 u 17:24:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
BUM!
U planu je i ne znash koliko blizu. Blizu, blizu... vrlo.
Filip 04.11.2003 u 02:02:57 profil autora
ej darkec, nije sve to moralo ići na forum. vladika me nikad više neće nazvati nakon ovog.
i ja dajem svoj glas turniru. nadam se da i ja ću imati priliku da sudjelujem u jednom.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 04.11.2003 u 02:04:52